Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
sírás mehet a GB topikban is köszi
azért 70.000 bucks nem aprópénz

(közel 20millió Ft)Adirotor
az idei 11,5 misis fizujából szerintem pont kifutja
kevesebb mint az éves fizujának 1 %-a....
itthon sok pénz, az tényBorbinho
12,5 Milla az alap fizuja ha jól tudom és 20 millát foglal a capből!topmodell
roto-n nem ezt írták de lehet 😀 a lényegen nem változtat,akkor 0,4% 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ja tema off. Részemről varom az eheti ahogy Bazzani látta rovatot, ugyanis a meccset nem lattam.Blevi
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Detroit Lions - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Blevi 8 297 — Lions & Cowboys fan
Ja tema off. Részemről varom az eheti ahogy Bazzani látta rovatot, ugyanis a meccset nem lattam.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Most mindenki fogjon otthon egy seprűt és üljön bele 😊
Én személy szerint unom a témát és mivel x éve napi szinten olvasom a fórumot és írok ide, ezért kicsit a sajátomnak is érzem. Tetszik vagy sem 😉
Most fordult elő először hogy nem olvastam el minden hozzászólást. Nem is érdekel ez a Suh téma. Eddig sem nyilvánítottam ki a véleményem (pedig nyilván nekem is van) meg ezután sem fogom!

De tényleg megkérnék minden Lions drukkert, hogy foglalkozzunk a többi 52 játékossal. Sőt az offseasonben annyi idő lesz erre a témára...
De most egy olyan "ünnep" van ami nálunk 5-10 évente fordul elő. Rajatszasba jutott a csapat.
És bár így is ugyis underdog vagyunk a meccsen, azért szurkoljunk és bizakodjunk.
Hátha
Hátha Stafford most nyer először pozitív mérlegű csapat ellen idegenben (0-16 a mérlege)
Hátha 1991 után először nyerünk egy PO meccset. Akkor pint a Dallas ellen nyertünk 40-10re igaz otthon. És Troy Aikmen lesérült a meccsen.
Hátha idegenben nyerünk PO meccset!
Erre utoljára 1957-ben volt példa.
57 ÉVE!!!!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Most ezért megy 3 oldalon keresztül a. anyázás no problem :p Nyugodjatok le BOLDOG ÁLDOTT ÚJ ÉVET KEZEKET A PAPLAN FÖLÉ MINDENKI INKÁBB BULIZZON VAGY AMIT AKARTOK 😉dande
Vízkereszt vagy amit akartok 😉


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most ezért megy 3 oldalon keresztül a. anyázás no problem :p Nyugodjatok le BOLDOG ÁLDOTT ÚJ ÉVET KEZEKET A PAPLAN FÖLÉ MINDENKI INKÁBB BULIZZON VAGY AMIT AKARTOK 😉
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ez igy eleg kellemetlen azert. 3 oldalon keresztül ment az anyázás majd megis játszhat. :/Blevi
Az nem 3 hanem 10, azelőtt 1 hónap alatt szüeltett ennyi post itt, mennyivel jobb is volt az, a sok troll nélkül.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Blevi 8 297 — Lions & Cowboys fan
Ez igy eleg kellemetlen azert. 3 oldalon keresztül ment az anyázás majd megis játszhat. :/
több mint 9 éve
rva 4 094 — Me for President!
tegyél le egy seprűt a földre és képzeld azt, hogy az egy ember lába. kezdj el hátrálni, jobb lábaddal lépj rá a seprűnyélre, majd figyeld, hogyan reagálsz.
rálépsz a ballal is? ha rálépsz, ráhelyezed a testsúlyodat is?
ezen mindenki gondolkozzon el, aztán jöhettek vissza érvelni-ellenérvelni.rva
Más Lions-al kapcsolatos gondolatod van esetleg?
Eddigi szereplés, játékosok, edzők akármi?Bazzani
kezdjük az elején: kipróbáltad?

ez egy nyilvános fórum. ha nem tetszik, hogy ide írok, ne olvasd el, nem kötelező.
a hozzászólásomnak van a Lions-al kapcsolatos tartalma. sőt, csak az van. ezért is írtam.
nem neked szólt amúgy, de látom magadra vetted. semmi baj. másokkal is megesik.

vétettem a fórumszabályzat ellen? vagy úgy érzed, hogy most valaki belepiszkított a homokozódba, és fel vagy háborodva? kezdésnek döntsd el ezt, mert nagyon nem mindegy....

mondjuk így, hogy 70 ezerre módosították az eltiltást gondolom minden rendben van.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazza, valld be őszintén, hogy volt egy dealed Suh "úrral", hogy rápancsol Rodgers lábára, ebből megugrik a Fórum látogatottság és nemsokára reklámhirdetők árasztják el az oldalt. A jutalékból pedig csurran-cseppen Neked is. 😀
Egyébként bármennyire is OFF volt, azért egy náci diktátornak nem kéne felemlítődni ehelyütt, sem a média erejének, ugyanis ez is egy médiafelület...
Az NFL büntető osztaga következetlenül ítélkezik, ez baj. Márpedig igazság sok van, de törvény csak egy.
Suh szándékos tettét elvitatni lehetelen ez esetben. A jog a beszámíthatóságot és a szándékosságot bünteti legjobban.
A büntetőjog pedig NEM ISMERI az összehasonlítást és hivatkozást, úgyhogy Dockett, Harrison, Brown és a többiek felsorolása irreleváns az esettel kapcsolatban. Ergo a szurkoló lehet fanatikus, de büntetőjogásznak ne menjen. (Vagyunk elegen... 😊 )
Végül kívánok Nektek Cowboys alázást és Suh elbocsátását mihamarább... )desider
Én egyáltalán nem értek a joghoz. A Suh témához pedig nem szólok hozzá! (ahogy ezt már említettem is, de egy dolog érdekelne ha te már jogász vagy)
Azt írod:
"A büntetőjog pedig NEM ISMERI az összehasonlítást és hivatkozást..."
Azt tudom hogy Magyarországon nincs precedens jog, de Amerikában igen. A precedens jog nem pont az összehasonlításról és a hivatkozásról szól?
Vagy a büntető jogban nincs olyan?
Persze mint említettem lövésem sincs a témában és lehet óriási blődséget kérdeztem, azért ez értékelne. (Természetesen az itt említett esettől függetlenül).

Valamint az is
Felmerült bennem mint kérdés hogy ennek mi
Köze a büntetőjoghoz? Mert az én megítélésem szerint ha ezt a rendőrség nyomozná és a hétköznapi életben történne akkor nyilván ügy sem lenne. Ha én szándékosan rálépek egy diszkóban tánc közben valakinek a lábára akkor azért nyilván még pénzbüntetést se kapnék. (Ettől függetlenül természetesen aljas már maga a szándék is).
Ha pedig sportolóként a ringben vernék valakit félholtra, akkor gondolom az sem lenne büntetőjogi eset. Vagy igen?!

Tényleg szertnék elhatárolódni a Suh témától. És tudom, hogy a posztom teljesen Off!
De érdekelne egy
Szakavatott vagy hozzáértő véleménye a kérdésemre/kérdéseimre!
Előre is köszönöm !

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ma is tanultunk valamit rovat, Judy Battista twitteréről összeolózva:JSanyo
Így viszont még durvább, hogy pont most lett meg a 32, mert olyan mintha direkt számolta volna, mikor taposhat meg valakit legközelebb. 😀Szamár
na igen 😊 várok egy konteóra, hogy pár hónappal ezelőtt vásárolt egy szabócentit valamelyik háztartási boltban (persze nem Detroitban, az gyanús lenne), karira pedig egy Stomp! koncert-dvdt kapott Fairleytől 😊

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Minket amúgy az ilyenek nem zavarnak, a Suh büntetéséből származó 70K-t JJ (mert nyilván egyből az ő zsebébe megy) szétosztotta a bowl.hu Cowboys-drukkerei között. Én mondjuk már elkurváztam a részemet, de remélem a többiek ügyesebben sáfárkodnak vele!gorbel
SSSSHHHHHHH!!!! Ez titok volt, te állat! :[]

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Minket amúgy az ilyenek nem zavarnak, a Suh büntetéséből származó 70K-t JJ (mert nyilván egyből az ő zsebébe megy) szétosztotta a bowl.hu Cowboys-drukkerei között. Én mondjuk már elkurváztam a részemet, de remélem a többiek ügyesebben sáfárkodnak vele!
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Az ne a zavarjon, hogy le tehénszaroztak itt némely Úriemberek titeket, igaz az már kb 20 oldallal ezelőtt volt 😉 😛dande
Hmm... Én ugyan idéztem ezt a jelzőt, de nekem úgy tűnt mintha a Cowboyst illetné, amit jó lenne túlélni:

Hú de jó hogy nem voltam az eredménykövetőben, mostanra biztos bannolva lennék.
Remélem túléljük a tehénszart és akkor még látjuk ezt a bandát ugyanitt.MacPhisto
Túlélés? Tehénszar?! Sok a stressz mostanság, kedves sporttárs? 😊gyeek
Csak nem erre gondolsz? Fura dolog az elfogultság, az ember szeretné azt látni amit hisz és tudattalanul átugrik bizonyos részleteket ami rácáfolna a meggyőződésére. Példa. Azért az "Úriemberek" királyi többesben megtisztelő. ^ ^

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Régi szép idők.
Mikor volt 5 hsz egy nap abból 1 Bazza ahogy látja...
Most meg fröcsög ...
Kár ezért

több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
matek rovat:
Ha jól számoltam, a base salaryját (12,5 millió USD) bruttó magyarországi átlagbérre (234500 huf) vetítve Suh kb 1300 forintos büntit kapott, túl fogja élni.

Szerintem 12*1300 ft, de igazad van, túl fogja élni 😀

több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Ma is tanultunk valamit rovat, Judy Battista twitteréről összeolózva:JSanyo
Így viszont még durvább, hogy pont most lett meg a 32, mert olyan mintha direkt számolta volna, mikor taposhat meg valakit legközelebb. 😀
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Adirotor
csak te vagy helikopter.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
balazs799
1.nem vagyok a barátod
2. Imádom hogy mindenki a viselkedéssel van elfoglalva nem a játékkal.
Suh pedig megküzdött azért a pénzért, nem csak úgy terem neki a fán.
3. jó lenne ha nem engem vádolgatnál
4. GB topikban már megy a szennyeskedés, ott kiváncsiak rád biztosAdirotor
Mint azt már többször is leírtam posztja egyik legjobbjának tartom. A playek alatt mutatott játéka alapján nem is vonom kétségbe, hogy megérdemli a pénzét. De ettől még egy sunyi, szemét srác marad, aki ettől a pénzbírságtól ugyan úgy fogja folytatni (meg se érzi majd a számlája). A véleményem kifejtésére pedig minden jogom megvan ebben a topicban is. Arra hogy te milyen stílusban teszed a tiédet volt egy megjegyzésem, vádolni senki sem vádolt.
A 4. pontodban pedig csak ismét igazoltad az előbbi állításom.
Erre a kommentemre is válaszolhatsz nyugodtan, reagálni már nem fogok rá. Elég nekem ez a szürke hétköznapokban. A szabadidőmet, hobbimat nem szeretném már ezzel tölteni.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ma is tanultunk valamit rovat, Judy Battista twitteréről összeolózva:
"How was Suh considered a first time offender? Will explain in next few tweets. The repeat offender policy was modified in 2014 in terms of what a player had to do to have a clean slate. After a first violation of a safety-related rule, a player must go 32 straight games without another such violation to have a clean slate. Includes reg. season, postseason and 2 preseason games. Suh's last such violation was in Week 1 of 2013, when he was fined for a low block. So he went the rest of last season, 2 preseason games, and 15 reg. season games. That's 32 straight. So by letter of the law, he had a clean slate. Merton Hanks thought stepping on Rodgers was bad enough that even as a first offense should be suspension. Appeals officer Ted Cottrell saw it differently.

Again, Merton Hanks suspended Suh even though it was considered a 1st offense b/c he thought stomp bad enough to merit suspension. Ted Cottrell, appeals officer, saw it differently. Lifted suspension. Fined instead."
ennyit a szándékos-nem szándékos dologról, meg a többi felesleges szájtépésről, amit itt műveltetek.

matek rovat:
Ha jól számoltam, a base salaryját (12,5 millió USD) bruttó magyarországi átlagbérre (234500 huf) vetítve Suh kb 1300 forintos büntit kapott, túl fogja élni.

több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Bazza, valld be őszintén, hogy volt egy dealed Suh "úrral", hogy rápancsol Rodgers lábára, ebből megugrik a Fórum látogatottság és nemsokára reklámhirdetők árasztják el az oldalt. A jutalékból pedig csurran-cseppen Neked is. 😀
Egyébként bármennyire is OFF volt, azért egy náci diktátornak nem kéne felemlítődni ehelyütt, sem a média erejének, ugyanis ez is egy médiafelület...
Az NFL büntető osztaga következetlenül ítélkezik, ez baj. Márpedig igazság sok van, de törvény csak egy.
Suh szándékos tettét elvitatni lehetelen ez esetben. A jog a beszámíthatóságot és a szándékosságot bünteti legjobban.
A büntetőjog pedig NEM ISMERI az összehasonlítást és hivatkozást, úgyhogy Dockett, Harrison, Brown és a többiek felsorolása irreleváns az esettel kapcsolatban. Ergo a szurkoló lehet fanatikus, de büntetőjogásznak ne menjen. (Vagyunk elegen... 😊 )
Végül kívánok Nektek Cowboys alázást és Suh elbocsátását mihamarább... )
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
sírás mehet a GB topikban is köszi
azért 70.000 bucks nem aprópénz

(közel 20millió Ft)Adirotor
az idei 11,5 misis fizujából szerintem pont kifutja
kevesebb mint az éves fizujának 1 %-a....
itthon sok pénz, az tényBorbinho
12,5 Milla az alap fizuja ha jól tudom és 20 millát foglal a capből!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
balazs799
1.nem vagyok a barátod
2. Imádom hogy mindenki a viselkedéssel van elfoglalva nem a játékkal.
Suh pedig megküzdött azért a pénzért, nem csak úgy terem neki a fán.
3. jó lenne ha nem engem vádolgatnál
4. GB topikban már megy a szennyeskedés, ott kiváncsiak rád biztos
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
sírás mehet a GB topikban is köszi
azért 70.000 bucks nem aprópénz

(közel 20millió Ft)Adirotor
az idei 11,5 misis fizujából szerintem pont kifutja
kevesebb mint az éves fizujának 1 %-a....
itthon sok pénz, az tény

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."