Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Főként Digz,Bynes,coach Austin és Calwell miatt:Go Lions!

több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Gameday! 😊
Idén beharangoztam Ebron elso touchdownját a Jets ellen. Azóta sem szerzett többet.
Ma úgy érzem megszületik a második!
topmodell
Ezt én is könnyen eltudom képzelni sajnos,TE játék ellen vannak néha kihagyások a védelemben.

Viszont jó meccsnézést minden Lions szurkolónak,győzzön a jobb! 😊Tehenész
Szerintem egyszerűen csak győzzünk mi 😊
De neked is jó szurkolást 😉topmodell
ízlések és pofonok... 😛
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Gameday! 😊
Idén beharangoztam Ebron elso touchdownját a Jets ellen. Azóta sem szerzett többet.
Ma úgy érzem megszületik a második!
topmodell
Ezt én is könnyen eltudom képzelni sajnos,TE játék ellen vannak néha kihagyások a védelemben.

Viszont jó meccsnézést minden Lions szurkolónak,győzzön a jobb! 😊Tehenész
Szerintem egyszerűen csak győzzünk mi 😊
De neked is jó szurkolást 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Gameday! 😊
Idén beharangoztam Ebron elso touchdownját a Jets ellen. Azóta sem szerzett többet.
Ma úgy érzem megszületik a második!
topmodell
Ezt én is könnyen eltudom képzelni sajnos,TE játék ellen vannak néha kihagyások a védelemben.

Viszont jó meccsnézést minden Lions szurkolónak,győzzön a jobb! 😊
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Gameday! 😊

A kulcs szerintem a fal lehet.
Én egyelőre nem látom hogyan tudunk majd nyomást gyakorolni erre a dallasi falra.
Hiába jatszik Suh, a többieknek életük meccset kell játszaniuk a falban.
Mert a futással plusz a a célpontjaikkal könnyen haza küldhetnek minket.
Túl sok a lehetséges célpontja Romonak. Murray, DEZ, Williams, BEASLEY, Witten. Amivel pont úgy szétszedheti a védelmet mint Rodgers. Ehhez kulcs a nyomás.


Idén beharangoztam Ebron elso touchdownját a Jets ellen. Azóta sem szerzett többet.
Ma úgy érzem megszületik a második!



Let's go Lions!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor ma hajrá ti!!

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
"Next question! Next question! Next question!"
😊topmodell
akkor már 😀

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
"Next question! Next question! Next question!"
😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
...Jughead
Voilá, lójer és szellemi analfabéta. Mondanám, hogy igazi reneszánsz egyéniség, de ez annyira ellentmondásos, hogy nem lehet ráhúzni sehogy. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Itt Suh hideg fejjel szánt szándékkal megtaposta az ellenfelét.Soldados
Ez baromság.
Suh nem matematikus vagy mérnök, hogy így tervezzen, ennyire nem tudatos, egy zseniális játékos, picike aggyal. Sosincs abban az állapotban, amit te hideg fejnek nevezel.
Ezt túlgondolod.


Seymour, Dockett, Suh
Ki kapott közülük eltiltást?Bazzani
Én azt nem értem, hogy miért fontos, hogy mással mi történt, meg lett e büntetve, el lett e tiltva, stb.
Mi a relevanciája az adott esetben?
(Függetlenül attól, hogy Suh se lett eltiltva.)

több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 927
Bocs Bazza (meg minden más Lionsos) tudom senkit nem érdekel már a téma, de mivel meg lettem szólítva, így reagálok egy utolsót, valmint válaszolok egy off kérdésre így legalább egyszerre két (na jó 1,5) témát tudok majd remélhetőleg lezárni.

Egyébként a Lions szurkolók tökéletesen látják a helyzetet mást ezért nem tiltottak volna el, hanem pénzbüntetést kapott volna. De mi ezzel a gond? Ez nem a Lions büntetése (más Lions játékos is pénzbüntetést kapott volna), hanem Suh büntetése Suh pedig mint többszörös visszaeső a legsúlyosabb büntetést érdemli, ami a ligában az eltiltás. Így működik minden, miért kell ezen meglepődni?

Szóval, aki szerint az eltiltás nem jogos aszerint nem történt semmi, ami elgondolkodtató. Mondjuk a kedvencem MacPhisto érvelése, aki szerint azért nem lehet ezt számonkérni mert Suh nem Rodgers bal lábára akart rálépni eredetileg, hanem a jobbra, hát érdekes 😀Jughead
1. Suh nem visszaeső. Legyél kedves utánaolvasni.

2. A kedvenced lehet ez, de sajnos szellemi analfabéta vagy, mivel nem ezt írtam. Olvasd el még egyszer, ha nem érted a magyar szöveget, küldj pm-et, megpróbálom elmagyarázni a te alacsony szellemi színvonalodon.MacPhisto
1. Elnézést kérek nem ismertem az NFL szabályzatát, ennek tudatában valóban nem volt az, de védelmemre szóljon azt a szabályt kevesen ismerték.

2. Te a videóra hivatkozva azt mondod, hogy Suh nem tudhatta, hogy Rodgers a bal lábát odébb húzza, tehát ő el akarta azt kerülni, na de ahova lépett ott eredetileg a jobb lába volt, más kérdés, hogy azt is odébb húzta a bal lábának a mozgása során, így csak a balra lépett rá. De tudod mit igazat adok neked: nem szándékosan lépett rá Rodgers lábára, hanem gondatlanul (vegyük úgy, hogy bár lehetségesnek tartotta, hogy ott lesz Rodgers egyik lába, de könnyelműen bízott abban, hogy elkerüli), de utána egyenes szándékkal próbált meg sérülést okozni azzal, hogy ránehézkedett, így pedig nem lehet felmenteni. 😉

Valamint az is
Felmerült bennem mint kérdés hogy ennek mi
Köze a büntetőjoghoz? Mert az én megítélésem szerint ha ezt a rendőrség nyomozná és a hétköznapi életben történne akkor nyilván ügy sem lenne. Ha én szándékosan rálépek egy diszkóban tánc közben valakinek a lábára akkor azért nyilván még pénzbüntetést se kapnék. (Ettől függetlenül természetesen aljas már maga a szándék is).
Ha pedig sportolóként a ringben vernék valakit félholtra, akkor gondolom az sem lenne büntetőjogi eset. Vagy igen?!topmodell
Az első kérdésedre nem válaszolok, ugyanis az angolszász jogrendszert nem ismerem eléggé, így nem akarlak még véletlenül se félrevezetni, a válasz adást meghagyom másnak. 😊

Erre viszont válaszolnék (erre is csak a magyar jogrendszer ismeretében persze), méghozzá úgy, hogy alapesetben igazad van, mikor azt mondod, hogy ennek mi köze a sporthoz, hiszen a sportolás közben okozott testi sértés nem büntetendő, ugyanis az a sértett beleegyezésével történik, a sértett beleegyezése pedig jogellenességet kizáró ok (ami meg egyébként büntethetőséget kizáró ok), így tehát értelemszerűen egy boxoló ütése hiába töri el az ellenfele orrát, nem lesz büntetendő, ugyanúgy ahogy az se, ha tackle során az egyik fél véletlenül megsérül.

Azonban, ha a testi sértés az adott sportág szabályaival ellentétesen és szándékosan történik, akkor már büntetendővé válik (pl. Tyson esete Holyfielddel, vagy ha valaki az ellenfele gerincét töri egy tacklenél szándékosan), igaz ezt igen nehéz eldönteni ezért, valamint mivel a legtöbb ilyen szándékos és szabálytalan testi sértés szerencsére csak könnyű testi sértést okoz, (amelynek a büntethetőségéhez elengedhetetlen feltétel a magánidítvány, melyet nem igen szoktak sportolók előterjeszteni) így kevés ilyen esettel találkozni a bíróságokon. 😉

Suh esete jogilag értelemszerűen maximum könnyű testi sértés lehetne, de olyan szinten jelentéktelen, hogy a magánindítvány előterjesztése is hülyeség lenne. 😀
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
tavalyról:  www.youtube.com/watch?v=oo0uhCpXRQI

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 256 — Jó ötletnek tűnt!
Üdv mindenki, régóta szimpatikus csapat a lions, így jöttem bendvagonra 😊

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Aki ezt kitalálta és megcsinálta annak van baja.
Egy animáció a Dallas - Detroit párharcáról, taiwanból:

 www.prideofdetroit.com/2015/1/2/7481633/lions-cowboys-gets-the-taiwanese-animation-treatmenttopmodell
ez nagyon beteg 😀
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Aki ezt kitalálta és megcsinálta annak van baja.
Egy animáció a Dallas - Detroit párharcáról, taiwanból:

 www.prideofdetroit.com/2015/1/2/7481633/lions-cowboys-gets-the-taiwanese-animation-treatment

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Lehet Tate lesz a punt returner.
Fairley már csak 290 fontot nyom, és lehet hogy játszani is fog a hétvégén.
Végül néhány érdekes snap adat az évből:
-Az évben összesen 2 védő volt fent a csapata összes defensive playénél: Levy és T.J. McDonald (Rams saftey)
-Travis Lewis aki ugyebár csak 2 meccset játszott, akkor is többnyire st-ben, több időt tölött a pályán mint Broyles
-Az idei draft classunk 1,029 nem st snapet töltött a pályán, kevesebbet mint Levy, Glover Quin, Stafford vagy Sims. A legtöbb időt Lucas kapta.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 034 — Patriots fan


Tudom hogy szenyaság de ez akkor is jó! B.Ú.É.K. 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Egyébként a Lions szurkolók tökéletesen látják a helyzetet mást ezért nem tiltottak volna el, hanem pénzbüntetést kapott volna. De mi ezzel a gond? Ez nem a Lions büntetése (más Lions játékos is pénzbüntetést kapott volna), hanem Suh büntetése Suh pedig mint többszörös visszaeső a legsúlyosabb büntetést érdemli, ami a ligában az eltiltás. Így működik minden, miért kell ezen meglepődni?

Szóval, aki szerint az eltiltás nem jogos aszerint nem történt semmi, ami elgondolkodtató. Mondjuk a kedvencem MacPhisto érvelése, aki szerint azért nem lehet ezt számonkérni mert Suh nem Rodgers bal lábára akart rálépni eredetileg, hanem a jobbra, hát érdekes 😀Jughead
1. Suh nem visszaeső. Legyél kedves utánaolvasni.

2. A kedvenced lehet ez, de sajnos szellemi analfabéta vagy, mivel nem ezt írtam. Olvasd el még egyszer, ha nem érted a magyar szöveget, küldj pm-et, megpróbálom elmagyarázni a te alacsony szellemi színvonalodon.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Boldog új évet sporttársak 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Blevi 8 297 — Lions & Cowboys fan
Blevi! Neked ez a lehető legszarabb párosítás.
Kinek fogsz szurkolni? Aki épp támad? 😀Hege
Ja. Jo meccsert szorítok. Ahogy valaki írta egyik csapat tuti tovabb megy, lesz kinek utana is szorítani.
Mondjuk ha NFC döntő lenne azert nem lennék oly szomorú. 😊
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Mit vártok a PO meccsel kapcsolatosan az edzői kartól? Főleg arra lennék kivancsi hogy Lombardi mit tud kezdeni Marinellivel. Austint kevésbé féltem Linehantől, bár a dallasi O# liga szinten elit top futó játék, eleg kemény es mély elkapo gárdával, elitbe tartozó QB-vel. Várós a meccs nagyon, hétfőn szabi.Blevi
Nyerni fogunk nem tudom hogyan, vagy miként.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Blevi 8 297 — Lions & Cowboys fan
Mit vártok a PO meccsel kapcsolatosan az edzői kartól? Főleg arra lennék kivancsi hogy Lombardi mit tud kezdeni Marinellivel. Austint kevésbé féltem Linehantől, bár a dallasi O# liga szinten elit top futó játék, eleg kemény es mély elkapo gárdával, elitbe tartozó QB-vel. Várós a meccs nagyon, hétfőn szabi.
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Előre is köszönöm !topmodell
PM-ben ment válasz! BUÉK! D
több mint 9 éve
Blevi 8 297 — Lions & Cowboys fan
Kösz srácok elsikkadt a sok egyéb dologban.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
amugy Raiola játszhat a Boys ellen?