Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
sírás mehet a GB topikban is köszi
azért 70.000 bucks nem aprópénz

(közel 20millió Ft)Adirotor
te is egy igen magas intellektussal megáldott egyén lehetsz barátom


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
sírás mehet a GB topikban is köszi
azért 70.000 bucks nem aprópénz

(közel 20millió Ft)Adirotor
szörnyűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű!!! küldjünk neki? ha mindenki, aki szerint nem érdemelt eltiltást ad 1 dollárt, akkor összejöhet akár 10 dollár is!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
sírás mehet a GB topikban is köszi
azért 70.000 bucks nem aprópénz

(közel 20millió Ft)Adirotor
Sírni nem fogok mert nem érdemes de azért két dolog és magam részéről ennyi .
1.Arod ha nem tud játszani ezután akkor 70 ezer picsa.
2. Nem aprópénz neked meg nekem , neki az ...nem nézem meg inkább mit keres.
off
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
sírás mehet a GB topikban is köszi
azért 70.000 bucks nem aprópénz

(közel 20millió Ft)
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A véleményem, hogy a liga megint csak kiröhögteti magát, és a pénzbüntetés mellé járt volna az eltiltás is. Így megint nem tanul majd az esetből és jöhet a következő hasonló.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
Mostantól viszont az a duma h oroszlánokat mindig sújtják..nem játszik.
Játszon csak...ettől még egy féreg.
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Suh laza 70K végül 😊

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem véleményeztem a Suh témát eddig. Most sem teszem.
Suh játszik és pont!
Remélem kap egy nagy pénzbüntetést és leszokik erről. Meg azt is remelem hogy a liga konzisztens tud majd egyszer lenni a büntetésekben és a pályán megítélt szabalytalansagokban. Kíváncsian várom azt az időszakot 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
70.000 dollárt kell fizetnie Suh-nak és játszhat.

T.Romo likeolja ezt.
több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Bazzani: nem érdemes felhúznod magad jorge hozzászólásán,eagles fan... 😉Wong
Nem vagyok ideges.
Nekem teljesen mindegy ki milyen fan és jóban tudok lenni bárkivel aki nem úgy jön ide ahogy ő tette.Bazzani
Sehogy nem jöttem ide. Egy bőven nem csak Lions témában feltettem a kérdést, hogy miért véditekba védhetetlent? Valaszt nem kaptam, csak odahanytál egy kolumnát, hogy mit keresek itt? A kérdés egyébként nem is feléd irányult elsősorban. (ezek utan azert gyanús, hogy nem a hülyék találnak meg téged, hanem fordítva, lásd, hozzám is bemásztál a ringbe). Azóta egy fb hsz miatt eljutottatok Hitlerig. Tényleg rossz homokozóba másztam be, pedig amúgy nem vagyok az a ventillátorba szaró típus.

Jó PO-t, peace
több mint 9 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
aztán majd csodálkozik mindenki, hogyha valakinek okoz egy carrier ending sérülést ezek után... saját magát röhögteti ki a liga. Ha ez a magyar fociban történne, akkor is mindenki kiröhögné az MLSZ-t jogosan, nem hogy itt...
több mint 9 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Na, a mindenki ellene Lionsban játszhat a csakőttiltsukel Suh.

szerk.: segítsetek már, így még nem nyert a Dallas? Meg lesz tartva a meccs??

Közben úgy olvasom, azért nyert, mert a jobb lábra akart rálépni, de a balra sikerült, és ez legális. A Suh rule szerint a bal lábra lehet szándékosan lépni, a jobbra tilos.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bazzani: nem érdemes felhúznod magad jorge hozzászólásán,eagles fan... 😉Wong
Az ne a zavarjon, hogy le tehénszaroztak itt némely Úriemberek titeket, igaz az már kb 20 oldallal ezelőtt volt 😉 😛dande
Indokolatlan a többesszám.
Nekem semmi bajom a Cowboys-al, kivéve ezt a nagy Amerika csapata feelinget meg az ha legyőznek minket vasárnap. 😉Bazzani
Való igaz, bocs Bazza nem te voltál, és nem is neked szántam 😉 Igazából mindegy is tényleg érdemes Ata hozzászólást elolvasni a NO topicban,ezt újra és újra mondom magamnak is 😀
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani: nem érdemes felhúznod magad jorge hozzászólásán,eagles fan... 😉Wong
Az ne a zavarjon, hogy le tehénszaroztak itt némely Úriemberek titeket, igaz az már kb 20 oldallal ezelőtt volt 😉 😛dande
Indokolatlan a többesszám.
Nekem semmi bajom a Cowboys-al, kivéve ezt a nagy Amerika csapata feelinget meg az ha legyőznek minket vasárnap. 😉

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani: nem érdemes felhúznod magad jorge hozzászólásán,eagles fan... 😉Wong
Nem vagyok ideges.
Nekem teljesen mindegy ki milyen fan és jóban tudok lenni bárkivel aki nem úgy jön ide ahogy ő tette.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bazzani: nem érdemes felhúznod magad jorge hozzászólásán,eagles fan... 😉Wong
Az ne a zavarjon, hogy le tehénszaroztak itt némely Úriemberek titeket, igaz az már kb 20 oldallal ezelőtt volt 😉 😛
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy dologra biztos jó lesz ez az eltiltás.
Meglátjuk mit ér nélküle ez a D#.
Mondjuk ha nincs Suh és megfogjuk Romo-ékat akkor meg Austint viszik el HC-nak azonnal. 😊

több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 663 — Defense Fan
Bazzani: nem érdemes felhúznod magad jorge hozzászólásán,eagles fan... 😉
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Érdemes Facebook-ot olvasni.
Az ilyen nem való pályára alattomos egy csapat, úgy ahogy van az egész.
Ezt magamra tetováltatom.Bazzani
most komolyan, lételemeddé vált az évek során a hülyék módszeres felkutatása és az ő "mondanivalójukon" való pörgés 😊
ki az aki egy ilyen véleményt komolyan vesz?davemayer
Aki hülye az is marad...
Nagy az isten állatkertje és alacsony a kerítés...

Hány de hány ilyen van. Az ilyen kommenteket nem kell komolyan venni, szerinted miért nem építenek hülyék házát? Elfogyna a tégla... 😀

Véleményem, hogy továbbra se vagytok szemét/alattomos/sunyi stb csapat. Van egy olyan játékosotok akit nem bírok a magatartása miatt. De a csapat egyébként nekem szimpatikus sok szerethető játékossal (nálam Levyvel az élen).
Sok sikert a boys ellen, nyerjétek meg! Nem a kiemelések miatt, hanem mert a 2 csapat közül sokkal szimpatikusabbak vagytok. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érdemes Facebook-ot olvasni.
Az ilyen nem való pályára alattomos egy csapat, úgy ahogy van az egész.
Ezt magamra tetováltatom.Bazzani
most komolyan, lételemeddé vált az évek során a hülyék módszeres felkutatása és az ő "mondanivalójukon" való pörgés 😊
ki az aki egy ilyen véleményt komolyan vesz?davemayer
Ez itt marha nagy OFF de a való életben (is) vonzom a hülyéket.
Ha vagyunk 50en egy teremben és bejön egy debil akkor tuti hozzám jön oda valamiért. De utcán, orvosi váróban, bevásárlóközpontban és megannyi helyen is talált már bennem információforrást valami félkegyelmű.
A feleségem és a céges váltótársam már csak röhög ezeken.
Kb 50 ilyen storym van az utóbbi 5 évből.

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Érdemes Facebook-ot olvasni.
Az ilyen nem való pályára alattomos egy csapat, úgy ahogy van az egész.
Ezt magamra tetováltatom.Bazzani
most komolyan, lételemeddé vált az évek során a hülyék módszeres felkutatása és az ő "mondanivalójukon" való pörgés 😊
ki az aki egy ilyen véleményt komolyan vesz?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érdemes Facebook-ot olvasni.
Az ilyen nem való pályára alattomos egy csapat, úgy ahogy van az egész.
Ezt magamra tetováltatom.

több mint 9 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Egyébként a Lions szurkolók tökéletesen látják a helyzetet mást ezért nem tiltottak volna el, hanem pénzbüntetést kapott volna. De mi ezzel a gond? Ez nem a Lions büntetése (más Lions játékos is pénzbüntetést kapott volna), hanem Suh büntetése Suh pedig mint többszörös visszaeső a legsúlyosabb büntetést érdemli, ami a ligában az eltiltás. Így működik minden, miért kell ezen meglepődni?

Szóval, aki szerint az eltiltás nem jogos aszerint nem történt semmi, ami elgondolkodtató. Mondjuk a kedvencem MacPhisto érvelése, aki szerint azért nem lehet ezt számonkérni mert Suh nem Rodgers bal lábára akart rálépni eredetileg, hanem a jobbra, hát érdekes 😀Jughead
Jughead kommentjét emeljük ki. Ebben benne van minden.
Erős az ilyenért eltiltás? kicsit
Erős Suh eltiltása az ilyenért? nem
MacPhisto érvelése a legviccesebb a témában? egyértelműen.

hajrá Lions, hozzátok ezt a meccset a Northból.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 927
Egyébként a Lions szurkolók tökéletesen látják a helyzetet mást ezért nem tiltottak volna el, hanem pénzbüntetést kapott volna. De mi ezzel a gond? Ez nem a Lions büntetése (más Lions játékos is pénzbüntetést kapott volna), hanem Suh büntetése Suh pedig mint többszörös visszaeső a legsúlyosabb büntetést érdemli, ami a ligában az eltiltás. Így működik minden, miért kell ezen meglepődni?

Szóval, aki szerint az eltiltás nem jogos aszerint nem történt semmi, ami elgondolkodtató. Mondjuk a kedvencem MacPhisto érvelése, aki szerint azért nem lehet ezt számonkérni mert Suh nem Rodgers bal lábára akart rálépni eredetileg, hanem a jobbra, hát érdekes 😀
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Cassius Vaughn rossz játékos. Egy dolog tudja őt alulmúlni, saját maga ha slot elkapókon védekezik.Bazzani
és még Riddickre írtad, hogy időzített bomba 😀 amíg a Coltsban volt, mi is aggódtunk, amikor fenn volt a pályán