Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
brown legalább nyílt lapokkal játszott 😀

miért ennyire fontos, hogy mentegessétek egy gusztustalan játékosotok sunyi megmozdulását? mi értelme van ennek?
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De legtöbben azt vitatják, hogy Suh miként látta azt, hogy hol van Rodgers lába illetve miután elhúzta hová került.
You did not open the eyes in the back of your head or twist your head around to see what was behind you.Merton Hanks former college and professional football player & NFL Vice President of Operations
Bazzani
Ezt Mac-nek is leírtam. Ez a világ legrosszabb érvelése. Valóban, háttal nem láthatta, hogy hol van Rodgers lába, épp ezért addig nincs gond, hogy rálép. Legalábbis az én szememben eddig nincs. De amikor rálép másodjára (!), akkor miért áll teljes testsúllyal arra a lábára, amellyel rálépett Rodgers-re? Pedig nyilvánvalóan érezte, hogy rálépett vkire. Majd utána mintha mi sem történt volna, elsunnyog. Pedig érezte, tudta, hogy rálépett vkire.Soldados
 www.youtube.com/watch?v=MPxkrWKG3W8
Itt szerintem Brown is érezte.
Melyik az egészségre veszélyesebb eset?

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De legtöbben azt vitatják, hogy Suh miként látta azt, hogy hol van Rodgers lába illetve miután elhúzta hová került.
You did not open the eyes in the back of your head or twist your head around to see what was behind you.Merton Hanks former college and professional football player & NFL Vice President of Operations
Bazzani
Ezt Mac-nek is leírtam. Ez a világ legrosszabb érvelése. Valóban, háttal nem láthatta, hogy hol van Rodgers lába, épp ezért addig nincs gond, hogy rálép. Legalábbis az én szememben eddig nincs. De amikor rálép másodjára (!), akkor miért áll teljes testsúllyal arra a lábára, amellyel rálépett Rodgers-re? Pedig nyilvánvalóan érezte, hogy rálépett vkire. Majd utána mintha mi sem történt volna, elsunnyog. Pedig érezte, tudta, hogy rálépett vkire.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
My personal opinion - that was not an intentional act by Suh there. And he didn't stomp down like Raiola did last week.
It's piling on Suh. If it's someone else stepping on a lesser known QB, there would be no suspension.Mike Perreira Former Vice President of Officiating in the National Football League


 www.youtube.com/watch?v=za6QuSeiGE8

Biztos ő is egy elfogult Lions drukker.Bazzani
azt még értem ha vki azt mondja hogy az súlyosbította az ítéletet hogy Suh csinálta, de azt mondani mint ez az idióta hogy azért kapott eltiltást mert Rodgers volt akire rátaposott OMG (mondom ezt úgy hogy nem a szivem csücske)davemayer
Nem célom, hogy igazat adj.
Nem is vitatom, hogy eltiltást ér vagy sem.
Csak azt próbálom megértetni, hogy nem csak az itteni szó szerint lehülyézett Lions drukkerek látják másként ezt a dolgot.Bazzani
ezt elhiszem, de nem véletlen szerintem hogy a döntő többség szerint egyáltalán nem túlzó az ítélet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Tehát évekig a bírói kar feje egy elfogult Lions drukker volt. Mondjuk ez látszott is. 😀tüsi91
Vicces gyerek vagy. 😊
Pont azt szerettem volna megvilágítani, hogy egy egyértelműen nem Lions kötődésű szakember sem látja egyértelműnek az esetet.
Sőt twitteren rengeteg olyan vélemény van miszerint ez nem szándékos de főleg nem taposás.
Bill Polian (NFL analyst for ESPN and former American football executive) discussed the suspension of Lions DT Ndamukong Suh and said that he did not believe the action warranted a suspension and that it will certainly have a major impact on this week's playoff game against the Cowboys.
De legtöbben azt vitatják, hogy Suh miként látta azt, hogy hol van Rodgers lába illetve miután elhúzta hová került.
You did not open the eyes in the back of your head or twist your head around to see what was behind you.Merton Hanks former college and professional football player & NFL Vice President of Operations
Bazzani
tegyük fel hogy nem látta (azt én sem állítom h látta), de amikor érzékelte h rálépett vmire oda sem nézett h mi/ki az ill. semmi olyat nem lehetett rajta látni hogy ezt ő korrigálni akarta volna (sőőőőt).
Ha te véletlenül rálépsz vmire akkor te is ráhelyezed a súlypontodat és úgy rugaszkodsz el róla? nem, inkább felemeled a lábad és megnézed mi történt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
My personal opinion - that was not an intentional act by Suh there. And he didn't stomp down like Raiola did last week.
It's piling on Suh. If it's someone else stepping on a lesser known QB, there would be no suspension.Mike Perreira Former Vice President of Officiating in the National Football League


 www.youtube.com/watch?v=za6QuSeiGE8

Biztos ő is egy elfogult Lions drukker.Bazzani
azt még értem ha vki azt mondja hogy az súlyosbította az ítéletet hogy Suh csinálta, de azt mondani mint ez az idióta hogy azért kapott eltiltást mert Rodgers volt akire rátaposott OMG (mondom ezt úgy hogy nem a szivem csücske)davemayer
Nem célom, hogy igazat adj.
Nem is vitatom, hogy eltiltást ér vagy sem.
Csak azt próbálom megértetni, hogy nem csak az itteni szó szerint lehülyézett Lions drukkerek látják másként ezt a dolgot.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tehát évekig a bírói kar feje egy elfogult Lions drukker volt. Mondjuk ez látszott is. 😀tüsi91
Vicces gyerek vagy. 😊
Pont azt szerettem volna megvilágítani, hogy egy egyértelműen nem Lions kötődésű szakember sem látja egyértelműnek az esetet.
Sőt twitteren rengeteg olyan vélemény van miszerint ez nem szándékos de főleg nem taposás.
Bill Polian (NFL analyst for ESPN and former American football executive) discussed the suspension of Lions DT Ndamukong Suh and said that he did not believe the action warranted a suspension and that it will certainly have a major impact on this week's playoff game against the Cowboys.
De legtöbben azt vitatják, hogy Suh miként látta azt, hogy hol van Rodgers lába illetve miután elhúzta hová került.
You did not open the eyes in the back of your head or twist your head around to see what was behind you.Merton Hanks former college and professional football player & NFL Vice President of Operations

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
My personal opinion - that was not an intentional act by Suh there. And he didn't stomp down like Raiola did last week.
It's piling on Suh. If it's someone else stepping on a lesser known QB, there would be no suspension.Mike Perreira Former Vice President of Officiating in the National Football League


 www.youtube.com/watch?v=za6QuSeiGE8

Biztos ő is egy elfogult Lions drukker.Bazzani
azt még értem ha vki azt mondja hogy az súlyosbította az ítéletet hogy Suh csinálta, de azt mondani mint ez az idióta hogy azért kapott eltiltást mert Rodgers volt akire rátaposott OMG (mondom ezt úgy hogy nem a szivem csücske)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tehát évekig a bírói kar feje egy elfogult Lions drukker volt. Mondjuk ez látszott is. 😀
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
My personal opinion - that was not an intentional act by Suh there. And he didn't stomp down like Raiola did last week.
It's piling on Suh. If it's someone else stepping on a lesser known QB, there would be no suspension.Mike Perreira Former Vice President of Officiating in the National Football League


 www.youtube.com/watch?v=za6QuSeiGE8

Biztos ő is egy elfogult Lions drukker.

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 622
Bármikor interjuztathatja,ha engedelyt kapott adott csapattól. Pl nálunk hétvégén lesz hasonló helyzetben a védelmi koordinatorunk,aki utazik a Jetshez interjúra.undisputedly
az más, mert bye weeken vannak. egyébként nem lehet bármikor

choose life
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bármikor interjuztathatja,ha engedelyt kapott adott csapattól. Pl nálunk hétvégén lesz hasonló helyzetben a védelmi koordinatorunk,aki utazik a Jetshez interjúra.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A jövő évi schedule a következő:
Hazai: Green Bay, Chicago és Minnesota valamint Arizona, San Francisco, Philadelphia, Denver és Oakland.
Idegenben: Seattle, St. Louis, San Diego, Kansas City és New Orleans valamint Green Bay, Chicago és Minnesota.

Ez elsőre mindennek mondható csak könnyűnek nem. De a csapatok erőssége addig rengeteget változhat.
Persze azon is sok múlik azon, hogy mennyire sikerült a FA időszak. Meg persze a draft sem hanyagolható bár idén végre nem túl előkelő helyen választunk (21 és 32 😊 között)

Bízzunk abban, hogy Austin marad nálunk még egy évet legalább. Ha jól tudom az Atlanta csak akkor interjúztathatja ha már kiestünk a PO-ból.
Szoval még pár napot várniuk kell.

Az alapszakaszban végig tippeltük a meccsek végkimenetelét és különbségét Bazzanival.
Bevallom nem vezettem statisztikát, de azt tudom, hogy a 16 meccsből 14 végkimenetelét eltaláltam. Az utolsó 8 meccset sikerült zsinórban eltalálni.
Ezért most az a tippem, hogy nyerünk vasárnap a Dallas ellen! De alátámasztani ezt mással nem szeretném illetve nem tudom, ezért nem részletezném.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Szerintem Austin idén még marad. Egy év DC múlt nem szabadna, hogy elég legyen a HC poszthoz.Bazzani
ámen 😊

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem Austin idén még marad. Egy év DC múlt nem szabadna, hogy elég legyen a HC poszthoz.

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Schefter tweet: a Falcons interjúztatná Teryl Austint

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
úgy tűnik egyedül vagyok a véleményemmel, hogy Levy megeszi Murrayt vacsira 😊JSanyo
Remélem én is 😀 a kedvenc Detroiti játékosom.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Lehet csak én látom úgy hogy ez volt az utolsó meccse SUH-nak Detroit mezben ha nem jutunk tovább??
Tényleg aljas de a posztján a legjobb!!!

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
úgy tűnik egyedül vagyok a véleményemmel, hogy Levy megeszi Murrayt vacsira 😊

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Harrison egy példa volt nem feltétlen negatív irányba inkabb abból az aspektusból hogy a liga tud kipécézni playereket. De a szándékos sérülésokozást sosem feltételezném az NFL egyetlen tiszta erkölcsű csapatánál.Blevi
Ki tud, ez igaz. Kb 3-4 emberrel ők voltak a kereszttűzben.

De itt azért nem hiszem, hogy kipécézésről van szó, amikor 5 éven belül ő az egyedüli akinek van taposós ügye, ráadásul neki már a második. Ezek szándékosak. Ezért kell eltiltással büntetni.Soldados

Büntetése: 7875$.

Bizony. Tetves egyedül taposó Suh. Eltiltani a gecibe!

De nézzük a fair play egyedüli letéteményeseit!

Büntetése: 15.000$
Biztos nem volt szándékos! (Meccs előtt beharangozta.) És hát mi más történt, minthogy a fejét teljes lendületből a földbebaszta. Ennél egy taposás többet ér!MacPhisto
Hozzáteszem ment is a flag CMIIIra a playben, teljesen jogosan. De ez messze állt a szándékos sérülésokozástól. A védő a játék iramába nem azt nézi, hogy a támadó még bent lehet -e, szerelnie kell. Egy labdaközpontú eset meg Suh taposása között ha nem látja valaki az osztály különbséget, akkor nincs értelme folytatni a vitát.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Persze, nem Suh az egyetlen paraszt, Goodell pedig mindig is következetlen volt, de azért, hogy Suh legyen az új Harrison, akinek minden lépését árgus szemekkel figyelik és büntetik, ő maga is tett nem is keveset. De egyetértek az előttem szólóval, ha mondjuk lenéz hogy mégis mi van, esetleg felsegíti Rodgerst, most nem kapna büntetést és nem azért kellett volna, mert Rodgers ne tudott volna magától felállni, csak így tényleg semmi enyhítőt nem lehet felhozni a védelmére. Így csak az volt a döntéshozó előtt, hogy rálépett (kétszer, sose lehet elégszer hangsúlyozni) aztán ment tovább, meg persze a korábbi dolgok (EDS, Schaub)

Mindegy, NFL.com-on volt olyan szakértő (Brian Billick), aki szerint ezt visszaváltoztathatják egy keményebb pénzbüntetésreKampman
Evan Dietrict-Smith és esett eredménykövetőben is előkerült. Szerintem az ügyön tovább vitázni értelmetlen vannak akiket az se győznek meg, ha feküdne a parkban és egy jól megtermett valaki a videón látható módon megtapossa 2szer, 2.jára meg rá is nehézkedik és szó nélkül továbbsétál. Suh-t nem remek DT nek tartani baromság, mert posztja egyik legjobbja, de ugyan ilyen álszentség lenne letagadni, hogy nem sunyi, piszkos alak.
És már rengetegszer leírták, attól mert valakit nem büntetnek a playhez semmiképp se kapcsolódó sérülést okozó tettéért, Suh tette még büntetendő.
Ha egy sack, de akár egy nem 3-4 mp el későbbi late hit következtében gyalulja földbe Rodgerst, úgy, hogy felállni alig tud egy szót se szól senki, az a játék, benne van. De ez nem az.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 844
Persze, nem Suh az egyetlen paraszt, Goodell pedig mindig is következetlen volt, de azért, hogy Suh legyen az új Harrison, akinek minden lépését árgus szemekkel figyelik és büntetik, ő maga is tett nem is keveset. De egyetértek az előttem szólóval, ha mondjuk lenéz hogy mégis mi van, esetleg felsegíti Rodgerst, most nem kapna büntetést és nem azért kellett volna, mert Rodgers ne tudott volna magától felállni, csak így tényleg semmi enyhítőt nem lehet felhozni a védelmére. Így csak az volt a döntéshozó előtt, hogy rálépett (kétszer, sose lehet elégszer hangsúlyozni) aztán ment tovább, meg persze a korábbi dolgok (EDS, Schaub)

Mindegy, NFL.com-on volt olyan szakértő (Brian Billick), aki szerint ezt visszaváltoztathatják egy keményebb pénzbüntetésre
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 937 — balazs.t85@gmail.com
Ha megfordul és felsegíti Rodgerst máris más elbírálás alá esik az eset, biztos vagyok benne hogy nem tiltják el.
több mint 9 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Lófaszt, megtaposta. Dockett is. Ennyi, túl van ez már beszélve.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Harrison egy példa volt nem feltétlen negatív irányba inkabb abból az aspektusból hogy a liga tud kipécézni playereket. De a szándékos sérülésokozást sosem feltételezném az NFL egyetlen tiszta erkölcsű csapatánál.Blevi
Ki tud, ez igaz. Kb 3-4 emberrel ők voltak a kereszttűzben.

De itt azért nem hiszem, hogy kipécézésről van szó, amikor 5 éven belül ő az egyedüli akinek van taposós ügye, ráadásul neki már a második. Ezek szándékosak. Ezért kell eltiltással büntetni.Soldados
Büntetése: 7875$.

Bizony. Tetves egyedül taposó Suh. Eltiltani a gecibe!

De nézzük a fair play egyedüli letéteményeseit!
!MacPhisto
fel kéne már fogni, hogy attól, hogy a másik szabálytalan - sportszerűtlen - dolgot művel, az még nem jelenti azt, hogy akkor Suh automatikusan mentesül az eltiltás alól, vagy, hogy kevésbé sportszerűtlen, ha ő is nyomja. Senkit nem érdekel itt, hogy máshol, mások mit csinálnak. Nem lényeges.

criminal lawyer or criminal lawyer?