Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Megtaposta.Tibi76
Lófaszt. Azt Dockett csinálta meg Raiola.MacPhisto
innentől kezdve teljesen felesleges minden féle vita, mert aki a fától nem látja az erdőt, azt az embert nehéz lesz meggyőzni. Ha a videót megnézed, és azt mondod, hogy nem volt taposás, akkor nincs miről beszélni
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Előbbi jogos, utóbbi egy football play. Late hit. Egy védő nem fog mérlegelni, hogy jajj, kint vagyunk, vagy még vajon bent? Fogja és telibeveri a labdás embert. Ha kint volt, benyelni a 15 yardot és a pénzbüntit, de neki ez a dolga. Egy meccs hevében, pláne egy csoportrangadón ez benne van. Ezt nevezhetjük durvának, vagy sportszerűtlennek.

De hidegvérrel, tudatosan megtaposni vkit, majd elsunnyogni. Az aljas.Soldados
A megtaposni és a rálépni között nem kis különbség van. Kb annyi mint 8000 dollár meg egy playoffmeccs között.MacPhisto
Azért nem örülnék, ha egy Suh egy lábbal teljesen rámállna. Gondolom Rodgers se örült.

Gondolom, nem nyugtat meg téged, de én Dockettet is eltiltottam volna ezután, mert azon is látszik, hogy szándékosan rálép az ellenfele kezére. De azért mert Dockettet nem tiltották el, a szememben még nem vitatéma, hogy Suh eltiltása jogos, mert ezt érdemli aki szándékosan és tudatosan ennyire paraszt. És nem először ugyebár.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Megtaposta.Tibi76
Lófaszt. Azt Dockett csinálta meg Raiola.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Megtaposta.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Előbbi jogos, utóbbi egy football play. Late hit. Egy védő nem fog mérlegelni, hogy jajj, kint vagyunk, vagy még vajon bent? Fogja és telibeveri a labdás embert. Ha kint volt, benyelni a 15 yardot és a pénzbüntit, de neki ez a dolga. Egy meccs hevében, pláne egy csoportrangadón ez benne van. Ezt nevezhetjük durvának, vagy sportszerűtlennek.

De hidegvérrel, tudatosan megtaposni vkit, majd elsunnyogni. Az aljas.Soldados
A megtaposni és a rálépni között nem kis különbség van. Kb annyi mint 8000 dollár meg egy playoffmeccs között.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Előbbi jogos, utóbbi egy football play. Late hit. Egy védő nem fog mérlegelni, hogy jajj, kint vagyunk, vagy még vajon bent? Fogja és telibeveri a labdás embert. Ha kint volt, benyelni a 15 yardot és a pénzbüntit, de neki ez a dolga. Egy meccs hevében, pláne egy csoportrangadón ez benne van. Ezt nevezhetjük durvának, vagy sportszerűtlennek.

De hidegvérrel, tudatosan megtaposni vkit, majd elsunnyogni. Az aljas.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Harrison egy példa volt nem feltétlen negatív irányba inkabb abból az aspektusból hogy a liga tud kipécézni playereket. De a szándékos sérülésokozást sosem feltételezném az NFL egyetlen tiszta erkölcsű csapatánál.Blevi
Ki tud, ez igaz. Kb 3-4 emberrel ők voltak a kereszttűzben.

De itt azért nem hiszem, hogy kipécézésről van szó, amikor 5 éven belül ő az egyedüli akinek van taposós ügye, ráadásul neki már a második. Ezek szándékosak. Ezért kell eltiltással büntetni.Soldados

Büntetése: 7875$.

Bizony. Tetves egyedül taposó Suh. Eltiltani a gecibe!

De nézzük a fair play egyedüli letéteményeseit!

Büntetése: 15.000$
Biztos nem volt szándékos! (Meccs előtt beharangozta.) És hát mi más történt, minthogy a fejét teljes lendületből a földbebaszta. Ennél egy taposás többet ér!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison egy példa volt nem feltétlen negatív irányba inkabb abból az aspektusból hogy a liga tud kipécézni playereket. De a szándékos sérülésokozást sosem feltételezném az NFL egyetlen tiszta erkölcsű csapatánál.Blevi
Ki tud, ez igaz. Kb 3-4 emberrel ők voltak a kereszttűzben.

De itt azért nem hiszem, hogy kipécézésről van szó, amikor 5 éven belül ő az egyedüli akinek van taposós ügye, ráadásul neki már a második. Ezek szándékosak. Ezért kell eltiltással büntetni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
De ember megint kiforgatod a dolgokat. Nem a h2h a lényeg hanem a szándékos sérülés okozás. Ezaz ami az álszent a dologban ha valaki ezzel takarozik hogy benne van a jatekban. hagyd a h2h dolgot.Blevi
Én is a szándékos sérülésokozásról beszélek. Suhé az. Megfontolt szándékkal rátapos vkinek a lábára. De amivel Harrisont idekeverted az nem erről szól. Abból van 100 egy idény alatt, az a játék hevében megtörténik, előfordul. Bárkivel. Nemcsak vele, mással is, bárkivel. Az nem a szándékos sérülésokozásról szól.

A magam részéről mindig is a szándékos cselekményeket büntetném ezerszer jobban. Taposás, play utáni pofon (Seymour), vagy az ilyen Suh eseteket. De helmet to helmet (akárki is csinálja) nem ilyen. Engem biztos nem hallottál károgni akkor sem, amikor Suggs kiütötte Bent, vagy éppen Ngata eltörte az orrát. Ez benne van, nem szándékos, csak így alakult. Harrison sosem tekergette meg senkinek a lábát (a la Ed Reed 2008-as div roundban CJ2K-ét), vagy sosem taposott meg senkit, sosem ütött meg senkit play után. Ezek a szándékos, előremegfontolt cselekmények, amelyek nem a meccs hevében történnek, hanem tudatosan.Soldados

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Blevi 8 297 — Lions & Cowboys fan
Harrison egy példa volt nem feltétlen negatív irányba inkabb abból az aspektusból hogy a liga tud kipécézni playereket. De a szándékos sérülésokozást sosem feltételezném az NFL egyetlen tiszta erkölcsű csapatánál.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De ember megint kiforgatod a dolgokat. Nem a h2h a lényeg hanem a szándékos sérülés okozás. Ezaz ami az álszent a dologban ha valaki ezzel takarozik hogy benne van a jatekban. hagyd a h2h dolgot.Blevi
Én is a szándékos sérülésokozásról beszélek. Suhé az. Megfontolt szándékkal rátapos vkinek a lábára. De amivel Harrisont idekeverted az nem erről szól. Abból van 100 egy idény alatt, az a játék hevében megtörténik, előfordul. Bárkivel. Nemcsak vele, mással is, bárkivel. Az nem a szándékos sérülésokozásról szól.

A magam részéről mindig is a szándékos cselekményeket büntetném ezerszer jobban. Taposás, play utáni pofon (Seymour), vagy az ilyen Suh eseteket. De helmet to helmet (akárki is csinálja) nem ilyen. Engem biztos nem hallottál károgni akkor sem, amikor Suggs kiütötte Bent, vagy éppen Ngata eltörte az orrát. Ez benne van, nem szándékos, csak így alakult. Harrison sosem tekergette meg senkinek a lábát (a la Ed Reed 2008-as div roundban CJ2K-ét), vagy sosem taposott meg senkit, sosem ütött meg senkit play után. Ezek a szándékos, előremegfontolt cselekmények, amelyek nem a meccs hevében történnek, hanem tudatosan.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Annyian leírtátok már a saját véleményem, hogy én nem kezdek bele.Soldados kommenteivel 100%ban. Amit egyénileg tennék hozzá, MacPhisto számára, hogy kérdőre vonja, AR miért mozdította el a labdát az első rálépésnél. Üzenem, hogy emberi össztön, hogy ha valaminket fájdalom éri azonnal összehúzzuk magunk. A testünkhöz igyekszünk közelíteni a végtagjainkat is.
Csak ennyit akartam. Sok sikert a Boys, drukkolni fogok. Suht nem bírom a motorvárosban, a többiek közül jónéhányat kifejezetten szeretek.balazs799
Bazdmeg igen, pont kérdőre vontam ezért, öljetek meg. Jézusom.MacPhisto
Tisztelettel jegyzem meg, hogy Detroitban (ahol Hálaadás napján voltam a Bears elleni meccsen) rühelli a szurkolók 80%-a Suh-ot. Pont azért, mert az ostobasága mellé egy jó adag rosszindulat és sunyi alávalóság is társul. És ezt helyi szurkolók mondják, nem én találtam ki.
Persze lehet elvakultan védeni, csak semmi értelme, mert amit csinált annak annyi köze van az amerikai focihoz, mint nekem a biokertészethez.
Azzal meg ne kérkedjünk, hogy más is ilyet csinált, ez nem összehasonlításon alapul, ahogy a büntetőjog sem. Meg is büntették rendesen. Aztán csókolom.
több mint 9 éve
Blevi 8 297 — Lions & Cowboys fan
De ember megint kiforgatod a dolgokat. Nem a h2h a lényeg hanem a szándékos sérülés okozás. Ezaz ami az álszent a dologban ha valaki ezzel takarozik hogy benne van a jatekban. hagyd a h2h dolgot.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen valóban taposás kevesebb van, de amikor valaki azt merte mondani h JH visszaeső el lett küldve az anyjába kb... Nem az a baj hogy szurkolok eltérően vélekednek hanem hogy a liga is különbséget tesz.
Mondom meg egyszer Suh tette elítélendő, de azert álszentek ne legyünk már.Blevi
Nem vagyunk álszentek. A helmet to helmet egy football play, ami előfordul, idényenként vagy 100-szor. A szándékos taposás, pedig az elmúlt 5 évben kétszer, és mindkétszer ugyanattól a játékostól. Ég és föld a különbség.Soldados
Szepen kiemelten ami neked fontos. Akkoriban állítottatok többen is hogy kivitelezik a liga JH-val es utaznak ra. Most meg pfuj visszaeső... Nem az az állítás hogy Suh nem érdemli meg az eltiltást. Mennyiben jobb hogy valaki játék kozben akar szándékosan sérülést okozni??? Ez itt a valósi kerdes.Blevi
Aki helmet to helmet hitet "csinál", nem akar sérülést okozni. Az sokszor csak véletlenül jön. Két mozgásban lévő ember karambolozik. Ez - sajnos - benne van a játékban. A védő nem tudhatja előre, hogy a támadó pontosan hova hajtja majd a fejét. Semmi köze a szándékos sérülésokozáshoz. (Suh esetében pedig erről van szó) (Amúgy akkor példát statuáltak 1-2 emberen, nemcsak Harrisonon, majd azóta megközelítőleg sincs olyan pénzbünti, meg eltiltás, mint akkor, pedig helmet to helmet most is ugyanúgy van. Akkor az új szabályt kellett eladni és ahhoz erős példák kellettek.)

Nem mellesleg a legtöbb futballjátékos inkább agyrázkódást szenvedne, minthogy a térdét törjék ketté. Az agyrázkódással legfeljebb egy meccset hagy ki, a térddel egy évet. Bell tegnap megúszta húzódással, de a Steelers öltözőben egyértelmű volt a vélemény: szabályos hit volt Nelsoné és óriási mákja Bellnek, mert a hülye új szabályok miatt a védők alulra támadnak, aminek ez a veszélye. Itt sem a térd volt a cél, ahogy régen sem a fej, csak előre nem tudja a védő kiszámítani, hogy hol is üti meg a másikat, mivel a másik is mozog.

2:20-tól hallgasd meg:  www.youtube.com/watch?v=ixCH6neaDqc


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Annyian leírtátok már a saját véleményem, hogy én nem kezdek bele.Soldados kommenteivel 100%ban. Amit egyénileg tennék hozzá, MacPhisto számára, hogy kérdőre vonja, AR miért mozdította el a labdát az első rálépésnél. Üzenem, hogy emberi össztön, hogy ha valaminket fájdalom éri azonnal összehúzzuk magunk. A testünkhöz igyekszünk közelíteni a végtagjainkat is.
Csak ennyit akartam. Sok sikert a Boys, drukkolni fogok. Suht nem bírom a motorvárosban, a többiek közül jónéhányat kifejezetten szeretek.balazs799
Bazdmeg igen, pont kérdőre vontam ezért, öljetek meg. Jézusom.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Annyian leírtátok már a saját véleményem, hogy én nem kezdek bele.Soldados kommenteivel 100%ban. Amit egyénileg tennék hozzá, MacPhisto számára, hogy kérdőre vonja, AR miért mozdította el a labdát az első rálépésnél. Üzenem, hogy emberi össztön, hogy ha valaminket fájdalom éri azonnal összehúzzuk magunk. A testünkhöz igyekszünk közelíteni a végtagjainkat is.
Csak ennyit akartam. Sok sikert a Boys, drukkolni fogok. Suht nem bírom a motorvárosban, a többiek közül jónéhányat kifejezetten szeretek.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Segitek, mert értelmezéssel bajok vannak. Ezen a videón nem az van amit csinált tegnap, hanem hogy az a hülye egyedül is képes hülyét csinálni magából. Attól mert te kisbirót játszol, nem lesz jobb neki, te pedig nem tudsz kitörni sztárbiróként és még csak rokonszenves sem leszel másnak.Celtic
Segítek, nem erről beszélünk. Amiről viszont beszélünk, az az, hogy ezer éve mondjuk, nem csak mi, hogy a GB meg még egy-két darling csapat be van védve a liga által. Ez egy újabb remek példája ennek. Na akkor most rakjál be videot ami ezt cáfolja. Hátha addig rokonszenves leszek, bár leszarom.MacPhisto
Nem olvadtam vissza a legutóbbi 2 oldalt de ez hatalmas baromság.
Ha a liga véd is valakiket, azok nem konkrét csapatok, hanem egy poszt, mégpedig a QB. De nem csak Rodgerst, hanem az összes QB-t a ligában. Lehet arról vitatkozni, hogy ez jó-e, vagy nem, arról is hogy Suh szándékosan volt-e szabálytalan, meg arról is hogy ha igen, akkor mit érdemel, de azt pls felejtsük el hogy az NFL utálja szegény Lionst, a Packerst meg imádja.

Verjétk meg a Boyst, közel sem lehetetlen!Hulkeinstein
Persze felejtsük. Nem számít.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Segitek, mert értelmezéssel bajok vannak. Ezen a videón nem az van amit csinált tegnap, hanem hogy az a hülye egyedül is képes hülyét csinálni magából. Attól mert te kisbirót játszol, nem lesz jobb neki, te pedig nem tudsz kitörni sztárbiróként és még csak rokonszenves sem leszel másnak.Celtic
Segítek, nem erről beszélünk. Amiről viszont beszélünk, az az, hogy ezer éve mondjuk, nem csak mi, hogy a GB meg még egy-két darling csapat be van védve a liga által. Ez egy újabb remek példája ennek. Na akkor most rakjál be videot ami ezt cáfolja. Hátha addig rokonszenves leszek, bár leszarom.MacPhisto
Nem olvadtam vissza a legutóbbi 2 oldalt de ez hatalmas baromság.
Ha a liga véd is valakiket, azok nem konkrét csapatok, hanem egy poszt, mégpedig a QB. De nem csak Rodgerst, hanem az összes QB-t a ligában. Lehet arról vitatkozni, hogy ez jó-e, vagy nem, arról is hogy Suh szándékosan volt-e szabálytalan, meg arról is hogy ha igen, akkor mit érdemel, de azt pls felejtsük el hogy az NFL utálja szegény Lionst, a Packerst meg imádja.

Verjétk meg a Boyst, közel sem lehetetlen!
több mint 9 éve
Blevi 8 297 — Lions & Cowboys fan
Igen valóban taposás kevesebb van, de amikor valaki azt merte mondani h JH visszaeső el lett küldve az anyjába kb... Nem az a baj hogy szurkolok eltérően vélekednek hanem hogy a liga is különbséget tesz.
Mondom meg egyszer Suh tette elítélendő, de azert álszentek ne legyünk már.Blevi
Nem vagyunk álszentek. A helmet to helmet egy football play, ami előfordul, idényenként vagy 100-szor. A szándékos taposás, pedig az elmúlt 5 évben kétszer, és mindkétszer ugyanattól a játékostól. Ég és föld a különbség.Soldados
Szepen kiemelten ami neked fontos. Akkoriban állítottatok többen is hogy kivitelezik a liga JH-val es utaznak ra. Most meg pfuj visszaeső... Nem az az állítás hogy Suh nem érdemli meg az eltiltást. Mennyiben jobb hogy valaki játék kozben akar szándékosan sérülést okozni??? Ez itt a valósi kerdes.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Soccert ne hozzuk ide bele, azért is nézünk football-t mert unjuk a színészmestereket.

Ez europiai fociba is piroslap, és eltiltás.Gyuri34
több mint 9 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
2szer lépett rá , második fő gáz. ha van vmi lábam alatt nem lépek oda vissza , csak ha törni akajok.
több mint 9 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Hát ez direkt csinálta video alapján. Ez europiai fociba is piroslap, és eltiltás. Direkt ránehezedik. levegőbe van a másik lába. Szándékos, . Otthon kilehet probálni , aki anyira védi,
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen valóban taposás kevesebb van, de amikor valaki azt merte mondani h JH visszaeső el lett küldve az anyjába kb... Nem az a baj hogy szurkolok eltérően vélekednek hanem hogy a liga is különbséget tesz.
Mondom meg egyszer Suh tette elítélendő, de azert álszentek ne legyünk már.Blevi
Nem vagyunk álszentek. A helmet to helmet egy football play, ami előfordul, idényenként vagy 100-szor. A szándékos taposás, pedig az elmúlt 5 évben kétszer, és mindkétszer ugyanattól a játékostól. Ég és föld a különbség.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Blevi 8 297 — Lions & Cowboys fan
Igen valóban taposás kevesebb van, de amikor valaki azt merte mondani h JH visszaeső el lett küldve az anyjába kb... Nem az a baj hogy szurkolok eltérően vélekednek hanem hogy a liga is különbséget tesz.
Mondom meg egyszer Suh tette elítélendő, de azert álszentek ne legyünk már.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt egy percig sem vitatom, hogy a szándékos sérülés okozásnak nincs helye a pályán. De amíg nem minden csapatot mérnek egyenlő mércével, addig sztem igenis jogos a felháborodás.gabokocka
Mint említettem, Suh visszaeső. Tehát a felháborodás sem jogos. Erre eltiltás jár, az ő esetében pedig kiváltképpen.Soldados
Burfict isvisszaeső volt, ráadásul egy meccsen kétszer csinált ilyet...
A probléma ott van, hogy ha múlt héten Clausenre léprá Suh le lett volna szarva az egész, de mivel Rodgersre lépettrá eltiltják.
Kurva egyszerű, le kell fektetni a szabályokat, hogy első ilyen 25k, utána eltiltás, nem pedig tálolmra és pofára osztani a büntetést....gabokocka
Burfict mitől is visszaeső?Soldados
Talán 4-5 alkalommal büntették late hit, personal foul dolgokért, anno bevágták őket, már nem emlékszem pontosan. Illetve ha egy meccsen két különböző alkalommal akar sérülést okozni, az is kimeríti a visszaeső fogalmát.
De nem is ez a lényeg, hanem hogy nincs meghatározva, miért milyen büntetés jár. Mintha soccerben az egyik csapat játékosa öt sárga után megkapná az egy meccses eltiltást - jogosan - a másik csak pénzbüntetést kapna. Nonszensz az egész, mint a bírósági ügyekkel is, az egyik játékos játszhat, a másikat eltiltják. De ez itt már nagyon off.gabokocka
A late hit és personal foul azért nagyon más kávéház, mint valakinek a szándékos megtaposása. Legalábbis szerintem.

Az utóbbival egyetértek. Mindenre konkrét szabályozás kellene. Akkor nemcsak a mostani Suh-eset lenne elkerülhető, hanem ugye a Ray Rice- és Adrian Peterson-esetek is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!