Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kullogjatok haza parasztok.nando89


Gondolkodtam rajta, hogy írjak e bármit erről a meccsről, hisz úgysem marad meg más a drukkerek emlékezetében mint a Suh-Rodgers incidens. De mivel annyi gondolat nem maradhat a fejemben így elétek tárom azokat. Előre is elnézést ha nem vagyok most kellően összeszedett, de az én nemlétező agyamba is bekavartak az elmúlt napok eseményei.
Tudtuk, hogy a Lambeau-n nyerni csak abban az esetben lehet ha a csapat tökéletes munkát végez minden részlegben. Igazából csak az offense a defense és a speciális egység vétett meccset eldöntő hibákat így pillanatra sem lehetett kétséges a győztes kiléte. Reménykedtem benne, hogy Caldwell vezetésével nem visszük újra tálcán a győzelmet a sajtfejűeknek de újra csalódnom kellett.
Az alapszakasz utolsó "Ahogy Bazza látta" részében leginkább a hibákról lesz szó, de remélem találtam néhány olyan dolgot is ami majd mosolyt csal az arcotokra.

A nap hőse:

Igazán nehéz szívvel tudnék jó teljesítményeket mondani annak ellenére, hogy a meccs két harmadáig azért volt ok a reményre még ha kis mértékben is.
DeAndre Levy újra a védelem vezére volt, 10 szerelést mutatott be. Nem rajta múlott, hogy a futás elleni védelem ezúttal nem volt a megszokotthoz hasonló. Egyre jobban kezdek rászokni arra, hogy őt figyelem a védekező play-ek kezdetekor. Elképesztő játékintelligenciával rendelkezik, mindig tudja merre megy a labda és a legritkább esetben vét el szerelést.
A támadófal legjobb tagja a másik nagy kedvencem Larry Warford volt. Sajnos sérülése nagyban megváltoztatta a meccs menetét. Hihetetlen volt ahogy az egyik playben méretét meghazudtoló sebességgel futott és takarított Joique Bell előtt.

Megatron két elkapott TD-ja végre emlékeztetett arra, hogy miért is rettegett tőle a liga évekig. Az ő teljesítményét nagyban lerontja, hogy 11 dobásból mindössze 4 elkapást tudott megcsinálni, már nem olyan robbanékony mint régen gondolom a sok sérülés miatt.
Aki a meccs meg nem énekelt hőse volt az nem más mint Theo Riddick. Most gondolom sok Lions drukker felkapja a fejét és mormolja magában az „Ez hülye?” mondatot. Miért is rá esett a választásom? Egyrészt, hogy felhívjam a figyelmet a játékára. Másrészt a srác egy időzített bomba a pályán. Ha nála van a labda általában nagy játék kerekedik belőle. Én elfelejteném őt mint futót, ellenben a csapat legjobb slot elkapója jelenleg a keretben.
Jeremy Ross 24 elkapás 314yard 1TD
Theo Riddick 34 elkapás 316 yard 4 TD
Úgy, hogy Riddick meccseket tölt el a padon míg Ross a kezdő slot WR.
A Green Bay ellen az utolsó negyedben (3 perc volt hátra a meccsből) kapott először labdát . Összteljesítménye 5 elkapás 34 yard 1 TD. Majdnem annyi amennyit Megatron vagy Tate hozott össze egész meccsen és ezek sem garbage time yardok voltak.
Hülyeség volna őt komolyabban foglalkoztatni Mr.Lombardi?

A nap hülyéje:

Egy olyan vereséget amit buta hibák tömkelege okoz nem szeretnék egy ember nyakába varrni. Inkább egy egész éven át tartó problémáról szeretnék kicsit magamban morfondírozni.
Ez nem más mint az állandóan ismétlődő hibák helytelen kezelése.
Nem vitatom, hogy Caldwellék érkezése pozitív irányba hatott a franchise szempontjából, hálás is vagyok ezért az évért nekik mert végre több öröm volt benne mint keserűség. Ellenben azt sem lehet tagadni, hogy bizonyos dolgokat alighanem nem megfelelően kezeltek és ezáltal maradt bennem némi hiányérzet.
Nagyon szépen hangzott, hogy a tehetségnél többet fog jelenteni ha valaki „system fit”. Ez mind szép és jó lenne ha Broyles és Riddick nem szorulna háttérbe emiatt a teljesen hatástalan Bush-Ross duó miatt. Mindkét játékos megmutatta, hogy ha megfelelően vannak használva akkor a csapat legnagyobb erősségei lehetnek.
Bush mellett a másik játékos aki érthetetlenül van még a csapatnál az Garrett Reynolds. Szánalmas volt nézni ahogy a Packers játékosok szó szerint minden playben agyonverték. Tudom ilyenkor már nehéz/lehetetlen jó FA játékost találni, de ennél csak jobb megoldás születhet. Társa Cornelius Lucas volt a jobb oldalon akinek szintén sokadszor sikerült bizonyítani, hogy egy papírból kivágott egészalakos Jeff Backus kép is jobban tudná védeni Staffordot mint ő.
Cassius Vaughn rossz játékos. Egy dolog tudja őt alulmúlni, saját maga ha slot elkapókon védekezik. Cobb úgy csinált belőle bohócot ahogy akart. Konkrétan ott tartunk ha játszik akkor TD-t kapunk róla. Miért kellett a jól teljesítő Gorrert elküldeni a csapattól?
Meccsek óta nemlétező fogalom a passrush. Rodgerst egyszer sem sikerült földre vinni, de már a Bears OL és a Vikings OL is elitnek nézett ki ellenünk, pedig egyik sem az. Miért nem lehet többet blitzelni vagy bármit változtatni?
Órákig lehetne ecsetelni a speciális egység hibáit. Ezen a meccsen „csak” egy oldalra kirúgott kickoff (20 yard ajándék) és egy visszahordott TD (7 pont ajándék) szerepel negatívumként a nevük mellett, de hatalmas probléma, hogy nem merünk FG-t rúgatni 45 yardon kívülről ezért gyakran kell 4. kísérleteket vállalni emiatt vagy elpuntolni a labdát ígéretes helyzetből.
Miért nem lehet továbblépni vagy változtatni ha valami láthatóan (meccsek óta) nem működik???

A nap meglepetésembere:

Egy meccsből dőreség ítélkezni de Travis Swanson nagy lépést tett annak irányába, hogy jövőre joggal pályázzon Raiola megüresedő helyére. Sokkal jobban mutatkozott be mint reméltem, összesen 2 QB siettetést jegyezhettünk róla és egyetlen labdafeladást sem hibázott. Jobban játszott mint rutinos elődje.

Kedvenc play:
7 kísérletet védekezett ki a defense egymás után a gólvonalnál:
1st and 7 at DET 7 (10:13) (No Huddle, Shotgun) J.Starks up the middle to DET 5 for 2 yards (N.Suh).
2nd and 5 at DET 5 (9:34) (No Huddle, Shotgun) E.Lacy up the middle to DET 2 for 3 yards (N.Suh).
3rd and 2 at DET 2 (8:54) (No Huddle, Shotgun) A.Rodgers pass incomplete short middle to J.Nelson. PENALTY on DET-J.Ihedigbo, Defensive Pass Interference, 1 yard, enforced at DET 2 - No Play.
1st and 1 at DET 1 (8:49) L.Taylor and J.Tretter reported in as eligible. J.Kuhn left guard to DET 1 for no gain (A.Fluellen).
2nd and 1 at DET 1 (8:03) J.Tretter reported in as eligible. A.Rodgers pass incomplete short right to A.Quarless.
3rd and 1 at DET 1 (7:57) (Shotgun) A.Rodgers pass incomplete short right to J.Nelson.
4th and 1 at DET 1 (7:50) E.Lacy left tackle to DET 1 for no gain (E.Ansah). Yard marker changed due to change of possession.

 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlight_Defense_make_goal_line_stand/60cc3b18-8756-45f4-a2a3-fd468f00c912

Amin jót nevettünk:
Ez a fogás talán még nem ér eltiltást:


Darius Slay indul a meccsre.


Illetve hogyan ítéljünk TD-t ha nem vagyunk biztosak benne (Rodgers bevetődős TD-ja után):
Official 1: "¯\_(ツ)_/¯"
Official 2: "¯\_(ツ)_/¯"
Official 1: "TOUCHDOWN!"

A nap képe:
Ezek után mondja bárki, hogy a Lions drukkerek nem tudnak élni:


Újoncfigyelő:
Swansonról már esett szó, ahogy a tragikus napot záró Lucasról is. Mellettük Ebron volt az egyetlen említést érdemlő rookie, hisz Van Noy megint teljesen láthatatlan volt a meccsen. Ebronnak 7 passzból 2-t sikerült megszelidíteni, ezzel 38 yardot haladt előre a csapat.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Soldados
Seymour, Dockett, Suh
Ki kapott közülük eltiltást?Bazzani
Csak Suh. Illetve Seymourt kizárták a meccsről. De ez nem menti fel Suh tettét. Ezt próbáljátok megérteni.

Azért mert x megússza a gyilkosságot, akkor y-t is fel kell menteni alóla. Nem. Legalábbis az én világnézetem szerint nem.Soldados
Nem kell felmenteni Suh-t, nem is írta ezt senki.
Csak ne nevezzetek minket paranoiásnak, ha úgy érezzük, hogy velünk másként bánik a liga. Ez egyszerű hátrányos megkülönböztetés.
Ha innentől kezdve minden szándékos sérülésokozást eltiltással fog büntetni a liga akkor visszavonok mindent.
Egyébként ma 8.30kor hirdetik ki a fellebbviteli tárgyalás eredményét.
Amúgy az ilyen eltiltásos ügyeknél nem kellene ott lenni valakinek a klubtól? Mert nekem kicsit furcsa ez a páran összeülünk és kérdés nélkül hozunk egy döntést.
How can the league suspend Suh after Walt Anderson (The Ref) Saw the whole thing and wrote the league saying it was not intentional?

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldados
Seymour, Dockett, Suh
Ki kapott közülük eltiltást?Bazzani
Csak Suh. Illetve Seymourt kizárták a meccsről. De ez nem menti fel Suh tettét. Ezt próbáljátok megérteni.

Azért mert x megússza a gyilkosságot, akkor y-t is fel kell menteni alóla. Nem. Legalábbis az én világnézetem szerint nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem olvassátok el Ata írását a NO topicban 😉
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Soldados
Nelson védekezett, szerelni akart, ez biztos.
De Brown is szegény támadni akart csak véletlenül felemelte 1 méterre a lábát is 😕
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hozhattok tobb videót de ez Suh-t aki mint visszaeső külön elbírálás alá esik nem fogja felmenteni.
Toca
De csak mert kedvellek hoztam Neked is egyet:
 www.youtube.com/watch?v=HgyKJprL5V8&feature=youtu.be

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Soldados
Seymour, Dockett, Suh
Ki kapott közülük eltiltást?

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A hideg fej az, hogy itt ülök a gép előtt, kitervelem jó igényesen, hogy meglátogatok vkit és miközben fekszik a földön megtaposom. Az ha a passz play után 1,75 másodperccel megtaposok valakit az egy dirty, aljas dolog, de nem hidegfejű döntés... Suh egy dirty player és meg is érdemelte az eltiltást, de amit csinált azt nem hideg fejjel tette.
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
megérezte h rálépett vkire kapva kapott az alkalmondavemayer
Amúgy honnan tudta, hogy nem a saját társa lábán áll? Mert hátra nem nézett. Fekhettek ott akár hárman is.
Van valami ninja képessége?Bazzani
Direkt csinálta ez nem vita kérdése sztm de kérdeznék én is vmit..
ha nem direkt volt, miért nem megy oda elnézést kérni ? amikor megüti Arod mért nem néz vissza h jé mi van ?
miért kullog el egyből..sztd ?( mert nagyon jól tudja miért verték picsán ) komolyan ezekre te felelj, aki nem szándékosan csinál ilyet elnézést kér...és nem lenne semmi az ügyből.
Abban neked igazad van h nagyon sok olyan eset van ami ugyan úgy megérné az eltiltást, ebben vita nincs.COBBold
Ez a problémánk nekünk is, hogy másokat miért nem tiltottak el, csakhogy gybot idézzem Burfict idén a Car ellen.valakis
Persze, de sztm itt a többség nem is azt mondja h csak Suh csinál olyat ami eltiltást ér,mondom adom azt h sokan mások is megérdemelnék, de azért mert a "mások " nem kapják meg a megérdemelt eltiltást ne mentsük fel Suh-t.
Ami itt most nálatok sztm kiveri a biztosítékot az az h Po meccs előtt , ha szezonban elmeszelik ugyan ezért 1 meccsre , összejön az egész témáról 4 komment meg Bazza berakja Suh-t a rovatában a "nap hülyéje" díjra 😊
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
mostantól akartam rendszeresen írogatni a lions topikba, de így elment a kedvem.

neked nagyon kéne egy p.na.jorge
Hát így lassan negyven közelében már inkább a derekam merev reggelenként mint a farkam, de teljesen normális (bár nem olyan gyakori mint 20 éves koromban) szexuális életem van a feleségemmel.
Azt meg, hogy nem fogsz ide írogatni szerintem fel tudjuk valahogy dolgozni.

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De, mert hideg fejjel, szándékosan csinálta. Ezt kell büntetni.Soldados
Tehát ha izomból rárepülök szándékosan (mert ne legyünk álszentek és ismerjük el, hogy ilyen minden meccsen van bőven) a play hevében valakire és kettétöröm a térdét az teljesen normális, ha rálépek a lábára az nem.Bazzani
Illetve ha ralépek valakire fél perccel játék után akkor az már hideg fejjel van.Adirotor
Elég 5 másodperccel is utána. Ha nálad van a labda, vagy védőként a labdásra rontasz, ott nem gondolkodsz, hanem cselekszel. Századmásodpercek alatt. Amikor utólag megütsz vkit (Seymour), rálépsz vkire (Suh, Dockett), vagy leköpsz vkit, vagy ilyesmi. Az hideg fejjel történik, nempedig a játéknak a hevében. És a kettő között óriási a különbség.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
brown legalább nyílt lapokkal játszott 😀

miért ennyire fontos, hogy mentegessétek egy gusztustalan játékosotok sunyi megmozdulását? mi értelme van ennek?jorge
Imádom az ilyen embereket.
Soha az életben hozzá nem szólt Lions témához de feltétlenül be kell ugatni egy normális beszélgetésbe főleg ilyen hangnemben.

Akkor elmondom, hogy a hozzád hasonló (Lions topikban eddig 0 hozzászólásos) userek is megértsék.
Nem mentegetem Suh-t. Más nézőpontot is megpróbálok bemutatni és nem csak beböfögöm a véleményem.
Én elfogadom Suh eltiltását (már bele is törődtem), de attól még megkérdőjelezhetem, hogy más ennél sokkal veszélyesebb dolog korábban miért nem járt eltiltással.

Ma megmutattam a Suh esetet és a Brown rúgást egy NFL-t koca szinten követő barátomnak. Azt mondta, hogy Brownt egy életre eltiltaná de a másikat is megbüntetné.
Le kell tenni a Suh/Lions hater szemellenzőt és nem mindig csak a rosszat látni az írásainkban.
Ha meg nem tetszik akkor lehet szurkolni a POban ellenünk. Vigyázz a Dallas-al játszunk az se jó Neked.Bazzani
mostantól akartam rendszeresen írogatni a lions topikba, de így elment a kedvem.

neked nagyon kéne egy p.na.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 190 — Vikings fan
Bazza en ugy latom te is kicsit túlzásba esel. Senki nem mondta,hogy elore kitervelte (sőt). De azert ha vegignezed a teljes playt rohadt gyanus,foleg a masodik lepes. Suh előéletével meg akárhogy mosdatjátok még inkább az.
Suh igenis kiérdemelte a dirty jelzot és ha kétszer akár véletlenül vagy direkt rátapos az ellenfélre (aki meg utana, meg is lokte szoval nem mondhatod,hogy nem tudta kire tapos...) akkor legyen annyi esze hogy elnézést kér / felsegíti különösen ha véletlen volt. Suh-t ti se és senki sem az eszéért szereti, viszont most a Lions issza meg a levét.
Hozhattok tobb videót de ez Suh-t aki mint visszaeső külön elbírálás alá esik nem fogja felmenteni.
Persze ettol teljesen jogos a felháborodotságotok, hogy akkor mért maradt el a büntetés.

Más: Szerintem azért a védelmetek így is felfogja szívni magát Murray ellen biztos. A meccs nem is itt hanem a támadóitok impotencián fog múlni (avagy hogy az OCtok mennyire jön rá,hogy pl Bush useless leginkább...).
Levytól nagy meccset várok és Megatronnak most kell megmutatnia,hogy még ő a császár a WR-ek között.
Go North!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De, mert hideg fejjel, szándékosan csinálta. Ezt kell büntetni.Soldados
Tehát ha izomból rárepülök szándékosan (mert ne legyünk álszentek és ismerjük el, hogy ilyen minden meccsen van bőven) a play hevében valakire és kettétöröm a térdét az teljesen normális, ha rálépek a lábára az nem.Bazzani
Ha ennyire le akarod sarkítani, akkor így van. Ez egy fizikális játék, minden playnek úgy van vége, hogy a labdást földhöz vágja vki, vagy telibe verik.

Te hoztad a Nelson példát. Nelson szerelni akart és igen, lábon ütni Bellt, hogy szereljen. Keményen, ahogy egy védőtől elvárható. Ez volt a szándéka. Ebből az lett, hogy Bell out. Szándékosan ütötte meg Bellt, de a sérülés nem szándékos volt. Az egy balszerencse.

Suh pedig HIDEG FEJJEL direkt ránehezedett vkinek a lábára.

Az elsőnél sérülés történt, de semmilyen büntetést nem érdemel Nelson, mert erről szól az amerikaifoci, hogy a védő keményen megüti a labdás embert. A másodiknál nem történt sérülés, mégis eltiltás jár érte.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
megérezte h rálépett vkire kapva kapott az alkalmondavemayer
Amúgy honnan tudta, hogy nem a saját társa lábán áll? Mert hátra nem nézett. Fekhettek ott akár hárman is.
Van valami ninja képessége?Bazzani
Direkt csinálta ez nem vita kérdése sztm de kérdeznék én is vmit..
ha nem direkt volt, miért nem megy oda elnézést kérni ? amikor megüti Arod mért nem néz vissza h jé mi van ?
miért kullog el egyből..sztd ?( mert nagyon jól tudja miért verték picsán ) komolyan ezekre te felelj, aki nem szándékosan csinál ilyet elnézést kér...és nem lenne semmi az ügyből.
Abban neked igazad van h nagyon sok olyan eset van ami ugyan úgy megérné az eltiltást, ebben vita nincs.COBBold
Ez a problémánk nekünk is, hogy másokat miért nem tiltottak el, csakhogy gybot idézzem Burfict idén a Car ellen.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
megérezte h rálépett vkire kapva kapott az alkalmondavemayer
Amúgy honnan tudta, hogy nem a saját társa lábán áll? Mert hátra nem nézett. Fekhettek ott akár hárman is.
Van valami ninja képessége?Bazzani
Direkt csinálta ez nem vita kérdése sztm de kérdeznék én is vmit..
ha nem direkt volt, miért nem megy oda elnézést kérni ? amikor megüti Arod mért nem néz vissza h jé mi van ?
miért kullog el egyből..sztd ?( mert nagyon jól tudja miért verték picsán ) komolyan ezekre te felelj, aki nem szándékosan csinál ilyet elnézést kér...és nem lenne semmi az ügyből.
Abban neked igazad van h nagyon sok olyan eset van ami ugyan úgy megérné az eltiltást, ebben vita nincs.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Azért megnézék egy bowl.hu-s Trash Talk-ot a SportTV-n. Mondjuk ilyen összeállításban:
Bazzani, Soldi, Baggio, Iktriad, Stez. Gabtsi
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Na mert veletek olyan kurva jó.valakis
Ezért a mondatodért egy meccses eltiltásra számíthatsz, mert hideg fejjel írtad.Bazzani
A tegnap esti trash alatt hál istennek söröztem, aztán voltam elég hideg fejú nem írni semmit, de ma már túl sok volt az amit műveltek megint itt úgyhogy, megbontottam az egyik holnapi söröm, és még kikell próbálni melyik házi a jobb azok közül amik itthon vannak.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Erre csak egy klasszikussal tudok válaszolni: Lions fanokkal beszélgetni olyan, mint sajtreszelővel rejszolni... enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas. 😀MaG1Xx
Na mert veletek olyan kurva jó.valakis
Ezért a mondatodért egy meccses eltiltásra számíthatsz, mert hideg fejjel írtad.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Erre csak egy klasszikussal tudok válaszolni: Lions fanokkal beszélgetni olyan, mint sajtreszelővel rejszolni... enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas. 😀MaG1Xx
Na mert veletek olyan kurva jó.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Erre csak egy klasszikussal tudok válaszolni: Lions fanokkal beszélgetni olyan, mint sajtreszelővel rejszolni... enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
megérezte h rálépett vkire kapva kapott az alkalmondavemayer
Amúgy honnan tudta, hogy nem a saját társa lábán áll? Mert hátra nem nézett. Fekhettek ott akár hárman is.
Van valami ninja képessége?Bazzani
Ti megnéztétek egyáltalán az egész szituációt, vagy csak azt a pillanatot amikor rálép? Ember, szembe mozog Rodgersszel és aztán ő löki föl + a közelbe nincs más játékos, persze hogy tudta kire lép rá.MaG1Xx
Én azt is olvastam, állítólag már hetekkel ezelőtt kitervelte és pontosan le is modellezték edzésen, hogy hová fogja tenni Rodgers a lábát.
Szerencséje volt, hogy ARod pontosan ugyanúgy csinált mindent mint az edzésen próbababaként szereplő Kellen Moore.

több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
De, mert hideg fejjel, szándékosan csinálta. Ezt kell büntetni.Soldados
Tehát ha izomból rárepülök szándékosan (mert ne legyünk álszentek és ismerjük el, hogy ilyen minden meccsen van bőven) a play hevében valakire és kettétöröm a térdét az teljesen normális, ha rálépek a lábára az nem.Bazzani
Illetve ha ralépek valakire fél perccel játék után akkor az már hideg fejjel van.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
megérezte h rálépett vkire kapva kapott az alkalmondavemayer
Amúgy honnan tudta, hogy nem a saját társa lábán áll? Mert hátra nem nézett. Fekhettek ott akár hárman is.
Van valami ninja képessége?Bazzani
Ti megnéztétek egyáltalán az egész szituációt, vagy csak azt a pillanatot amikor rálép? Ember, szembe mozog Rodgersszel és aztán ő löki föl + a közelbe nincs más játékos, persze hogy tudta kire lép rá.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De, mert hideg fejjel, szándékosan csinálta. Ezt kell büntetni.Soldados
Tehát ha izomból rárepülök szándékosan (mert ne legyünk álszentek és ismerjük el, hogy ilyen minden meccsen van bőven) a play hevében valakire és kettétöröm a térdét az teljesen normális, ha rálépek a lábára az nem.