NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
MI volt a Raiola affér?tüsi91
Az utolso playnél térdeltünk, de ő mély blokkot csinált a Def. Tacklenek. Elszállt az agya.topmodell
és még le is nyilatkozta hogy szándékos volt, előtte meg már kétszer fejbe vágta hátulról ugyanezt a játékost.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
MI volt a Raiola affér?tüsi91
Az utolso playnél térdeltünk, de ő mély blokkot csinált a Def. Tacklenek. Elszállt az agya.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mint ebben a szezonban mindig, most is érdemes figyelni az injury reportot. De tekintve hogy rovid hét elé nézünk, felporognek az események. Aztán talán a sérültek javára lesz a 10 nap pihenő!
 www.detroitlions.com/team/custom-injury-report.html

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
MI volt a Raiola affér?
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Raiola csak penz büntetést fog kapni. Nem tiltják el.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani:
Abban viszont egyetértünk, hogy Lombardit el kellene küldeni a p*cs@ba. De attól tartok bármi történik nem fogják elküldeni 😕

A fal pedig szörnyű ha Lucas játszik. Nézni is rossz volt.
Nagyon nem lesz könnyű a csutortoki meccs.
De Mac-nek igaza van a PO múlik rajta.
A Defensenek kell megnyernie!
Mert az offense-től úgy tűnik ilyen nem várható!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
10 győzelem nem elég a PO-hoz, csak mondom.
Fú de szánalmas volt az offense. Visszasírom a Kitna féle időket. Megatron sem top5WR már rég, csak a neve miatt félnek még tőle, Bush detto.
Most mondom, hogy a Tampa tuti lever minket.Bazzani
"Most mondom hogy" ebben a hozzászólásban véleményem stérült hemzseg a helytelen állítás.

1.Lesz olyan csapat amelyik 10 győzelemmel megy a POba!

2. Kitnával a legtöbb győzelem egy szezonban talán hat volt!
(Bár azt elismerem, hogy az offense tényleg élvezetesebb játékot nyújtott)

3. Megatron simán top5

4. A Tampát megverjük


És az elmúlt 4 állításból tuti jön három!
De majd visszatérünk erre a szezon végén!!!

Persze megértem ha az elkeseredettségedben írtad. Az úgy teljesen érthető.
Én vezettül ki tudok bukni. Most könnyebben viseltem, mert múlt hét után, ebben Biztos voltam. Bár ennyire szánalmas produkcióra nem számítottam.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reiff aligha játszik a Bears ellen.
A tragikus OL tovább gyengül.
Young és Allen lubickolni fog.
Lucast egy járókeretes nagymama is körbefutja.
De Lombardi egy zseni, ezt is megoldja. Bamba Jabba bízik benne, ez a lényeg.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reiff aligha játszik a Bears ellen.
A tragikus OL tovább gyengül.
Young és Allen lubickolni fog.
Lucast egy járókeretes nagymama is körbefutja.
De Lombardi egy zseni, ezt is megoldja. Bamba Jabba bízik benne, ez a lényeg.

több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Felmerült bennem egy kérdés.
Szerintetek ha a Bears ellen is ilyen szánalmas lesz az offense akkor Caldwell leváltja Lombardit és saját maga lesz a playcaller?
Vagy bármi is történik továbbra is elégedett lesz vele?Bazzani
Azért ne vegyük egy kalap alá azt, hogy nem volt rendes támadójátékotok a Pats ellen és azt, hogy a szétesett Bucs ellen úgy tűnt, mintha lenne védelmünk. Ami pedig fontosabb, hogy gyakorlatilag az edzők alól nálunk kicsúszott a talaj, azt sem tudják hol vannak. Nem hiszem, hogy lesz keresnivalónk ellenetek. Fogtok haladni ellenünk, ezzel szemben mi kínkeservesen tudtunk 21 pontot összeszedni a hétvégén az ellen a Bucs ellen, amit már jobban nemigen tudni tönkretenni Big Love. Bármennyire is fáj beismernem, csütörtökön a közelében sem leszünk még a 21 pontnak sem, nemhogy a győzelemnek.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Felmerült bennem egy kérdés.
Szerintetek ha a Bears ellen is ilyen szánalmas lesz az offense akkor Caldwell leváltja Lombardit és saját maga lesz a playcaller?
Vagy bármi is történik továbbra is elégedett lesz vele?

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálam kevesen védték többször Megatront itt a fórumon de nekem idén akkor is ő az év csalódása.
Az egyszem Giants meccset kivéve (meg talán a Dolphins) egy átlag alatti WR szintjét hozza.
A sérülések miatt lelassult, elejtett (könnyű) labdák sora, nem tudja megverni a védőt. Pár cirkuszi elkapása maradt a régiből. Mindezt olyan pénzért ami kinyírja a cap-et.
Sérülések? Persze azok állandóan vannak neki. Legutóbb 3 hét pihenöt kapott és elméletileg egészségesen tért vissza. A Cards és Pats védők meg lenullázták.
Én nem tartozok azok közé akik el akarják cserélni. Én csak azt szeretném, ha végre a nevéhez és pénzéhez méltó teljesítményt nyújtana.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Raiola örülhet ha még a szezon végét nálunk töltheti.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
10 győzelem nem elég a PO-hoz, csak mondom.
Fú de szánalmas volt az offense. Visszasírom a Kitna féle időket. Megatron sem top5WR már rég, csak a neve miatt félnek még tőle, Bush detto.
Most mondom, hogy a Tampa tuti lever minket.Bazzani
Azért hülyeségeket ne beszéljünk...
Megatron messze nem egészséges.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
10 győzelem nem elég a PO-hoz, csak mondom.
Fú de szánalmas volt az offense. Visszasírom a Kitna féle időket. Megatron sem top5WR már rég, csak a neve miatt félnek még tőle, Bush detto.
Most mondom, hogy a Tampa tuti lever minket.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem néztem a meccset, de a végén már csak a Bears-re tartalékoltak, nem?Höri
Nem! Ebben semmi tartalékolás nem volt! Alapból ilyen szánalmas volt a csapat.
Stafford negyedik és 14re futott egy turn over on downs-t. Az volt a csúcsjelenet. Simán megfuthatta volna, de ő túl hamar becsúszott! Vicc.
39 százalékkal passzolt. Ezzel Joey Harrington féle magaságokba emelkedett. Ja nem, ő is 40 és 50 között mozgott.

Nulla nyomás Bradyn!

Az Offense fal úgy kuka ahogy van. Warfod hiányzott és onnantól, hogy REiff kiszállt (az első negyedben) vége is volt a történetnek.
Alig várom, hogy vége legyen a szezonnak és Sims és Raiola visszavonuljanak vagy máshol keressék a kenyerüket. Sims szerintem remek lenne New Yorkban az utcákon, hot-dogosnak 😉
Raiola legjobb blokkja pedig az a chop block volt amit a végén a TÉRDELÉSNÉL bemutatott és amiért tuti kap pénz büntetést, de lehet eltiltást is. Az külön tetszett, hogy mi "VICTORY" formációban fejeztük be a meccset!
Csak hogy legyen egy sikeres játékunk.
Fullernek csak 2 TD-je lehett volna a meccsen ha a keze között áteső labdánál nem 2 másodperc késéssel zárja össze a kezét! Hoztuk a lyukas kezű "dropkirály" formát. Az első körös pick kifejezetten illeszkedik az eddig sémába! Bármit el tud ejteni.
"Dropkirálynak hívják a háta mögött, az ÚJ FIÚT aki a telepre költözött. Róla bárki megmondja 4-5 drop a rekordja, nem mutatsz ma nála nagyobb menőt!"
Persze amikor már mindegy akkor csinál egy elkapást, hogy kozmetikázza a statisztikáját!
Összességében kijelenthetjük, hogy remek draft volt az idei, sok hasznos beépülő játékossal.


Ettől függetlenül, mivel úgy gondolom a 3 győzelmet megszerezzük a következő 5 meccsből, ezért be fogunk jutni a rájátszásba. De az Offense szisztéma megbukott. Ez így ennyi meccs után kijelenthető!
És persze a PO-val sem fogunk sokat érni, mert idegenben szinte mind1 ki ellen játszunk majd, borítékolható a vereség.
Csak ne hallgattam volna egész offseasonben a következő szavakat és kifejezéseket: weapons, so many weapons, top5 offense, Lombardi's briliant system, unstoppable, explosive Offense stb.

Rakás fos!


Lóf@sz jön itt 'csikánó', nem csillag !

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem néztem a meccset, de a végén már csak a Bears-re tartalékoltak, nem?

több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
New England Patriots - Detroit Lions +25
Tippem az index NFL tippjátékában.

Szánalmas teljesítmény volt.
Most négyet kéne nyerni.Bazzani
Utolsó meccs tuti bukó. Marad négy meccs. Abból hármat kéne nyerni minimum. Ha a csütörtökit nem nyerjük akkor idén sincs PO.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
New England Patriots - Detroit Lions +25
Tippem az index NFL tippjátékában.

Szánalmas teljesítmény volt.
Most négyet kéne nyerni.Bazzani
abból a jövő hetit be is írhatod 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
New England Patriots - Detroit Lions +25
Tippem az index NFL tippjátékában.

Szánalmas teljesítmény volt.
Most négyet kéne nyerni.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ez a szezon mélypontja. Remélem. Szar O-fal, szar D-fal, szar Stafford.
Az eredménykövető is a szezon mélypontja. Beírhatjuk a tavalyi Eagles mellé.MacPhisto
Ezzel totálisan egyet tudok érteni. Már csak az nem tudom eldönteni hogy ma este a pálinka a barátom vagy az ellenségem akar lenni.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Nagyon nagyon csalódott vagyok mert ez a teljesítmény nem méltó egy PO esélyes csapathoz. A játék képe alapján meg aránylag szep az eredmény, de csúnyán megvertek minket. Most derül ki Caldwell mennyire f***agyerek.
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ez a szezon mélypontja. Remélem. Szar O-fal, szar D-fal, szar Stafford.
Az eredménykövető is a szezon mélypontja. Beírhatjuk a tavalyi Eagles mellé.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Lions inactive are: Bush, Fairley, Warford, Moore, Broyles, Webster and Davis.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 446 — situational football
A felülről köpködést arra értettem, hogy most amikor nagyon megy a csapatnak akkor egyből megy a nagyarc és más csapatok lenézése.
Ez a 11. meccsünk, de egyik csapatnál (szurkolótábornál) sem tapasztaltam ilyesmit.
Amit a védelmünk eddig elért az azért van ugye, mert nem játszottunk komoly támadósorral. De ott volt a Packers. Az is szar, nem számít. Meh.Bazzani
értem a "felülről köpködés" definícióját, konkrét példa érdekelt volna az általad felhozott meccsbeharangozónál, mi volt az ami kiváltotta belőled a "jobb ha nem is olvastam volna bele" érzést

kicsit az az érzésem, hogy eltúlzod a dolgot illetve kiragadsz 1 véleményt és abból általánosítasz, mert sok a divatdrukkerünk köztünk ez igaz, akiknek nem számít semmi csak a W, de ebben a konkrét esetben nem éreztem jogosnak a kritikádat, ennyi 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/