NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatron (4védővel) TD:


Tate (5védővel) TD:


Most akkor 9DB-vel álljon ki az ellenfél? 😊

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pár dolog amit twitteren találtam a héten, de nem volt időm megosztani. Talán van benne valami érdekes ezekre az unalmas napokra:

Igazoltunk pár játékost roster tölteléknek:
Jordan Thompson, a 6-foot-3, 245-pound tight end, went undrafted out of Ohio in 2012.
The Detroit Lions signed two of the five players they invited to this week’s voluntary minicamp on a tryout basis, center Sherman Carter and receiver Naaman Roosevelt.

Golden Tate Lions mezben:


Fauria nem kicsi:

😊

Lions safety @GloverQuin27 allowed a passer rating of just 30.7 when throwing in his direction, the lowest among all safeties in the NFL.

LaAdrian Waddle Kid Rock mellett a Red Wings meccsén:


Jahvid Best. Nagyon bánom, hogy be kellett fejeznie. Imádtam a játékát:
 www.youtube.com/watch?v=l9Of2Ox9ljM

Broyles újra 100%os munkát végez. Bevallom kicsit lemondtam róla mielőtt elkezdtem twitteren követni. Azóta egészen más véleményem van róla. Remek gyerek, igazán akarja, hogy jó legyen. Nem mellesleg tudja honnan jött és sokakkal ellentétben teljesen normális családi élete van és egy csodálatos felesége aki a legnagyobb szurkolója:

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ebben az írásban minden benne van.
Pro és kontra a Suh ügyben:
 m.bleacherreport.com/articles/2040823-detroit-lions-attempting-to-trade-suh-if-they-are-its-smart

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tipikus valaki azt hallotta tipusú hiteltelen híradások ezek.
Én tudok akár konkrétumot is írni:
Suh július 22-én alá fog írni további 4-5 évre velünk 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyből jönnek a cáfolatok a Lions közeli szakíróktól.
Hosszabbítást akarunk, nem cserét. Azért lassan Caldwell is megszólalhatna az ügyben.

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
A csapat állítólag megkezdte a puhatolózást Suh elcserélésének ügyében. Egyre megbízhatóbb források is írnak a dologról.Bazzani
Hát akkor màr passzoljátok le nekünk ha ennyire ki akarják tenni a védelem motorját ...Tomcsik
Ahha és kit raktok ki?
Mert ez cirka 15milla cap hit.Bazzani
MRI nagy mágus, megoldja 😀...Amúgy csak viccelten Donaldot akarom.... 😀

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A csapat állítólag megkezdte a puhatolózást Suh elcserélésének ügyében. Egyre megbízhatóbb források is írnak a dologról.Bazzani
Hát akkor màr passzoljátok le nekünk ha ennyire ki akarják tenni a védelem motorját ...Tomcsik
Ahha és kit raktok ki?
Mert ez cirka 15milla cap hit.

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
A csapat állítólag megkezdte a puhatolózást Suh elcserélésének ügyében. Egyre megbízhatóbb források is írnak a dologról.Bazzani
Hát akkor màr passzoljátok le nekünk ha ennyire ki akarják tenni a védelem motorját ...

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A csapat állítólag megkezdte a puhatolózást Suh elcserélésének ügyében. Egyre megbízhatóbb források is írnak a dologról.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem nem rossz ez a schedule. Nem szeretem a 10órási meccseket, szerencsére csak egy van belőle.
Amúgy meg mindenkivel játszani kell úgyis, nekem mindegy a sorrend. Ha jók vagyunk nyerünk, ha nem akkor kikapunk.
Nagy reményeim nincsenek, max 6-7 győzelemre számítok.
Én már annak is örülnék ha Bamba Jabba Caldwell uralkodása alatt nem lennének komolyabb lázadozások a csapatnál.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
MNF a nyitó meccsünk a GIANTS ellen.
Összeségében a sorsolasunk elso fele tűnik 'egyszerubbnek'. A vege bedurvul. Az utolso ket meccs Bears es packers idegenben. Megint megyünk a jeges tundrára a végén (furcsa is volt hogy tavaly nem a végén voltunk 😊)

A thanksgiving meccs pedig ismét csoport rivális ellen megyünk. Ezúttal a Bears az ellenfél!

A bye week pont a szezon közepén van. A londoni meccs (@Atlanta) utan. /Ha akarunk valamit akkor minimum 5-3al kellene ott állni./

Azt követi egy miaimi, Arizona, new england hármas!
(Az nagyon kemény lesz)


Ezúton is sikereket kívánok a csapatnak 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 024 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na az nem lenne semmi Suh trade... majdnem durvább mint a mi D-Jax cut, ugye csak azért nem, mert mi kivágtuk és semmit nem kaptunk érte, ráadásul egynlőre úgy tűnik teljesen feleslegesen....
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Alakulnak a pletykák.
Állítólag Suh-t használjuk fel a feltrade-re.Bazzani
Most egy kóbor pillanatban elkèpzeltem, hogy megjelenik a Rams warroomba és hirtelen elkapja az egyik nyakàt...sutianap
Akkor ezért nem jelent meg se ezen se az előző héten. Caldwell megbízását teljesíti.valakis
Az kemény lenne...Suht beáldozni egy Samy Watkinsra....Már ha miatta tradennetek fel egyáltalán....

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Alakulnak a pletykák.
Állítólag Suh-t használjuk fel a feltrade-re.Bazzani
Most egy kóbor pillanatban elkèpzeltem, hogy megjelenik a Rams warroomba és hirtelen elkapja az egyik nyakàt...sutianap
Akkor ezért nem jelent meg se ezen se az előző héten. Caldwell megbízását teljesíti.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 287 — capitaine du château de Vienne 1487
Alakulnak a pletykák.
Állítólag Suh-t használjuk fel a feltrade-re.Bazzani
Most egy kóbor pillanatban elkèpzeltem, hogy megjelenik a Rams warroomba és hirtelen elkapja az egyik nyakàt...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Alakulnak a pletykák.
Állítólag Suh-t használjuk fel a feltrade-re.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Suh ezen a héten sem jelent meg az edzőtáborban. Caldwell valóban puhapöcs ha ezt sokáig engedi neki. Szerződés alatt teszi ezt, mégha elméletileg ez nem is kötelező foglalkozás.Bazzani
Voluntary edzésekről beszélünk és ilyenkor csak a szerződésébe épített bónuszok motiválhatnák max. Edző semmilyen módon nem szólhat bele, hogy ki jelenik meg és ki nem.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én sem tudom, hogy mik lennének a megfelelő módszerek.
Mindenesetre nincs jó üzenete annak, hogy a defense kapitánya nincs ott (immáron második alkalommal) amikor az új stáb a vadiúj védelmi rendszert mutatja be.
Főleg, hogy Suh majd 20 millát keres majd idén.
Én Caldwell kapcsán a tutyimutyiság miatt féltem a legjobban. Sajnos eddig nem cáfolt rám.
Várjuk meg a kötelező edzéseket akkor okosabbak leszünk. A kinti fórumokon elég negatív a hangulat. Sokan el is trade-elnék. Én azt nem tenném, de valahogy hatni kellene rá.

több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Suh ezen a héten sem jelent meg az edzőtáborban. Caldwell valóban puhapöcs ha ezt sokáig engedi neki. Szerződés alatt teszi ezt, mégha elméletileg ez nem is kötelező foglalkozás.Bazzani
Mivel tudna nyomást gyakorolni rá? Vagy rábírni az edzésre?

(Csak mert ezen a téren "kissé" tájékozatlan vagyok)

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh ezen a héten sem jelent meg az edzőtáborban. Caldwell valóban puhapöcs ha ezt sokáig engedi neki. Szerződés alatt teszi ezt, mégha elméletileg ez nem is kötelező foglalkozás.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Csak hogy tökéletes legyen a DE keringő az NFC Northon belül jött George Johnson a Vikingstől.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
2014 folyamán visszavonul Dean Kleinschmidt atlétikai edző, 40 évet húzott le az NFL-ben atlétikai edzőként, a Lionsnál 2007 óta dolgozott. A helyére jön Kevin Bastin aki korábban dolgozott a Redskinsben és a Texansban is.

Közben jött két roster töltelék Aaron Hester és Nate Ness, mindketten CB-k.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy kis draftelemzés az unalmas hetekre:
 www.youtube.com/watch?v=PmM3tUa8Ehk

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
New Lions OC Joe Lombardi confirmed Joique Bell and Reggie Bush will "kind of have a split role."
"I see these guys kind of having a split role and both being very productive," Lombardi said. We figured as much when the Lions signed Bell to a three-year, $9.3 million deal and hired new coach Jim Caldwell, who likes to run a more traditional offense than shotgun-obsessed Scott Linehan. The Detroit backfield is shaping up as a true 50:50 timeshare. We wouldn't be surprised at all if Bell led the team in 2014 carries, with Bush in a "space back" role.empty taxi
Én sokkal jobban hiszek Bell-ben mint Bush-ban.
Ha úgy lesz ahogy én gondolom (és Bush továbbra is fumblegyár lesz) akkor ez az 50-50% könnyen billenhet Bell javára.Bazzani
Ha én nem is fogalmaznék ilyen radikálisan, mint Te, abban feltétlen látok én is rációt, hogy Bell vmivel több carryt kap és fárasztja a védelmet, ekkor talán könnyebben kihasználható Bush playmakersége.empty taxi
Hát nem tudom mennyire fogalmaztam radikálisan de ha Bushnál volt a labda akkor mindig csak azt lestem, hogy "csak el ne ejtse". Míg Bellt élmény volt nézni ahogy hozta a yardokat akár két emberrel a hátán is.
Remélem Lombardinak lesz annyi esze, hogy a 10 yardoson belül Bellnek adja oda a labdát.
A kedvenc játékom tavalyról (már nem tudom, hogy ki ellen) az volt Belltől (és itt Linehant is illeti a dicséret) amikor a gólvonal közelében futott háromszor egymás után és harmadikra bevitte. Imádtam mind a három hívást, oda kell adni a labdát ennek a tanknak ha kell háromszor is!

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
New Lions OC Joe Lombardi confirmed Joique Bell and Reggie Bush will "kind of have a split role."
"I see these guys kind of having a split role and both being very productive," Lombardi said. We figured as much when the Lions signed Bell to a three-year, $9.3 million deal and hired new coach Jim Caldwell, who likes to run a more traditional offense than shotgun-obsessed Scott Linehan. The Detroit backfield is shaping up as a true 50:50 timeshare. We wouldn't be surprised at all if Bell led the team in 2014 carries, with Bush in a "space back" role.empty taxi
Én sokkal jobban hiszek Bell-ben mint Bush-ban.
Ha úgy lesz ahogy én gondolom (és Bush továbbra is fumblegyár lesz) akkor ez az 50-50% könnyen billenhet Bell javára.Bazzani
Ha én nem is fogalmaznék ilyen radikálisan, mint Te, abban feltétlen látok én is rációt, hogy Bell vmivel több carryt kap és fárasztja a védelmet, ekkor talán könnyebben kihasználható Bush playmakersége.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...