NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor mondok 3 aggasztó dolgot:
1. Backus vs Peppers
2. RunD vs Forte@Barber
3. ST vs Hester

Ezektől nagyon cidrizek. Remélem nem égünk be a MNF-on.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Erik Coleman injury update

Tue, 04 Oct 2011 06:12:02 -0700

Detroit Lions head coach Jim Schwartz said S Erik Coleman's (foot) foot injury suffered in Week 4 could keep him out long-term.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Amari Spievey day-to-day

Tue, 04 Oct 2011 06:09:52 -0700

Detroit Lions S Amari Spievey (hamstring) is listed as day-to-day with a hamstring injury.

több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
0-16kor meg 3an 4en írogattunk szomorúan.
Változnak az idők. :/Bazzani
Ez a játék már tavaly is lazán benne volt a támadókban csak hát Stafford lesérült... meg mindenki hülyének nézett amikor írtam, mert még nem volt trendi. 😊

Mindenesetre örülök, hogy már nem kell idejárnom, hogy Bazzini ne saját magával vitatkozzon, hogy miért szar a csapat.
Egy elit LT draftolása vagy FA igazolása azért megnyugtató lenne jövőre, csak hogy a szokásos Backus reklám is legyen. 😉DoM
Remelem megint kiesik a lencseje 😉
(vagy a szemébe nyúltak)
Mert valami ilyen jellegű sérülése volt. Semmi komoly 😉

😀
Nekem is jobb kicsit így.
Mennyivel jobb volt az OL amikor Hilliard játszott Backus helyén....Bazzani

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ha így folytatjátok valami kurvasok divatszurkolótok lesz 😀kristof
0-16kor meg 3an 4en írogattunk szomorúan.
Változnak az idők. :/Bazzani
Ez a játék már tavaly is lazán benne volt a támadókban csak hát Stafford lesérült... meg mindenki hülyének nézett amikor írtam, mert még nem volt trendi. 😊

Mindenesetre örülök, hogy már nem kell idejárnom, hogy Bazzini ne saját magával vitatkozzon, hogy miért szar a csapat.
Egy elit LT draftolása vagy FA igazolása azért megnyugtató lenne jövőre, csak hogy a szokásos Backus reklám is legyen. 😉DoM
😀
Nekem is jobb kicsit így.
Mennyivel jobb volt az OL amikor Hilliard játszott Backus helyén....

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
ha így folytatjátok valami kurvasok divatszurkolótok lesz 😀kristof
0-16kor meg 3an 4en írogattunk szomorúan.
Változnak az idők. :/Bazzani
Ez a játék már tavaly is lazán benne volt a támadókban csak hát Stafford lesérült... meg mindenki hülyének nézett amikor írtam, mert még nem volt trendi. 😊

Mindenesetre örülök, hogy már nem kell idejárnom, hogy Bazzini ne saját magával vitatkozzon, hogy miért szar a csapat.

Egy elit LT draftolása vagy FA igazolása azért megnyugtató lenne jövőre, csak hogy a szokásos Backus reklám is legyen. 😉
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
ha így folytatjátok valami kurvasok divatszurkolótok lesz 😀kristof
0-16kor meg 3an 4en írogattunk szomorúan.
Változnak az idők. :/Bazzani
Kiszurkoltam nektek 😀 😀 (meg magunknak 😛) Romo nem nyilatkozta még, hogy csaltatok? :rolleyes: 😀apeszos
Ne haragudj, de lyukas tüdővel, leprásan és terhesen játszott.... 😂 (NFLN/ESPN stílusban, hogy mekkora héró Ő)

ejj, de várom már a derbinket..hamarosan 😊

több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Nem volt normális netem a hétvégén, a meccset csak nfl.com eredménykövetős nyilacskák segítségével tudtam követni. De még így is leizzadtam... Az MNF nagyon fontos lesz, a haverjaim most fogják először látni a csapatot képernyőn. Eddig hülyének néztek a Lions logóval az irodában, szóval játszatok (és nyerjetek) egy kicsit értem is, srácok! 😊
u.i.: Cutler egyébként is személyes "kedvencem"...

Simply the BEST!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha így folytatjátok valami kurvasok divatszurkolótok lesz 😀kristof
0-16kor meg 3an 4en írogattunk szomorúan.
Változnak az idők. :/Bazzani
Kiszurkoltam nektek 😀 😀 (meg magunknak 😛) Romo nem nyilatkozta még, hogy csaltatok? :rolleyes: 😀
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
"I'm just glad the 3rd best WR on the Cowboys is on our team"- Jim Schwartz, Dallas, Texas 10/2/2011

Degecen született ez is 😀MacPhisto


Tuti,hogy nem ember. :oBazzani
Zseniális volt az az elkapás. Kicsit belekontárkodok ebbe a topicba is. 😀
Lehet mondani akármit (hogy csak divatból) de kicsit szimpatizálok a csapattal. Csak igy tovább nektek. 😊

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ha így folytatjátok valami kurvasok divatszurkolótok lesz 😀kristof
0-16kor meg 3an 4en írogattunk szomorúan.
Változnak az idők. :/

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Erik Coleman injured Week 4

Sun, 02 Oct 2011 12:39:44 -0700

Detroit Lions FS Erik Coleman (ankle) suffered an ankle injury in Week 4 and is considered questionable to return to the game.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Amari Spievey injures hamstring

Sun, 02 Oct 2011 12:36:59 -0700

Detroit Lions SS Amari Spievey (hamstring) suffered a hamstring injury in Week 4 and is considered questionable to return to the game.


Állítólag mindkettőjük játéka elég kérdéses a Bears ellen.
Marad Wendling meg a preseason meccseken remekül játszó Silva a practica squadból.
Nem túl jó előjelek.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"I'm just glad the 3rd best WR on the Cowboys is on our team"- Jim Schwartz, Dallas, Texas 10/2/2011

Degecen született ez is 😀MacPhisto


Tuti,hogy nem ember. :o

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyszerű győzelem volt!Grat hozzá 😊 Nem véletlen a 4-0-ás kezdés, megdolgoztak érte a legények. Egy a kérdés, hogy meddig bírja erővel a csapat az állandó comebacket.aztec
Így könnyebb. Csak egy félidőt kell játszani az elsőben pihenünk. 😀

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok a 4-0-hoz. Mi is kipróbáltuk a hendikepet, 7-27-ről a Falcons ellen, de még nem volt tökéletes. Bezzeg ha Hauschka-nak 52-es lába lett volna!
Nagy fejlődésen mentetek keresztül, egy ilyen Suh szintű vaddisznó nekünk is jól jönne!garrett27
Nem szidva Suh-t,de idén többet ártott mint használt.
Mondjuk nehéz a helyzete,mert Williams is nullát hoz mellette.
Nagyon várom már Fairleyt,remélem Cutler már megkapja ajándékba. 😀


több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Gratulálok a 4-0-hoz. Mi is kipróbáltuk a hendikepet, 7-27-ről a Falcons ellen, de még nem volt tökéletes. Bezzeg ha Hauschka-nak 52-es lába lett volna!
Nagy fejlődésen mentetek keresztül, egy ilyen Suh szintű vaddisznó nekünk is jól jönne!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
"A négy az sok,
A negyesre irigyek a hármasok,
Ez ám a szám sőt mi több,
A négy az majdnem öt.
Néééégy"
(PostaBank reklám szöveg a kilencvenes évekből)
😊 😊 😊 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
ja igen, már megérte lecserélni a logót, szerintem nekünk is valami agresszívabb csillag kellene a sisakunkra 😊slowmotion
Ez jó lesz?



😉MacPhisto
erre a hétre mindenképpen. aztán majd amikor a Lukács Olaj Stadionban a vén (kettes számú) sírrabló kezébe nyomják a Lombardit, és Romo idétlenül vigyorog a kamerákba, akkor majd lecseréljük valami aktuálisabbra 😊
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nagyszerű győzelem volt!Grat hozzá 😊 Nem véletlen a 4-0-ás kezdés, megdolgoztak érte a legények. Egy a kérdés, hogy meddig bírja erővel a csapat az állandó comebacket.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Durant meddig lesz sérült?Bár nem látszott meg nagyon a hiánya de mégis jobb ha ő van pályán!

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
http://www.youtube.com/watch?v=kW85AvdUOks&feature=youtube_gdata

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
ja igen, már megérte lecserélni a logót, szerintem nekünk is valami agresszívabb csillag kellene a sisakunkra 😊slowmotion
Ez jó lesz?



😉

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
NFC North powa! Grat srácok, ez tényleg szép comeback win volt!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Az a durva hogy bekapcsolódtam a Vikes meccsbe 3.negyedbe látom hogy Lions -20+ . Erre mar kapcsolom is a Lions streamet mert úgyis megfordítják meg legalább élvezhető a játék 😀
A jogosan geci edzőket meg szeressük.
Grat a 4-0hoz remelem jövőhét is meglesz.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
"I'm glad the third best wide receiver on the Cowboys is on our team." - Jim Schwartz 😀szaba
Vótmá, olvass vissza. Hálistennek elég korán felugrottam a bandwagonra, még volt hely 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
"I'm glad the third best wide receiver on the Cowboys is on our team." - Jim Schwartz 😀