NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
JJ linkjéből kimásoltam magunkat.
Íme akikkel eddig "randevúztunk":

Detroit Lions

Colorado cornerback Jimmy Smith (3/10).

Nebraska cornerback Prince Amukamara (3/15).

California defensive end Cameron Jordan (3/15).

North Carolina linebacker Bruce Carter (3/16).

Florida guard/center Mike Pouncey (3/16).

Pittsburgh defensive end Greg Romeus (3/16).

Maryland wide receiver Torrey Smith (3/18).

*Oklahoma running back DeMarco Murray (3/?).

*Virginia Union tackle David Mims (?/?).

*Fresno State linebacker Chris Carter (?/?).

Syracuse linebacker Doug Hogue (?/?).

*Lehigh guard Will Rackley (4/5).

Ez megint marhára nem támasztja alá az elsőkörös OT picket amit ránk erőltetnek mindenhol.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy fiatal játékos tanácsot kér az idősebbtől (Costner), ő pedig elmagyarázza, mit jelent az a klisé. Majd fel is sorol néhányat: örül, hogy itt lehetek; remélem játékommal segíteni tudom a csapatot, egyszerre csk egy meccset kell játszanunk, isten segítségével a legjobbat tudom nyújtanifüligjimmy
De az milyen klisé már,hogy Detroit szép város?
Mondja,hogy szimpatikus a csapat már csak egy draft kell a PO-ig. 😀Bazzani
Minden városban tudsz egy máshol élőnek olyat dolgot mutatni, ami szép 😊Deny
Gondolom mennyire volt ideje várost nézni...
Persze amúgy teljesen igazad van,csak Detroitról nem az jut eszedbe,hogy szép.
Már amennyit én tudok a városról.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy fiatal játékos tanácsot kér az idősebbtől (Costner), ő pedig elmagyarázza, mit jelent az a klisé. Majd fel is sorol néhányat: örül, hogy itt lehetek; remélem játékommal segíteni tudom a csapatot, egyszerre csk egy meccset kell játszanunk, isten segítségével a legjobbat tudom nyújtanifüligjimmy
De az milyen klisé már,hogy Detroit szép város?
Mondja,hogy szimpatikus a csapat már csak egy draft kell a PO-ig. 😀Bazzani
Minden városban tudsz egy máshol élőnek olyat dolgot mutatni, ami szép 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy fiatal játékos tanácsot kér az idősebbtől (Costner), ő pedig elmagyarázza, mit jelent az a klisé. Majd fel is sorol néhányat: örül, hogy itt lehetek; remélem játékommal segíteni tudom a csapatot, egyszerre csk egy meccset kell játszanunk, isten segítségével a legjobbat tudom nyújtanifüligjimmy
De az milyen klisé már,hogy Detroit szép város?
Mondja,hogy szimpatikus a csapat már csak egy draft kell a PO-ig. 😀

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Pouncey, Romeus és Smith
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6114/pouncey_detroitban

Pouncey:
"Imádtam a helyet. Nagyon szép a város és az egész látogatást nagyon élveztem."

Hol élt ez az ember eddig? 😀Bazzani
Ez egy klasszikus
http://www.youtube.com/watch?v=KeVca9MwDX8&feature=relatedfüligjimmy
Jelenleg nincs hang a gépemen vmiért úgyhogy így nem értem.
Miről beszélnek?Bazzani
Egy fiatal játékos tanácsot kér az idősebbtől (Costner), ő pedig elmagyarázza, mit jelent az a klisé. Majd fel is sorol néhányat: örül, hogy itt lehetek; remélem játékommal segíteni tudom a csapatot, egyszerre csk egy meccset kell játszanunk, isten segítségével a legjobbat tudom nyújtani

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pouncey, Romeus és Smith
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6114/pouncey_detroitban

Pouncey:
"Imádtam a helyet. Nagyon szép a város és az egész látogatást nagyon élveztem."

Hol élt ez az ember eddig? 😀Bazzani
Ez egy klasszikus
http://www.youtube.com/watch?v=KeVca9MwDX8&feature=relatedfüligjimmy
Jelenleg nincs hang a gépemen vmiért úgyhogy így nem értem.
Miről beszélnek?

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Pouncey, Romeus és Smith
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6114/pouncey_detroitban

Pouncey:
"Imádtam a helyet. Nagyon szép a város és az egész látogatást nagyon élveztem."

Hol élt ez az ember eddig? 😀Bazzani
Ez egy klasszikus
http://www.youtube.com/watch?v=KeVca9MwDX8&feature=related

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pouncey, Romeus és Smith
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6114/pouncey_detroitban

Pouncey:
"Imádtam a helyet. Nagyon szép a város és az egész látogatást nagyon élveztem."

Hol élt ez az ember eddig? 😀

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Greg Romeus visiting Wednesday

Thu, 17 Mar 2011 13:36:26 -0700

The Detroit Lions are meeting with University of Pittsburgh DE Greg Romeus at the team's facility Thursday, March 17, reports Chrissie Wywrot, of DetroitLions.com.

Comment (0) | Share: | Source: DetroitLions.com - Chrissie Wywrot


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Mike Pouncey visiting Wednesday

Thu, 17 Mar 2011 13:33:29 -0700

Updating a previous report, the Detroit Lions are meeting with University of Florida OL Mike Pouncey at the team's facility Thursday, March 17, reports Chrissie Wywrot, of DetroitLions.com.

Comment (0) | Share: | Source: DetroitLions.com - Chrissie Wywrot


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Brian Clark not tendered offer

Thu, 17 Mar 2011 13:21:06 -0700

The Detroit Lions did not tender an offer impending free-agent WR Brian Clark, making him an unrestricted free agent, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Bobby Carpenter tendered offer

Thu, 17 Mar 2011 13:19:45 -0700

The Detroit Lions tendered an offer to impending free-agent LB Bobby Carpenter, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Drew Stanton tendered offer

Thu, 17 Mar 2011 13:18:43 -0700

The Detroit Lions tendered an offer to impending free-agent QB Drew Stanton, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Meet with Bruce Carter

Thu, 17 Mar 2011 09:32:55 -0700

The Detroit Lions met with North Carolina LB Bruce Carter at the team's facility Wednesday, March 16, reports Chrissie Wywrot, of DetroitLions.com.

Comment (0) | Share: | Source: DetroitLions.com - Chrissie Wywrot


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | GM attending Missouri Pro Day

Thu, 17 Mar 2011 09:31:35 -0700

Detroit Lions general manager Martin Mayhew is in attendance for the University of Missouri's Pro Day Thursday, March 17, reports Gil Brandt, of NFL.com.

Comment (0) | Share: | Source: NFL.com - Gil Brandt


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Cameron Jordan visits

Wed, 16 Mar 2011 08:29:17 -0700

The Detroit Lions met with University of California DL Cameron Jordan at the team's facility Tuesday, March 15, reports Chrissie Wywrot, of DetroitLions.com.

Comment (0) | Share: | Source: DetroitLions.com - Chrissie Wywrot


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Prince Amukamara visits

Wed, 16 Mar 2011 08:15:44 -0700

The Detroit Lions met with University of Nebraska CB Prince Amukamara at the team's facility Tuesday, March 15, reports Chrissie Wywrot, of DetroitLions.com.

Comment (0) | Share: | Source: DetroitLions.com - Chrissie Wywrot


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Will work out Mike Pouncey

Wed, 16 Mar 2011 08:12:40 -0700

The Detroit Lions will work out University of Florida OL Mike Pouncey, according to The Associated Press.

Comment (0) | Share: | Source: The Associated Press


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Scheduled to meet with Doug Hogue

Wed, 16 Mar 2011 06:54:45 -0700

The Detroit Lions are scheduled to meet with Syracuse LB Doug Hogue at some point in April, reports Brad Biggs, of NationalFootballPost.com.

Comment (0) | Share: | Source: NationalFootballPost.com - Brad Biggs


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Several teammates work out together

Tue, 15 Mar 2011 12:10:21 -0700

Detroit Lions DL Kyle Vanden Bosch, DL Cliff Avril, OL Don Muhlbach, OL Dominic Raiola, OL Rob Sims and OL Stephen Peterman worked out together during an hour-long session Monday, March 14, according to NFL.com. Vanden Bosch set up the gym so that his teammates could work out together during the lockout.

Comment (0) | Share: | Source: NFL.com


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Scheduled to meet with Jimmy Smith

Thu, 10 Mar 2011 09:40:31 -0800

The Detroit Lions are scheduled to meet with University of Colorado CB Jimmy Smith in the next few days, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy kis írás Smithről:
http://www.freep.com/article/20110315/SPORTS01/103150435/1049/Coach-vouches-draft-eligible-cornerback-Jimmy-Smith

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért kaptál booot Smithre tőlem, mert:
- szerintem azért ő nem 1/13-as képességű játékos, főleg most ezzel az arcoskodásával (bár nálam amúgy PP után legjobb CB, még a Herceget is veri, nagyképűségére meg szarok)
- én akartam behúzni! (igen, ezerszer elmondom 😀 most te lettél számomra a közellenség 😀)Deny
hehehehehe. 😉
Sztem sem 1/13as játékos, a drafton alighanem egy letrade után is meg lehet majd szerezni.
De egyrészt ugye nem volt trade,másrészt szvsz senki nem volt akkor ott aki 1/13at ért volna és nekünk need.
Harris ugyanúgy nem lett volna megfelelő érték azon a helyen.
Olyan nagypofájú CB-k meg vannak a ligában akik nagyon jók.
A drog az más,reméljük csak egyszeri hiba volt.Bazzani
Trade dolgot írtam draft topicban, azt nem másolom át, egyébként egyetértek a mondandóddal, főleg azzal, amit kiemeltem. Én is ezért nem vagyok Jimmy ellen.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért kaptál booot Smithre tőlem, mert:
- szerintem azért ő nem 1/13-as képességű játékos, főleg most ezzel az arcoskodásával (bár nálam amúgy PP után legjobb CB, még a Herceget is veri, nagyképűségére meg szarok)
- én akartam behúzni! (igen, ezerszer elmondom 😀 most te lettél számomra a közellenség 😀)Deny
hehehehehe. 😉
Sztem sem 1/13as játékos, a drafton alighanem egy letrade után is meg lehet majd szerezni.
De egyrészt ugye nem volt trade,másrészt szvsz senki nem volt akkor ott aki 1/13at ért volna és nekünk need.
Harris ugyanúgy nem lett volna megfelelő érték azon a helyen.
Olyan nagypofájú CB-k meg vannak a ligában akik nagyon jók.
A drog az más,reméljük csak egyszeri hiba volt.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért kaptál booot Smithre tőlem, mert:
- szerintem azért ő nem 1/13-as képességű játékos, főleg most ezzel az arcoskodásával (bár nálam amúgy PP után legjobb CB, még a Herceget is veri, nagyképűségére meg szarok)
- én akartam behúzni! (igen, ezerszer elmondom 😀 most te lettél számomra a közellenség 😀)
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1/13. Detroit Lions: Jimmy Smith, CB (Colorado)

Legtöbb helyen OT-t jósolnak nekünk,de én nem hinném,hogy pont ez a class lesz ahol elsőkörös OT-t húzunk. Backus legjobb éve volt az idei,Cherilus meg kap mégegy esélyt ha nem akkor ott van Hilliard, projectnek meg Fox bár róla alig olvasni valamit. Mindenképpen CB-t akartam. Smith tehetségét nálam nem homályosították el a karakterproblémák, Harris is jó lett volna de Smith-t választottam. Ayers volt még talonban ha kimegy Smith, de jó ez így.

2/12. Detroit Lions: Bruce Carter, OLB (North Carolina)

Talán a legegyértelműbb pickem volt. A legnagyobb hiányposztra a lehető legjobb ember.
Nem kell aszem magyarázni.

3/11. Detroit Lions: DeMarco Murray, RB (Oklahoma)

Mason Foster OLB lett volna az eredeti terv (Foster-Levy-Carter LB sor volt az álmom),de kihúzták így maradt Murray második opciónak. Kicsit meglepett,hogy bennmaradt. Remek elkapó és futó, Best-el kegyetlen duó lennének.

4/10. Detroit Lions: Greg Salas, WR (Hawaii)

Elég gyorsan mentek kifelé a WR-ek. Salast eredetileg az 5.körre terveztem,de addigra tuti kiment volna és nem akartam elkapó nélkül maradni. Kicsit (nagyon?) reach.

5/23. Detroit Lions: Cliff Matthews, DE (South Carolina)

Itt bajban voltam mert kihúzták az embereim főleg G poszton így egy kevésbé hiányposztrakerestem olyan embert aki legalább sackekben jeleskedik,Matthewst találtam a maradékból.

6/19. Detroit Lions: John Clay, RB (Wisconsin)

Best-Murray-Clay. Álom kategória nálam. Morris és Brown is mehet amerre lát, K.Smith már ment is.

Nagyjából sikerült megvalósítani az elképzeléseket, nem sírnék ha az igazi draft is így sikerülne. Tehát tuti meg sem közelíti. Mondjuk a Tavalyi tippem első két körre Suh és Best volt,úgyhogy óvatosan bánok a szavakkal. 😀

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Azért érdekes,hogy Smithnél kaptam egyedül igazi boooooo-t, aztán meg kiderül,hogy utánnam jópáran húzták volna. 😀Bazzani
első körben mindenki kap boooo-t 😛
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért érdekes,hogy Smithnél kaptam egyedül igazi boooooo-t, aztán meg kiderül,hogy utánnam jópáran húzták volna. 😀

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Jimmy Smith-t én akartam! 😀Deny
énis, dehát ezvan jött Gabbert 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jimmy Smith-t én akartam! 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A mock draft játékban a következőt hoztam össze:

1/13. Detroit Lions: Jimmy Smith, CB (Colorado)
2/12. Detroit Lions: Bruce Carter, OLB (North Carolina)
3/11. Detroit Lions: DeMarco Murray, RB (Oklahoma)
4/10. Detroit Lions: Greg Salas, WR (Hawaii)
5/23. Detroit Lions: Cliff Matthews, DE (South Carolina)
6/19. Detroit Lions: John Clay, RB (Wisconsin)

Jöhet majd a sav. 😉

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Suh szavai jönnek: "I don’t see there’s a reason why we can’t be 16-0 as long as we put in that hard work throughout," the All-Pro defensive tackle and NFL's 2010 Defensive Rookie of the Year said via Dave Birkett of the Detroit Free Press. "I don’t know if we’re going to have OTAs but throughout camp and getting ready for that 2011 season, as long as we stay healthy and are putting in that work, I think we should be happy with what we end up with."
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions Bobby Carpenter, Ashlee Palmer vie for outside linebacker spot
http://www.freep.com/article/20110306/SPORTS01/103060559/1049/SPORTS01/Lions-Bobby-Carpenter-Ashlee-Palmer-vie-outside-linebacker-spot

Szerintem az LB sorunk n így fog kinézni az első meccsen:

Carpenter-Levy-draftolt játékos
Backupok: Landon Johnson,Ashlee Palmer,Zack Follett és Jordon Dizon

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Believe Gosder Cherilus will make full recovery

Fri, 04 Mar 2011 09:38:28 -0800

Detroit Lions general manager Martin Mayhew said the team believes that OT Gosder Cherilus (knee) will be able to make a fully recovery from the microfracture surgery he had in December, reports Chris McCosky, of The Detroit News.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions sign Nathan Vasher for next season
http://www.freep.com/article/20110304/SPORTS01/110304029/1049/sports01/Lions-sign-Nathan-Vasher-next-season

Meglepően jól játszott az év vége felé.
Pedig a Bears drukkerek nem dícsérték halálra...

Caleb Campbell is resign.
Sokat nem csinált,de ők tudják.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Eight receive tender offers

Fri, 04 Mar 2011 04:38:45 -0800

The Detroit Lions have given one-year qualifying tender offers to restricted free agents G Dylan Gandy (fourth round), S John Wendling (sixth round), CB Chris Houston, PK Dave Rayner and DE Turk McBride (second-round), reports Tim Twentyman of The Detroit News. The team also gave qualifying tenders to exclusive rights free agents LB Zack Follett, FB Jerome Felton and DT Andre Fluellen.