Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
MLF azt mondja gondolkodnak azon h Jenkins bejön guardba és Nijman megy ki a fal szélére , egy próbát sztm megérne a dolog .
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 521 — Kinek mit intézett a kormánya
Mondjuk én ettől a londoni meccstől már fázok előre is, hiába lesz szerencsém helyszínen nézni.
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
A hosszabbítás előtt azt fogalmazgattam magamban, hogy ha most kikapunk, akkor elértük a mélypontot, itthon kikaptunk az élete első profi snap-jeit játszó irányítóval felálló New England-től...
Aztán nem így lett (szerencsére), de ettől függetlenül remélem, hogy mostantól már csak felfelé vezet az út, mind a nem sokra tartott offense, mind a nagyra tartott, de eddig kevesebbet mutató defense esetében.
Idő van még a javulásra, hiszen a következő 3 meccset kötelező hozni (Giants, Jets, Commanders), majd utána jön egy nehezebb hármasugrás a remek Bills, az idén meglepően jó Lions és az akkorra talán már Prescottal kiálló Boys ellen. Ezt követően lehetünk talán már okosabbak az idei esélyeinket illetően.
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
OBj allitolag meg mindig jonne, ha nincs terdszalagja is szivesen latnam.
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 152
Azért emellett nem menjünk el szónélkül!!!

Aaron Rodgers becomes the 5th player in NFL history to reach 500 career passing TDs (including postseason)
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Bajnokcsapatok vedjegye hogy okadek jatekkal is meccseket nyernek. Induljunk ki ebbol 😀 Nagyon egyszeru a recept fel kell lepni az elkapoknak. Mivel ujoncok erre minden esely megvan, csak nem biztos hogy iden..
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 231 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Vérfagyasztó meccs volt, libabőrös vagyok. Nagy szerencse, hogy nem nekem kell szakmailag értékelnem.
Pozitívum: Rodgers kezd rutinra szert tenni az OT W-ben.
nagylaza, főpohárnok
ellenben az elkapókkal baromira nincs meg
Lazard egy remek wr3 kiemelkedik az egységből
Cobb nagy cimbi és szerencsére a biztos keze több firstdownt ér nehéz helyzetben
Watson annyira jó, hogy 1 mély passzon kívül ami szar volt csak egy jet sweepet kapott. Doubs felé van némi bizalom, de az az elejtett TD a rendes játékidő végén csúnya volt.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Vérfagyasztó meccs volt, libabőrös vagyok. Nagy szerencse, hogy nem nekem kell szakmailag értékelnem.
Pozitívum: Rodgers kezd rutinra szert tenni az OT W-ben.
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Hétvégén se gondolnám nehéz feladatnak a Hoyer vezett Pats offense-t.
22:25 Arena4
zacknorb
Majdnem visszanyalt a fagyi....
ThundersNFL a Jobbágy
De sikerült 3 ponton tartani a Hoyer vezette Pats offenset
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Ujabb ugly W.. a meccs bizonyos pontjain oszinten magunk ellen szurkoltam. Biztato hogy ilyen szar jatekkal is tudunk nyerni.
JéBé
Vereséggel felérő győzelem.
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Hétvégén se gondolnám nehéz feladatnak a Hoyer vezett Pats offense-t.
22:25 Arena4
zacknorb
Majdnem visszanyalt a fagyi....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Ujabb ugly W.. a meccs bizonyos pontjain oszinten magunk ellen szurkoltam. Biztato hogy ilyen szar jatekkal is tudunk nyerni.
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Na így jobb szájízzel megyek Londonba, nem tudom mennyit tud fejlődni ez az O, ezen múlik a szezonunk. Második félidő rendben volt, kár azért a Doubs labdáért.
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Remélhetőleg lesz minden meccsen 5 negyed, hogy beinduljon az offense.
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
O'Donnell kiemelkedik ebből a csapatból....
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Hétvégén se gondolnám nehéz feladatnak a Hoyer vezett Pats offense-t.
22:25 Arena4
zacknorb
A Josh Freeman-féle Tampa sem tűnt annak.
Nyilván győzelmet várok én is, de azért a mi támadóink sem sziporkáznak eddig, szóval lehet belőle egy jó kis szoros meccs, amin egyik csapat se csinál 25 pontot.
Kampman
Gyanúsan jó az odds. GB 1,20, NE 4,25. Azért ez erős túlzás.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Hétvégén se gondolnám nehéz feladatnak a Hoyer vezett Pats offense-t.
22:25 Arena4
zacknorb
A Josh Freeman-féle Tampa sem tűnt annak.
Nyilván győzelmet várok én is, de azért a mi támadóink sem sziporkáznak eddig, szóval lehet belőle egy jó kis szoros meccs, amin egyik csapat se csinál 25 pontot.
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Ha azt az alapelvet követjük, hogy a falban az 5 legjobb embernek kell játszania, akkor van ráció Jenkins guardba mozgatásában. Azt kell eldönteni, hogy melyik a nagyobb upgrade: Newman helyett Jenkins guardnak, vagy Nijman helyett Jenkins RT-nek.
Illetve azt se felejtsük el, hogy Bakh és Jenkins ilyen hosszú kihagyás után még nincs top formában, szóval ez lesz még jobb is. (egyébként tegnap volt jópár QB hit, meg siettetés, de sack ha jól rémlik, csak egy, szóval annyira nem volt drámai a helyzet)

Ahol én a fő gondot látom, az mindenképpen a WR pozíció. Várnék még 3-4 hetet, hogy mennyire rázódnak bele a fiúk a dologba, s ha nem, akkor még a trade deadline előtt lépnünk kellene egy jó veterán WR-ért, ha komolyan gondoljuk ezt a szezont.
Tippelni most nehéz, de addigra biztosan lesz olyan csapat, aki elengedi ezt az évet....
esz-ki-mo
Gesicki a Dolphins-ból? Nagyon jó elkapó, de igen hátraesett ott a sorban. Egy próbát megérne 😀
Pep71
Gesicki igaz, kevesebb labdat kap az uj elkapok miatt, de tovabbra is o a Dolphins elso szamu TE-je, kizart, hogy elengednek.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 326
Ha azt az alapelvet követjük, hogy a falban az 5 legjobb embernek kell játszania, akkor van ráció Jenkins guardba mozgatásában. Azt kell eldönteni, hogy melyik a nagyobb upgrade: Newman helyett Jenkins guardnak, vagy Nijman helyett Jenkins RT-nek.
Illetve azt se felejtsük el, hogy Bakh és Jenkins ilyen hosszú kihagyás után még nincs top formában, szóval ez lesz még jobb is. (egyébként tegnap volt jópár QB hit, meg siettetés, de sack ha jól rémlik, csak egy, szóval annyira nem volt drámai a helyzet)

Ahol én a fő gondot látom, az mindenképpen a WR pozíció. Várnék még 3-4 hetet, hogy mennyire rázódnak bele a fiúk a dologba, s ha nem, akkor még a trade deadline előtt lépnünk kellene egy jó veterán WR-ért, ha komolyan gondoljuk ezt a szezont.
Tippelni most nehéz, de addigra biztosan lesz olyan csapat, aki elengedi ezt az évet....
esz-ki-mo
Gesicki a Dolphins-ból? Nagyon jó elkapó, de igen hátraesett ott a sorban. Egy próbát megérne 😀
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Hétvégén se gondolnám nehéz feladatnak a Hoyer vezett Pats offense-t.
22:25 Arena4
zacknorb
Következő 4 meccs nem kene h nehéz legyen .
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 521 — Kinek mit intézett a kormánya
Hétvégén se gondolnám nehéz feladatnak a Hoyer vezett Pats offense-t.
22:25 Arena4
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Ha azt az alapelvet követjük, hogy a falban az 5 legjobb embernek kell játszania, akkor van ráció Jenkins guardba mozgatásában. Azt kell eldönteni, hogy melyik a nagyobb upgrade: Newman helyett Jenkins guardnak, vagy Nijman helyett Jenkins RT-nek.
Illetve azt se felejtsük el, hogy Bakh és Jenkins ilyen hosszú kihagyás után még nincs top formában, szóval ez lesz még jobb is. (egyébként tegnap volt jópár QB hit, meg siettetés, de sack ha jól rémlik, csak egy, szóval annyira nem volt drámai a helyzet)

Ahol én a fő gondot látom, az mindenképpen a WR pozíció. Várnék még 3-4 hetet, hogy mennyire rázódnak bele a fiúk a dologba, s ha nem, akkor még a trade deadline előtt lépnünk kellene egy jó veterán WR-ért, ha komolyan gondoljuk ezt a szezont.
Tippelni most nehéz, de addigra biztosan lesz olyan csapat, aki elengedi ezt az évet....
több mint 2 éve
SGBP 258
Ezt a győzelmet gyorsan el kell felejteni a támadóoldalon, a D-ben lehet azért egy kis büszkeség.

És gyorsan meg is követem azért a támadókat: hiányzókkal, mindennel együtt egy félidő alatt több pontot termeltek a Bucs ellen, mint annak eddigi két ellenfele.

Ha nő az összhang és ha nem lesznek életbevágó sérülések sem, jó lehet ez a szezon második felére.

| Azt viszont ne felejtsük el megjegyezni, hogy Doubs az elmúlt két hétben dupla annyi yardot termelt, mint Adams. |
Gergőbácsi
Hiányzók? Watkins nem volt csak akit tudtunk, hogy IR-re kerül csak a mikor volt a kérdés.
Rajta kívül a legjobb O volt a pályán. (Watson hiányzott még, márakinek mert nekem mondjuk nagyon nem... 😀 )

Sajnos szerintem az idei évben ha valaki kiveszi a RB játékainkat ahogy egész jól tette azt a TB, akkor ilyen meccsekre kell számítani. Doubsnak viszont óriási pacsi! 😊 előzetesen is jobban örültem neki mint a 2. körös MVS pótléknak. 😊
alatriste
Azért Watson nem kellene leírni, mert még nem nagyon tudott játszani sem. Kell neki a játékperc, aztán lehet neked is hiányozni fog, ha nem játszik. Én az O hiányzóinál még hozzátenném a falat is, ahol Bakh folyamatos rotációja miatt Nijman volt bal oldalon, Jenkins pdeig a jobb oldalon tackleként. Ha Bakh többet játszik, Nijman mhetne a jobb takle-be, Jenkins pedig jobb gardba Newman helyett (legalábbis ezt hallottam☺ )
gbol
Jenkins full time RT, nem hiszem hogy újra guard lenne főleg, hogy amikor az volt is LG volt.
A fal a meccs felén a teljes pompájában játszott. Nijman csere OT, annak amúgy teljesen jó, főleg hogy udfa volt anno.
Szóval az offenseből persze hiányzott Bakh a meccs felén és Watson de ez nem a vészes kategória jelenleg. Főleg, ha a túloldalra nézünk, ahol a 4 legjobb WR-ből 3 nemvolt és a fal is olyan nevekből állt akiket lehet még Brady sem ismert meg elsőre.

Én egy cseppet sem vagyok bizakodóbb az O kapcsán mint voltam szezon előtt. Doubsnak örülök, hogy hozott egy jó meccset, de ha egy ellenfél kiveszi Jonest és Dillont akkor meg vagyunk lőve.

Nem büdös amúgy revidiálnom korábbi állításaim és remélem Watson is rámcáfol majd. Dillont is szídtam mint a bokrot sokszor (no nem a játékossal volt bajom, hanem hogy miért kellett RB olyan korán), de jelenleg azt kell mondanom, hogy Dillon benne van a támadósor 3-4 legjobb és legfontosabb játékosában.
alatriste
Nem sok ilyen védelem jön majd szembe a szezonban, mint ez a Tampa…ergo nem nagyon fogják így kivenni az RB duót sem.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 231 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ezt a győzelmet gyorsan el kell felejteni a támadóoldalon, a D-ben lehet azért egy kis büszkeség.

És gyorsan meg is követem azért a támadókat: hiányzókkal, mindennel együtt egy félidő alatt több pontot termeltek a Bucs ellen, mint annak eddigi két ellenfele.

Ha nő az összhang és ha nem lesznek életbevágó sérülések sem, jó lehet ez a szezon második felére.

| Azt viszont ne felejtsük el megjegyezni, hogy Doubs az elmúlt két hétben dupla annyi yardot termelt, mint Adams. |
Gergőbácsi
Hiányzók? Watkins nem volt csak akit tudtunk, hogy IR-re kerül csak a mikor volt a kérdés.
Rajta kívül a legjobb O volt a pályán. (Watson hiányzott még, márakinek mert nekem mondjuk nagyon nem... 😀 )

Sajnos szerintem az idei évben ha valaki kiveszi a RB játékainkat ahogy egész jól tette azt a TB, akkor ilyen meccsekre kell számítani. Doubsnak viszont óriási pacsi! 😊 előzetesen is jobban örültem neki mint a 2. körös MVS pótléknak. 😊
alatriste
Azért Watson nem kellene leírni, mert még nem nagyon tudott játszani sem. Kell neki a játékperc, aztán lehet neked is hiányozni fog, ha nem játszik. Én az O hiányzóinál még hozzátenném a falat is, ahol Bakh folyamatos rotációja miatt Nijman volt bal oldalon, Jenkins pdeig a jobb oldalon tackleként. Ha Bakh többet játszik, Nijman mhetne a jobb takle-be, Jenkins pedig jobb gardba Newman helyett (legalábbis ezt hallottam☺ )
gbol
Jenkins full time RT, nem hiszem hogy újra guard lenne főleg, hogy amikor az volt is LG volt.
A fal a meccs felén a teljes pompájában játszott. Nijman csere OT, annak amúgy teljesen jó, főleg hogy udfa volt anno.
Szóval az offenseből persze hiányzott Bakh a meccs felén és Watson de ez nem a vészes kategória jelenleg. Főleg, ha a túloldalra nézünk, ahol a 4 legjobb WR-ből 3 nemvolt és a fal is olyan nevekből állt akiket lehet még Brady sem ismert meg elsőre.

Én egy cseppet sem vagyok bizakodóbb az O kapcsán mint voltam szezon előtt. Doubsnak örülök, hogy hozott egy jó meccset, de ha egy ellenfél kiveszi Jonest és Dillont akkor meg vagyunk lőve.

Nem büdös amúgy revidiálnom korábbi állításaim és remélem Watson is rámcáfol majd. Dillont is szídtam mint a bokrot sokszor (no nem a játékossal volt bajom, hanem hogy miért kellett RB olyan korán), de jelenleg azt kell mondanom, hogy Dillon benne van a támadósor 3-4 legjobb és legfontosabb játékosában.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 360
Ezt a győzelmet gyorsan el kell felejteni a támadóoldalon, a D-ben lehet azért egy kis büszkeség.

És gyorsan meg is követem azért a támadókat: hiányzókkal, mindennel együtt egy félidő alatt több pontot termeltek a Bucs ellen, mint annak eddigi két ellenfele.

Ha nő az összhang és ha nem lesznek életbevágó sérülések sem, jó lehet ez a szezon második felére.

| Azt viszont ne felejtsük el megjegyezni, hogy Doubs az elmúlt két hétben dupla annyi yardot termelt, mint Adams. |
Gergőbácsi
Hiányzók? Watkins nem volt csak akit tudtunk, hogy IR-re kerül csak a mikor volt a kérdés.
Rajta kívül a legjobb O volt a pályán. (Watson hiányzott még, márakinek mert nekem mondjuk nagyon nem... 😀 )

Sajnos szerintem az idei évben ha valaki kiveszi a RB játékainkat ahogy egész jól tette azt a TB, akkor ilyen meccsekre kell számítani. Doubsnak viszont óriási pacsi! 😊 előzetesen is jobban örültem neki mint a 2. körös MVS pótléknak. 😊
alatriste
Azért Watson nem kellene leírni, mert még nem nagyon tudott játszani sem. Kell neki a játékperc, aztán lehet neked is hiányozni fog, ha nem játszik. Én az O hiányzóinál még hozzátenném a falat is, ahol Bakh folyamatos rotációja miatt Nijman volt bal oldalon, Jenkins pdeig a jobb oldalon tackleként. Ha Bakh többet játszik, Nijman mhetne a jobb takle-be, Jenkins pedig jobb gardba Newman helyett (legalábbis ezt hallottam☺ )