Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
ugyanitt: katonadani írt valamit a fizetős cikkben amit eddig nem tudtunk?
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
DeSean Jackson ->Ravens 😅
JéBé
Én nem feltétlenül sérülékeny , visszavonulás előtt álló WR-ben gondolkoznék... hanem igenis fizessünk meg ( akár 1-2. napos pick-ekkel) egy épkézláb, pályája zenitjén levő, elszakadni és elkapni tudó WR1-et.
Ha már a drafton ez nem sikerült.
esz-ki-mo
Adamset? 🙃
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
DeSean Jackson ->Ravens 😅
JéBé
Én nem feltétlenül sérülékeny , visszavonulás előtt álló WR-ben gondolkoznék... hanem igenis fizessünk meg ( akár 1-2. napos pick-ekkel) egy épkézláb, pályája zenitjén levő, elszakadni és elkapni tudó WR1-et.
Ha már a drafton ez nem sikerült.
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
DeSean Jackson ->Ravens 😅

Szerkesztette: JéBé
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
4 évvel ezelőtt volt szerencsém kint lenni a fővárosban egy Packers meccsen.
Kicsi a világ alapon persze mikor leszek újra kint a hanyatló nyugaton? Amikor a Packers újfent Washingtonban játszik. 😀 Ezuttal azonban nem szerveztem extra kitérőt DC-be, így LA-ben nézem meg a Chargers - Seattle-t. Közeledve az eseményhez egyre kevésbé bánom ezt a döntésem. A 4 csapatból úgy érzem a 2 jobbat sikertül kiválasztani, ami valahol nagyon szomorú.
alatriste
Ha jól emlékszem, az a négy évvel ezelőtti bukta volt. Lehet, hogy jobb is, ha nem mész.😊
nagylaza, főpohárnok
Kikaptunk a rézbőrűektől igen. Prestonnak volt vagy 2 sackje akkor még vörösben Rodgersen.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Nem mondhatnám, hogy Rodgers nyilatkozatai sokat visznek előre.
nagylaza, főpohárnok
mit mondott?
Fontos_Vidra
Most éppen:
 fuzovelkifele.com/2022/10/aaron-rodgers-ha-elerhetove-valik-valaki-akkor-elvarom-hogy-a-packers-is-ott-legyen/
Bevallom, nem néztem utána az eredetinek.
nagylaza, főpohárnok
Ha ez a postgame interjubol van ott erintettek ezt a temat kb egy mondatban es egyaltalan nem volt ilyen narrativa. Vegig arrol beszelt hogy bizik Brianben.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Nem mondhatnám, hogy Rodgers nyilatkozatai sokat visznek előre.
nagylaza, főpohárnok
mit mondott?
Fontos_Vidra
Most éppen:
 fuzovelkifele.com/2022/10/aaron-rodgers-ha-elerhetove-valik-valaki-akkor-elvarom-hogy-a-packers-is-ott-legyen/
Bevallom, nem néztem utána az eredetinek.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Nem mondhatnám, hogy Rodgers nyilatkozatai sokat visznek előre.
nagylaza, főpohárnok
mit mondott?
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Nem mondhatnám, hogy Rodgers nyilatkozatai sokat visznek előre.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
4 évvel ezelőtt volt szerencsém kint lenni a fővárosban egy Packers meccsen.
Kicsi a világ alapon persze mikor leszek újra kint a hanyatló nyugaton? Amikor a Packers újfent Washingtonban játszik. 😀 Ezuttal azonban nem szerveztem extra kitérőt DC-be, így LA-ben nézem meg a Chargers - Seattle-t. Közeledve az eseményhez egyre kevésbé bánom ezt a döntésem. A 4 csapatból úgy érzem a 2 jobbat sikertül kiválasztani, ami valahol nagyon szomorú.
alatriste
Ha jól emlékszem, az a négy évvel ezelőtti bukta volt. Lehet, hogy jobb is, ha nem mész.😊
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 584
és Robby Andersont már el is felejthetjük, ment Arizonaba
zacknorb
Igazabol csak arra lennek kivancsi tettunk e barmit azert hogy ide jojjon. Felek a valasztol.
JéBé
meg így a kérdés DJ Moore mozdítható-e még, szükül a kör az elérhetö WR-nél.
Toto21
Moore anyagilag sem érné meg a Panthersnek, meg fiatal, jó játékos fontos pozícióban, szóval ő valszeg sosem volt mozdítható (meg hát valaki kéne majd az újonc QB-nak is jövőre 😀)
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
és Robby Andersont már el is felejthetjük, ment Arizonaba
zacknorb
Igazabol csak arra lennek kivancsi tettunk e barmit azert hogy ide jojjon. Felek a valasztol.
JéBé
meg így a kérdés DJ Moore mozdítható-e még, szükül a kör az elérhetö WR-nél.
Toto21
A WR-ek nem tudnak elkapni labdákat (már ha feléjük megy egyáltalán), a GB nem tud elkapni WR-eket. System fit.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 869
és Robby Andersont már el is felejthetjük, ment Arizonaba
zacknorb
Igazabol csak arra lennek kivancsi tettunk e barmit azert hogy ide jojjon. Felek a valasztol.
JéBé
meg így a kérdés DJ Moore mozdítható-e még, szükül a kör az elérhetö WR-nél.
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
4 évvel ezelőtt volt szerencsém kint lenni a fővárosban egy Packers meccsen.
Kicsi a világ alapon persze mikor leszek újra kint a hanyatló nyugaton? Amikor a Packers újfent Washingtonban játszik. 😀 Ezuttal azonban nem szerveztem extra kitérőt DC-be, így LA-ben nézem meg a Chargers - Seattle-t. Közeledve az eseményhez egyre kevésbé bánom ezt a döntésem. A 4 csapatból úgy érzem a 2 jobbat sikertül kiválasztani, ami valahol nagyon szomorú.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
és Cobb IR-re került
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
és Robby Andersont már el is felejthetjük, ment Arizonaba
zacknorb
Igazabol csak arra lennek kivancsi tettunk e barmit azert hogy ide jojjon. Felek a valasztol.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
és Robby Andersont már el is felejthetjük, ment Arizonaba
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@JacobMorley
·
Zach Wilson earned a @pff grade of 35.5 (Really bad)
That is the lowest grade a starting QB has received while his team won by 2+ scores that I have found.

több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
golladay mozdítható lenne new yorkból szvsz, csak nála az a kérdés, hogy végérvényesen szarik bele az egészbe vagy csak a giantsben nem hajlandó focizni



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Tényleg azt várom h történjen valami egyik vagy másik irányba , csak lássam h van vmi terv ...mert az nem az h ettől azt várjuk h majd megjavul .
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
LaFleur ugy dontott feladja a passzjatekot, mert futassal megold mindent. Mostanra kielemztek. Leveszik a futast, csak ilyenkor nincs WR 1 aki kihuzza a szarbol, mint az elmult evekben! Akarmennyire is nehez kimondani, gaz lenne, ha igy menne le Rodgers utolso eve. Kell valahonnan egy WR 1, de gyorsan. Se Watson, se Lazard, se Doubs nem megoldas.
Toto21
Ezt leírni könnyű, de honnan hozol ilyenkor ilyen szintű elkapót?
Aki mozdítható az a Panthers WR duója vagy leigazolod OBJ-t.
Bazzani
szerintem be kéne próbálniuk DJ Moore-t mindenképp, de talán a Steelers-nél D. Johnson, vagy Texans és Cooks. Ez a 3 aki nekem eszembe jutna. OBJ nagyon lutri még, de novembertöl öt is.
Toto21
Nekem is Moore jutott eszembe leginkább.
Johnson és Cooks szerintem nem az a szint ami ide kellene.
Bazzani
szerintem Johnson is egyböl upgrade lenne, de igen DJ Moore egy polccal magasabb a másik kettönél. Cooks is jobb az ittenieknél, de nem tudom mennyi van még nála a tankban, de tavaly tolt egy 1000 yard-os szezont így miért ne?
Toto21
tulajdonképpen ott tartunk hogy Tom Grossi is segítség lenne, ami egy éve vicc volt, de most bazdmeg (ง'̀-'́)ง
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
If we believe we have the right players we just have to simplify and execute better. If we believe we don't, well that's another conversation

- Rodgers postgame
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 869
LaFleur ugy dontott feladja a passzjatekot, mert futassal megold mindent. Mostanra kielemztek. Leveszik a futast, csak ilyenkor nincs WR 1 aki kihuzza a szarbol, mint az elmult evekben! Akarmennyire is nehez kimondani, gaz lenne, ha igy menne le Rodgers utolso eve. Kell valahonnan egy WR 1, de gyorsan. Se Watson, se Lazard, se Doubs nem megoldas.
Toto21
Ezt leírni könnyű, de honnan hozol ilyenkor ilyen szintű elkapót?
Aki mozdítható az a Panthers WR duója vagy leigazolod OBJ-t.
Bazzani
szerintem be kéne próbálniuk DJ Moore-t mindenképp, de talán a Steelers-nél D. Johnson, vagy Texans és Cooks. Ez a 3 aki nekem eszembe jutna. OBJ nagyon lutri még, de novembertöl öt is.
Toto21
Nekem is Moore jutott eszembe leginkább.
Johnson és Cooks szerintem nem az a szint ami ide kellene.
Bazzani
szerintem Johnson is egyböl upgrade lenne, de igen DJ Moore egy polccal magasabb a másik kettönél. Cooks is jobb az ittenieknél, de nem tudom mennyi van még nála a tankban, de tavaly tolt egy 1000 yard-os szezont így miért ne?
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
LaFleur ugy dontott feladja a passzjatekot, mert futassal megold mindent. Mostanra kielemztek. Leveszik a futast, csak ilyenkor nincs WR 1 aki kihuzza a szarbol, mint az elmult evekben! Akarmennyire is nehez kimondani, gaz lenne, ha igy menne le Rodgers utolso eve. Kell valahonnan egy WR 1, de gyorsan. Se Watson, se Lazard, se Doubs nem megoldas.
Toto21
Ezt leírni könnyű, de honnan hozol ilyenkor ilyen szintű elkapót?
Aki mozdítható az a Panthers WR duója vagy leigazolod OBJ-t.
Bazzani
szerintem be kéne próbálniuk DJ Moore-t mindenképp, de talán a Steelers-nél D. Johnson, vagy Texans és Cooks. Ez a 3 aki nekem eszembe jutna. OBJ nagyon lutri még, de novembertöl öt is.
Toto21
Nekem is Moore jutott eszembe leginkább.
Johnson és Cooks szerintem nem az a szint ami ide kellene.

több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Másfél meccs, 10 pont.
Gergőbácsi
Azt lehetett sejteni, hogy egy wr1-el meg egy wr2-vel talán többet is lehetne termelni...
twitch(4thline)
Mindegy, ki mire fogja, milyen okot lát, ez akkor is szégyen.
Gergőbácsi
Már a Pats elleni meccsnél leírtam, hogy kb minden szar. De az nem mentség arra, hogy egyszerűen skippeljük az offseasonokat. Hill helyére 3 embert hoztak, mi kettő helyett? A D-ben legalább van tehetséges. Itt rank 1 defenset emlegettek a szezon előtt! Most meg annyi látszik belőle, mintha egy 0-16os ezdő vezetné őket...
twitch(4thline)
Vicces érdekesség.
A 0-16-os csapat támadó kordinátora Jim Colletto sehol nem kapott edzői munkát azóta míg Barrynek ti vagytok a 6.csapata a nagy rekord óta.