NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 584
Egyetlen másodpercig sem éreztem, hogy legalább halvány esélyünk lenne a W-re. A tisztes vereségnél valahogy többet várnék (vártam volna) a csapattól, még úgy is, hogy tudjuk, mi a helyzet a WR-ekkel. A szezon felénél ott tartunk, hogy a csoportgyőzelemről már nem is álmodhatunk, sőt: nagy valószínűséggel a PO-t is temethetjük. Azért ez elég siralmas.
nagylaza, főpohárnok
Szar érzés amikor egy champ window bezárul, de tegyük hozzá hogy a tiétek irreálisan sokáig tartott + az utóbbi 2-3 évben már reális esèly a SBra nem volt, 1-2 jobb csapat mindig volt az nfc-ben, az esetleges sb győzelmi esèlyekről nem is beszélnék inkább (NE, aztàn KC és Buf).
davemayer
A Bucs SB évében szerintem pont volt esély, az NFC döntő a végére egy ki ki meccs lett, ott ha bárki más jött volna Love helyett az első körben (Higgins pl) akkor simán döntő egy támadófal nélküli chiefs ellen
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Egyetlen másodpercig sem éreztem, hogy legalább halvány esélyünk lenne a W-re. A tisztes vereségnél valahogy többet várnék (vártam volna) a csapattól, még úgy is, hogy tudjuk, mi a helyzet a WR-ekkel. A szezon felénél ott tartunk, hogy a csoportgyőzelemről már nem is álmodhatunk, sőt: nagy valószínűséggel a PO-t is temethetjük. Azért ez elég siralmas.
nagylaza, főpohárnok
Ami megbocsájthatatlan lenne nekem gb drukkerként hogy az utóbbi 5 evben kb egyszer sem akarták hozzátenni azt az extra 10%-ot, azt a prémium játékost aki a különbséget jelentette volna a contender csapat és az igazi sb-esèlyes/győztes csapat között.
davemayer
Nem véletlen kutyázzuk Gutet mióta itt van.
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Egyetlen másodpercig sem éreztem, hogy legalább halvány esélyünk lenne a W-re. A tisztes vereségnél valahogy többet várnék (vártam volna) a csapattól, még úgy is, hogy tudjuk, mi a helyzet a WR-ekkel. A szezon felénél ott tartunk, hogy a csoportgyőzelemről már nem is álmodhatunk, sőt: nagy valószínűséggel a PO-t is temethetjük. Azért ez elég siralmas.
nagylaza, főpohárnok
Majd ha ez megy majd évek óta és nem látszik a vége + már a sokadik qbt használjátok el rossz döntések sorozatát hozva - na majd akkor rájöttök hogy mit érez kb 15-20 csapat szurkolótábora.
Szar érzés amikor egy champ window bezárul, de tegyük hozzá hogy a tiétek irreálisan sokáig tartott + az utóbbi 2-3 évben már reális esèly a SBra nem volt, 1-2 jobb csapat mindig volt az nfc-ben, az esetleges sb győzelmi esèlyekről nem is beszélnék inkább (NE, aztàn KC és Buf).

Ami megbocsájthatatlan lenne nekem gb drukkerként hogy az utóbbi 5 evben kb egyszer sem akarták hozzátenni azt az extra 10%-ot, azt a prémium játékost aki a különbséget jelentette volna a contender csapat és az igazi sb-esèlyes/győztes csapat között.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
 twitter.com/NFLonFOX/status/1586741467892142081?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1586741467892142081%7Ctwgr%5E51c5c13acbf2abd3475d5536b6cb01308f6a13eb%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.packershome.com%2Fforum%2FPosts%2Ft32447-Charles-Woodson-kind-of-blasts-Rodgers
Gergőbácsi
Woodson bazki tole kicsit tobbet vartam.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Megbízható WR játék nélkül, csak ezzel az oldschool futóstílussal (akármennyire is jó Jones) nyilván nincs esély a PO-ra sem.
Emberi számítás szerint a rájátszáshoz a hátralevő 9 meccsből 7-et nyerni kellene, ha mázlink van, akkor 6-ot.
Ehhez képest lesz 5 meccsünk olyan csapatok ellen, akik pozitív mérleggel állnak.
Csak futással, s 4. negyedes hero passzokkal nem fogunk senkit megverni a Boys-Titans-Eagles-Phins-Vikings ötösből. (a védelmünket nézve Pollard és Henry eleve szét fog futni minket, AJ Brown, Hill és Jefferson pedig... szóval nem túl jók a kilátások)
Persze holnapig még sok idő van...vagy nem???
esz-ki-mo
Lehet, hogy túlságosan is borongós a hangulatom, de egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy most vasárnap a ligautolsó Detroitot sikerül megverni a Ford Fielden. Abba pedig bele se merek gondolni, hogy utána milyen kéjes bosszút állhat rajtunk az MM-féle Dallas a Lembón. Brrrr....
("Itthon vagyunk", ugyebár...)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Milliomszor leirtuk, a tortenelem egyik legjobban passzolo QB-jevel a vezetes valodi WR, TE (BigBob lathatoan még nem a régi) és hadhafoghato O-fal nelkuli tamadást tud osszerakni. Az agyonfényesített D viccnek tűnik, a ST 25.helyétől boldogok vagyunk.
Ehhhh...

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 1 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Ezek a rendszer szintű problemák eddig is megvoltak, csak nem jöttek ennyire ki. Adams Rodgers kapcsolat megszünésével viszont nem tudjuk palástólni. Ennyi volt az elmúlt pár év GB arculata. Nekem van egy olyan érzésem, hogy itt megint nem lesz változás. Vagy legalábbis az arra való törekvés sem fog látszani. És az, hogy kívülről úgy tűntek az elmúlt évek, hogy jó nekünk ami van, majd lesz valami. Eddig hiányoltam a nyertes felfogást stb. Lassan ott vagyunk, hogy barmerre próbálnánk elmozdulni az dicséretes lenne. Mert ez a FO az nfl vezetők Kirk Cousinsja....
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
 twitter.com/NFLonFOX/status/1586741467892142081?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1586741467892142081%7Ctwgr%5E51c5c13acbf2abd3475d5536b6cb01308f6a13eb%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.packershome.com%2Fforum%2FPosts%2Ft32447-Charles-Woodson-kind-of-blasts-Rodgers

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Ugy azert nehez hogy az alapbol ligautolso wr corpnak a fele ki is esik... Mindegy, ez a szezon es ez az era kuka. Remelem lesznek meg szep pillanatok a hatralevo meccseken de ez a maximum amit iden el lehet varni. Pacsi a front office-nak!
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Kiváncsi vagyok h cserél-e Gute kicsit magát is mentve .., sztm az offens 1-2 potens elkapoval meg idén is össze tudna állni , Aaron rendben van összeségében nem rajta múlik ez , viszont ez a Barry vezette védelemben semmi bizodalmam h összeállnak .. egy amúgy alig futó csapat ejszaka az első félidőben szinte csak futni akart ez azért jelzi h mit gondolnak rolunk .
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Megbízható WR játék nélkül, csak ezzel az oldschool futóstílussal (akármennyire is jó Jones) nyilván nincs esély a PO-ra sem.
Emberi számítás szerint a rájátszáshoz a hátralevő 9 meccsből 7-et nyerni kellene, ha mázlink van, akkor 6-ot.
Ehhez képest lesz 5 meccsünk olyan csapatok ellen, akik pozitív mérleggel állnak.
Csak futással, s 4. negyedes hero passzokkal nem fogunk senkit megverni a Boys-Titans-Eagles-Phins-Vikings ötösből. (a védelmünket nézve Pollard és Henry eleve szét fog futni minket, AJ Brown, Hill és Jefferson pedig... szóval nem túl jók a kilátások)
Persze holnapig még sok idő van...vagy nem???
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Tavaly még rendesen szorítottunk a SB-ért és bele lehetett látni évekig. Idén meglátjuk a pozitívat a garbage timeban. Szomorú.
twitch(4thline)
Megelőztél...
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Egyetlen másodpercig sem éreztem, hogy legalább halvány esélyünk lenne a W-re. A tisztes vereségnél valahogy többet várnék (vártam volna) a csapattól, még úgy is, hogy tudjuk, mi a helyzet a WR-ekkel. A szezon felénél ott tartunk, hogy a csoportgyőzelemről már nem is álmodhatunk, sőt: nagy valószínűséggel a PO-t is temethetjük. Azért ez elég siralmas.
több mint 1 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Tavaly még rendesen szorítottunk a SB-ért és bele lehetett látni évekig. Idén meglátjuk a pozitívat a garbage timeban. Szomorú.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Pozitívum, végre működött a futójáték
Negatívum, a szezon előtt mindenki által (általam is) agyonhypeolt védelem. Iszonyat sok missed tackle. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy a Bills O idén a megállíthatatlan szupercsillagharcos
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Az történt nagyjából, amire számítottam.
Ez a vereség nem is lett volna gáz (bár bebizonyította volna, hogy nem vagyunk igazi bajnokesélyes csapat), ha nem vesztettük volna el az előző hármat is.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Erre lehetett számítani. Nem is lett annyira szégyenteljes, főleg a 2. félidő.
De a 3. negyed végéig Rodgers 74 yardot passzolt, miközben a hosszú eleresztett labdáján látszott, hogy erő, pontosság és anticipation van benne. Majd jött a másik TD drive, amiben volt még vagy 80 passzolt yard. Fel kéne ismernie a vezetésnek, hogy elkapó nélkül nem megy. Nem hiszem el, hogy mi itthonról, kanapészurkolóként ezt látjuk, de Gute nem.
A védelem meg elég meh. Ok, volt 2 INT, mellé meg sok buta hiba, illetve az a fogócskázós TD elég ciki volt. A secondary még így-úgy szuperál, de a front 7 egy kalap szar. Főleg hogy kihullott Campbell is, így a brumik ellen is szenvedni fogunk rendesen.
Nyilván Crosby is kihagyta a mezőnygólt de ez az amin már nem csodálkozik az ember, amúgy se számított annyit.

2 dolgot szeretnék: vagy Rodgers menjen egy jól menedzselt csapatba egy gyűrűért (ezzel a szerződéssel esélytelen), mi meg belekezdünk a hosszú agóniába vagy idén fejlesszük fel az újoncokat, tegyük oda magunkat a piacon és a drafton hátha visszajön egy utolsó hajrára Rodgers.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Azt hiszem, ma elvesztettük az esélyt arra, hogy megnyerjük az NFC Northot. Pedig szezon előtt abban az egyben biztosak voltunk, hogy hozzuk ezt a "gyenge csoportot". Nem jól néz ki, na.
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
 twitter.com/FO_ASchatz/status/1585649445462544384?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1585649445462544384%7Ctwgr%5E303fb33599feb1a2fa88d6ee86547c429225a20f%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.packershome.com%2Fforum%2FPosts%2Ft32445-Crazy-offensive-stat

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Láttam már néhány ilyen meccset az utóbbi években. Totálisan semmi esély, esetleg még Rodgers se játszik, le vagyunk írva.

Na ilyenkor szoktunk nagy küzdelmet felrakni a pályára és drámaian kikapni valami utolsó perces FG/TD/brainfart miatt.

2017-ben Hundley-val a Steelers ellen, 2010-ben Flynn-nel a Pats ellen, és volt még egy két ilyen.

Abban biztos vagyok, hogy nem teszünk csodát, de most inkább látom azt, hogy valahogyan szorossá tesszük, mint hogy 30-40 ponttal kitömnek minket, ami egyébként papírforma lenne.
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Hát nem irigylem most AR-t, kíváncsi vagyok, mit fog kihozni a Doubs- Toure- A. Rodgers - Watkins elkapósorból...(jó, lehet, hogy Watson is beszáll)
esz-ki-mo
Check down / screen / hail mary
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Hát nem irigylem most AR-t, kíváncsi vagyok, mit fog kihozni a Doubs- Toure- A. Rodgers - Watkins elkapósorból...(jó, lehet, hogy Watson is beszáll)
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Ezzel készülök a vasárnapi (hétfői) zakóra. Semmi köze a Billshez, de azért jó újra és újra megnézni:
 www.youtube.com/watch?v=6o5pb_c2CZI
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Még sose sikerült a Packersnek Buffalóban nyerni, itt a remek lehetőség 😀
több mint 1 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
 www.acmepackingcompany.com/2022/10/24/23420544/its-time-for-the-packers-to-be-sellers-at-the-trade-deadline
SGBP
Ez nem az a hely, ahol ezt megengedik maguknak. Titletown! A helyi szurkolók feje tetejére állítják a stadiont, és szerintem én sem nézném az idényt tovább onnantól, hogy nyomunk egy Carolinát a szezon közepén csak azért mert pánik van 3 vereség miatt. Mondhatjuk hogy 3 rossz csapattól kaptunk ki, de ebből kettő remek mérleggel áll és megszokásból tartjuk őket rossznak. Ezzel szemben a NY-i csapatok folyamatosan szállítják a győzelmeket attól függetlenül ki az ellenfél. Ja hát a Washington más tészta. Ez ciki volt.
Rodgers idén rezignált, folyton a föld alá dobja a labdákat, MLF a f@szért nem futtatja a labdát, amikor meg igen, akkor rossz futóval.
Általában jó ha későn van a bye, nekünk inkább most kéne. Úgyis kikaptunk utána, de hátha leülnének a srácok átgondolni mi van.
Fontos_Vidra
Davante?
hage
ugye tudod, hogy kapott egy majdnem olyan ajánlatot mint a raiders-é csak megmondta hogy nem írja alá?
Fontos_Vidra
Így van, sőt, jobbat utasított vissza. Last Dance. El akart menni.
Játékos szemszögből nézve van jobb hely is Green Bay-nél.
A Packers nem vállalta be, hogy a második legjobb játékosa is hisztizzen, holdoutoljon és drafttőkére váltották.