NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Én már akkor fogok meglepődni (pozitívan), ha hozunk ma bárkit
Főleg ha WR-t
zacknorb
Nem kicsit megalázó, hogy Claypool inkább megy a Macikhoz, mint hozzánk, vérmes reményeink nem lehetnek. De azért valaminek történnie kell.
nagylaza, főpohárnok
Ebbe neki valoszinuleg nem sok beleszolasa volt 😊
Ha sokaig a mi ajanlatunk volt a legmagasabb, akkor valoszinuleg az is egy masodik kor volt. A Steelersnel meg ugy szamoltak, hogy a mi masodik korunk kesobbi pick lenne, mint a Bearse (legyen igy).
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Én már akkor fogok meglepődni (pozitívan), ha hozunk ma bárkit
Főleg ha WR-t
zacknorb
Nem kicsit megalázó, hogy Claypool inkább megy a Macikhoz, mint hozzánk, vérmes reményeink nem lehetnek. De azért valaminek történnie kell.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Én már akkor fogok meglepődni (pozitívan), ha hozunk ma bárkit
Főleg ha WR-t
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Most már azért szívesen látnék valami hírt a Packerstől is. Nem hiszem el, hogy nem lesz semmi. Fogalmilag kizárt.
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Hát ennyit nekünk is megért volna Claypool ,egyre jobban az az érzésem h Gute konkrétan arra megy h Aaron mindenképpen visszavonuljon tavasszal .
nando89
Akkor miert kapott uj szerzodest?
casaubon
Ez az amit főleg nem értek ,világ pénzét oda adjuk neki , de segítséget a pályán nem , Nah mind1 ez a szezon már kifut így aztán úgy is reset .
nando89
Pont ezert nem valoszinu, hogy a visszavonulasara jatszik. Lehetett volna persze inkabb az offense-t turbozni, de akkor meg mindenki azert panaszkodna, hogy miert nem igazoltuk vissza mondjuk Campbellt a tavalyi szezonja utan - mert akkor meg tobbek kozott ra nem lett volna penz.
casaubon
Ezt értem de azért lehetett volna nemi tőkét áldozni a támadó oldalra , volt két első korunk .. jött a két Georgia-s srác … ez már akkor is nagy pazarlasnak tűnt főleg h jött Reed is Clark melle ,Walker meg ahh … Szoval van bőven sara itt Gutenak sztm .
több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Hát ennyit nekünk is megért volna Claypool ,egyre jobban az az érzésem h Gute konkrétan arra megy h Aaron mindenképpen visszavonuljon tavasszal .
nando89
Akkor miert kapott uj szerzodest?
casaubon
Ez az amit főleg nem értek ,világ pénzét oda adjuk neki , de segítséget a pályán nem , Nah mind1 ez a szezon már kifut így aztán úgy is reset .
nando89
Pont ezert nem valoszinu, hogy a visszavonulasara jatszik. Lehetett volna persze inkabb az offense-t turbozni, de akkor meg mindenki azert panaszkodna, hogy miert nem igazoltuk vissza mondjuk Campbellt a tavalyi szezonja utan - mert akkor meg tobbek kozott ra nem lett volna penz.
több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
🤨
 twitter.com/josinaanderson/status/1587502660172894209?s=61&t=eJIF0BvTuzAOxpxJBgvaHw
casaubon
Ez vajon konkrétan mit jelent?
nagylaza, főpohárnok
Jo kerdes, ezt csak az tudja, aki hallgatta a targyalast
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Majd ha ez megy majd évek óta és nem látszik a vége + már a sokadik qbt használjátok el rossz döntések sorozatát hozva - na majd akkor rájöttök hogy mit érez kb 15-20 csapat szurkolótábora.
Szar érzés amikor egy champ window bezárul, de tegyük hozzá hogy a tiétek irreálisan sokáig tartott
davemayer
Értelek (és jogos is), a bökkenő csak az, hogy a vergődést a Rodgers utáni időszakra vártuk. Én legalábbis biztosan.
nagylaza, főpohárnok
Emlekezz a 2017-18-as szezonokra (jo, az elsoben felig Hundley volt). Azokhoz kepest nem is annyira kilatastalan az egesz…
casaubon
Igaz, de közben befigyelt egy új HC és két NFC-döntő, ARodnak pedig nincs újabb négy-öt éve.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
🤨
 twitter.com/josinaanderson/status/1587502660172894209?s=61&t=eJIF0BvTuzAOxpxJBgvaHw
casaubon
Ez vajon konkrétan mit jelent?
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Hát ennyit nekünk is megért volna Claypool ,egyre jobban az az érzésem h Gute konkrétan arra megy h Aaron mindenképpen visszavonuljon tavasszal .
nando89
Akkor miert kapott uj szerzodest?
casaubon
Ez az amit főleg nem értek ,világ pénzét oda adjuk neki , de segítséget a pályán nem , Nah mind1 ez a szezon már kifut így aztán úgy is reset .
több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
🤨
 twitter.com/josinaanderson/status/1587502660172894209?s=61&t=eJIF0BvTuzAOxpxJBgvaHw
több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Hát ennyit nekünk is megért volna Claypool ,egyre jobban az az érzésem h Gute konkrétan arra megy h Aaron mindenképpen visszavonuljon tavasszal .
nando89
Akkor miert kapott uj szerzodest?
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Hát ennyit nekünk is megért volna Claypool ,egyre jobban az az érzésem h Gute konkrétan arra megy h Aaron mindenképpen visszavonuljon tavasszal .
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Megnéztem a highlights-t, élőben sajnos (vagy szerencsére) nem tudtam követni.

Az offense-nél csak a védelmet volt fájdalmasabb nézni. Oké, a Bills kurva jó, Allen hihetetlen de akkor is ahogy írtátok ennyi missed tacklet nagyon rég láttam.

Campbell is kiesett, Walkert meg kitették a sporik, éljen a vékony LB poszt.

Rodgers továbbra se nagyon nézi a mélyeket, oké Doubs elkápasa óriási volt, Toure is villan, de kérdés hogy ez mire lesz elég a brutális menetrendben.

Tonyan-nak meg szerintem már most annyi célbavétele/elkapása van, mint abban az évben amikor berobbant a sok Td-vel. Kárhogy a mostaniak check down-ok.

Frusztráció a védőknél: rohadtul várható volt, hozzátéve hogy sokszor tartottak meccsben - főleg a szezon elején - aztán a gyors three-and-out mehettek is vissza.

Garynek és Clarknak szar lehet hogy elite játékosok a posztjukon, de a playoffon megint otthonról nézik, tévén.

több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Majd ha ez megy majd évek óta és nem látszik a vége + már a sokadik qbt használjátok el rossz döntések sorozatát hozva - na majd akkor rájöttök hogy mit érez kb 15-20 csapat szurkolótábora.
Szar érzés amikor egy champ window bezárul, de tegyük hozzá hogy a tiétek irreálisan sokáig tartott
davemayer
Értelek (és jogos is), a bökkenő csak az, hogy a vergődést a Rodgers utáni időszakra vártuk. Én legalábbis biztosan.
nagylaza, főpohárnok
Emlekezz a 2017-18-as szezonokra (jo, az elsoben felig Hundley volt). Azokhoz kepest nem is annyira kilatastalan az egesz…
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Majd ha ez megy majd évek óta és nem látszik a vége + már a sokadik qbt használjátok el rossz döntések sorozatát hozva - na majd akkor rájöttök hogy mit érez kb 15-20 csapat szurkolótábora.
Szar érzés amikor egy champ window bezárul, de tegyük hozzá hogy a tiétek irreálisan sokáig tartott
davemayer
Értelek (és jogos is), a bökkenő csak az, hogy a vergődést a Rodgers utáni időszakra vártuk. Én legalábbis biztosan.
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Kiváncsi voltam, mikor kezdődik el a védelem elégedetlensége a séma miatt…

 bleacherreport.com/articles/10054248-packers-rumors-players-growing-frustrated-with-defensive-scheme-and-play-calling
SGBP
Ha továbbra is hisszük, amit a szezon előtt, azaz hogy tehetséget tekintve TOP 5-ös a védelmünk (s ráadásul komoly sérülütnk sincs egyelőre), akkor tényleg pocsék érzés lehet belülről, hogy ennyire nem áll össze a játék (mondjuk Jaire már az első meccs után hangot adott az elégedetlenségének az ember/zona kérdés miatt)
Én szeretnék az edzői hibákban hinni, mert ezt könnyebb (lenne) orvosolni, mint lecserélni egy gyenge játékosállományt...
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Ezt azert nem lehet szerintem ilyen kategorikusan kijelenteni hogy mi hianyzott vagy mi nem. Lehet hogy pont 1 jo jatekosta voltunk, de lehet hogy 4-re meg 1 edzore. NBA-ben konnyebb ezt igy megallapitani de itt az egy meccses PO-ban tenyleg nuanszokon mulik.
több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
nagyon remek hogy pletyka szintjén se vagyunk említve trade-t illetően #firegute #barryout
Fontos_Vidra
Ezt honnan veszed? Mert pletykak legalabb negy kulonbozo WR-rol vannak, es tobb kulonbozo forras is irt arrol, hogy Cooksrol targyalunk is, tobb mas csapattal egyutt - meglatjuk, a Texans kinek adja majd.
casaubon
Úgy érzed, hogy egy Cooksra vagytok a SB-tól?
Bazzani
Semmikepp ☺️ Ezt csak arra irtam, hogy nincs pletyka. De tobb hianyzik egy WR1-nel az SB-hez, mint ahogy az elozo evekben se ennyin mult.
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nagyon remek hogy pletyka szintjén se vagyunk említve trade-t illetően #firegute #barryout
Fontos_Vidra
Ezt honnan veszed? Mert pletykak legalabb negy kulonbozo WR-rol vannak, es tobb kulonbozo forras is irt arrol, hogy Cooksrol targyalunk is, tobb mas csapattal egyutt - meglatjuk, a Texans kinek adja majd.
casaubon
Úgy érzed, hogy egy Cooksra vagytok a SB-tól?

több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
nagyon remek hogy pletyka szintjén se vagyunk említve trade-t illetően #firegute #barryout
Fontos_Vidra
Ezt honnan veszed? Mert pletykak legalabb negy kulonbozo WR-rol vannak, es tobb kulonbozo forras is irt arrol, hogy Cooksrol targyalunk is, tobb mas csapattal egyutt - meglatjuk, a Texans kinek adja majd.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
nagyon remek hogy pletyka szintjén se vagyunk említve trade-t illetően #firegute #barryout
több mint 1 éve
favre Green Bay Packers 125
Kiváncsi voltam, mikor kezdődik el a védelem elégedetlensége a séma miatt…

 bleacherreport.com/articles/10054248-packers-rumors-players-growing-frustrated-with-defensive-scheme-and-play-calling
SGBP
alapból sem kellett volna idehozni ezt a Barryt, sehol nem volt még jó vele a defense amikor ő DC volt.
a tavalyi év volt a kivétel ami erősítitette a szabályt.

remélem évvégén távozik, bár Capers meg Pettine is jócskán tovább maradt mint kellett volna.

több mint 1 éve
SGBP 258
Kiváncsi voltam, mikor kezdődik el a védelem elégedetlensége a séma miatt…

 bleacherreport.com/articles/10054248-packers-rumors-players-growing-frustrated-with-defensive-scheme-and-play-calling