NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Joe Barry: "I think Darnell Savage would be an unbelievable nickel."

Barry says if Savage played nickel, he'd need another safety. Says they haven't thought about putting Rasul Douglas at safety. Douglas practiced at safety a tad during camp.

Ha már ilyen “unbelievable nickel” Savage barátunk, akkor miért nem rakja be Rudy Ford-ot safety-be és Savage-et nickel-be…az okos fasz
SGBP
Ez a "Clay Matthews jó lesz ILB-nek" szuper taktika 2022-es verziója lehet
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Így h meg se próbáltunk vagy megpróbáltunk de nem tudtunk elkapót szerezni ,( nem tudom melyik a rosszabb )mind1 is... de h Mlf-ben fel sem merült Barryt elmozdítsák vagy bármi kezd egyre jobban benne is meginogni a bizalmam , mert ebben a védelemben van anyag sztm az túlzás volt szezon előtt is h top5 egyseg de a top10 körül lenni nem lenne ördögtől való gondolat...ehhez képest átrohannak rajtunk ...és jol mutat a sec statja de amikor kellett egy Heinicke őket is beárazta . Rohadtul zavar h nem csinálunk semmit csak várjuk h majd csak úgy összeáll ..
nando89
Bennem már akkor felmerültek ezek a kételyek Lafleurrel kapcsolatban, amikor tavaly a minden képzeletet és történelmi előzményt alulmúló ST teljesítmény ellenére sem rúgta ki a kordinátort csak miután elment rajtuk a PO meccs. Mindenki látta, hogy az a csapatrész kordinátorostul az első meccstől folyamatosan vakon motorozik, mégsem lépett.

Egyébként lehet, hogy már csak vezéráldozatként tartja Barry-t, hogy megmentse vele seggét a 8-9-es szezon végén. Majd szezon végén kirúgja és akkor megnyugszik a nép, hogy elment minden bajok okozója.
SBL
Nem vagyok oda én sem a jó Mattől. A futójátékhoz ért és jelenleg ez elég jól jön mert amilyen emberanyag itt van sír a labda a levegőben, szóval legalább a futás menjen (azzal nincs is nagy gond). Szerintem egy földbeállásos szezon után sem lesz terítéken az elküldése - alapvetően nem is tartanám reálisnak.
De azt már nagyon is látom, hogy ha ez így megy majd tovább akkor szezon végén Rodgers szögre akasztja, 23-ban meg igazán megmérettetik majd LaFleur, ahol már neki kéne úgy kisegítenie a kövi irányítót mint teszi azt Daboll vagy Shany vagy még pár tényleg komoly stratéga. Ami sok lesz számára.
Sok idő van még addig amíg ezen kell keseregni, de a kb 15 éve 3/4-ig kinyitott super bowl window úgy csukódik be idén végleg, hogy igazán sose volt teljesen kinyitva. És ez a frusztráló, nem az, hogy most becsukódik és már egy légy is alig fér be a résen.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
SBL Green Bay Packers 2 152
Így h meg se próbáltunk vagy megpróbáltunk de nem tudtunk elkapót szerezni ,( nem tudom melyik a rosszabb )mind1 is... de h Mlf-ben fel sem merült Barryt elmozdítsák vagy bármi kezd egyre jobban benne is meginogni a bizalmam , mert ebben a védelemben van anyag sztm az túlzás volt szezon előtt is h top5 egyseg de a top10 körül lenni nem lenne ördögtől való gondolat...ehhez képest átrohannak rajtunk ...és jol mutat a sec statja de amikor kellett egy Heinicke őket is beárazta . Rohadtul zavar h nem csinálunk semmit csak várjuk h majd csak úgy összeáll ..
nando89
Bennem már akkor felmerültek ezek a kételyek Lafleurrel kapcsolatban, amikor tavaly a minden képzeletet és történelmi előzményt alulmúló ST teljesítmény ellenére sem rúgta ki a kordinátort csak miután elment rajtuk a PO meccs. Mindenki látta, hogy az a csapatrész kordinátorostul az első meccstől folyamatosan vakon motorozik, mégsem lépett.

Egyébként lehet, hogy már csak vezéráldozatként tartja Barry-t, hogy megmentse vele seggét a 8-9-es szezon végén. Majd szezon végén kirúgja és akkor megnyugszik a nép, hogy elment minden bajok okozója.
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Így h meg se próbáltunk vagy megpróbáltunk de nem tudtunk elkapót szerezni ,( nem tudom melyik a rosszabb )mind1 is... de h Mlf-ben fel sem merült Barryt elmozdítsák vagy bármi kezd egyre jobban benne is meginogni a bizalmam , mert ebben a védelemben van anyag sztm az túlzás volt szezon előtt is h top5 egyseg de a top10 körül lenni nem lenne ördögtől való gondolat...ehhez képest átrohannak rajtunk ...és jol mutat a sec statja de amikor kellett egy Heinicke őket is beárazta . Rohadtul zavar h nem csinálunk semmit csak várjuk h majd csak úgy összeáll ..
nando89
Ha hozzávesszük, hogy mekkora tőke áll bennük a no1 lenne az elvárás. A top10 kissé már alulteljesítésnek is tűnne. De ez amit most csinálnak tényleg katasztrófa.
Clark, Wyatt, Garry, Walker, Jaire, Stokes, Savage mind első körösök
+ Campbell, Amos és Preston jól megfizetett veterán
kiegészítő embernek is olyan van mint Lowry meg Reed középen meg Douglas a cornersorban.

Ha csak ezen erőforrások negyedét a támadósorra fordította volna a FO az elmúlt 3 évben... de nem is megyek bele mert csak felidegesítem magam. Jó ez így ahogy van, senki se hibás.
(A 10 legjobban fizetett játékosból 3 támadó csak. AR, Bakh és Jones, a többiek védők)
alatriste
Ez egyrészt elkeserítő, de másik oldalról reményt keltő is, nem létezik, hogy ennyi tehetség ne álljon össze egy elit egységgé egy normális coaching alatt... (tudom, tudom... de csak észreveszik ők is, amit szinte már mindenki más...)
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Így h meg se próbáltunk vagy megpróbáltunk de nem tudtunk elkapót szerezni ,( nem tudom melyik a rosszabb )mind1 is... de h Mlf-ben fel sem merült Barryt elmozdítsák vagy bármi kezd egyre jobban benne is meginogni a bizalmam , mert ebben a védelemben van anyag sztm az túlzás volt szezon előtt is h top5 egyseg de a top10 körül lenni nem lenne ördögtől való gondolat...ehhez képest átrohannak rajtunk ...és jol mutat a sec statja de amikor kellett egy Heinicke őket is beárazta . Rohadtul zavar h nem csinálunk semmit csak várjuk h majd csak úgy összeáll ..
nando89
Ha hozzávesszük, hogy mekkora tőke áll bennük a no1 lenne az elvárás. A top10 kissé már alulteljesítésnek is tűnne. De ez amit most csinálnak tényleg katasztrófa.
Clark, Wyatt, Garry, Walker, Jaire, Stokes, Savage mind első körösök
+ Campbell, Amos és Preston jól megfizetett veterán
kiegészítő embernek is olyan van mint Lowry meg Reed középen meg Douglas a cornersorban.

Ha csak ezen erőforrások negyedét a támadósorra fordította volna a FO az elmúlt 3 évben... de nem is megyek bele mert csak felidegesítem magam. Jó ez így ahogy van, senki se hibás.
(A 10 legjobban fizetett játékosból 3 támadó csak. AR, Bakh és Jones, a többiek védők)


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Így h meg se próbáltunk vagy megpróbáltunk de nem tudtunk elkapót szerezni ,( nem tudom melyik a rosszabb )mind1 is... de h Mlf-ben fel sem merült Barryt elmozdítsák vagy bármi kezd egyre jobban benne is meginogni a bizalmam , mert ebben a védelemben van anyag sztm az túlzás volt szezon előtt is h top5 egyseg de a top10 körül lenni nem lenne ördögtől való gondolat...ehhez képest átrohannak rajtunk ...és jol mutat a sec statja de amikor kellett egy Heinicke őket is beárazta . Rohadtul zavar h nem csinálunk semmit csak várjuk h majd csak úgy összeáll ..
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
A félidőben vagyunk, érdemes értékelni. Én megtettem.
Packers-FO

| Ja, és nem mi jövünk. |

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jövő év elején bekerül Jordy Nelson és Josh Sitton a Packers Hall of Fame-be. 😊

Azt se bánnám ha kicsit idő előtt visszarepülnének északra és be tudnánk állni a mostani egységbe. Imádtam mindkettejüket.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
SGBP 258
Joe Barry: "I think Darnell Savage would be an unbelievable nickel."

Barry says if Savage played nickel, he'd need another safety. Says they haven't thought about putting Rasul Douglas at safety. Douglas practiced at safety a tad during camp.

Ha már ilyen “unbelievable nickel” Savage barátunk, akkor miért nem rakja be Rudy Ford-ot safety-be és Savage-et nickel-be…az okos fasz
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Aggodalomra semmi ok, már jön Kylin Hill, aztán majd valamikor Cobb is visszatér, remek lesz. 😊
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Most már azért szívesen látnék valami hírt a Packerstől is. Nem hiszem el, hogy nem lesz semmi. Fogalmilag kizárt.
nagylaza, főpohárnok
Pedig egyértelmű volt, hogy nem lesz semmi.
A draftnál könnyebben nem hozhattunk volna pl. normális WR-t.
Ha ott nem éltünk a lehetőséggel, akkor világos volt, hogy most sem fogunk.
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
#Gutout
#Barryout
#LaFleurmégnemoutmajdcsakhamárkiderülhogyrodgersnélkülnekisemegy


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 221
🤨
 twitter.com/josinaanderson/status/1587502660172894209?s=61&t=eJIF0BvTuzAOxpxJBgvaHw
casaubon
Ez vajon konkrétan mit jelent?
nagylaza, főpohárnok
 twitter.com/TomSilverstein/status/1587557122417508354?s=20&t=kYR6xZNQPCmEN065zmZP1A
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nah akkor ennyi , azért bízom benne h Gute éra sem tart már sokáig ha már jó eséllyel az Aarod érának vége .
nando89
Nem gyengült a csapat.
#bepositive 😊
gamerkr
Divízió riválisok erősödtek...
twitch(4thline)
Egy azért nem.

több mint 1 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Nah akkor ennyi , azért bízom benne h Gute éra sem tart már sokáig ha már jó eséllyel az Aarod érának vége .
nando89
Nem gyengült a csapat.
#bepositive 😊
gamerkr
Divízió riválisok erősödtek...
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nah akkor ennyi , azért bízom benne h Gute éra sem tart már sokáig ha már jó eséllyel az Aarod érának vége .
nando89
Nem gyengült a csapat.
#bepositive 😊

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 964 — beers & Packers
Piha! Bölcsebbet nem tudok mondani.
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Az is az FO sara hogy Claypool kb az 5. WR akit eltradeltek es hat az latszik hogy akarunk mi valakit csak nem sikerul. Ez meg gazabb mintha kotnenk az ebet a karohoz hogy nekunk marpedog nem kell senki😀
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Nah akkor ennyi , azért bízom benne h Gute éra sem tart már sokáig ha már jó eséllyel az Aarod érának vége .
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Én már akkor fogok meglepődni (pozitívan), ha hozunk ma bárkit
Főleg ha WR-t
zacknorb
Nem kicsit megalázó, hogy Claypool inkább megy a Macikhoz, mint hozzánk, vérmes reményeink nem lehetnek. De azért valaminek történnie kell.
nagylaza, főpohárnok
Rodgersnek tulajdonosként nagyobb beleszólása van a játékosok igazolásába, mint QB-ként.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
A. Rodgers menne valamerre beszarnék.
Tactful Cactus
Dodgersba el tudnám képzelni
KeyG
Két Olivia Munn az ára
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 140
A. Rodgers menne valamerre beszarnék.
Tactful Cactus
Dodgersba el tudnám képzelni

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
A. Rodgers menne valamerre beszarnék.
Tactful Cactus
Nem sokat érhet Amari
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 964 — beers & Packers
Én már akkor fogok meglepődni (pozitívan), ha hozunk ma bárkit
Főleg ha WR-t
zacknorb
Nem kicsit megalázó, hogy Claypool inkább megy a Macikhoz, mint hozzánk, vérmes reményeink nem lehetnek. De azért valaminek történnie kell.
nagylaza, főpohárnok
Ebbe neki valoszinuleg nem sok beleszolasa volt 😊
Ha sokaig a mi ajanlatunk volt a legmagasabb, akkor valoszinuleg az is egy masodik kor volt. A Steelersnel meg ugy szamoltak, hogy a mi masodik korunk kesobbi pick lenne, mint a Bearse (legyen igy).
casaubon
Vannak kétségeim, de oké, fogadjuk el ezt az optimistább verziót valóságként.
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
A. Rodgers menne valamerre beszarnék.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!