NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
az én olvasatomban dupla bye-week-et tart(hat) a Bills.
gamerkr
Szerintem ez azért erős, de tény, hogy nem olyan nehéz ez a meccs a Bills-nek, mint ahogy a szezon elején tűnt.
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Nem lesz ez annyira csunya, 10.5-on belul leszunk szerintem. Prime time underdog szerep lehet pont az ami kicsit kizokkenti a tarsasagot mert sztem abban mindenki egyetert hogy ennel jobbak vagyunk.

Szerkesztette: JéBé
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Olyan már sokszor előfordult, hogy erősen féltem a vereségtől, vagy nem magunkat tartottam esélyesnek, de olyanra nem emlékszem a Rodgers-érából, hogy reményt se láttam volna a győzelemre. Most ez van a Bills ellen. Ami nagyobb baj, hogy a fogadóirodák is így gondolják.
nagylaza, főpohárnok
Schefter írta ki asszem, hogy Rodgers-szel a kezdőben sosem volt még 9.5 pont feletti underdog a Packers, még az első Favre utáni évben sem. Most 10.5 a spread.
dancogo
az én olvasatomban dupla bye-week-et tart(hat) a Bills.

Szerkesztette: gamerkr

több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 051 — Big Penix Energy
Olyan már sokszor előfordult, hogy erősen féltem a vereségtől, vagy nem magunkat tartottam esélyesnek, de olyanra nem emlékszem a Rodgers-érából, hogy reményt se láttam volna a győzelemre. Most ez van a Bills ellen. Ami nagyobb baj, hogy a fogadóirodák is így gondolják.
nagylaza, főpohárnok
Schefter írta ki asszem, hogy Rodgers-szel a kezdőben sosem volt még 9.5 pont feletti underdog a Packers, még az első Favre utáni évben sem. Most 10.5 a spread.

több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Per sources, the Green Bay Packers are kicking the tires on a Donald Driver and have put together a "lofty offer" that could lure him out of retirement.
XD

Gyere haza Donald!


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Kívülállóként én azt érzem, hogy most mutatkozik meg, hogy MLF egy edző és nem egy vezér. A táblánál zseniális (közeli), de most inkább motiválni kellene. Buksit simizni, üvölteni, seggbe rúgni, megölelni. Kire mi hat. Ez a Green Bay nem annyira rossz csapat, mint amit a mérleg mutat. Valahogy össze kellene állni, mint a szaros gatya és csakazértis megmutatni. Ehhez viszont elsősorban a főnök kell. Véleményem szerint...
SirPub
Szerintem meg most mutatkozik meg igazán az amit itt többen is felvetettek már az évek során, hogy ez a gb roster nem olyan jó, ez a csapat nem olyan jó. Adamst kivették, és nem pótolták, nincs wr a csapatban, így már Rodgers zsenije sem tud érvényesülni - és ez maximálisan a management sara.
Évekig volt esély arra hogy gyűrűt nyerjen ez a csapat minimális extra ráfordítással az O-ben, ha hoztak volna Adams mellé még egy igazi nagyágyút (Thielen+Jefferson féle wr tandem a vikesnál pl) az elmúlt 4-5 évben 2 gyűrűt simán hozott volna Rodgers.
Nálam ez a leépülés egyértelműen a FO sara, még így hogy Adams elment, így is lehetett volna pótolni annyira hogy Rodgers csillogjon, de így lehetetlen.

Egy ilyen korszakos irányítóval 15 ev alatt 1 gyűrűt sikerült összehozni, azt is 10 éve.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Olyan már sokszor előfordult, hogy erősen féltem a vereségtől, vagy nem magunkat tartottam esélyesnek, de olyanra nem emlékszem a Rodgers-érából, hogy reményt se láttam volna a győzelemre. Most ez van a Bills ellen. Ami nagyobb baj, hogy a fogadóirodák is így gondolják.
nagylaza, főpohárnok
A lehetőségeket észre kell venni.
A pályán és a sportfogadásban egyaránt 😉
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Olyan már sokszor előfordult, hogy erősen féltem a vereségtől, vagy nem magunkat tartottam esélyesnek, de olyanra nem emlékszem a Rodgers-érából, hogy reményt se láttam volna a győzelemre. Most ez van a Bills ellen. Ami nagyobb baj, hogy a fogadóirodák is így gondolják.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Practice squad moves:
Az egyértelműen magyar származású, North Dakota State és FCS power TE Josh Babicz érkezett.
Távozott TE Shaun Beyer
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
 www.acmepackingcompany.com/2022/10/24/23420544/its-time-for-the-packers-to-be-sellers-at-the-trade-deadline
SGBP
Ez nem az a hely, ahol ezt megengedik maguknak. Titletown! A helyi szurkolók feje tetejére állítják a stadiont, és szerintem én sem nézném az idényt tovább onnantól, hogy nyomunk egy Carolinát a szezon közepén csak azért mert pánik van 3 vereség miatt. Mondhatjuk hogy 3 rossz csapattól kaptunk ki, de ebből kettő remek mérleggel áll és megszokásból tartjuk őket rossznak. Ezzel szemben a NY-i csapatok folyamatosan szállítják a győzelmeket attól függetlenül ki az ellenfél. Ja hát a Washington más tészta. Ez ciki volt.
Rodgers idén rezignált, folyton a föld alá dobja a labdákat, MLF a f@szért nem futtatja a labdát, amikor meg igen, akkor rossz futóval.
Általában jó ha későn van a bye, nekünk inkább most kéne. Úgyis kikaptunk utána, de hátha leülnének a srácok átgondolni mi van.
Fontos_Vidra
Davante?
hage
ugye tudod, hogy kapott egy majdnem olyan ajánlatot mint a raiders-é csak megmondta hogy nem írja alá?
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
En nem vagyok abban sem biztos hogy MLF a tablanal annyira jo. Van egy semaja amihez minden korulmenyek kozott ragaszkodik. Lehet itt buta buntetesekre, bad executionre meg emberaranyagra hivatkozni de miota
itt van hiaba a jo merleg a tamadojatek sosem volt meggyozo. Rengeteg szoros gyozelmunk volt, szamtalan ugly W. Torvenyszeru volt hogy ezezkbol egyszer a fasz rosszabbik oldalan jovunk ki. Barry-rol meg ne is beszeljunk.
JéBé
Abszolút. Ne legyek így de szerintem AR utáni első évben Matt is el lesz küldve. Nem látom miért lenne ő egy offense mastermind aki Daniel Jonesokkal (akarom mondani Love-al) is tud nyerő csapatot összerakni.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
 www.acmepackingcompany.com/2022/10/24/23420544/its-time-for-the-packers-to-be-sellers-at-the-trade-deadline
SGBP
Ez nem az a hely, ahol ezt megengedik maguknak. Titletown! A helyi szurkolók feje tetejére állítják a stadiont, és szerintem én sem nézném az idényt tovább onnantól, hogy nyomunk egy Carolinát a szezon közepén csak azért mert pánik van 3 vereség miatt. Mondhatjuk hogy 3 rossz csapattól kaptunk ki, de ebből kettő remek mérleggel áll és megszokásból tartjuk őket rossznak. Ezzel szemben a NY-i csapatok folyamatosan szállítják a győzelmeket attól függetlenül ki az ellenfél. Ja hát a Washington más tészta. Ez ciki volt.
Rodgers idén rezignált, folyton a föld alá dobja a labdákat, MLF a f@szért nem futtatja a labdát, amikor meg igen, akkor rossz futóval.
Általában jó ha későn van a bye, nekünk inkább most kéne. Úgyis kikaptunk utána, de hátha leülnének a srácok átgondolni mi van.
Fontos_Vidra
Davante?
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
En nem vagyok abban sem biztos hogy MLF a tablanal annyira jo. Van egy semaja amihez minden korulmenyek kozott ragaszkodik. Lehet itt buta buntetesekre, bad executionre meg emberaranyagra hivatkozni de miota
itt van hiaba a jo merleg a tamadojatek sosem volt meggyozo. Rengeteg szoros gyozelmunk volt, szamtalan ugly W. Torvenyszeru volt hogy ezezkbol egyszer a fasz rosszabbik oldalan jovunk ki. Barry-rol meg ne is beszeljunk.
több mint 1 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 374
Kívülállóként én azt érzem, hogy most mutatkozik meg, hogy MLF egy edző és nem egy vezér. A táblánál zseniális (közeli), de most inkább motiválni kellene. Buksit simizni, üvölteni, seggbe rúgni, megölelni. Kire mi hat. Ez a Green Bay nem annyira rossz csapat, mint amit a mérleg mutat. Valahogy össze kellene állni, mint a szaros gatya és csakazértis megmutatni. Ehhez viszont elsősorban a főnök kell. Véleményem szerint...

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
 www.acmepackingcompany.com/2022/10/24/23420544/its-time-for-the-packers-to-be-sellers-at-the-trade-deadline
SGBP
Ez nem az a hely, ahol ezt megengedik maguknak. Titletown! A helyi szurkolók feje tetejére állítják a stadiont, és szerintem én sem nézném az idényt tovább onnantól, hogy nyomunk egy Carolinát a szezon közepén csak azért mert pánik van 3 vereség miatt. Mondhatjuk hogy 3 rossz csapattól kaptunk ki, de ebből kettő remek mérleggel áll és megszokásból tartjuk őket rossznak. Ezzel szemben a NY-i csapatok folyamatosan szállítják a győzelmeket attól függetlenül ki az ellenfél. Ja hát a Washington más tészta. Ez ciki volt.
Rodgers idén rezignált, folyton a föld alá dobja a labdákat, MLF a f@szért nem futtatja a labdát, amikor meg igen, akkor rossz futóval.
Általában jó ha későn van a bye, nekünk inkább most kéne. Úgyis kikaptunk utána, de hátha leülnének a srácok átgondolni mi van.
több mint 1 éve
SGBP 258
 www.acmepackingcompany.com/2022/10/24/23420544/its-time-for-the-packers-to-be-sellers-at-the-trade-deadline
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Legyen minél gázabb,amennyire csak lehet. AR akassza szögre, mert feleslegesen vár.
Gutnak köszönjük meg a semmit és basszuk ki végre.
Matt tett annyit h egy top AR nélkül megmézhessük mire megy - nekem nincs sok reményem benne, sztem földbe fog állni de megérdel annyit, hogy erre rácáfolhasson - sztem nem fog.
Szóval előre a mélybe.
alatriste
Ez az év az amikor azt nézzük mit tud egy top AR nélkül. Mondjon bárki bármit Rodgers se jó idén.
Fontos_Vidra
Nyilvan MVP szezontol messze van de nem jatszik kifejezetten rosszul, inkabb a tehetetlenseget erzem. Ha mindenki mas csak annyira jatszana szarul magahoz kepest mint o most 2-3 W-vel tobb lenne. PFF mit mond egyebkent kivancsi lennek.
JéBé
Én is pont azt próbáltam megfogalmazni meccs közben, AR arckifejezéseit látva, hogy mit is érez/gondol... talán a beletörődöttséget láttam leginkább rajta, azt, hogy jelen helyzetben nem igazán tud mit kitalálni...ennek persze fő oka a támadószekció gyengesége, de sajna az is benne van, hogy ő maga sem képes már olyan extrát beletenni, ami kihúzná a csapatot a jelenlegi helyzetből...nem véletlen, hogy nem hallunk most tőle RELAX meg Run the table típusú kommenteket, hanem csak semmitmondó "egyszerűsítenünk kell a játékot" nyilatkozatokat...
Sajnálom a helyzetet, s főleg sajnálom az elmúlt években elszalasztott SB esélyeket... mert egy darabig erre most nem látok sok sanszot...
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Legyen minél gázabb,amennyire csak lehet. AR akassza szögre, mert feleslegesen vár.
Gutnak köszönjük meg a semmit és basszuk ki végre.
Matt tett annyit h egy top AR nélkül megmézhessük mire megy - nekem nincs sok reményem benne, sztem földbe fog állni de megérdel annyit, hogy erre rácáfolhasson - sztem nem fog.
Szóval előre a mélybe.
alatriste
Ez az év az amikor azt nézzük mit tud egy top AR nélkül. Mondjon bárki bármit Rodgers se jó idén.
Fontos_Vidra
Nyilvan MVP szezontol messze van de nem jatszik kifejezetten rosszul, inkabb a tehetetlenseget erzem. Ha mindenki mas csak annyira jatszana szarul magahoz kepest mint o most 2-3 W-vel tobb lenne. PFF mit mond egyebkent kivancsi lennek.
JéBé
12.
Csapaton belül pedig csak Cobb és Jones van magasabb grade-el az Oból.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Legyen minél gázabb,amennyire csak lehet. AR akassza szögre, mert feleslegesen vár.
Gutnak köszönjük meg a semmit és basszuk ki végre.
Matt tett annyit h egy top AR nélkül megmézhessük mire megy - nekem nincs sok reményem benne, sztem földbe fog állni de megérdel annyit, hogy erre rácáfolhasson - sztem nem fog.
Szóval előre a mélybe.
alatriste
Tiszta szívemből kívánom, hogy sokáig legyetek a mélybe, ha már ennyire vágytok rá.

(Tipikusan azon csapat drukkerei vagytok akik nem élték át még milyen huzamosabb ideig szarnak lenni. No offense.)
Ha a keret összekapja magát lehet ebből még Playoff. Simán.
tüsi91
Ez mindaddig igaz, amíg nem kezdik behúzni az NFC élére várt csapatok a W-ket.

több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Legyen minél gázabb,amennyire csak lehet. AR akassza szögre, mert feleslegesen vár.
Gutnak köszönjük meg a semmit és basszuk ki végre.
Matt tett annyit h egy top AR nélkül megmézhessük mire megy - nekem nincs sok reményem benne, sztem földbe fog állni de megérdel annyit, hogy erre rácáfolhasson - sztem nem fog.
Szóval előre a mélybe.
alatriste
Ez az év az amikor azt nézzük mit tud egy top AR nélkül. Mondjon bárki bármit Rodgers se jó idén.
Fontos_Vidra
Nyilvan MVP szezontol messze van de nem jatszik kifejezetten rosszul, inkabb a tehetetlenseget erzem. Ha mindenki mas csak annyira jatszana szarul magahoz kepest mint o most 2-3 W-vel tobb lenne. PFF mit mond egyebkent kivancsi lennek.

Szerkesztette: JéBé
több mint 1 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Legyen minél gázabb,amennyire csak lehet. AR akassza szögre, mert feleslegesen vár.
Gutnak köszönjük meg a semmit és basszuk ki végre.
Matt tett annyit h egy top AR nélkül megmézhessük mire megy - nekem nincs sok reményem benne, sztem földbe fog állni de megérdel annyit, hogy erre rácáfolhasson - sztem nem fog.
Szóval előre a mélybe.
alatriste
Tiszta szívemből kívánom, hogy sokáig legyetek a mélybe, ha már ennyire vágytok rá.

(Tipikusan azon csapat drukkerei vagytok akik nem élték át még milyen huzamosabb ideig szarnak lenni. No offense.)
Ha a keret összekapja magát lehet ebből még Playoff. Simán.
tüsi91
Hatamas +1. Ertem hogy nagyok voltak az elvarasok, de eleg AR-nek egy meccs hogy atkapcsoljon god modba. Ha december vegen szar lesz a merleg lehet aggodni, de ez messze nem ment meg el.
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Legyen minél gázabb,amennyire csak lehet. AR akassza szögre, mert feleslegesen vár.
Gutnak köszönjük meg a semmit és basszuk ki végre.
Matt tett annyit h egy top AR nélkül megmézhessük mire megy - nekem nincs sok reményem benne, sztem földbe fog állni de megérdel annyit, hogy erre rácáfolhasson - sztem nem fog.
Szóval előre a mélybe.
alatriste
Tiszta szívemből kívánom, hogy sokáig legyetek a mélybe, ha már ennyire vágytok rá.

(Tipikusan azon csapat drukkerei vagytok akik nem élték át még milyen huzamosabb ideig szarnak lenni. No offense.)
Ha a keret összekapja magát lehet ebből még Playoff. Simán.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Legyen minél gázabb,amennyire csak lehet. AR akassza szögre, mert feleslegesen vár.
Gutnak köszönjük meg a semmit és basszuk ki végre.
Matt tett annyit h egy top AR nélkül megmézhessük mire megy - nekem nincs sok reményem benne, sztem földbe fog állni de megérdel annyit, hogy erre rácáfolhasson - sztem nem fog.
Szóval előre a mélybe.
alatriste
Ez az év az amikor azt nézzük mit tud egy top AR nélkül. Mondjon bárki bármit Rodgers se jó idén.

Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Legyen minél gázabb,amennyire csak lehet. AR akassza szögre, mert feleslegesen vár.
Gutnak köszönjük meg a semmit és basszuk ki végre.
Matt tett annyit h egy top AR nélkül megmézhessük mire megy - nekem nincs sok reményem benne, sztem földbe fog állni de megérdel annyit, hogy erre rácáfolhasson - sztem nem fog.
Szóval előre a mélybe.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Nekem nincs rá megfejtésem, hogy miért álltunk bele a földbe. Az addig oké, hogy WR-fronton nagy bajok vannak, de a többi egységgel miért?