NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gary acl
kevesek egyike volt aki az amúgy fos csapatból felfelé lógott ki
alatriste
Szegény embert még...
nagylaza, főpohárnok
Kurva messzire vagytok ti még a szegény embertől.
Bazzani
Fogalmunk sincs milyen évről évre kiesni a playoffban esélyesként.

Ez még mindig az a helyzet itt, ha összekapná magát Rodgers és a csapat, akkor a 7. helyre oda lehetne érni ebben az NFC-ben.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gary acl
kevesek egyike volt aki az amúgy fos csapatból felfelé lógott ki
alatriste
Szegény embert még...
nagylaza, főpohárnok
Kurva messzire vagytok ti még a szegény embertől.

több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Bocsi, hogy nem állok le a renteléssel de bedobok egy szerintem érdekes kérdést. November 7.-e van. Gary aki nálam eddig a szezon legjobbja volt (házon belül) kiesik. Ki a szezon játékosa akkor? Nekem meglepően kellemetlen volt a gondolkodás... Amúgy így | Aaron Jones | lenne, de ha véletlen Ő is kiesne tényleg nem nagyon maradt kiemelkedő.
alatriste
Szerintem Clark és Alexander azok, akik kiemelkednek. Mondjuk olyan nehéz dolguk nincs

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bocsi, hogy nem állok le a renteléssel de bedobok egy szerintem érdekes kérdést. November 7.-e van. Gary aki nálam eddig a szezon legjobbja volt (házon belül) kiesik. Ki a szezon játékosa akkor? Nekem meglepően kellemetlen volt a gondolkodás... Amúgy így | Aaron Jones | lenne, de ha véletlen Ő is kiesne tényleg nem nagyon maradt kiemelkedő.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 964 — beers & Packers
Gary acl
kevesek egyike volt aki az amúgy fos csapatból felfelé lógott ki
alatriste
Szegény embert még...
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Gary acl
kevesek egyike volt aki az amúgy fos csapatból felfelé lógott ki
alatriste
Az igen ...hát őt tényleg nagyon sajnálom ..bőven 10 feletti sackel zárt volna ..
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gary acl
kevesek egyike volt aki az amúgy fos csapatból felfelé lógott ki


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Amúgy azt meg tudja mondani valaki, hogy mennyi halott pénz maradna a következő években, ha a szezon után Rodgers visszavonul vagy ha elcseréljük?
zolten
 overthecap.com/looking-ahead-to-the-packers-options-with-aaron-rodgers
hage
Kb akkor járunk a legjobban, ha marad és nyom egy szuper évet. Feltéve, ha lesz hozzá személyzete is...
több mint 1 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
Amúgy azt meg tudja mondani valaki, hogy mennyi halott pénz maradna a következő években, ha a szezon után Rodgers visszavonul vagy ha elcseréljük?
zolten
 overthecap.com/looking-ahead-to-the-packers-options-with-aaron-rodgers
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Fogalmam sincs, mikor fordult elő utoljára, hogy öt meccset vesztettünk zsinórban (ráadásul nem ligaelit csapatoktól kaptunk ki, kivéve Bills), de a tény az, hogy 3-6-al állunk. Nyilvánvaló, hogy már csak a wild card jöhet szóba. Elvileg. A PO-hoz ugyanis - többek között - a 4-4-es (egy meccsel kevesebbet játszott) 49erst kellene megelőznünk. Azt hiszem, ezzel nagyjából mindent elmondtam az esélyeinkről.
nagylaza, főpohárnok
A legendás 80-as években volt rá példa többször is. 1984-ben 7 vesztes meccs zsinórban, 1986-ban 6, 1988-ban az idény első felében 5 vereség, utána 7 zsinórban. Ez a csúcs. Amire mi is emlékezhetünk 2008: 5 nyeretlen meccs egymás után. A Dallast amúgy ütjük az tuti.
Tactful Cactus
Mi ez a kincstári optimizmus? 😀
Eddig az volt hogy sebaj, majd a Lions jó felhozó meccs lesz. Ez se sült el jól, jelenleg pedig a Dallas kicsit más szintet képvisel, mint a Lions meg mi.
Fontos_Vidra
Hagyománytisztelet.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Fogalmam sincs, mikor fordult elő utoljára, hogy öt meccset vesztettünk zsinórban (ráadásul nem ligaelit csapatoktól kaptunk ki, kivéve Bills), de a tény az, hogy 3-6-al állunk. Nyilvánvaló, hogy már csak a wild card jöhet szóba. Elvileg. A PO-hoz ugyanis - többek között - a 4-4-es (egy meccsel kevesebbet játszott) 49erst kellene megelőznünk. Azt hiszem, ezzel nagyjából mindent elmondtam az esélyeinkről.
nagylaza, főpohárnok
A legendás 80-as években volt rá példa többször is. 1984-ben 7 vesztes meccs zsinórban, 1986-ban 6, 1988-ban az idény első felében 5 vereség, utána 7 zsinórban. Ez a csúcs. Amire mi is emlékezhetünk 2008: 5 nyeretlen meccs egymás után. A Dallast amúgy ütjük az tuti.
Tactful Cactus
Mi ez a kincstári optimizmus? 😀
Eddig az volt hogy sebaj, majd a Lions jó felhozó meccs lesz. Ez se sült el jól, jelenleg pedig a Dallas kicsit más szintet képvisel, mint a Lions meg mi.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 964 — beers & Packers
Fogalmam sincs, mikor fordult elő utoljára, hogy öt meccset vesztettünk zsinórban (ráadásul nem ligaelit csapatoktól kaptunk ki, kivéve Bills), de a tény az, hogy 3-6-al állunk. Nyilvánvaló, hogy már csak a wild card jöhet szóba. Elvileg. A PO-hoz ugyanis - többek között - a 4-4-es (egy meccsel kevesebbet játszott) 49erst kellene megelőznünk. Azt hiszem, ezzel nagyjából mindent elmondtam az esélyeinkről.
nagylaza, főpohárnok
A legendás 80-as években volt rá példa többször is. 1984-ben 7 vesztes meccs zsinórban, 1986-ban 6, 1988-ban az idény első felében 5 vereség, utána 7 zsinórban. Ez a csúcs. Amire mi is emlékezhetünk 2008: 5 nyeretlen meccs egymás után. A Dallast amúgy ütjük az tuti.
Tactful Cactus
Tényleg, 2008... Úgy látszik, törölte az agyam.😊
"Dallast amúgy ütjük az tuti." Kérlek, ne pénecold el. Bármilyen szépen fest is a közelmúlt mérlege, bizonyítottuk, hogy egyik csapat ellen se mehetünk tutira. (Legfeljebb abban bízhatunk, hogy a Dallas D elég vacak futás ellen.)
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Fogalmam sincs, mikor fordult elő utoljára, hogy öt meccset vesztettünk zsinórban (ráadásul nem ligaelit csapatoktól kaptunk ki, kivéve Bills), de a tény az, hogy 3-6-al állunk. Nyilvánvaló, hogy már csak a wild card jöhet szóba. Elvileg. A PO-hoz ugyanis - többek között - a 4-4-es (egy meccsel kevesebbet játszott) 49erst kellene megelőznünk. Azt hiszem, ezzel nagyjából mindent elmondtam az esélyeinkről.
nagylaza, főpohárnok
A legendás 80-as években volt rá példa többször is. 1984-ben 7 vesztes meccs zsinórban, 1986-ban 6, 1988-ban az idény első felében 5 vereség, utána 7 zsinórban. Ez a csúcs. Amire mi is emlékezhetünk 2008: 5 nyeretlen meccs egymás után. A Dallast amúgy ütjük az tuti.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 964 — beers & Packers
Fogalmam sincs, mikor fordult elő utoljára, hogy öt meccset vesztettünk zsinórban (ráadásul nem ligaelit csapatoktól kaptunk ki, kivéve Bills), de a tény az, hogy 3-6-al állunk. Nyilvánvaló, hogy már csak a wild card jöhet szóba. Elvileg. A PO-hoz ugyanis - többek között - a 4-4-es (egy meccsel kevesebbet játszott) 49erst kellene megelőznünk. Azt hiszem, ezzel nagyjából mindent elmondtam az esélyeinkről.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Jelenleg a 8. pick a csapaté. Ki lehetne húzni rajta Jaxon Smith-Njigba-t Lovenak miután AR visszavonul a szezon végén. Had forogjon a kés!

#Gutout
alatriste
Követőben azon elmélkedtem, hogy Gute biztos húz valami ordas nagy reachet, vagy nagy bust potenciált (Will Lewis)
zacknorb
Mert amúgy a 2023as drafton melyik QB az akire jó szájízzel mondod azt, hogy na ő kell nekem?
Bazzani
Nem kell feltétlenül QB, de full Gute lenne ha QB-t húzna. Nálam WTF lenne Paris Johnson is, ha benn van Skorowski.
Amúgy nálam Stroud és Young lazán vihetők, Hooker meg első kör, de 1/8-on reach lenne. Viszont akkor inkább már Grayson McCall második körben (vagy hozzuk ide Riddert ha nem kell a Falconsnak, de az wet dream)

Szerkesztette: zacknorb
több mint 1 éve
zolten Green Bay Packers 229
Amúgy azt meg tudja mondani valaki, hogy mennyi halott pénz maradna a következő években, ha a szezon után Rodgers visszavonul vagy ha elcseréljük?
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jelenleg a 8. pick a csapaté. Ki lehetne húzni rajta Jaxon Smith-Njigba-t Lovenak miután AR visszavonul a szezon végén. Had forogjon a kés!

#Gutout
alatriste
Követőben azon elmélkedtem, hogy Gute biztos húz valami ordas nagy reachet, vagy nagy bust potenciált (Will Lewis)
zacknorb
Mert amúgy a 2023as drafton melyik QB az akire jó szájízzel mondod azt, hogy na ő kell nekem?
Bazzani
Ha Love a másik alternatíva? Bármelyik.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jelenleg a 8. pick a csapaté. Ki lehetne húzni rajta Jaxon Smith-Njigba-t Lovenak miután AR visszavonul a szezon végén. Had forogjon a kés!

#Gutout
alatriste
Követőben azon elmélkedtem, hogy Gute biztos húz valami ordas nagy reachet, vagy nagy bust potenciált (Will Lewis)
zacknorb
Mert amúgy a 2023as drafton melyik QB az akire jó szájízzel mondod azt, hogy na ő kell nekem?

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Jelenleg a 8. pick a csapaté. Ki lehetne húzni rajta Jaxon Smith-Njigba-t Lovenak miután AR visszavonul a szezon végén. Had forogjon a kés!

#Gutout
alatriste
Követőben azon elmélkedtem, hogy Gute biztos húz valami ordas nagy reachet, vagy nagy bust potenciált (Will Lewis)
több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Én vagyok a hülye, hogy nem a Vidi-Fradit néztem..

Ha már Tactful Cactus kolléga avatarja tegnap berobbantotta nálam a nosztalgiát, akkor ez passzolna is a hangulatomhoz:

 www.youtube.com/watch?v=Ij99dud8-0A&ab_channel=IronMaiden
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez a Rodgers pad ötlet honnan jött? 😀 Olvasta valaki vagy csak fantazmagória? Egyetlen észérvem sincs arra, miért kéne padra rakni de nem is hallottam még hasonlót se.
Rodgers tegnap sem volt rosszabb az átlagnál O oldalon. Persze a 3 int ritka nála. Főleg úgy, hogy mindháromról Ő tehetett. De azért a körülmények megint makacs dolgok. 0 elkapója van, aki néha-néha még mutatott is volna halvány életjelet az az 1. driveban kidőlt (Doubs). Ezek után a LaFleur running game mastermind annyira működött, hogy a maholnap 39 éves AR volt a csapat legtöbb futott yarddal rendelkező játékosa.
Tegnap anti clutch volt persze, de ebben az Oban 7-9 tehetségtelenebb és gyengébb játékos van nála. Félelmetes a talent hiány. Szuperatléta Watson is úgy kellett nekünk mint napelemnek az iszappakolás. Arra a szerencsétlenre kiadtak 2 db második kört, miután kihúztak két szintén fantasztikus védőt. De rendes elkapót bezzeg nem akartak hozni. Aztán trade deadline előtt 2 nappal forog Gut a székében, hogy miért is nem megy ez és kapkodva próbálja menteni a seggét.

A legnagyobb baj, hogy hiába szurkolnék annak, hogy legyen ez az év ezek után igazán ronda, 5% esélyt adok rá, hogy Gutot kibasszák innen legyen bármi is év végére.
Nem gondoltam volna, de Big Mike után csak sikerült még egy dilletánst a vezetőségbe illeszteni, aki sikeresen akadályozta meg, hogy Rodgersnek legyen még 1 gyűrűje. Nagy melója van benne, jár a csoki!


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Azert bosszanto ez mert tegnap erzetre ugy nezett ki hogy kicsit elkaptuk, offense ugy ahogy haladt, D oldalon is voltak stopok. Nyilvan a Detroit ellen ez elvarhato, de aztan jott az a par vegzetes hiba. Lazard drop, 2 hulye INT, persze 4 kezdonk is leserult. Bar Rodgers azt mondta o nem fogja feladni, szerintem ez most vegervenyesen ennyi volt. Ettol fuggetlenul ha Rodgerst leultetjuk nem nezek tobb Packers meccset amig ez a brigad van itt.
JéBé
Én is fenyegetőznék ilyesmivel, de számukra kicsi visszatartó ereje lenne, mert még a meccset is streamelem. 😀 Kicsi a lobbi erőm 😀
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Azert bosszanto ez mert tegnap erzetre ugy nezett ki hogy kicsit elkaptuk, offense ugy ahogy haladt, D oldalon is voltak stopok. Nyilvan a Detroit ellen ez elvarhato, de aztan jott az a par vegzetes hiba. Lazard drop, 2 hulye INT, persze 4 kezdonk is leserult. Bar Rodgers azt mondta o nem fogja feladni, szerintem ez most vegervenyesen ennyi volt. Ettol fuggetlenul ha Rodgerst leultetjuk nem nezek tobb Packers meccset amig ez a brigad van itt.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Nyilván nem lesz ilyen de a logikus az lenne h Rodgerst kiültetni Loverol gyorsan derüljön ki végképp h nem ő a jövő , aztán aprilisban a top pickel lehet Qbt húzni .
nando89
Nemár, 4 éve van ott a gyerek, már rég kiderült hogy alkalmatlan csak gute nem fogja sose elismerni. (Valaki csapjon már az asztalra es rúgja ki az első ajtón!) Bármelyik vasárnap nézek egy szar Rodgerst mert az ő játékában azért benne vannak a zseni megoldások. Plusz az egész franchise megcsúfolása lenne, ha padra tennék Rodgerst. Tessenek megenni amit főztek. Én meg Rodgers után annak fogok szurkolni, hogy a fogyatékos gm-et mielőbb kirúgják.
Fontos_Vidra
Abban nincs vita h már kiderült sztm is de addig amíg ez 7-8 meccses mintán nem látja az FO felek neki adjak a következő idényt !
nando89
Helyes, annál gyorsabban lesznek kirúgva 😀 De amíg egy Rodgers a csapatban van, nem szabad padoztatni.
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Nyilván nem lesz ilyen de a logikus az lenne h Rodgerst kiültetni Loverol gyorsan derüljön ki végképp h nem ő a jövő , aztán aprilisban a top pickel lehet Qbt húzni .
nando89
Nemár, 4 éve van ott a gyerek, már rég kiderült hogy alkalmatlan csak gute nem fogja sose elismerni. (Valaki csapjon már az asztalra es rúgja ki az első ajtón!) Bármelyik vasárnap nézek egy szar Rodgerst mert az ő játékában azért benne vannak a zseni megoldások. Plusz az egész franchise megcsúfolása lenne, ha padra tennék Rodgerst. Tessenek megenni amit főztek. Én meg Rodgers után annak fogok szurkolni, hogy a fogyatékos gm-et mielőbb kirúgják.
Fontos_Vidra
Abban nincs vita h már kiderült sztm is de addig amíg ez 7-8 meccses mintán nem látja az FO felek neki adjak a következő idényt !