NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 1 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Elképeszto, Kurt Warner elemzése. Tényleg esélytelen ez a csapat. Watkins es Amari semmit nem ért ebből a játékból, és ránézesre nem is fog. A fiatalok nagyon zoldek, a többiek lassúak, topák. A játékok egyszerűek és jók, Arod rajta van, de gyakorlatilag társak nelkül (kiveve AJ).
Én nyilván nem látom/lattam ezt a pályán, de sem Arod, sem MLF nyakaba nem varrnam a szopót.
Warnert meg jatekoskent is imadtam, elemzonek sem rosszabb.
 youtu.be/0z24xipRE_I
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 964 — beers & Packers
De jött egy Jeff Cotton nevű WR is, Jacksonvilleben is megfordult úgyhogy igazi csiszolatlan gyémánt lehet
Peszinter Ferenc
Hát, mit mondjak, a statjaitól nem vágtam hanyatt magam, de ki tudja. Kaptunk már jót is a Jaxtől.
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
De jött egy Jeff Cotton nevű WR is, Jacksonvilleben is megfordult úgyhogy igazi csiszolatlan gyémánt lehet
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 964 — beers & Packers
Felszedtètek ex Raider Abramot, hátha itt lesz belőle vki
dande2
na ez igen, ez taps. még egy első körös játékos a DEFENSE-be. megoldódott minden problémánk #guteout
Fontos_Vidra
Pont azt akartam kérdezni, hogy mennyire jó WR...
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Felszedtètek ex Raider Abramot, hátha itt lesz belőle vki
dande2
na ez igen, ez taps. még egy első körös játékos a DEFENSE-be. megoldódott minden problémánk #guteout
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Felszedtètek ex Raider Abramot, hátha itt lesz belőle vki
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
According to Fox Sports insider Jay Glazer, the Packers were involved in trade negotiations for three different playmakers prior to the November 1 deadline and were even willing to give up a first-round pick to acquire one player in particular: Carolina Panthers star wide receiver D.J. Moore.

“They tried to go out there and get Chase Claypool,” Glazer said on the Fox NFL Sunday pregame show for Week 9. “They offered, from what I’m told, up to a 1 for D.J. Moore in Carolina and also tried with the Raiders with Darren Waller, which is interesting because he just signed a new contract. But no, they tried to get Aaron Rodgers some weapon.”
JéBé
Próbáltam elképzelni, hogy a Lions ellen a DJ Moore-Claypool WR duóval rohamozunk...
Nem sikerült.
esz-ki-mo
Jobb is, gondolj bele, jövőre 1-2. kör nélkül. Legalább az esélyünk legyen meg szart húzni

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 964 — beers & Packers
tavasszal-nyáron se történt semmi, se a drafton, se a piacon
Fontos_Vidra
Watkins tavasszal (áprilisban) jött, a drafton húztunk három WR-t.* (Igaz, egyiket sem az első körben.) Nem állítom, hogy ez valami, de a semminél több. Összességében édeskevés, az biztos.
*Apropó: Watson mintha mostanában kezdene magához térni, ahhoz képest mindenképpen, amilyen katasztrófa volt a szezon elején. Ha megjön az önbizalma, akkor még beválhat. Csodákat, persze, nem várok tőle ebben az évben.
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
According to Fox Sports insider Jay Glazer, the Packers were involved in trade negotiations for three different playmakers prior to the November 1 deadline and were even willing to give up a first-round pick to acquire one player in particular: Carolina Panthers star wide receiver D.J. Moore.

“They tried to go out there and get Chase Claypool,” Glazer said on the Fox NFL Sunday pregame show for Week 9. “They offered, from what I’m told, up to a 1 for D.J. Moore in Carolina and also tried with the Raiders with Darren Waller, which is interesting because he just signed a new contract. But no, they tried to get Aaron Rodgers some weapon.”
JéBé
Próbáltam elképzelni, hogy a Lions ellen a DJ Moore-Claypool WR duóval rohamozunk...
Nem sikerült.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
According to Fox Sports insider Jay Glazer, the Packers were involved in trade negotiations for three different playmakers prior to the November 1 deadline and were even willing to give up a first-round pick to acquire one player in particular: Carolina Panthers star wide receiver D.J. Moore.

“They tried to go out there and get Chase Claypool,” Glazer said on the Fox NFL Sunday pregame show for Week 9. “They offered, from what I’m told, up to a 1 for D.J. Moore in Carolina and also tried with the Raiders with Darren Waller, which is interesting because he just signed a new contract. But no, they tried to get Aaron Rodgers some weapon.”
JéBé
Gut kitűzheti a megpróbáltam nem sikerült, bocsi táblát a kövi sajtájon.
alatriste
Gondolod, hogy alibizett?
nagylaza, főpohárnok
Teljesen mindegy, hogy mekkora erőbedobással csinálta az eredmény ismeretében. Főleg, hogy tavasszal-nyáron se történt semmi, se a drafton, se a piacon.
Nekem hiteltelen.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 964 — beers & Packers
According to Fox Sports insider Jay Glazer, the Packers were involved in trade negotiations for three different playmakers prior to the November 1 deadline and were even willing to give up a first-round pick to acquire one player in particular: Carolina Panthers star wide receiver D.J. Moore.

“They tried to go out there and get Chase Claypool,” Glazer said on the Fox NFL Sunday pregame show for Week 9. “They offered, from what I’m told, up to a 1 for D.J. Moore in Carolina and also tried with the Raiders with Darren Waller, which is interesting because he just signed a new contract. But no, they tried to get Aaron Rodgers some weapon.”
JéBé
Gut kitűzheti a megpróbáltam nem sikerült, bocsi táblát a kövi sajtájon.
alatriste
Gondolod, hogy alibizett?
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
According to Fox Sports insider Jay Glazer, the Packers were involved in trade negotiations for three different playmakers prior to the November 1 deadline and were even willing to give up a first-round pick to acquire one player in particular: Carolina Panthers star wide receiver D.J. Moore.

“They tried to go out there and get Chase Claypool,” Glazer said on the Fox NFL Sunday pregame show for Week 9. “They offered, from what I’m told, up to a 1 for D.J. Moore in Carolina and also tried with the Raiders with Darren Waller, which is interesting because he just signed a new contract. But no, they tried to get Aaron Rodgers some weapon.”
JéBé
Gut kitűzheti a megpróbáltam nem sikerült, bocsi táblát a kövi sajtájon.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
According to Fox Sports insider Jay Glazer, the Packers were involved in trade negotiations for three different playmakers prior to the November 1 deadline and were even willing to give up a first-round pick to acquire one player in particular: Carolina Panthers star wide receiver D.J. Moore.

“They tried to go out there and get Chase Claypool,” Glazer said on the Fox NFL Sunday pregame show for Week 9. “They offered, from what I’m told, up to a 1 for D.J. Moore in Carolina and also tried with the Raiders with Darren Waller, which is interesting because he just signed a new contract. But no, they tried to get Aaron Rodgers some weapon.”
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Igaz, azt is el tudom fogadni, hogy vannak, akiknek az sokkal szimpatikusabb volt, ahogy Cutler, vagy Trubiski szerényen nyilatkozott a meccseink után.
James007
Szerintem Te a két említett urat egyetlen egy alkalommal nem láttad nyilatkozni.

Az, hogy nekem van egy véleményem Rodgersről ami neked nem tetszik az egy másik dolog.
Nem játszik jól idén (saját szintjéhez mérve) , s sok mindenre lehet mutogatni, hogy miért nem. Ez egy szakmai ok. Az, hogy hogyan viselkedik, mit sugall a többiek felé az egy másik kérdés.

Ui.: y-nal írja a nevét.
tüsi91
huh, azért van egy bája hogy most hogy idén szar a packers a riválisok szurkolói idejönnek hepciáskodni 😀 értem hogy élvezitek, de legyetek már nagyobb emberek ennél, plusz én egy green bay szurkert se láttam röhögni a bears-en vagy lions-on a saját topicjaikban, meg osztani az észt.
Fontos_Vidra
Ha idejövünk, akkor mi beszélgetni szoktunk, nem tudom miért gondolod (pláne tüsire reagálva...) azt hogy mi ide most azért jönnénk mert ti éppen szarok vagytok. Érdekes.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Rodgers ha nem primadonnáskodna, hanem úgy viselkedne mint egy QB, akkor hátára tudná venni ezt az offenset.

De ugye mindig fennhangon kikértétek itt magatoknak, amikor néhányan köztük jó magam is azt mondták, hogy ő egy primadonna.

A 49ers is hullámzó.
tüsi91
Vannak olyanok is biztos, de szerintem aki nyitott szemmel néz látja ezt. AR egy flúgos srác, primadonna, hisztis lehet illetni hasonló jelzőkkel, ezek igazak. Egy nehéz személyiség. Ezzel semmi bajom nem volt nekem eddig se. Nem is volt sose és lesz a top-top kedvencem ezek miatt. A magatartásán kívül zseni ezért nyilván szereti a GB tábor, de hogy egy bonyolult ember aki tud unszimpi lenni azt bőven elfogadom.
alatriste
Ok de ha egy bonyolult emberrel hosszú távon munkakapcsolatba kerülsz akkor megteszel mindent azért hogy a lehető legkevesebbet legyen esélye panaszkodni.
Lehet Rodgerst primadonnának hívni, de pl a jelenlegi (meg az elmúlt min 3 évi) roster miatt én is kurvára ki lennék akadva és tököm tele lenne az egésszel.
Persze, a zsenije sok mindenre elég, de idénre kiderült hogy ha nincs egy nfl-szinten jó elkapója sem akkor már az ő zsenije sem segít - ez még mindig egy csapatjátèk.
Illetve még tegyük hozzá hogy mások gyengesége okozta frusztráció is kihoz hibákat még egy ilyen klasszisnál is, ez sem elhanyagolható szempont. Jövőre a 9ersben megmutathatja újra mit tud... 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Green Bay releases WR Kawaan Baker from the practice squad

Mennyire lehet jó WR akit még a Packers practice squadból is kiraknak.
több mint 1 éve
SGBP 258
Csak hogy senki ne szomorkodjon…

 mobile.twitter.com/PFF/status/1590079209438855169/photo/1
több mint 1 éve
gerappa Green Bay Packers 98
Stokes-al mi a helyzet?? Eleg csendben van s csapat.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.acmepackingcompany.com/2022/11/7/23445124/romeo-doubs-injury-packers-wr-has-high-ankle-sprain-likely-to-miss-a-few-weeks
Remek...
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Evezzünk más vízekre!

Valaki elmesélné h Favre h került Falconstól ide? Azt hittem h GB draftolta!
steelwolf
Röviden az akkori Falcons edző, Jerry Glanville, nem kedvelte a fiatal QB-t, nem látott benne potenciált. Plusz kicsit sokat járt el kocsmázni Favre. Aztán amikor a Packers bejelentkezett érte egy első körért, akkor a Falcons FO azzal kérkedett, hogy megkopasztottak minket.
A csere után még majdnem megbukott az orvosi vizsgálaton, egy csípő rendellenesség miatt, és a stáb ezt is javasolta, de a GM, Ron Wolf, úgy döntött, hogy  youtu.be/q4v4msE6wfM
Fontos_Vidra
Köszi szépen!
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Evezzünk más vízekre!

Valaki elmesélné h Favre h került Falconstól ide? Azt hittem h GB draftolta!
steelwolf
Röviden az akkori Falcons edző, Jerry Glanville, nem kedvelte a fiatal QB-t, nem látott benne potenciált. Plusz kicsit sokat járt el kocsmázni Favre. Aztán amikor a Packers bejelentkezett érte egy első körért, akkor a Falcons FO azzal kérkedett, hogy megkopasztottak minket.
A csere után még majdnem megbukott az orvosi vizsgálaton, egy csípő rendellenesség miatt, és a stáb ezt is javasolta, de a GM, Ron Wolf, úgy döntött, hogy  youtu.be/q4v4msE6wfM

Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Igaz, azt is el tudom fogadni, hogy vannak, akiknek az sokkal szimpatikusabb volt, ahogy Cutler, vagy Trubiski szerényen nyilatkozott a meccseink után.
James007
Szerintem Te a két említett urat egyetlen egy alkalommal nem láttad nyilatkozni.

Az, hogy nekem van egy véleményem Rodgersről ami neked nem tetszik az egy másik dolog.
Nem játszik jól idén (saját szintjéhez mérve) , s sok mindenre lehet mutogatni, hogy miért nem. Ez egy szakmai ok. Az, hogy hogyan viselkedik, mit sugall a többiek felé az egy másik kérdés.

Ui.: y-nal írja a nevét.
tüsi91
huh, azért van egy bája hogy most hogy idén szar a packers a riválisok szurkolói idejönnek hepciáskodni 😀 értem hogy élvezitek, de legyetek már nagyobb emberek ennél, plusz én egy green bay szurkert se láttam röhögni a bears-en vagy lions-on a saját topicjaikban, meg osztani az észt.
Fontos_Vidra
Szerintem 15 éve írok ebbe a topikba is.
De örülök hogy nem lehet elmondani itt a véleményt, mert egyből személyeskedésnek veszed.

No offense. Fátylat rá. Én azt élvezném ha a Packerst megtudnánk verni egy jó Rodgersszel. Ezt élveztem volna az elmúlt bő évtizedben is. Oly sokszor nem sikerült.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Evezzünk más vízekre!

Valaki elmesélné h Favre h került Falconstól ide? Azt hittem h GB draftolta!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 964 — beers & Packers
Hallom a Triple Coverage-ben, hogy 5 százalékot adnak a GB-nek a PO-ra.
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gary acl
kevesek egyike volt aki az amúgy fos csapatból felfelé lógott ki
alatriste
És úgy sérült meg, hogy hozzá sem értek...
gamerkr
Az egyetlen pozitívum a serülésben, hogy nem kell neki top fizetést adni…
SGBP
Sajnos kell 😕
Marmint az igényei (jogosan) ettől nem lesznek kisebbek.
Ha hosszú távot nézek és max 2 éven belül nem lesz giga QB fizu a capkában bele is férne.


Liverpool Fc fan