NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 964 — beers & Packers
2 TD-s hátrányban már temettem a csapatot, ilyenkor jó érzés tévedni. Watson talán szárnyakat kap, esetleg még az ST is összeszedi magát... Amilyen barom vagyok már megint elkezdtem számolgatni, hogy lehet mégis bejutni a PO-ba.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Ez volt a mi ide playoff meccsünk , 14-28 után ez mindenkepp szép győzelem , és Watsonnal talán átszakad a gát 😊
több mint 1 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Aztaq...., ma ennyi!
Ezt emészteni kell.
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Ez most jól esett.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Joe Barry: "I think Darnell Savage would be an unbelievable nickel."

Barry says if Savage played nickel, he'd need another safety. Says they haven't thought about putting Rasul Douglas at safety. Douglas practiced at safety a tad during camp.

Ha már ilyen “unbelievable nickel” Savage barátunk, akkor miért nem rakja be Rudy Ford-ot safety-be és Savage-et nickel-be…az okos fasz
SGBP
😀🤟🏻
SGBP
hát tévedhetett volna hamarabb is Mr. Barry a bowl.hu-ra

több mint 1 éve
SGBP 258
Joe Barry: "I think Darnell Savage would be an unbelievable nickel."

Barry says if Savage played nickel, he'd need another safety. Says they haven't thought about putting Rasul Douglas at safety. Douglas practiced at safety a tad during camp.

Ha már ilyen “unbelievable nickel” Savage barátunk, akkor miért nem rakja be Rudy Ford-ot safety-be és Savage-et nickel-be…az okos fasz
SGBP
😀🤟🏻
több mint 1 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Ma meg KELL fordulnia a szerencsenknek! Vikingek kikapnak, Oroszlanok lenyomjak a macikat, de mi itthon nem veszithetunk McCarthy ellen!
Ujjak csótanycsuriban...

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Úgy néz ki Stokes se játszik már idén, eheti nyugodtan Mrs. Lipton kiváló meggyes lepényét.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 964 — beers & Packers
Egy kis nosztalgia… Éppen a Packers szereplésén keseregtem, mire a feleségem felidézte, hogy 2011-ben a bp-i Molnár utcában, egy felszámolás alatt lévő boltban vette meg nekem karácsonyi ajándékként a SB GB W hivatalos pólóját. Az eladó történetesen Bears-drukker (!) volt, és adott ezer forint kedvezményt. Van itt valakinek ilyen pólója?😊
nagylaza, főpohárnok
Felmosórongynak használta, persze, h adott rá kedvezményt😛
Willie Parker
Ejnye már...
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Egy kis nosztalgia… Éppen a Packers szereplésén keseregtem, mire a feleségem felidézte, hogy 2011-ben a bp-i Molnár utcában, egy felszámolás alatt lévő boltban vette meg nekem karácsonyi ajándékként a SB GB W hivatalos pólóját. Az eladó történetesen Bears-drukker (!) volt, és adott ezer forint kedvezményt. Van itt valakinek ilyen pólója?😊
nagylaza, főpohárnok
Felmosórongynak használta, persze, h adott rá kedvezményt😛
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 964 — beers & Packers
Egy kis nosztalgia… Éppen a Packers szereplésén keseregtem, mire a feleségem felidézte, hogy 2011-ben a bp-i Molnár utcában, egy felszámolás alatt lévő boltban vette meg nekem karácsonyi ajándékként a SB GB W hivatalos pólóját. Az eladó történetesen Bears-drukker (!) volt, és adott ezer forint kedvezményt. Van itt valakinek ilyen pólója?😊
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Őszinten jelenleg abban reménykedem h nem ez Aaron utolsó szezonja , mintha valahol olvastam is volna h nem tervez visszavonulni , remélem..
nando89
Nem értem miért vonulna vissza, a korábban linkelt cikk alapján úgy gondolnám, hogy közel 60 millió oka van rá, hogy ne vonuljon vissza.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Abram a 8. egykoron első körös védő a keretben. A durva, hogy az eddig 7-ből mindet mi draftoltuk.
Clark, Jaire, Gary be is váltak
Savage, Stokes kezdők vannak jó napjaik amikor kifejezetten jók is
Wyatt, Walker újoncok előbbi alig játszik utóbbi meg kár hogy ilyen sokat
Abram nyilván spec teambe jött

De jó hír, hogy DL Jerry Tillery kibaszásával van esély emelni ezt az első körös védőszámot. Mindenképp rámennék Gut helyében, hiszen az nyeri a bajnokságot akinek a legtöbb első körös védője van!
alatriste
a falcons pár éve nyomott egy olyat, hogy a kezdő offenseből mindenki első körös volt. nem részeletezem a végeredményt...
peach
 imgflip.com/i/70eo3u

Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Abram a 8. egykoron első körös védő a keretben. A durva, hogy az eddig 7-ből mindet mi draftoltuk.
Clark, Jaire, Gary be is váltak
Savage, Stokes kezdők vannak jó napjaik amikor kifejezetten jók is
Wyatt, Walker újoncok előbbi alig játszik utóbbi meg kár hogy ilyen sokat
Abram nyilván spec teambe jött

De jó hír, hogy DL Jerry Tillery kibaszásával van esély emelni ezt az első körös védőszámot. Mindenképp rámennék Gut helyében, hiszen az nyeri a bajnokságot akinek a legtöbb első körös védője van!
alatriste
a falcons pár éve nyomott egy olyat, hogy a kezdő offenseből mindenki első körös volt. nem részeletezem a végeredményt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 964 — beers & Packers
Elképeszto, Kurt Warner elemzése. Tényleg esélytelen ez a csapat. Watkins es Amari semmit nem ért ebből a játékból, és ránézesre nem is fog. A fiatalok nagyon zoldek, a többiek lassúak, topák. A játékok egyszerűek és jók, Arod rajta van, de gyakorlatilag társak nelkül (kiveve AJ).
Én nyilván nem látom/lattam ezt a pályán, de sem Arod, sem MLF nyakaba nem varrnam a szopót.
Warnert meg jatekoskent is imadtam, elemzonek sem rosszabb.
 youtu.be/0z24xipRE_I
jossbeaumont
Erdekes, mi is altalaban csak azt hozzuk fel hogy nem tudnak elszakadni vagy droppolnak, de az eszencia masban rejlik.
JéBé
Miben rejlik? Öt percig bírtam nézni.
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Őszinten jelenleg abban reménykedem h nem ez Aaron utolsó szezonja , mintha valahol olvastam is volna h nem tervez visszavonulni , remélem..
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Elképeszto, Kurt Warner elemzése. Tényleg esélytelen ez a csapat. Watkins es Amari semmit nem ért ebből a játékból, és ránézesre nem is fog. A fiatalok nagyon zoldek, a többiek lassúak, topák. A játékok egyszerűek és jók, Arod rajta van, de gyakorlatilag társak nelkül (kiveve AJ).
Én nyilván nem látom/lattam ezt a pályán, de sem Arod, sem MLF nyakaba nem varrnam a szopót.
Warnert meg jatekoskent is imadtam, elemzonek sem rosszabb.
 youtu.be/0z24xipRE_I
jossbeaumont
Erdekes, mi is altalaban csak azt hozzuk fel hogy nem tudnak elszakadni vagy droppolnak, de az eszencia masban rejlik.
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Gutèt kell nyakon csapni kemènyen akár hogyan is.....
dande2
thank you captain obvious, your job here is done. (páran erről ugatunk évek óta.)
Fontos_Vidra
csak megèrősíteni akartam, nem a frankót mondani bocsánatát esedezem😏
dande2
a fórum jobban harap mint a csapat

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Abram a 8. egykoron első körös védő a keretben. A durva, hogy az eddig 7-ből mindet mi draftoltuk.
Clark, Jaire, Gary be is váltak
Savage, Stokes kezdők vannak jó napjaik amikor kifejezetten jók is
Wyatt, Walker újoncok előbbi alig játszik utóbbi meg kár hogy ilyen sokat
Abram nyilván spec teambe jött

De jó hír, hogy DL Jerry Tillery kibaszásával van esély emelni ezt az első körös védőszámot. Mindenképp rámennék Gut helyében, hiszen az nyeri a bajnokságot akinek a legtöbb első körös védője van!


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
nem tudom néztétek, hogy Z. Smith egyedül szerzett 8,5 sacket, míg Gary(6,5)-Smith(3) duó összesen 9,5-et
persze erre nem lehetett számítani, csak ez se sült el annyira jól

Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Blake Martinez bejelentette, hogy visszavonul

több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Gutèt kell nyakon csapni kemènyen akár hogyan is.....
dande2
thank you captain obvious, your job here is done. (páran erről ugatunk évek óta.)
Fontos_Vidra
csak megèrősíteni akartam, nem a frankót mondani bocsánatát esedezem😏
dande2
ne haragudj, nyilván nem veled van a baj, hanem a ténnyel hogy mi kanapé huszárok is látjuk a probléma gyökerét még amikor megy is a szekér, mégse történik semmi a profiknál.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gutèt kell nyakon csapni kemènyen akár hogyan is.....
dande2
thank you captain obvious, your job here is done. (páran erről ugatunk évek óta.)
Fontos_Vidra
csak megèrősíteni akartam, nem a frankót mondani bocsánatát esedezem😏
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Gutèt kell nyakon csapni kemènyen akár hogyan is.....
dande2
thank you captain obvious, your job here is done. (páran erről ugatunk évek óta.)
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gutèt kell nyakon csapni kemènyen akár hogyan is.....