Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Packers release WR Amari Rodgers & RB Kylin Hill

Amarinál már ideje volt, Kylint kicsit sajnálom, de az RB szoba marha erős
zacknorb
Harmadik szamu futonak azert kene valaki… lehet, abban biznak, hogy a PS-be meg visszajohet.
casaubon
igen kell valaki, de Hill kétve hiszem, hogy PS-be visszajöjjön.
több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 219
Packers release WR Amari Rodgers & RB Kylin Hill

Amarinál már ideje volt, Kylint kicsit sajnálom, de az RB szoba marha erős
zacknorb
Harmadik szamu futonak azert kene valaki… lehet, abban biznak, hogy a PS-be meg visszajohet.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Packers release WR Amari Rodgers & RB Kylin Hill

Amarinál már ideje volt, Kylint kicsit sajnálom, de az RB szoba marha erős
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
 www.si.com/nfl/packers/news/watson-joins-elite-group-in-three-touchdown-100-yard-club
Gergőbácsi
Jo ez szep stat de ugy azert konnyebb hogy kb #1 opcio 😀
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
 www.si.com/nfl/packers/news/watson-joins-elite-group-in-three-touchdown-100-yard-club

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Azért ne felejtsük el, hogy végre az O-line is végig tudta nyomni talán legjobb összeállításában (legalábbis úgy láttam), igaz volt 2 sack, de csak 2 QB hit, s érzésre dominált a falunk, Parsons pl. nem sok vizet zavart.

Most már csak meg kellene maradnia ennek az ötösnek a hátralevő meccseken, no meg megtalálni hozzá a legjobb WR corp-ot is.
Azért 30 körüli szerzett ponttal jobb esélyeink vannak, mint a megelőző 15-ös átlaggal...
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Nyilván nem fogunk megkövezni egy SB-győztes edzőt, de amíg Philbin mellette volt az OC is jobban muzsikált.
Aztán jött a ki hívja a játékokat-mizéria, vállalhatatlan játékok stb. Egy biztos, nem akarta Rodgerst a 49ers-be és ezért örök hála neki.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Ja és sokat vártunk rá, de végre McCarthy coachingja segített a Packersen.
twitch(4thline)
Ócska szöveg, felesleges tiszteletlenség, ezt nem tudom máshogy mondani. Nektek, Packers szurkolóknak nyert Super Bowlt és az utolsó két évéig szinte minden évben power house volt a csapat. Ezek után bocs, de pitiáner dolog ő rá húzni a győzelmet, miközben az all-decade QB-tok végre ismét úgy játszott ahogy ti azt megszoktátok (nem láttam minden meccsét, de megkockáztatom ilyen jól még nem játszott idén) és Watsonnak is toronymagasan ez volt eddig a legjobb meccse az NFL-ben. Nem minden Packers drukkernek szól, de amikor azt mondják hogy el vagytok kényeztetve, akkor az efféle megnyilvánulásról beszélnek. Még a zebráknak is több köze volt a GB győzelemhez mint McCarthynak!
gyeek
Túl sok energiát fordítottál egy komolytalan kommentre. Menj és tilts le minden nfl meme-es oldalt, nehogy belefuss valami hasonlóba!
twitch(4thline)
Szorri, máj bed! A közhelyek és gyenge mémek közt gyakran elmosódnak a határok.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Ja és sokat vártunk rá, de végre McCarthy coachingja segített a Packersen.
twitch(4thline)
Szerintem jo donteseket hozott a kivitelezes nem allt ossze. MLf dontese is megkerdojelezheto, hogy a negyedikben miert adta fel 1,5 perccel a vege elott. Coin toss utan ha vegig viszi a Cowboys td-ig ami azert valljuk meg benne volt, akkor plane.
Blevi

Persze, igazad van. Nyilván nem egy "szakmai" kommentnek szántam! 🤙🏻
több mint 1 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Ja és sokat vártunk rá, de végre McCarthy coachingja segített a Packersen.
twitch(4thline)
Ócska szöveg, felesleges tiszteletlenség, ezt nem tudom máshogy mondani. Nektek, Packers szurkolóknak nyert Super Bowlt és az utolsó két évéig szinte minden évben power house volt a csapat. Ezek után bocs, de pitiáner dolog ő rá húzni a győzelmet, miközben az all-decade QB-tok végre ismét úgy játszott ahogy ti azt megszoktátok (nem láttam minden meccsét, de megkockáztatom ilyen jól még nem játszott idén) és Watsonnak is toronymagasan ez volt eddig a legjobb meccse az NFL-ben. Nem minden Packers drukkernek szól, de amikor azt mondják hogy el vagytok kényeztetve, akkor az efféle megnyilvánulásról beszélnek. Még a zebráknak is több köze volt a GB győzelemhez mint McCarthynak!
gyeek
Túl sok energiát fordítottál egy komolytalan kommentre. Menj és tilts le minden nfl meme-es oldalt, nehogy belefuss valami hasonlóba!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 964 — beers & Packers
Ez biztosan nagyon szakmaiatlan, és elfogult, de a mai győzelem és a legutóbbi zakók közötti különbséget leginkább az jelentette, hogy most jól láthatóan Arodnak volt fontos a győzelem. Végig együtt élt a csapattal (nem az elefántcsont toronyból fintorgott, meg nézegette a Surface-t, hanem eszelős tekintettel tüzelte a többieket, vagy MLF fülébe suttogott/üvöltött), az elejtett TD után sem "vonta meg a bizalmat" Watsontól, ahogy szokta. Éjszaka azon agyaltam, hogy miért volt neki fontos, McCarthy miatt, vagy mert a múlt héten már arról szólt a kánon, hogy "megöregedett, rajta mennek el a meccsek, jöjjön Love".
Szereti játszani a nagy üzletembert (van nekem mit csinálni a focin kívül), szeret mások felett ítéletet mondani, de igazán akkor támad fel a hamvaiból, amikor megkérdőjeleződik a zsenije. Meg akarta mutatni, hogy nem McCarthy fújta a passzátszelet a sikeres GB-ben: egy remek, jó formában játszó Dallast is meg tud verni félcsapattal, törött ujjal, kész O nélkül is, ha kell egyedül? Nem tudom.
De imádnám, ha itt folytatnák a jövő héten!
jossbeaumont
Azzal nem értek egyet, hogy ARod meg szokta vonni a bizalmat attól, aki hibázott. Kétségkívül volt már rá példa, de éppen az eredménykövetőben írtam: a jellemző az, hogy a következő playben megy még egy passz annak, aki előtte elpotyogtatta a labdát. Legyen az WR, TE vagy RB. (Lehet, hogy ebben az a megfontolás is benne van, hogy az ellenfél védelme kevésbé számít rá, nem tudom.)
Azt viszont, hogy "igazán akkor támad fel a hamvaiból, amikor megkérdőjeleződik a zsenije", nagyon találónak tartom. Számomra is csak az a kérdés, hogy a feltüzelt állapot kizárólag a Dallasnak szólt-e, vagy így marad a többi meccsre.
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Ja és sokat vártunk rá, de végre McCarthy coachingja segített a Packersen.
twitch(4thline)
Ócska szöveg, felesleges tiszteletlenség, ezt nem tudom máshogy mondani. Nektek, Packers szurkolóknak nyert Super Bowlt és az utolsó két évéig szinte minden évben power house volt a csapat. Ezek után bocs, de pitiáner dolog ő rá húzni a győzelmet, miközben az all-decade QB-tok végre ismét úgy játszott ahogy ti azt megszoktátok (nem láttam minden meccsét, de megkockáztatom ilyen jól még nem játszott idén) és Watsonnak is toronymagasan ez volt eddig a legjobb meccse az NFL-ben. Nem minden Packers drukkernek szól, de amikor azt mondják hogy el vagytok kényeztetve, akkor az efféle megnyilvánulásról beszélnek. Még a zebráknak is több köze volt a GB győzelemhez mint McCarthynak!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Ja és sokat vártunk rá, de végre McCarthy coachingja segített a Packersen.
twitch(4thline)
Szerintem jo donteseket hozott a kivitelezes nem allt ossze. MLf dontese is megkerdojelezheto, hogy a negyedikben miert adta fel 1,5 perccel a vege elott. Coin toss utan ha vegig viszi a Cowboys td-ig ami azert valljuk meg benne volt, akkor plane.

Szerkesztette: Blevi
több mint 1 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Ez biztosan nagyon szakmaiatlan, és elfogult, de a mai győzelem és a legutóbbi zakók közötti különbséget leginkább az jelentette, hogy most jól láthatóan Arodnak volt fontos a győzelem. Végig együtt élt a csapattal (nem az elefántcsont toronyból fintorgott, meg nézegette a Surface-t, hanem eszelős tekintettel tüzelte a többieket, vagy MLF fülébe suttogott/üvöltött), az elejtett TD után sem "vonta meg a bizalmat" Watsontól, ahogy szokta. Éjszaka azon agyaltam, hogy miért volt neki fontos, McCarthy miatt, vagy mert a múlt héten már arról szólt a kánon, hogy "megöregedett, rajta mennek el a meccsek, jöjjön Love".
Szereti játszani a nagy üzletembert (van nekem mit csinálni a focin kívül), szeret mások felett ítéletet mondani, de igazán akkor támad fel a hamvaiból, amikor megkérdőjeleződik a zsenije. Meg akarta mutatni, hogy nem McCarthy fújta a passzátszelet a sikeres GB-ben: egy remek, jó formában játszó Dallast is meg tud verni félcsapattal, törött ujjal, kész O nélkül is, ha kell egyedül? Nem tudom.
De imádnám, ha itt folytatnák a jövő héten!
több mint 1 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Ja és sokat vártunk rá, de végre McCarthy coachingja segített a Packersen.

Szerkesztette: twitch(4thline)
több mint 1 éve
SGBP 258
Joe Barry: "I think Darnell Savage would be an unbelievable nickel."

Barry says if Savage played nickel, he'd need another safety. Says they haven't thought about putting Rasul Douglas at safety. Douglas practiced at safety a tad during camp.

Ha már ilyen “unbelievable nickel” Savage barátunk, akkor miért nem rakja be Rudy Ford-ot safety-be és Savage-et nickel-be…az okos fasz
SGBP
😀🤟🏻
SGBP
hát tévedhetett volna hamarabb is Mr. Barry a bowl.hu-ra
gamerkr
Azert Savage messze volt az unbelievable-tól…konkretan egy rakas szar volt
több mint 1 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Bennem azért maradtak kerdőjelek. Mind az O-val(fent tartható e/ tud e fejlődni), mind a D-vel(helyt áll, de ez továbbra sem jó D, csak liga közepe) kapcsolatban. Egyedül a ST és Amari Rodgers amiről fixen tudni, hogy konzisztensen szar lesz továbbra is. Szerencsére én nem aludtam be, kellett nagyon már egy ilyen pozitív vibe a csapatnak, drukkereknek egyaránt! (Kinti fórumokon legalább eltűntek a "padoztassukrodgerset" hülye gyerekek)
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Na hat akkor run the table😀

Szerkesztette: JéBé
több mint 1 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Továbbra is ez a keret Rodgersszal odatud érni a PO-ra egy jó szezon befejezéssel. Kell már a 49ers is, de lőtávolság még adott.
tüsi91
Szerintem nem (csak) a 49ers-t kell nézni, hanem a Giants-Seahawks-Cowboys hármast, hogy produkál-e az egyikük egy történelmi leolvadást. Nem beszélve arról, hogy nekünk meg nem szabad 1-nél többet bukni. Továbbra is irreális a PO szvsz.
vidimate
Ha Rodgers beindul osszeall a jatek akkor nem irrealis.
Ha innen becsusztok a PO-ba azt jelenti, hogy kb a legforrobb csapat vagytok egy eles Rosgers-el. Akkor irom le AR-t es a Packerst, ha 0% lesz az esely a matek szerint.
több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
én szépen átaludtam a comeback-et, kikerekedett szemekkel láttam reggel az eredményt.
gamerkr
Szintén zenész..
Watson végre mutatott valamit. És ha még a 2. negyedben a nagy játékot is elhitte volna Áronnak...

Amari Rodgers remélem már valami hajón ül, útban Detroit felé. Ty Montgomeryt ennél kevesebbért rúgtuk ki.
több mint 1 éve
vidimate Green Bay Packers 149
Továbbra is ez a keret Rodgersszal odatud érni a PO-ra egy jó szezon befejezéssel. Kell már a 49ers is, de lőtávolság még adott.
tüsi91
Szerintem nem (csak) a 49ers-t kell nézni, hanem a Giants-Seahawks-Cowboys hármast, hogy produkál-e az egyikük egy történelmi leolvadást. Nem beszélve arról, hogy nekünk meg nem szabad 1-nél többet bukni. Továbbra is irreális a PO szvsz.
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
én szépen átaludtam a comeback-et, kikerekedett szemekkel láttam reggel az eredményt.

több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Továbbra is ez a keret Rodgersszal odatud érni a PO-ra egy jó szezon befejezéssel. Kell már a 49ers is, de lőtávolság még adott.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 964 — beers & Packers
Most szembesültem azzal, hogy TNF lesz a Titans elleni meccs.
több mint 1 éve
Indubitably Green Bay Packers 432
Ez a meccs minden várakozásomat felülmúlta. Akkor is ezt modanám, ha OT-ben mi szopunk ki. Watson 3 TD-je, AR eszelős nézése, és a D helytállása talán azt mutatja, hogy a szezon maradékát is érdemes lesz nézni 😊

I... don't care... John.