Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 871
Na, szerencsére a Tom bácsi hívó szavára rögtön ugrott az egyik legjobb FA, akivel már hál isten ez a csapategység sem a mi javunkra dől. Nem mintha nem írtam volna már be tollal az L-t Beasley ide vagy oda. 😀
alatriste
Akartam is írni, nem hiszem el, hogy ide nem lehet hozni legalább 1 normálisabb FA elkapót, nagyon liga alja az az egység.
pecsi92
OBJ és Will Fuller még elérhetö. Fullert eskü bepróbálnám vet. minért a helyetekben.
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Na, szerencsére a Tom bácsi hívó szavára rögtön ugrott az egyik legjobb FA, akivel már hál isten ez a csapategység sem a mi javunkra dől. Nem mintha nem írtam volna már be tollal az L-t Beasley ide vagy oda. 😀
alatriste
Akartam is írni, nem hiszem el, hogy ide nem lehet hozni legalább 1 normálisabb FA elkapót, nagyon liga alja az az egység.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 231 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Na, szerencsére a Tom bácsi hívó szavára rögtön ugrott az egyik legjobb FA, akivel már hál isten ez a csapategység sem a mi javunkra dől. Nem mintha nem írtam volna már be tollal az L-t Beasley ide vagy oda. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Azért a Bucs helyzete sem lesz jobb elkapófronton, a futás elleni védekezés több mint döcögős, és a támadófal/-játék is az, szóval én messze nem látom ennyire simának. Persze, Aaron be szokott segíteni, de most azt leszámítva nálam ez most egyáltalán nem sima, sőt
Wyatt
TB@GB 2021
Tom Brady: 20/36 280 yard 3 TD 3 INT 73.9 Rating
Aaron Rodgers: 33/48 346 yard 3 TD 1 INT 101.6 Rating

Aaron egy szar , csak a Brady 👌
A Tampa akkor is jobb csapat volt , ahogy most is..de tudjuk, csakis Brady miatt. Evans, Julio Jones, Godwin(ha egészségesek) vs Lazard, Watkins, Cobb 😁😁, de a Bucs védelem is sokkal jobb mint a GB.
Pep71
Na ebből lehet, hogy csak Evans, Godwin és Julio nem lesz pl a meccsen, ezért írtam, hogy nem biztos, hogy jobb lesz a helyzet
Wyatt
Tudom, azért írtam, hogyha egészségesek. A Vikings simán szétszedte a GB védelmet, a Bears pedig 180 yardot futott 6.7-es átlaggal, csak hát Fields nem épp egy Cousins 😀, nemhogy Brady... Eddig a védelem nagyon messze van a sokak által(mondjuk sztem túlzóan) elvárt elit teljesítménytől, a fal is jóval gyengébb ARod előtt mint tavaly(Bakh nem játszott még, Jenkins most tért vissza), az elkapó sor liga alja, egyedül a RB duó liga szinten is top kategória. Jobb csapat a Tampa, plusz hazai pálya is nekik kedvez, én csak arra akartam reflektálni, hogy azt írtad Aaron szokott besegíteni a Tampának, amikor Brady többet segített be a GB-nek, csak hát ez egy csapatjáték és a Tampa jobb csapat.
Pep71
A 6.-7. fordulóig teljesen fölösleges bármelyik csapat aktuális formájából következtetéseket levonni. Addig valahogy versenyben kell maradni. Ha utána is gondok vannak, az már nagyjából beárazza a csapatokat.
A Vikings is pl csak ugyanazt az utat járja, mint tavaly a Saints. Az első fordulóban meggyőző fölény a Packers ellen, majd a következő héten kicsit helyre tette őket a Panthers. | Aztán a végén Saints 9-8, Panthers 5-12-es szezon. |
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért a Bucs helyzete sem lesz jobb elkapófronton, a futás elleni védekezés több mint döcögős, és a támadófal/-játék is az, szóval én messze nem látom ennyire simának. Persze, Aaron be szokott segíteni, de most azt leszámítva nálam ez most egyáltalán nem sima, sőt
Wyatt
TB@GB 2021
Tom Brady: 20/36 280 yard 3 TD 3 INT 73.9 Rating
Aaron Rodgers: 33/48 346 yard 3 TD 1 INT 101.6 Rating

Aaron egy szar , csak a Brady 👌
A Tampa akkor is jobb csapat volt , ahogy most is..de tudjuk, csakis Brady miatt. Evans, Julio Jones, Godwin(ha egészségesek) vs Lazard, Watkins, Cobb 😁😁, de a Bucs védelem is sokkal jobb mint a GB.
Pep71
Na ebből lehet, hogy csak Evans, Godwin és Julio nem lesz pl a meccsen, ezért írtam, hogy nem biztos, hogy jobb lesz a helyzet
Wyatt
Tudom, azért írtam, hogyha egészségesek. A Vikings simán szétszedte a GB védelmet, a Bears pedig 180 yardot futott 6.7-es átlaggal, csak hát Fields nem épp egy Cousins 😀, nemhogy Brady... Eddig a védelem nagyon messze van a sokak által(mondjuk sztem túlzóan) elvárt elit teljesítménytől, a fal is jóval gyengébb ARod előtt mint tavaly(Bakh nem játszott még, Jenkins most tért vissza), az elkapó sor liga alja, egyedül a RB duó liga szinten is top kategória. Jobb csapat a Tampa, plusz hazai pálya is nekik kedvez, én csak arra akartam reflektálni, hogy azt írtad Aaron szokott besegíteni a Tampának, amikor Brady többet segített be a GB-nek, csak hát ez egy csapatjáték és a Tampa jobb csapat.
Pep71
Világos, hogy ha mindenki bevethető, akkor remek a sor, de mivel most lesz a meccs hétvégén, így full mindegy, hogy mi van akkor, ha mindenki bevethető, mert nem lesznek azok 😀

Ebből kifolyólag pedig lehet nagy szenvedés itt megint, akár mindkét oldalon is. Ha lenne egy Jefferson vagy Thielen, akkor azért nyilván könnyebb lenne bármelyik irányító dolga, de mivel a futójáték jobb Green Bayben és passzoknál is sokkal jobbak, ezért szerintem bőven benne van, hogy kivéreztetik a szerintem eredményre felülteljesítő (valójában a Saints ellen sokszor elég vacakul teljesítő) run D-t.

De legyen így 😊

több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 326
Azért a Bucs helyzete sem lesz jobb elkapófronton, a futás elleni védekezés több mint döcögős, és a támadófal/-játék is az, szóval én messze nem látom ennyire simának. Persze, Aaron be szokott segíteni, de most azt leszámítva nálam ez most egyáltalán nem sima, sőt
Wyatt
TB@GB 2021
Tom Brady: 20/36 280 yard 3 TD 3 INT 73.9 Rating
Aaron Rodgers: 33/48 346 yard 3 TD 1 INT 101.6 Rating

Aaron egy szar , csak a Brady 👌
A Tampa akkor is jobb csapat volt , ahogy most is..de tudjuk, csakis Brady miatt. Evans, Julio Jones, Godwin(ha egészségesek) vs Lazard, Watkins, Cobb 😁😁, de a Bucs védelem is sokkal jobb mint a GB.
Pep71
Na ebből lehet, hogy csak Evans, Godwin és Julio nem lesz pl a meccsen, ezért írtam, hogy nem biztos, hogy jobb lesz a helyzet
Wyatt
Tudom, azért írtam, hogyha egészségesek. A Vikings simán szétszedte a GB védelmet, a Bears pedig 180 yardot futott 6.7-es átlaggal, csak hát Fields nem épp egy Cousins 😀, nemhogy Brady... Eddig a védelem nagyon messze van a sokak által(mondjuk sztem túlzóan) elvárt elit teljesítménytől, a fal is jóval gyengébb ARod előtt mint tavaly(Bakh nem játszott még, Jenkins most tért vissza), az elkapó sor liga alja, egyedül a RB duó liga szinten is top kategória. Jobb csapat a Tampa, plusz hazai pálya is nekik kedvez, én csak arra akartam reflektálni, hogy azt írtad Aaron szokott besegíteni a Tampának, amikor Brady többet segített be a GB-nek, csak hát ez egy csapatjáték és a Tampa jobb csapat.
több mint 2 éve
gerappa Green Bay Packers 98
Én csak azt nem látom, hogy leszünk egy Bills szintjén.

Félelmetes.. ezek alapján playoff menetelés, esetles SB el is engedtem idénre.😀
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért a Bucs helyzete sem lesz jobb elkapófronton, a futás elleni védekezés több mint döcögős, és a támadófal/-játék is az, szóval én messze nem látom ennyire simának. Persze, Aaron be szokott segíteni, de most azt leszámítva nálam ez most egyáltalán nem sima, sőt
Wyatt
TB@GB 2021
Tom Brady: 20/36 280 yard 3 TD 3 INT 73.9 Rating
Aaron Rodgers: 33/48 346 yard 3 TD 1 INT 101.6 Rating

Aaron egy szar , csak a Brady 👌
A Tampa akkor is jobb csapat volt , ahogy most is..de tudjuk, csakis Brady miatt. Evans, Julio Jones, Godwin(ha egészségesek) vs Lazard, Watkins, Cobb 😁😁, de a Bucs védelem is sokkal jobb mint a GB.
Pep71
Na ebből lehet, hogy csak Evans, Godwin és Julio nem lesz pl a meccsen, ezért írtam, hogy nem biztos, hogy jobb lesz a helyzet

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 523 — Kinek mit intézett a kormánya
Mike Evans el lesz tiltva a vasárnapi meccsről, a szokásos Lattimore elleni bunyója miatt.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Azért a Bucs helyzete sem lesz jobb elkapófronton, a futás elleni védekezés több mint döcögős, és a támadófal/-játék is az, szóval én messze nem látom ennyire simának. Persze, Aaron be szokott segíteni, de most azt leszámítva nálam ez most egyáltalán nem sima, sőt
Wyatt
A mix oddsai szerintem most kb. reálisak: Tampa 1,71 - Packers 2,07.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 326
Azért a Bucs helyzete sem lesz jobb elkapófronton, a futás elleni védekezés több mint döcögős, és a támadófal/-játék is az, szóval én messze nem látom ennyire simának. Persze, Aaron be szokott segíteni, de most azt leszámítva nálam ez most egyáltalán nem sima, sőt
Wyatt
TB@GB 2021
Tom Brady: 20/36 280 yard 3 TD 3 INT 73.9 Rating
Aaron Rodgers: 33/48 346 yard 3 TD 1 INT 101.6 Rating

Aaron egy szar , csak a Brady 👌
A Tampa akkor is jobb csapat volt , ahogy most is..de tudjuk, csakis Brady miatt. Evans, Julio Jones, Godwin(ha egészségesek) vs Lazard, Watkins, Cobb 😁😁, de a Bucs védelem is sokkal jobb mint a GB.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért a Bucs helyzete sem lesz jobb elkapófronton, a futás elleni védekezés több mint döcögős, és a támadófal/-játék is az, szóval én messze nem látom ennyire simának. Persze, Aaron be szokott segíteni, de most azt leszámítva nálam ez most egyáltalán nem sima, sőt

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Sztem az a minimim hogy bye weekig meccsrol meccsre - eredmenytol fuggetenul - javulunk. Ez elvaras, minden adott hozza. Aztan utana mi lesz, ha elerjuk a peaket az szamomra is nagy kerdes, de ezekbol a meccsekbol esetunkben nem kene meg kiindulni.
JéBé
Ha megnézed a sorsolást jön most a Tampa után négy meccs 3 hazai pályán , Pats-Jets-Giants és Commanders idegenben , ezek nem tűnnek abszolválhatatlan dolognak lehet kisérletezni előre lépni , ebből a szempontból nagyon ideális a sorsolás nem panaszkodhatunk .
nando89
Attól tartok, hogy a Pats-Giants-Jets trióból némelyik keményebb diónak bizonyul majd, mint azt előzetesen gondolnánk. A Tampa pedig, fölösleges is mondanom, eleve az. (A Giants-meccs amúgy nem hazai pályán lesz, hanem Londonban.)
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Sztem az a minimim hogy bye weekig meccsrol meccsre - eredmenytol fuggetenul - javulunk. Ez elvaras, minden adott hozza. Aztan utana mi lesz, ha elerjuk a peaket az szamomra is nagy kerdes, de ezekbol a meccsekbol esetunkben nem kene meg kiindulni.
JéBé
Ha megnézed a sorsolást jön most a Tampa után négy meccs 3 hazai pályán , Pats-Jets-Giants és Commanders idegenben , ezek nem tűnnek abszolválhatatlan dolognak lehet kisérletezni előre lépni , ebből a szempontból nagyon ideális a sorsolás nem panaszkodhatunk .
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Sztem az a minimim hogy bye weekig meccsrol meccsre - eredmenytol fuggetenul - javulunk. Ez elvaras, minden adott hozza. Aztan utana mi lesz, ha elerjuk a peaket az szamomra is nagy kerdes, de ezekbol a meccsekbol esetunkben nem kene meg kiindulni.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Hát...nem vagyok elájúlva , labda mindkét oldalán van hová fejlődni , a győzelem meglett de ez vasárnap Bradyek ellen édes kevés lesz .
Támadó oldalon a fal régen volt ennyire gyengus , Jenkinst értem most tért vissza rozsdás ő biztosan jobb lesz , Meyers rengeteg hibával játszott ahogy Neewman is , Nijman so-so engedett sacket de még így is ott éreztem a kevesebb gondot, futás blokk viszont jol nézett ki.
Aaronnal nagyon azt érzem h az elkapók milyensége limitálja nagyon , Watson nagyon idegen test semmi kémia, Lazard Cobb Watkins akikben van némi bizodalma de nagyon karcsu ez az egység egyelőre...továbbra is várnék ide csere utján játékost .
A futók hozták ezt a meccset Aj nagyon élt és most kaptak is elég labdát .

Védelem az elejen belealaudt aztán odatették magukat , viszont a második félidőben földön simán nyelték 7-8 yardokat átlagban , ennél ettől az egységtől több kell , két lb nagyon vakon volt , Walkernél még csak csak érthető élete második nfl meccsen , de Campbell nagyon nem a tavalyi formában játszott , secondary rendben volt , Gary szinten , sztm a tehetség benne van ebben az egységben ennél több kell.

Spec team kellemes meglepetés főleg tavalyihoz képest !

Nem most kell a csúcsforma de azt látni akarom h hétről hétre lépünk előre .
nando89
Azt a szezonkezdet előtt is tudtuk, hogy a WR-sor döcögni fog, de, ugyebár, az volt a mondás, hogy a pazar védelem majd kihúzza az offense-t a szarból. Végső soron megtörtént, a D 10 ponton tartotta a CHI-t. Ehhez azonban nagy mák (és némi bírói közreműködés) is kellett, a futás elleni védekezés többször csődöt mondott. Nem kérdés, hogy többre lesz szükség.
Annak legalább lehet örülni, hogy a futójáték működik (igaz, erre számítani lehetett.) A WR-ek közül Watkins játéka - bár volt egy elkapható labdája, amit elejtett - nekem tetszett, Cobb se volt rossz, de összességében osztom, amit írtál: ez egyelőre elég karcsú. Doubs nagyon messze van még attól, hogy méltó legyen a 87-es mezre, Watson azt se tudja, hol van a pályán. (Oké, velük ne legyünk türelmetlenek.) TE: Tonyan még kevés szerepet kap, remélem, ez változni fog. Deguara felé nem is ment labda.
A támadófal az egyik playben nem egyszerűen csak összeomlott, hanem mintha nem is létezett volna. Rengeteg még a hiba, az első fordulóhoz képest azonban látok javulást (az eredmény is mutatja). A bajom az, hogy pillanatnyilag nehezen tudom elképzelni, ez a csapat hogyan lesz képes menetelni a PO-ban. Nem vagyok optimista.
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Na valami pislakol, kerdes hogy mi a plafonja ennek. Az biztos hogy nem a Tampa ellen fogjuk meglatni. En azert bizakodom hogy decemberre beerhet minden es mehetunk egy nagyot. Sok turelem kell meg ide.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Hát...nem vagyok elájúlva , labda mindkét oldalán van hová fejlődni , a győzelem meglett de ez vasárnap Bradyek ellen édes kevés lesz .
Támadó oldalon a fal régen volt ennyire gyengus , Jenkinst értem most tért vissza rozsdás ő biztosan jobb lesz , Meyers rengeteg hibával játszott ahogy Neewman is , Nijman so-so engedett sacket de még így is ott éreztem a kevesebb gondot, futás blokk viszont jol nézett ki.
Aaronnal nagyon azt érzem h az elkapók milyensége limitálja nagyon , Watson nagyon idegen test semmi kémia, Lazard Cobb Watkins akikben van némi bizodalma de nagyon karcsu ez az egység egyelőre...továbbra is várnék ide csere utján játékost .
A futók hozták ezt a meccset Aj nagyon élt és most kaptak is elég labdát .

Védelem az elejen belealaudt aztán odatették magukat , viszont a második félidőben földön simán nyelték 7-8 yardokat átlagban , ennél ettől az egységtől több kell , két lb nagyon vakon volt , Walkernél még csak csak érthető élete második nfl meccsen , de Campbell nagyon nem a tavalyi formában játszott , secondary rendben volt , Gary szinten , sztm a tehetség benne van ebben az egységben ennél több kell.

Spec team kellemes meglepetés főleg tavalyihoz képest !

Nem most kell a csúcsforma de azt látni akarom h hétről hétre lépünk előre .
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Remélem, a CHI előtt senkinek nincs olyan előérzete, hogy kikapunk. Csúnya lenne.
több mint 2 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
Azt írják hogy Bakh-Jenkins-Lazard trió nélkül leszünk este.

Utóbbin persze nem lepődünk meg, de én Bakhtiari miatt kezdek aggódni. Ugye fogjuk még látni pályán? Ugye?
gamerkr
Tavaly is fent volt egy félidőt...
több mint 2 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Lehiggadva, a szokásos szezonelső meccset lattuk a csapattól.
Arod teljesen vakon volt, a fiatalokkal semmi "kapcsolata" nem volt, nyilvan bizalomhiany, meg hat semmi osszeszokottsag. Watson dropja mar az elejen elvette a kedvet a kiserletezestol. Ha fontos passzokat nezzuk, szinte kizarolag az öregeknek dobott. Pedig jo lesz ez a WR class, csak nem iden még, sajnos (ld. Adams elso 2 évét). A tamadofal sehol nem volt az elozo evhez kepest, itt tenni kell valamit, Arod oregen nem fog kibirni egy szezonnyi ütlegelést.
Ami igazan fajt, az a vedelem gyengesege volt. Rossz taktika, erthetetlen egyeni teljesitmények. De ez ezzel a jatekosanyaggal NEM LEHET ennyire pocsek (ellentetben a tamadosorral).
Remelem a macikon valamit javitunk a renomén...
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen, az ST-ben.
Nagyjából ennyi pozitívum jut eszembe a tegnapiről. Ja még egy, hogy vége.

Jó lesz ez, Macikkal jövőhéten MNF...
gamerkr
Snf
davemayer
oucs, az még rosszabb. Hétfő HO 😀

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen, az ST-ben.
Nagyjából ennyi pozitívum jut eszembe a tegnapiről. Ja még egy, hogy vége.

Jó lesz ez, Macikkal jövőhéten MNF...
gamerkr
Snf

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ex-Packereknek jól megy az első héten, már TD-t szereztek:

Jamaal Williams x2
Taysom Hill
Ty Montgomery
Equanimeous St. Brown
Davante Adams

gamerkr
kiegészítve 😊

több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen, az ST-ben.
Nagyjából ennyi pozitívum jut eszembe a tegnapiről. Ja még egy, hogy vége.

Jó lesz ez, Macikkal jövőhéten MNF...