Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 360
Én úgy láttam, Rodgers rendben volt, így év elején, de nagyon kevés ez az elkapó szekció. Az, hogy lesz jobb, az innen nem egy nagy szám.
A védelem emberanyagban nem lenne rossz (bár pl. Stokes néha fogalmatlan volt), de a rendszer nem volt jól összerakva. Érti valaki, miért zónáztunk egész meccsen, amikor nem ment? Meg sem próbáltunk emberezni. Itt edzői problémát látok, meglátjuk hogyan reagálnak erre.
A ST pedig az elmúlt évek egyik legjobb teljesítményét mutatta (mezőny első felében vagyunk, mármint a ST ,így egy forduló után) 🤣

Szerkesztette: gbol
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Első hét bye week Rodgersnek, szóval nincs para! Viszont életemben először váltottam Packers meccsről másra az utolsó percekben. Kb 0 "cemistry" látszott az elkapókkal. Ami meg a tehetséget illeti, az egy PO runhoz nagyon kevésnek tűnik... Ezt a Jefferson gyereket meg emlékeim szerint "scoutolta" egy qb szabadidejében anno....🙄
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Lesz még jobb a támadóegység (csak ne olvadjanak le, amikor igazán számít /ld. tavalyi PO-vereség), ahogy várhatóan a védelem is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
"Davante Adamsnek több elkapott yardja volt az első fordulóban (141), mint az összes Packers elkapónak együttvéve (95)."
Jó ezt olvasni...
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Hat nem biztos hogy ezt visszanezem. Nem most kell jol jatszani, de elo kell majd lepni embereknek.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Nagyon nem élem meg tragédiaként a tegnapot, simán meccsben lehettünk volna ha Watson nem ejti el a Td-t vagy nem csesszük el a goal line szitut , ez egy extra motivált vikings volt zadaval az élen , az offens össze fog állni és nem zárom ki h oda határidőig nem jön még erősítés .
Védelem az jobban zavart főleg a secondary igazából csak Jeffersont kellett volna kicsit megfogni ,látványosan nem tudtunk mit kezdeni vele .

Pozitívum így elsőre spec team nem lett jo vagy extra , de ez a mostani esgység talán már nem bukta volna el az sf elleni Po meccsett .

Bearst verni kell így vagy úgy nincs mese.

Szerkesztette: nando89
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Az offense dadogott, ez de azért betudható részben a hiányzóknak, meg ugye Watson is tehetett volna róla, hogy az elején elkapjuk a ritmust... lesz ez majd sokkal jobb is, biztos vagyok benne.
Ami jobban aggaszt, hogy a MIN rendesen beárazta a szépreményű védelmünket...remélem, összekapják magukat, mert nem erről volt szó! 😉
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Kulcscsont nem törött, kb. ez az egyetlen pozitívum.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
én egy elég sima vereséget várok vasárnap
alatriste
Ez komoly? Értem, amit írsz, de akkor is... Én már teljesen ráhangoltam magam a W-re. Az oddsok alapján is inkább nekünk áll a zászló.
nagylaza, főpohárnok
L-re számítok. Nem szokott épp a legélesebb lenni a csapat amikor sokat készülhetett 1 meccsre. Ritmusból jobban megy... 😀
alatriste
Sajnos, neked lett igazad.
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ex-Packereknek jól megy az első héten, már TD-t szereztek:

Jamaal Williams x2
Taysom Hill
Ty Montgomery
Equanimeous St. Brown

Szerkesztette: gamerkr

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Basszus, most nézem, megfordult a világ, a mixen már a Vikingeknek adják a meccset. Nem teccik.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Bold prediction a szezonra:

Az ST több TD-t szerez mint amennyit benyel.
A 2. legtöbb elkapott yardja A. Jones-nak lesz.
Az ST TD-t szerez a Super Bowlon a Kansas ellen.
Legalább 2 OL tag IR-re kerül a szezonban.
A védelem 20 pont alatt átlagol.
III. Károly kilátogat a londoni meccsünkre, de mivel semmit sem ért a szabályokból félidőben hazaviszik.
Jordan Love majomhimlős lesz.
Tactful Cactus
Most azt hiszed, hogy viccelsz. Pedig az ST TD-t fog szerezni a Super Bowlon, csak az nem biztos, hogy a KC ellen.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Bold prediction a szezonra:

Az ST több TD-t szerez mint amennyit benyel.
A 2. legtöbb elkapott yardja A. Jones-nak lesz.
Az ST TD-t szerez a Super Bowlon a Kansas ellen.
Legalább 2 OL tag IR-re kerül a szezonban.
A védelem 20 pont alatt átlagol.
III. Károly kilátogat a londoni meccsünkre, de mivel semmit sem ért a szabályokból félidőben hazaviszik.
Jordan Love majomhimlős lesz.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Azt írják hogy Bakh-Jenkins-Lazard trió nélkül leszünk este.

Utóbbin persze nem lepődünk meg, de én Bakhtiari miatt kezdek aggódni. Ugye fogjuk még látni pályán? Ugye?
gamerkr
Persze. A jovo heten, vagy ket het mulva, kulonben IR-en lenne, vagy PUP-n, ha meg kesobbre lenne varhato.
(#optimizmus)
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Azt írják hogy Bakh-Jenkins-Lazard trió nélkül leszünk este.

Utóbbin persze nem lepődünk meg, de én Bakhtiari miatt kezdek aggódni. Ugye fogjuk még látni pályán? Ugye?

több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
 www.theplayerstribune.com/posts/marcedes-lewis-nfl-football-green-bay-packers
SGBP
Végtelenül szimpatikus játékos, végtelenül szimpatikus hozzáállás.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én egy elég sima vereséget várok vasárnap
alatriste
Ez komoly? Értem, amit írsz, de akkor is... Én már teljesen ráhangoltam magam a W-re. Az oddsok alapján is inkább nekünk áll a zászló.
nagylaza, főpohárnok
L-re számítok. Nem szokott épp a legélesebb lenni a csapat amikor sokat készülhetett 1 meccsre. Ritmusból jobban megy... 😀
alatriste
Én jobban tartanék egy utolsó fordulókban kiengedős zacsitól a csoporton belül, mint addig bármilyentől

több mint 2 éve
SGBP 258
 www.theplayerstribune.com/posts/marcedes-lewis-nfl-football-green-bay-packers
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
én egy elég sima vereséget várok vasárnap
alatriste
Ez komoly? Értem, amit írsz, de akkor is... Én már teljesen ráhangoltam magam a W-re. Az oddsok alapján is inkább nekünk áll a zászló.
nagylaza, főpohárnok
L-re számítok. Nem szokott épp a legélesebb lenni a csapat amikor sokat készülhetett 1 meccsre. Ritmusból jobban megy... 😀
alatriste
Az, hogy "nem szokott", költői túlzás. Szezon közben - bye után és a PO-ban - tényleg nem nagyon használ a szabad hét (mindig félek is tőle rendesen), de a szezonnyitó meccsekre ez már jóval kevésbé igaz. Úgy látszik, túl mély nyomokat hagyott a tavalyi csúnya zakó a Saints ellen. Nehéz lenne elfelejteni azt a 3:38-at, kétségtelen. Előtte azonban a Packers hat éven keresztül zsinórban nyert az első fordulóban, két éve történetesen éppen idegenben a Vikingek ellen.
Számomra nem is annyira az a kérdés, hogy milyen formában kezdi a csapat a szezont, hanem az (amit gbol is írt), hogy mennyire képes jól működni a WR-garnitúra, főleg akkor, ha Lázár valóban nem tud pályára lépni. Másrészt: bármennyire is kedvelem, régen rossz, ha az ő játéka a meghatározó. Rajta kívül van még hat WR a rosteren. Nagyon kíváncsi leszek, mit sikerült összebarkácsolni Adams után.
nagylaza, főpohárnok
Ha megnyerjük, csodálkoznék, ha a főleg WR-ek miatt tennénk.
Látható volt a Rams meccsen is, hogy egy Kupp nem csinál nyarat, akármilyen jó elkapó is.
Szerintem akkor nyerhetünk, ha:
1. Az offense jó fal mellett kreatív játékokkal, a futókat és Tonyant is bevonva , kevés eladott labdával feltesz 2-3 TD-t.
2. A védelem teljesítve az elvárásokat megfogja a futást, nem enged nagy játékokat Jeffersonéknak, s talán 1-2 labdát is szerez.
3. A ST nem cseszi el, amit a védelem és a támadók összeraknak.
esz-ki-mo
Azt én sem állítottam, hogy a WR-eknek lesz köszönhető a győzelem (ha lesz győzelem). Javaslom, a 3. pontot felejtsük el.😊
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
én egy elég sima vereséget várok vasárnap
alatriste
Ez komoly? Értem, amit írsz, de akkor is... Én már teljesen ráhangoltam magam a W-re. Az oddsok alapján is inkább nekünk áll a zászló.
nagylaza, főpohárnok
L-re számítok. Nem szokott épp a legélesebb lenni a csapat amikor sokat készülhetett 1 meccsre. Ritmusból jobban megy... 😀
alatriste
Az, hogy "nem szokott", költői túlzás. Szezon közben - bye után és a PO-ban - tényleg nem nagyon használ a szabad hét (mindig félek is tőle rendesen), de a szezonnyitó meccsekre ez már jóval kevésbé igaz. Úgy látszik, túl mély nyomokat hagyott a tavalyi csúnya zakó a Saints ellen. Nehéz lenne elfelejteni azt a 3:38-at, kétségtelen. Előtte azonban a Packers hat éven keresztül zsinórban nyert az első fordulóban, két éve történetesen éppen idegenben a Vikingek ellen.
Számomra nem is annyira az a kérdés, hogy milyen formában kezdi a csapat a szezont, hanem az (amit gbol is írt), hogy mennyire képes jól működni a WR-garnitúra, főleg akkor, ha Lázár valóban nem tud pályára lépni. Másrészt: bármennyire is kedvelem, régen rossz, ha az ő játéka a meghatározó. Rajta kívül van még hat WR a rosteren. Nagyon kíváncsi leszek, mit sikerült összebarkácsolni Adams után.
nagylaza, főpohárnok
Ha megnyerjük, csodálkoznék, ha a főleg WR-ek miatt tennénk.
Látható volt a Rams meccsen is, hogy egy Kupp nem csinál nyarat, akármilyen jó elkapó is.
Szerintem akkor nyerhetünk, ha:
1. Az offense jó fal mellett kreatív játékokkal, a futókat és Tonyant is bevonva , kevés eladott labdával feltesz 2-3 TD-t.
2. A védelem teljesítve az elvárásokat megfogja a futást, nem enged nagy játékokat Jeffersonéknak, s talán 1-2 labdát is szerez.
3. A ST nem cseszi el, amit a védelem és a támadók összeraknak.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
én egy elég sima vereséget várok vasárnap
alatriste
Ez komoly? Értem, amit írsz, de akkor is... Én már teljesen ráhangoltam magam a W-re. Az oddsok alapján is inkább nekünk áll a zászló.
nagylaza, főpohárnok
L-re számítok. Nem szokott épp a legélesebb lenni a csapat amikor sokat készülhetett 1 meccsre. Ritmusból jobban megy... 😀
alatriste
Az, hogy "nem szokott", költői túlzás. Szezon közben - bye után és a PO-ban - tényleg nem nagyon használ a szabad hét (mindig félek is tőle rendesen), de a szezonnyitó meccsekre ez már jóval kevésbé igaz. Úgy látszik, túl mély nyomokat hagyott a tavalyi csúnya zakó a Saints ellen. Nehéz lenne elfelejteni azt a 3:38-at, kétségtelen. Előtte azonban a Packers hat éven keresztül zsinórban nyert az első fordulóban, két éve történetesen éppen idegenben a Vikingek ellen.
Számomra nem is annyira az a kérdés, hogy milyen formában kezdi a csapat a szezont, hanem az (amit gbol is írt), hogy mennyire képes jól működni a WR-garnitúra, főleg akkor, ha Lázár valóban nem tud pályára lépni. Másrészt: bármennyire is kedvelem, régen rossz, ha az ő játéka a meghatározó. Rajta kívül van még hat WR a rosteren. Nagyon kíváncsi leszek, mit sikerült összebarkácsolni Adams után.
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 360
én egy elég sima vereséget várok vasárnap
alatriste
Ez komoly? Értem, amit írsz, de akkor is... Én már teljesen ráhangoltam magam a W-re. Az oddsok alapján is inkább nekünk áll a zászló.
nagylaza, főpohárnok
Ha Lazard nem játszik, amire nagy az esély, akkor simán benne van a vereség. Még enélkül is rozsdás szokott lenni a támadás az első meccsen...talán a védelem meccsben tarthat.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 231 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
én egy elég sima vereséget várok vasárnap
alatriste
Ez komoly? Értem, amit írsz, de akkor is... Én már teljesen ráhangoltam magam a W-re. Az oddsok alapján is inkább nekünk áll a zászló.
nagylaza, főpohárnok
L-re számítok. Nem szokott épp a legélesebb lenni a csapat amikor sokat készülhetett 1 meccsre. Ritmusból jobban megy... 😀


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
én egy elég sima vereséget várok vasárnap
alatriste
Ez komoly? Értem, amit írsz, de akkor is... Én már teljesen ráhangoltam magam a W-re. Az oddsok alapján is inkább nekünk áll a zászló.