Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Zada most a Vikingsot választotta.
zacknorb
Micsoda hidegvérrel, rezzenéstelenül kezelitek az információt úgy látom! 😁🙂

Ui.: Mit gondoltok van benne 3 elit év még?
PatrickSKOL
Imádnivaló ember, de túl sérülékeny és nem jó a prognózisa egy ennyire elhúzódó hátsérülésnek.
Plusz tudtuk, hogy hozzánk nem jön vissza, szóval felesleges pánikolni. 😊
Fontos_Vidra
Mondjuk ez a kufárkodás nem épp az imádnivalóságát mutatta. Szóban elígérkezik 35 milláért, majd visszakozik, több pénzt kér, megadják neki, erre megint nem ír alá, hanem újabb pénzt kér. Persze elküldték a halálba.
Delfi.
Azt nem mondtam, hogy intelligens, mert szerintem ezbazon múlik, de imádnivaló csapat szempontjából. Nálunk tuti nagy szerepe volt az új, összetartó kultúra (play for each other) kultúra) megteremtésében.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Jött Jarran Reed Dt korábbi második körös , ha olcsó volt megtudok barátkozni vele , illetve talán azt jelzi h magasan nem akarunk dt-t pickelni .
több mint 2 éve
Delfi. Green Bay Packers 44 — delfi@freemail.hu
Zada most a Vikingsot választotta.
zacknorb
Micsoda hidegvérrel, rezzenéstelenül kezelitek az információt úgy látom! 😁🙂

Ui.: Mit gondoltok van benne 3 elit év még?
PatrickSKOL
Imádnivaló ember, de túl sérülékeny és nem jó a prognózisa egy ennyire elhúzódó hátsérülésnek.
Plusz tudtuk, hogy hozzánk nem jön vissza, szóval felesleges pánikolni. 😊
Fontos_Vidra
Mondjuk ez a kufárkodás nem épp az imádnivalóságát mutatta. Szóban elígérkezik 35 milláért, majd visszakozik, több pénzt kér, megadják neki, erre megint nem ír alá, hanem újabb pénzt kér. Persze elküldték a halálba.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Zada most a Vikingsot választotta.
zacknorb
Micsoda hidegvérrel, rezzenéstelenül kezelitek az információt úgy látom! 😁🙂

Ui.: Mit gondoltok van benne 3 elit év még?
PatrickSKOL
Imádnivaló ember, de túl sérülékeny és nem jó a prognózisa egy ennyire elhúzódó hátsérülésnek.
Plusz tudtuk, hogy hozzánk nem jön vissza, szóval felesleges pánikolni. 😊
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Én így nézem 😀
tavaly játszott 2 meccsen - 2 vereség
nem játszott 16 meccsen - 13 győzelem 3 vereség
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Mit gondoltok van benne 3 elit év még?
PatrickSKOL
Lett volna, igen. Ha marad GB-ben.🙂
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 387
Zada most a Vikingsot választotta.
zacknorb
Micsoda hidegvérrel, rezzenéstelenül kezelitek az információt úgy látom! 😁🙂

Ui.: Mit gondoltok van benne 3 elit év még?

Szerkesztette: PatrickSKOL
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Zada most a Vikingsot választotta.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de a Stafford-féle hozzáállás nekem szimpatikusabb, mint az, aminek nálunk van divatja mostanság.
nagylaza
Mondjuk a Rams mindenkit IS odavitt, hogy nyerjenek. Rodgers is adhatna kedvezményt, de az én szememben nem ő kezdte a GM-mel a kinek-a-nagyobb játékot. Sajnos ezért szó szerint fizetniük kell.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de a Stafford-féle hozzáállás nekem szimpatikusabb, mint az, aminek nálunk van divatja mostanság.
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Gute nagyon ül a babérjain. Azon dilemmázom, hogy draftról akar megoldani mindent, és spórol, hogy amikor elindul a szezon és látszanak az ordító hiányosságok, akkor legyen még miből erősíteni.
Csak erre tudok gondolni, ami pozitív, ha meg ennyire leszarja, akkor felesleges volt a Rodgers hosszabbítás és az Adams trade.
Fontos_Vidra
Mondjuk most epp ugy allunk, hogy valoszinuleg meg ahhoz is kell penzt talalni, hogy a draftoltak beferjenek a capbe (20M hely van, minusz Douglas es Tonyan idei hitje). Amig pl. Alexander hosszabbitasa nincs meg, addig szerintem ne nagyon szamitsunk arra, hogy nagyobb nev FA jon.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Gute nagyon ül a babérjain. Azon dilemmázom, hogy draftról akar megoldani mindent, és spórol, hogy amikor elindul a szezon és látszanak az ordító hiányosságok, akkor legyen még miből erősíteni.
Csak erre tudok gondolni, ami pozitív, ha meg ennyire leszarja, akkor felesleges volt a Rodgers hosszabbítás és az Adams trade.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 336
Don Hutson ugyanúgy 116 meccset játszott a GB-nél mint Adams, de neki 99 TD-je van, Adams-nek 73, úgy hogy elkapásokban kb 200al több van Admasnak és akkoriban azért nem ilyen volt a passzjáték. Ja és meg 1 info. 10 év alatt egy azaz 1 Fumble-ja volt.
Legendák 😃
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Részemről örülök Douglasnak és Tonyannak is, ugyanakkor nem értem mit láttok MVS-ben? Szarok a statjai, sosincs ott ahol a labda, ha véletlen mégis, akkor meg elejti. Akkor meg mire jó?
Delfi.
Én egy 3-4. számú elkapót, aki jobb napjain James Jones jobb napjait idézi, rosszabb napjain meg szolidan eltűnik.
több mint 2 éve
Delfi. Green Bay Packers 44 — delfi@freemail.hu
Nálam Mvs nem jönne vissza de h őszinte legyek én Douglastol is tartok h one year wonder , eddig sehol nem volt meg egy értelmes szezonja, egyik ps-bol került a másikba , nagyon jó volt tavaly de sok volt a szerencse 2 pickje legalább ordas nagy Pi volt ha emlékszünk a Browns meccsre , szal tőle én tartok de remélem rám cáfol .
nando89
Igen, ez előfordulhat, de akár az is, hogy jól érzi magát nálunk és ez hozta ki belőle a jó játékot. Nem tudom mennyire hangulatember, de időnként ARod arcáról is leolvasható, ha épp nincs hangulatban. Egyik meccsen még azon is tud mosolyogni, ha leviszik, máskor meg forgatja a szemét egy elejtett passzon. Szerencsénkre a tavalyi szezonban több volt a jobb pillanata. 😊
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Unpopular opinion: Jameson Williams túlértékelt, én bármelyik Ohio State elkapót előrébb helyezem.
zacknorb
Én bármelyiknek örülnék onnan is. Főleg, hogy Adamssel is azért lett meg ez a remek összhang, mert egy top route runner a srác. A két Buckeyes-os srác is ezekben kiemelkedő.


Részemről örülök Douglasnak és Tonyannak is, ugyanakkor nem értem mit láttok MVS-ben? Szarok a statjai, sosincs ott ahol a labda, ha véletlen mégis, akkor meg elejti. Akkor meg mire jó?
Delfi.
Hatalmas +1, a hideg kiráz tőle, hogy vissza fogjuk hozni. Főleg ha ezzel akarjuk letudni az FA-s WR "erősítést".


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Részemről örülök Douglasnak és Tonyannak is, ugyanakkor nem értem mit láttok MVS-ben? Szarok a statjai, sosincs ott ahol a labda, ha véletlen mégis, akkor meg elejti. Akkor meg mire jó?
Delfi.
Nálam Mvs nem jönne vissza de h őszinte legyek én Douglastol is tartok h one year wonder , eddig sehol nem volt meg egy értelmes szezonja, egyik ps-bol került a másikba , nagyon jó volt tavaly de sok volt a szerencse 2 pickje legalább ordas nagy Pi volt ha emlékszünk a Browns meccsre , szal tőle én tartok de remélem rám cáfol .
több mint 2 éve
Delfi. Green Bay Packers 44 — delfi@freemail.hu
Részemről örülök Douglasnak és Tonyannak is, ugyanakkor nem értem mit láttok MVS-ben? Szarok a statjai, sosincs ott ahol a labda, ha véletlen mégis, akkor meg elejti. Akkor meg mire jó?
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Unpopular opinion: Jameson Williams túlértékelt, én bármelyik Ohio State elkapót előrébb helyezem.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nekem legjobban tetsző párosítás: FA-n OBJ, drafton Jameson Williams.
Két jelenleg sérült WR, nem lenne megint 13 W, lassú szezonkezdet után beesnénk a PO-ba a 4. helyen, de javuló játékkal amikor év közepén már mindkét WR 100%-os lesz, első meccset valahogy vért hugyozve megnyerjük Dillon mögött a fagyban majd megyünk Floridába vagy domeba, bárhova ahol jó az idő és lehet passzolni a fiúknak és Rodgerst sem hátráltatja, hogy a jegesmedve akarja megdugni szünetben.

Nem októberben kell összeálljon az O, elég ha decemberre értik meg egymást.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
SGBP 258
Sztem első körben Wr-t húzunk valamelyik pickünkkel, meg a 2.-ban is. Wilson és Drake London top 15-be kimegy, az én favoritom Olave, mert ő a leg proready-bb és kiváló útvonal futó. Burks-re se bánkódnék elég nagy missmatch lenne a liga legtöbb cornerével szemben.
A 2. első körünk (ha még meg lesz és nem cseréljük el egy rutinos elkapóra) több posztra is mehet, edge/OT/DL.
Mivel OT-t később szoktunk húzni ezért azt tippelem hogy edge lesz a célpont, mert az első körben várt pass rusherek nagyon elitek. Ojabo a sérülése miatt bent lehet 28-i helyen de azon se lepődnék meg, ha Mafe érkezne, bár ő elég fejlesztésre váró prospect.
DL poszton Wyatt és Davis lehet a befutó, mindkettő hatalmas segítség lenne Clarck-nak.
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
itt az ideje átnézni, hogy mennyi pick-ünk is van.

Round 1 (Pick 22 from Raiders)
Round 1 (Pick 28)
Round 2 (Pick 53 from Raiders)
Round 2 (Pick 59)
Round 3 (Pick 92)
Round 4 (Pick 132)
Round 4 (Pick 140*)
Round 5 (Pick 171)
Round 7 (Pick 228 from Bears via Texans)
Round 7 (Pick 249)
Round 7 (Pick 258*)

Hatodik körös nincs, mert Cobb-ért oda adtunk a Texans-nak. Viszont kaptunk egy hetediket Hollman-ért.

Szerintem a főbb need-ek:
WR - Ezt nem kell magyarázni, még ha MVS-t maradásra bírjuk és kezdő(!) lesz.
DL - Clark mellé nagyon kellene egy stabil kezdő - Keke kiesett, de a nyomásra nagy szükség lesz belülről. Z'Smith aki mindenhonnan is tudott passzt siettetni kiesett. A rotációs embereinkkel nincs bajom.
RT - Jenkins-t nem tudom mennyire fogjuk ismét kitolni a szélre, én preferálnám egy "született" right-tackle beszerzését. Mivel mégis konstans tudott lenni a fal - talán csak futás blokkban estünk vissza - nálam azért csak harmadik need.
TE - nem tudom most hogyan illeszthető meg MLF rendszerébe egy sokoldalú tight-end - 2020-ban Tonyan elite volt, és tavaly baromira hiányzott a stabil tight-end játék. Kérdés, hogy az Adams-re finom hangolt pici-passzok erőltetése, hogyan alakul majd a gameplan-ben. És Tonyan-nak idő kell mire letolja a rehab-ot.
SS - Savage játéka érezhetően visszaesett nálam, hátsó körökben várok húzást.
OLB - Gary-Smith páros okés, csak kell az utánpótlás.
gamerkr
Hasonloan gondolom , én piacról várok még egy veterán Lb-t ( Mercilus ? ) sztm nem volt rossz amikor játszott és drága sem lenne .
Mindenképpen várok még piacról egy elkapót .

Draft első körben Wr : Wilson ,Burks,Williams ,London négyesből egy biztosan elérhető lesz (nekem Williams vagy Burks tetszene a legjobban .
Utána saját pickből Dl 😀evonte Wyatt sztm Clark melett nagyon jol mutatna fal közepén .
Második körökben : jöhetne egy T elég mély a class lehet válogatni , másik pickel meg lehet beruháznék még1 elkapóra .
Maradékból meg ahogy irod jöhetne egy Db és egy TE is.

A hetedik körös cetlikből pedig kell fogni egy jó gunnert , meg a másik 2 cetlivel is igazán a spec teamet erősíteném , mert ott a legnagyobba káosz .
nando89
Majdnem ugyanezt gondolom.

FA -ről KELL egy elkapó! (mit szólnátok OBJ-hoz? Tavaly már majdnem jött... ha egészséges, akkor gyilkos lehetne Rodgerssel párban...de ha nem ő, akkor valaki a LAndry-Fuller-Crowder trióból.) Én MVS-nek nem vagyok nem rajongója, de kevés pénzért, vagy ha más nem jön, akkor jöhet ő is.
Illetve a lejárt szerződésűek közül még visszajöhetne olcsón pár ember (Mercilus, Sullivan, Lancaster) a mélységet javítva.

Draftről az első kör WR és RT, ez elég egyértelműnek tűnik, ráadásul mindkét posztra elég jó a class, tehát a kör második felére is maradhat kezdő kaliber.
2. körre szívem szerint WR és TE picket mondanék, előzőt akkor, ha nem sikerül az FA-ról igazolni kezdőt, TE esetében inkább az a gond, hogy lesz-e még bent megfelelő minőségű játékos... ha valamelyik nem jön össze, akkor DL. (Nekem a secondary alapvetően rendben van.)
3-4. körben jöhetne még Edge, LB, meg ahová még marad olyan ember, akit kinéztünk magunknak.
Köszönhetően az Adams trade-nek, most kivételesen úgy látom, szépen betömhetünk minden need-et a draftról, s még mélyítésre is marad pár hátsó pick.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
itt az ideje átnézni, hogy mennyi pick-ünk is van.

Round 1 (Pick 22 from Raiders)
Round 1 (Pick 28)
Round 2 (Pick 53 from Raiders)
Round 2 (Pick 59)
Round 3 (Pick 92)
Round 4 (Pick 132)
Round 4 (Pick 140*)
Round 5 (Pick 171)
Round 7 (Pick 228 from Bears via Texans)
Round 7 (Pick 249)
Round 7 (Pick 258*)

Hatodik körös nincs, mert Cobb-ért oda adtunk a Texans-nak. Viszont kaptunk egy hetediket Hollman-ért.

Szerintem a főbb need-ek:
WR - Ezt nem kell magyarázni, még ha MVS-t maradásra bírjuk és kezdő(!) lesz.
DL - Clark mellé nagyon kellene egy stabil kezdő - Keke kiesett, de a nyomásra nagy szükség lesz belülről. Z'Smith aki mindenhonnan is tudott passzt siettetni kiesett. A rotációs embereinkkel nincs bajom.
RT - Jenkins-t nem tudom mennyire fogjuk ismét kitolni a szélre, én preferálnám egy "született" right-tackle beszerzését. Mivel mégis konstans tudott lenni a fal - talán csak futás blokkban estünk vissza - nálam azért csak harmadik need.
TE - nem tudom most hogyan illeszthető meg MLF rendszerébe egy sokoldalú tight-end - 2020-ban Tonyan elite volt, és tavaly baromira hiányzott a stabil tight-end játék. Kérdés, hogy az Adams-re finom hangolt pici-passzok erőltetése, hogyan alakul majd a gameplan-ben. És Tonyan-nak idő kell mire letolja a rehab-ot.
SS - Savage játéka érezhetően visszaesett nálam, hátsó körökben várok húzást.
OLB - Gary-Smith páros okés, csak kell az utánpótlás.
gamerkr
Hasonloan gondolom , én piacról várok még egy veterán Lb-t ( Mercilus ? ) sztm nem volt rossz amikor játszott és drága sem lenne .
Mindenképpen várok még piacról egy elkapót .

Draft első körben Wr : Wilson ,Burks,Williams ,London négyesből egy biztosan elérhető lesz (nekem Williams vagy Burks tetszene a legjobban .
Utána saját pickből Dl 😀evonte Wyatt sztm Clark melett nagyon jol mutatna fal közepén .
Második körökben : jöhetne egy T elég mély a class lehet válogatni , másik pickel meg lehet beruháznék még1 elkapóra .
Maradékból meg ahogy irod jöhetne egy Db és egy TE is.

A hetedik körös cetlikből pedig kell fogni egy jó gunnert , meg a másik 2 cetlivel is igazán a spec teamet erősíteném , mert ott a legnagyobba káosz .
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 582 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
itt az ideje átnézni, hogy mennyi pick-ünk is van.

Round 1 (Pick 22 from Raiders)
Round 1 (Pick 28)
Round 2 (Pick 53 from Raiders)
Round 2 (Pick 59)
Round 3 (Pick 92)
Round 4 (Pick 132)
Round 4 (Pick 140*)
Round 5 (Pick 171)
Round 7 (Pick 228 from Bears via Texans)
Round 7 (Pick 249)
Round 7 (Pick 258*)

Hatodik körös nincs, mert Cobb-ért oda adtunk a Texans-nak. Viszont kaptunk egy hetediket Hollman-ért.

Szerintem a főbb need-ek:
WR - Ezt nem kell magyarázni, még ha MVS-t maradásra bírjuk és kezdő(!) lesz.
DL - Clark mellé nagyon kellene egy stabil kezdő - Keke kiesett, de a nyomásra nagy szükség lesz belülről. Z'Smith aki mindenhonnan is tudott passzt siettetni kiesett. A rotációs embereinkkel nincs bajom.
RT - Jenkins-t nem tudom mennyire fogjuk ismét kitolni a szélre, én preferálnám egy "született" right-tackle beszerzését. Mivel mégis konstans tudott lenni a fal - talán csak futás blokkban estünk vissza - nálam azért csak harmadik need.
TE - nem tudom most hogyan illeszthető meg MLF rendszerébe egy sokoldalú tight-end - 2020-ban Tonyan elite volt, és tavaly baromira hiányzott a stabil tight-end játék. Kérdés, hogy az Adams-re finom hangolt pici-passzok erőltetése, hogyan alakul majd a gameplan-ben. És Tonyan-nak idő kell mire letolja a rehab-ot.
SS - Savage játéka érezhetően visszaesett nálam, hátsó körökben várok húzást.
OLB - Gary-Smith páros okés, csak kell az utánpótlás.

több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Mire írja Renningan, hogy pocsék Adams szerződése?
Fontos_Vidra
" A 140 millió dollárból mindössze 22,75 millió dollár teljesen garantált: a 19,25 millió dollárnyi aláírási bónusz és a 3,5 millió dolláros 2022-es alapfizetése. Ennyi. Ahogy a fenti táblázaton is látszik, nincs is több pirossal jelölt garantált tartalom, vagyis Adamst már 2023-ban ki lehet vágni 15,12 millió dollárt spórolva, ami nonszensz egy ilyen kaliberű játékosnál. Ez persze nem azt jelenti, hogy el is fogják küldeni, mert nem adtak volna érte egy első és egy második kört, de ettől még a játékos szempontjából ez semmivel nem jobb, mint franchise tag alatt játszani "