Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
5 év - 141 M , ennyit nem adtunk volna neki, ő meg gondolom kevesebbel nem érte be.
Mondjuk ha az 1 kör mellé megkapnánk Renfrow-t is, akkor lehetne pótolni őt.
Free agency-ről már nincs extra elkapó, de pl. JuJu vagy Landry azért elszaladgálna nálunk.
S persze az első körös WR pick kötelező ebben az esetben, vagy inkább úgy mondom, a class legjobb elkapóját kell elhoznunk.
Egész őszintén, egy szupersztár WR helyett (aki ugye bármikor lesérülhet) én inkább 3-4 jó WR- rel futnék neki a SB run-nak...meg ugye tudjuk, hogy A-Rod úgyis sztárt csinál még a szertárosból is 😉
esz-ki-mo
első és második kör idén, ennyit kaptok

több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
5 év - 141 M , ennyit nem adtunk volna neki, ő meg gondolom kevesebbel nem érte be.
Mondjuk ha az 1 kör mellé megkapnánk Renfrow-t is, akkor lehetne pótolni őt.
Free agency-ről már nincs extra elkapó, de pl. JuJu vagy Landry azért elszaladgálna nálunk.
S persze az első körös WR pick kötelező ebben az esetben, vagy inkább úgy mondom, a class legjobb elkapóját kell elhoznunk.
Egész őszintén, egy szupersztár WR helyett (aki ugye bármikor lesérülhet) én inkább 3-4 jó WR- rel futnék neki a SB run-nak...meg ugye tudjuk, hogy A-Rod úgyis sztárt csinál még a szertárosból is 😉
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 265 — playoffs???
Kik az elkapók most GB-ben?



több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Davante Adams' contract is worth $141.25M over five years
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 151
Idén elég mély a WR class. Pick is lesz …
Tomcsik
Adams-et nem képesek pótolni, mellé kellett volna hozni, nem az ő érte kapott pickekből hozni kettőt. 😀
KeyG
Azért elég szorult helyzetbe voltak a cappel, Adams állítólag nemet mondott nekik az évi 23 millás ajánlatra… Akkor màr legalább legyen belőle egy első kör…Mondjuk nekünk is nagyon kell WR a drafton szóval én nem örülök ha kettőt is kivisznek …
Tomcsik
Én nem tudom elhinni, hogy Rodgers úgy maradt itt, hogy Adams trade.
KeyG
pedig állítólag igen
briareos
Rohadt érdekes, de ez az egész offseason az. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Rogers lettt a GM is vlsz
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Idén elég mély a WR class. Pick is lesz …
Tomcsik
Adams-et nem képesek pótolni, mellé kellett volna hozni, nem az ő érte kapott pickekből hozni kettőt. 😀
KeyG
Azért elég szorult helyzetbe voltak a cappel, Adams állítólag nemet mondott nekik az évi 23 millás ajánlatra… Akkor màr legalább legyen belőle egy első kör…Mondjuk nekünk is nagyon kell WR a drafton szóval én nem örülök ha kettőt is kivisznek …
Tomcsik
Én nem tudom elhinni, hogy Rodgers úgy maradt itt, hogy Adams trade.
KeyG
pedig állítólag igen

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 151
Idén elég mély a WR class. Pick is lesz …
Tomcsik
Adams-et nem képesek pótolni, mellé kellett volna hozni, nem az ő érte kapott pickekből hozni kettőt. 😀
KeyG
Azért elég szorult helyzetbe voltak a cappel, Adams állítólag nemet mondott nekik az évi 23 millás ajánlatra… Akkor màr legalább legyen belőle egy első kör…Mondjuk nekünk is nagyon kell WR a drafton szóval én nem örülök ha kettőt is kivisznek …
Tomcsik
Én nem tudom elhinni, hogy Rodgers úgy maradt itt, hogy Adams trade.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Per a source, the Packers we’re willing to pay Adams equally to what the Raiders are with this new deal but Adams preferred to play elsewhere.

Aaron Rodgers was aware of the developments with Adams as they unfolded in recent days.

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Idén elég mély a WR class. Pick is lesz …
Tomcsik
Adams-et nem képesek pótolni, mellé kellett volna hozni, nem az ő érte kapott pickekből hozni kettőt. 😀
KeyG
Azért elég szorult helyzetbe voltak a cappel, Adams állítólag nemet mondott nekik az évi 23 millás ajánlatra… Akkor màr legalább legyen belőle egy első kör…Mondjuk nekünk is nagyon kell WR a drafton szóval én nem örülök ha kettőt is kivisznek …

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 151
Idén elég mély a WR class. Pick is lesz …
Tomcsik
Adams-et nem képesek pótolni, mellé kellett volna hozni, nem az ő érte kapott pickekből hozni kettőt. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Idén elég mély a WR class. Pick is lesz …

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hahaha Rodgers megérdemli hogy megint nem lesz normális elkapója 😀😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Cubehor Los Angeles Rams 317
Két első körrel mehet a feltrade Carson Strongért.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Adams a Raidersbe… Az igen. Kivi vagyok mit kaptatok érte

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
na most mi lesz?

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Equanimeous St. Brown közben megy át Chicagoba.
Amúgy ennyi erővel én inkább mentem volna a tesó mellé/mögé Detroitba.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Rodgers cserét kér, mer nem miatta kérnek cserét.
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 152
Ti mit vártok még a FA piactól?
A lejárt szerződésűek közül jó lenne még pár embert újraigazolni (pl. Douglas, Tonyan...esetleg Mercilus, Sullivan, Kelly, ha kevéssel beérik...Kingről én köszönettel lemondanék...)
Illetve nem ártana néhány új igazolás, azokon a posztokon, ahol a draft felhozatal nem tűnik túl jónak.
Igazából egy WR 2 kellene leginkább, de ott elég jó a draft class, ellőhetnénk rá azt a régóta emlegetett első kört...támadófalba pedig általában jól szoktunk draftolni... szóval inkább védőoldalra igazolnék még pár embert, kérdés, hogy mely posztokra s kiket?
esz-ki-mo
Én nagyon szeretném ha Tonyant visszahoznánk. Tény, hogy nincs pénz de jelenleg TE-nek látszó játékos sincs a csapatban. Nem csak az elkapásai miatt lenne fontos, de a kiesése után a futás sem ment úgy. AJ szélső futásainál nagyon fontos szerepe volt.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Azért az látszik, hogy lehet ésszel is szerződést kötni, Godwin 3év/60 M. Piszok jó WR, 26 éves, még mindig fejlődhet. Azért Adams-nak a tag abszolút nem rossz pénz, azért ez nem az a kategória, hogy jóval alul lenne fizetve. Azt amúgy lehet tudni, hogy Adams mennyit szeretne kapni?
Pep71
A játékosok nem is annyira a várható pénz miatt nem szeretik a taget (mert az tényleg jó szokott lenni), hanem mert csak egy 1 éves üzlet, nem ad hosszabb távú biztonságot. Szokták még a bizalom hiányának jeleként is sérelmezni.
több mint 2 éve
SGBP 258
Ti mit vártok még a FA piactól?
A lejárt szerződésűek közül jó lenne még pár embert újraigazolni (pl. Douglas, Tonyan...esetleg Mercilus, Sullivan, Kelly, ha kevéssel beérik...Kingről én köszönettel lemondanék...)
Illetve nem ártana néhány új igazolás, azokon a posztokon, ahol a draft felhozatal nem tűnik túl jónak.
Igazából egy WR 2 kellene leginkább, de ott elég jó a draft class, ellőhetnénk rá azt a régóta emlegetett első kört...támadófalba pedig általában jól szoktunk draftolni... szóval inkább védőoldalra igazolnék még pár embert, kérdés, hogy mely posztokra s kiket?
esz-ki-mo
Addig semmit míg nem hosszabbítunk Jaire-al és nem hosszabbítunk vagy trade-eljük el Adams-et. Én most arra tippelek hogy megy a Raidershez egy első kör plusz egy játékosért cserébe (Bryan Edwards pl.).
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Ti mit vártok még a FA piactól?
A lejárt szerződésűek közül jó lenne még pár embert újraigazolni (pl. Douglas, Tonyan...esetleg Mercilus, Sullivan, Kelly, ha kevéssel beérik...Kingről én köszönettel lemondanék...)
Illetve nem ártana néhány új igazolás, azokon a posztokon, ahol a draft felhozatal nem tűnik túl jónak.
Igazából egy WR 2 kellene leginkább, de ott elég jó a draft class, ellőhetnénk rá azt a régóta emlegetett első kört...támadófalba pedig általában jól szoktunk draftolni... szóval inkább védőoldalra igazolnék még pár embert, kérdés, hogy mely posztokra s kiket?
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 152
Pat O'Donnell érkezett hozzátok tőlünk.

Nem rossz punter (jobb lábas), de gyakran túlrúgja a coveraget rövid hangtimemal. S valószínűleg 1,5-2 millió környékét is eltesz.
tüsi91
Csak javulhatunk ezen a poszton!
| Mondjuk minden új punter érkezéskor kb 10-15 éve. |
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Azért az látszik, hogy lehet ésszel is szerződést kötni, Godwin 3év/60 M. Piszok jó WR, 26 éves, még mindig fejlődhet. Azért Adams-nak a tag abszolút nem rossz pénz, azért ez nem az a kategória, hogy jóval alul lenne fizetve. Azt amúgy lehet tudni, hogy Adams mennyit szeretne kapni?
Pep71
Legjobban fiztett wr szeretne lenni, szal éves szinten 22-23-24 milla , nehéz lesz megoldani , neki is max majd void éveket raknak be , de ha ez meg is lesz , Jaire is rekord pénzt akar , és kéne még egy wr2 meg Turner helyére egy T , én az elkapot mindenképp piacról próbálnám , és akkor 1/28-rajöhet egy T abból most ugy is elég mély és a jo class.
nando89
Sot, ennel is tobbet, mert Hopkins szerzodesenel is jobbat akar, ami 27 millios eves atlag. De ez meg megoldhato, nagyobb signing bonusszal az elso eves hit lehet viszonylag alacsony (akar lenyegesen kevesebb, mint a tag), plane void evekkel, de a csapat nem szeret nagyobb garantalt penzeket adni szerzodesek kesobbi eveiben, valoszinuleg ezen megy a vita.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Pat O'Donnell érkezett hozzátok tőlünk.

Nem rossz punter (jobb lábas), de gyakran túlrúgja a coveraget rövid hangtimemal. S valószínűleg 1,5-2 millió környékét is eltesz.