Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Mert az a mentalitás nagyon kell, amit a vezetőség mutatott a tavalyi szezonban, ill az elmúlt offseasonokban.
twitch(4thline)
Nekem nincs vele gondom. Mi nem tetszett benne?
gremi
Mindenki látta a csúnyán el elbukott 9ers elleni NFC döntő után, h mik a hiányzó posztok. A HoF irányító adott volt.(aki mvp szezont tolt) Erre kidobtuk az első három kört. Brady elment Tampaba és akit csak szeretett volna, megkapott. Illetve top D is megadatott neki. GB-ben egy jaguars csere cserecsapatos wr a második számú elkapó, liga hátsó fele D-vel. Azt ugye tudjuk azóta, h melyik hozzá állás jött be...De ezt már kicsit unom leírni, annyiszor volt már róla szó. Esküszöm valamennyire várom, h meglássuk ez a csapat mire képes, ha nem a liga egyik valaha volt legtehetsegesebb QB-ja van a keretben...
twitch(4thline)
49ers ellen a futas elleni vedelem miatt kaptunk ki. Draftoltunk es FArol hoztunk LBt, javult a helyzet. Tampa ellen a CB poszt volt a vesztunk. Draftoltunk elso korben egy CB-t (es visszahoztuk Kinget 😀).
Kit kapott Brady Tampaban? A csapat magja keszen volt, hoztak a kivansagara egy bukott futot, aki a POban megtaltosodott, egy 1 evet kihagyo/vegigbúlizo TEet es egy sok helyrol kiutalt/kidobott (amugy tehetseges) WR3at.
Egy NFL csapat nem 1 emberrol es annak teljesitmenyerol szol. 3 csapatreszed van. Es igen, valoszinuleg ha Rodgers veszi a kalapjat, lesz visszaeses. Csak nem tudjuk hogy mekkora.
gremi
Én úgy emlékszem felcserérltünk egy qb-ért, aki ARod mellett tölti ki az újonc szerződésének jelentős részét. Hoztunk egy harmadik számú, elkapni nem tudó 3. számú RB-t, 2. körben...Majd visszaigazoltuk Jonest. Illetve a harmadik körben valakit, akire kb senki nem emlékezne, ha nem minden idők legrosszabb draftján jött volna. Fa piacról hoztunk egy LB-t, aki több meccset hagyott ki az elmúlt években, mint amit játszott. Azt is középszerű szinten. Illetve egy wr-t, aki kiülte a szezont. Amennyiben ez minőségibb előrelepés, mint amit a Tampa hozott össze, hát legyen! Három csapatrész....Egy kb legrosszabb spec. team teljesítményt hozunk folyamat, és liga második fele D-t. 2012 óta nem volt első körös prospect húzva az O-ba. Akkor ebből a csapatból vedd ki a legfontosabb poszton játszó, korszakos tehetséget és sejtheni lehet mekkora lesz a visszaesés. (Közben a Bears úgy fest nem tolja tovább fullba a kretént. És a Vikings sem hiszem, hogy messze van attól, h előrébb lépjenek) Senkinek nem az a célja, hogy egy "stabil PO csapat" legyen.

Szerkesztette: twitch(4thline)
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Eddig két dolgot tudunk biztosan, minden más bizonytalan:
1. Nem a vezetőség akarja Rodgers távozását, ellenkezőleg, könyörögnek neki, hogy maradjon
2. Nem Rodgers akar távozni, a vezetőség teremt olyan helyzetet, hogy ne legyen más választása
nagylaza
A vezetőség kritikán aluli draftokat tol,nem képesek normális WR-t hozni évek óta stb.. máshol meg pár év alatt SB csapatot raknak össze a semmiből lásd Tampa, mert próbálkoznak és akarnak SB-t.
Aarod meg MVP szezont. Döntse el mindenki maga, hogy akkor ki is a hibás a kialakult helyzetért.
Pep71
Tehát Rodgers saját kútfőből hívott mindent, rakta össze a teljes gameplant és valósította meg és így lett MVP a vezetőség, a játékosállomány és az edzői stáb visszahúzó ereje ellenére... Aha, érdekes.

több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
3 csapatreszed van.
gremi
Máshol. Nálunk csak kettő.
nagylaza
nagyobb baj hogy az ellenfél harmadik egysége által szerzett pontok is beleszámítanak a végeredménybe 😛

több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
3 csapatreszed van.
gremi
Máshol. Nálunk csak kettő.
nagylaza
na bakker kiköptem a kávém.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
3 csapatreszed van.
gremi
Máshol. Nálunk csak kettő.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én nem tartom trének a Stokes picket, véleményem szerint a BPA volt 29. helyen corner poszton Samuel alulméretezettsége miatt.

SGBP
Mondjuk ezt az pont az apja után megjegyezni mókás szempont 😛 😉 Attól még Stokes jobb lehet, csak Samuel esetében nem a méret a lényeg 😊
dande
Azt gondolom, hogy Jaire mellé kellett egy magasabb CB. Van egy olyan érzésem, hogy a Buffalo kivitte volna, ha bent hagyjuk, ezért nem cseréltünk ki az 1.-ből.
SGBP
Jó így ok, csak önmagában nem értettem miért probléma ez vele kapcsolatban.
több mint 3 éve
SGBP 260
Én nem tartom trének a Stokes picket, véleményem szerint a BPA volt 29. helyen corner poszton Samuel alulméretezettsége miatt.

SGBP
Mondjuk ezt az pont az apja után megjegyezni mókás szempont 😛 😉 Attól még Stokes jobb lehet, csak Samuel esetében nem a méret a lényeg 😊
dande
Azt gondolom, hogy Jaire mellé kellett egy magasabb CB. Van egy olyan érzésem, hogy a Buffalo kivitte volna, ha bent hagyjuk, ezért nem cseréltünk ki az 1.-ből.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én nem tartom trének a Stokes picket, véleményem szerint a BPA volt 29. helyen corner poszton Samuel alulméretezettsége miatt.

SGBP
Mondjuk ezt az pont az apja után megjegyezni mókás szempont 😛 😉 Attól még Stokes jobb lehet, csak Samuel esetében nem a méret a lényeg 😊
több mint 3 éve
SGBP 260
Én nem tartom trének a Stokes picket, véleményem szerint a BPA volt 29. helyen corner poszton Samuel alulméretezettsége miatt.
Wr-t húzhatunk 2.körben nem is akármilyeneket, Dyami Brown, St.Brown vagy Nico Collins is azonnali upgrade lenne...és akkor nem is említettem E.Moore-t, vagy Marshall-t.
Valamiért nem csak nálunk csúszott Barmore, JOK, Teven Jenkins.

Elsőre én is azt mondtam, hogy korai Stokes, de 1-2 óra múlva megbarátkoztam abszolút a választással.

Nem tudom ki-hogy van vele, de kezd elegem lenni ebből az ARod drámából.
Amellett, hogy imádom valaminek most már történnie kell vagy pozitív vagy negatív oldalon, de az legyen végérvényes...
több mint 3 éve
D-Train Green Bay Packers Auburn Tigers 29
10 ev, 9 vedo es egy iranyito az elso korben.
JéBé
de legalább egyszer lett volna egy jó védelem...😀
Pep71
Pont ez a legidegesítőbb az egészben hogy hosszú évek óta öljük bele a magas pickeket a D-be és az átlagosnál jobb nagyon kevésszer volt...(top 5 védelemről meg aztán ne is beszéljünk)
Ehelyett folyamatosan ha a védelem megy a pályára az ember gyomra összeszorul és csak imádkozik hogy ne csináljunk valami oltári balfaszságot, pedig azért ebben a védelemben vannak jó játékosok és playmakerek bőven de valahogy mégse azt érzi az ember hogy csak nyugodtan legyetek a pályán nem lesz baj. Na mind1 új coordinátor új remények...
Ellentétben a támadósorral amit nem nagyon támogatunk az elmúlt években mégis többnyire hozzák magukat sőt...
Egyébként a Stokes pickkel semmi bajom, hiányposztra jött és kellett valaki King mellé/elé aki gyors és magas, jó párja lesz idővel Alexandernek, mentalitása is hasonló. Secondary nagyjából megvan (talán egy csere safety jöhetne hátsó körökben majd)
Mai napra is még jó kis játékosok maradtak bent, a tavalyi után én már örülök ha posztot találunk szóval ha a WR, OT,DL,LB posztokra jönnének emberek a kövi 2 napban akkor én már elégedett vagyok 😊
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Mert az a mentalitás nagyon kell, amit a vezetőség mutatott a tavalyi szezonban, ill az elmúlt offseasonokban.
twitch(4thline)
Nekem nincs vele gondom. Mi nem tetszett benne?
gremi
Mindenki látta a csúnyán el elbukott 9ers elleni NFC döntő után, h mik a hiányzó posztok. A HoF irányító adott volt.(aki mvp szezont tolt) Erre kidobtuk az első három kört. Brady elment Tampaba és akit csak szeretett volna, megkapott. Illetve top D is megadatott neki. GB-ben egy jaguars csere cserecsapatos wr a második számú elkapó, liga hátsó fele D-vel. Azt ugye tudjuk azóta, h melyik hozzá állás jött be...De ezt már kicsit unom leírni, annyiszor volt már róla szó. Esküszöm valamennyire várom, h meglássuk ez a csapat mire képes, ha nem a liga egyik valaha volt legtehetsegesebb QB-ja van a keretben...
twitch(4thline)
49ers ellen a futas elleni vedelem miatt kaptunk ki. Draftoltunk es FArol hoztunk LBt, javult a helyzet. Tampa ellen a CB poszt volt a vesztunk. Draftoltunk elso korben egy CB-t (es visszahoztuk Kinget 😀).
Kit kapott Brady Tampaban? A csapat magja keszen volt, hoztak a kivansagara egy bukott futot, aki a POban megtaltosodott, egy 1 evet kihagyo/vegigbúlizo TEet es egy sok helyrol kiutalt/kidobott (amugy tehetseges) WR3at.
Egy NFL csapat nem 1 emberrol es annak teljesitmenyerol szol. 3 csapatreszed van. Es igen, valoszinuleg ha Rodgers veszi a kalapjat, lesz visszaeses. Csak nem tudjuk hogy mekkora.
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Azt hittem a tavalyi első kör után, hogy még egy ilyen első nap nem lesz.
De így: üzengetés, találgatás, megyek-maradok, menjél-maradjál, Stokes. Két NFC döntőt (jó, buktuk őket) követően ez így elég tré.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 339
10 ev, 9 vedo es egy iranyito az elso korben.
JéBé
de legalább egyszer lett volna egy jó védelem...😀
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 897
10 ev, 9 vedo es egy iranyito az elso korben.
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 339
Eddig két dolgot tudunk biztosan, minden más bizonytalan:
1. Nem a vezetőség akarja Rodgers távozását, ellenkezőleg, könyörögnek neki, hogy maradjon
2. Nem Rodgers akar távozni, a vezetőség teremt olyan helyzetet, hogy ne legyen más választása
nagylaza
A vezetőség kritikán aluli draftokat tol,nem képesek normális WR-t hozni évek óta stb.. máshol meg pár év alatt SB csapatot raknak össze a semmiből lásd Tampa, mert próbálkoznak és akarnak SB-t.
Aarod meg MVP szezont. Döntse el mindenki maga, hogy akkor ki is a hibás a kialakult helyzetért.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
Eddig két dolgot tudunk biztosan, minden más bizonytalan:
1. Nem a vezetőség akarja Rodgers távozását, ellenkezőleg, könyörögnek neki, hogy maradjon
2. Nem Rodgers akar távozni, a vezetőség teremt olyan helyzetet, hogy ne legyen más választása
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
Egyébként Rodgers mondott már valamit? Arra valahogy nem vagyok kíváncsi melyik twitteres okostojás mit hallott a tutibiztos forrásától
Peszinter Ferenc
Ilyenkor a csend is sokatmondó tud lenni.
Nyilván ha nagyon akarja, már tegnap este megcáfolja 10 percen belül.
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Egyébként Rodgers mondott már valamit? Arra valahogy nem vagyok kíváncsi melyik twitteres okostojás mit hallott a tutibiztos forrásától
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Most, hogy elsőnek a CB needet kipipáltuk (hogy kivel, azt most hagyjuk), érdemes a második körre fókuszálni.
Azt néztem, hogy a minket érintő posztokon még egész szép számmal vannak első körre-második kör első felére várt prospectek, így talán megfontolandó lenne egy esetleges felcsere a kör közepére...
WR E. Moore, Marshall
DT Bateman, Onwuzurike
OT Jenkins, Radunz, Cosmi, Little, Eichenberg
C Dickerson, Humprey, Meinerz

Szóval van még választék, remélem, em csúszunk le róluk...
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Ha ennek a pasinak nő kerül a közelébe, akkor teljesen megvadul...

Nem tudom, hogy mióta megy ez a dolog a háttérben, de úriember ezt nem így intézi...
Az időzítésből arra következtetek, hogy véglegesen megromlott a viszony a vezetőség és AR között.
Ebből kiülés lesz, de még a visszavonulást sem látom lehetetlennek.
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Mert az a mentalitás nagyon kell, amit a vezetőség mutatott a tavalyi szezonban, ill az elmúlt offseasonokban.
twitch(4thline)
Nekem nincs vele gondom. Mi nem tetszett benne?
gremi
Mindenki látta a csúnyán el elbukott 9ers elleni NFC döntő után, h mik a hiányzó posztok. A HoF irányító adott volt.(aki mvp szezont tolt) Erre kidobtuk az első három kört. Brady elment Tampaba és akit csak szeretett volna, megkapott. Illetve top D is megadatott neki. GB-ben egy jaguars csere cserecsapatos wr a második számú elkapó, liga hátsó fele D-vel. Azt ugye tudjuk azóta, h melyik hozzá állás jött be...De ezt már kicsit unom leírni, annyiszor volt már róla szó. Esküszöm valamennyire várom, h meglássuk ez a csapat mire képes, ha nem a liga egyik valaha volt legtehetsegesebb QB-ja van a keretben...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
 www.youtube.com/watch?v=RuyS_DcEw0Q
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Nem ezt vartam , de ez meg be is johet ..
Egyelőre Jobban izgat az Aaron saga.
Gute elmondta draft után h nem lesz trade ..
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
Stokes magassága 6'1" ez biztos fontos volt hogy nem akartunk meg egy undersized kezdo CB-t. Hiába jó Jaire kicsit alacsony. Jo duo most ez így.
stokes nagyon gyors de inkabb egyenes vonalban. Irányvaltasai nem olyan fluidak.
Ami előny, hogy volt hogy mecsekre leradirozott embereket, tapasztalt pressben és egész jó is benne.
Kezei nem jók, sok INT eselyes labdát ejtett el.

Jó pick. Nem a legjobb amit léphettünk, de jó.
alatriste
Ez is valami...😊 Tekintsünk optimistán a jövőbe!😊😊
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Stokes magassága 6'1" ez biztos fontos volt hogy nem akartunk meg egy undersized kezdo CB-t. Hiába jó Jaire kicsit alacsony. Jo duo most ez így.
stokes nagyon gyors de inkabb egyenes vonalban. Irányvaltasai nem olyan fluidak.
Ami előny, hogy volt hogy mecsekre leradirozott embereket, tapasztalt pressben és egész jó is benne.
Kezei nem jók, sok INT eselyes labdát ejtett el.

Jó pick. Nem a legjobb amit léphettünk, de jó.


Liverpool Fc fan