Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
AR 36 eves, manapsag boven peaken van meg iranyitokent, barmi is van a formahanyatlas mogott biztos nem a kora.
JéBé
Azert 40ig nem mindenkinek erdemes egyaltalan eroltetnie, inkabb a kivetelek akikre emlekszunk, h kihuztak addig (Brady, Farve, Manning stb).
Az, h csucson legyen vki (még) a 4.X korul a mai NFLben, az pedig nem biztos, h letezo dolog (ld. szinten a fentiek: atlaghoz kepest jok, de regi onmagukhoz kepest nyilvan mar nem).
Nem a kor szamit onmagaban, de latjuk, h a serulesek miatt sem ugy fut, mint regen, a regi legendas 50 yardos passzok sem olyanok... sem eroben, sem pontossagban.

Maganvelemeny, de Arodot ugy gondolom, nem a palyan akar meghalni. Jo uzletember, szamtalan jo befektetessel -nem az a tipus, aki majd lemond a fizetese egy reszerol is egy jobb osszetetelu csapatert, es az egeszseges oregkorat veszelyezteti +1 talan-trofeaert.
Ugy latom, okos, es hiu is a sajat "legendajara" nem fogja elkezdeni lebontani, mint Bret, v Manningek. Szerintem evi 30 millaert sem fog cserepadon ulni.
Ha jovore Gute ugy megerositi az O-t, mint iden a D-t, akkor remek par eve lehet meg Arodnak a palyan.
Viszont MLF rendszere olyan, h ha sikerulne talalni egy igazgyongyot QBcserenek (nem Hundley, Tolzien szintet), akkor vesz eseten, v serulesnel elboldogulna a csapattal ugy, h ne az 1/1 ert inditsunk rogton rohamot.
De lassan ideje volna a drafton Aaron utodjara is gondolni...
Sajnos. Bar nem tudom, harmadszor is lehet-e ilyen mákunk, mint BF es AR-al?!
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Pep71
Nagyjából én is így gondolom.
Grahamet viszont már Gutekunst hozta ha jól emlékszem..az egyetlen nagy melléfogása .Míg a 2 Smith és Amos bomba üzlet volt Turner meg szódával elmegy .
Egyébként most h így szóba jött én nagyon elégedett vagyok Gute munkájával ...draftok is rendben vannak ..( Gary a szezon végére egyre többet mutat ) Savage-Jenkins páros első évükben fontos játékosok 😊 és talán kijelenthető már h MLF kiválasztása sem volt rossz húzás 😊 Tavasszal lesz esélye a O turbozására , én sokat várok ettől.
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 326
Lesz egy kb. 4000 yard 26 TD 3 INt 100 Rating szezonja AR-nek, hú de rossz...😀
Hány csapat fogadná el? elkapói között micsoda nevek vannak: G-Mo, Lazard a WR2-3, mind a kettő PS-ből szenvedte fel magát, van akinek meg van egy Landry-OBJ duója csak a WR poszton..TE poszt:Graham 😀 😀 aki a legjobban fizetett TE, a régi GM egyik itt maradt kijavíthatatlan tévedése, utána meg egy ezer éves Lewis, Tonyan aki UDFA volt, meg Sternberger aki újonc 3.körös és sérült volt a szezon elején sokáig. Komoly célpontok hiányában, plusz teljesen új főedző, új rendszerrel, nyilván MVP szezont kellett volna hoznia. Majd AR után mi lesz itt...
Végre nem csak rajta múlik a csapat eredményessége, így is, hogy valamikor az O# teljesen le van véve a pályáról, akkor is tud nyerni a csapat, nem csak ő tud előlépni.
Ha a csapat hozza a Lions meccset, akkor tuti a pihenőhét, 100%, hogy lesz egy meccs a Lambeau filed-en, de még az első kiemelés is összejöhet 😀 óriási előrelépés tavalyhoz képest, nem is hittem ekkora javulásban, ezt kell folytatni és WR, TE poszton is feltölteni a csapatot olyan játékosokkal akik nem csak 1-2 meccsen képesek jól teljesíteni, hanem folyamatosan, de az irány úgy néz ki megfelelő.
Go Pack Go!
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
AR 36 eves, manapsag boven peaken van meg iranyitokent, barmi is van a formahanyatlas mogott biztos nem a kora.
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
az uj jatekrendszerre atallassal van a nagyobb gond.
jossbeaumont
Azzal van, gondolom sokan (még más csapatok szurkolói is) a Raiders elleni offense-re számítanak. Nehéz lehet megemészteni, hogy inkább a hétfő esti az, amit játszani akarnak és eladott labdák nélkül az még jobban nézett volna ki. A Vikings 99 yard futást engedett meccsenként , Jones+Williams 187-et hoztak össze. Csak ebbe ugye nem nagyon fér bele, hogy megfogják a futást és/vagy nagyobb hátrányból kell játszani.
Olyankor jöhetne az, amit pár éve mondogattak, hogy Rodgers bárkiből képes jó elkapót csinálni...csak sajnos az elmúlt szezonok alapján nem úgy néz ki.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Régen olyan fogalmatlan jatekosokból csinált AR 1000+ yardos WReket akik máshol csak buktak.
Nem gondolom, hogy szimplán a kisegítő személyzetre kell húzni a vizes lepedőt.
Rodgers belőlem is nfl elkapónak kinező jatekost csinálna ha úgy nyomná mint pár éve. De már nem dobja meg senkinek csak ha az 3 yarddal megverte az emberét vagy nem hívják Adamsnek.
Jenningsek, Jonesok nem voltak evtizedes tehetségek de akkor elég volt ha látta, hogy fel yarddal elszakadt az elkapó már dobta is.
Nincs már meg benne ez a gyilkos pontosság vagy nem is tudom minek kell ezt nevezni.
De nincs is ezzel semmi baj. Más rendszer, más személyzet kell már neki.
Persze lehet, hogy egyszer csak újra előjön az MVP AR mód, de pár éve már ezt nem láttuk. MM is addig élt amíg ez megvolt. ML annyival modernebb, hogy látja hogy ez az AR már nincs meg ezért mással próbál sikeres lenni. Eddig végülis úgy néz ki működik.

De szerintem önámítás ha azt akajuk látni, hogy csak és kizárólag az elkapó/TE sor a hibás.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Rodgersnek volt mar olyan nyilatkozata iden hogy nem erdeklik a statisztikak volt mar par eros eve ilyen szempontbol mostmar nyerni szeretne. Ettol fuggetlenul 40 felett passzolt a vikes ellen szoval nem game manager szerep az ove de lathatoan nem tul acelos a gepezet amit en inkabb az egyszemelyes elkaposorra varnek. Hiaba volt 1-1 jo meccse mindnek, lassuk mar be hogy egyik sem megoldas.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
A tegnapi meccs mutatta meg MLF -modernfoci- rendszeret, amit egy jo fallal, blokkolo TE es WR sorral, 2 jo futoval reggeltol estig lehet nyomni. Ha van melle egy pusztito D, akkor az O egy este alatt fog csinalni 1 nagy jatekot, es egy teljes drive-ot TD-ert, illetve el fog jutni FG tavolsagba, ahanyszor kell. A QBnak olvasnia kell a D-t, menedzselni kell a RPO-t, es JOL megdobni a rovid passzokat.
jossbeaumont
Ez gyakorlatilag a Pats volt a 2000-es évek első felében.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Ez megint egy olyan meccs volt, ha csak az eredményt (mérleget) látom, azt hiszem minden rendben a csapattal. Látva viszont nem tett bizakodóvá a po-al kapcsolatban, ez az offens teljesítmény bőven átlag alatti volt megint. Mondjuk, ha a sajnos már megszokottnak mondható szar játékunkkal jutunk SB-ba, átértékelődik minden bennem! De azt nem értem, hogy ehhez a játékhoz miért kell 30+milliós, elit Qb? Illetve, ha ez adott miért Jones a legjobb Aaron a csapatban...
twitch(4thline)
Értem amit mondasz , sokan mondják/írják h Aaron nem az igazi stb stb.. és végtére is ez igaz is tényleg sokkal többet tud ennél , de nekem meggyőződésem h régen voltunk ennyire gyengék skill posztokon , Adams és Jones-on kívűl sztm ebben a keretben nincs minőség . Practice squad sztárok meg 5-6. körös emberek .
Nekem sem tetszik az O minősége de jövöre végre lesz egy draft ahol a korai pickek mehetnek az O-be , ha 2020 őszén is ergya lesz az O , akkor lehet elkezdeni sztm lamentálni a Rodgers kérdésen meg h nagyobb a baj mint ahogy én gondolom/remélem.
nando89
En egyre jobban ugy erzem, h Arod nem "elkopott, megoregedett, elromlott a mojo-ja, statra hajt", hanem az uj jatekrendszerre atallassal van a nagyobb gond.
8 even at vitte hatan a csapatott, eltunk a zsenialitasabol. Olyan tarsakkal, mint Jordy, Jenkins, J.Jones, Finley, Donald Driver stb. Mind rekorderek voltak, a zsenik zenekarat nezhettuk.
A tegnapi meccs mutatta meg MLF -modernfoci- rendszeret, amit egy jo fallal, blokkolo TE es WR sorral, 2 jo futoval reggeltol estig lehet nyomni. Ha van melle egy pusztito D, akkor az O egy este alatt fog csinalni 1 nagy jatekot, es egy teljes drive-ot TD-ert, illetve el fog jutni FG tavolsagba, ahanyszor kell. A QBnak olvasnia kell a D-t, menedzselni kell a RPO-t, es JOL megdobni a rovid passzokat.
(Ld. tegnapi passz helyek).
Az O-fal elit (van csere is).
TE-unk nincs még ehhez a jatekhoz: Jimmy, Tonyan es Jace nem blokkol jol, Lewis sajnos mar idos.
Nem lehet konnyu Arod-nak, a 2×MVP-nek elfogadni, h a tegnapihoz hasonlo jatekkal (68 prt) tud rendszerben jatszani, nyerni a csapat. Nagyon tisztelem, h tegnap szo nelkul vegigcsinalta (ahogy az idenyeleji meccseken), es utana dicserte a tarsakat.
Jovore jon a nagy WR/TE frissites, es en brutalisan jo 2020-as evet latok elottunk 😀
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Kicsit korábban leírtam valami hasonlót: ennek a csapatnak csak a statok alapján semmi keresnivalója a PO-ban. Annak örülök, hogy egy új rendszer első évében két fordulóval a vége előtt playoff van. Ha ezt és a mérleget leírják szezon előtt, szerintem mindegyikünk aláírta volna. Innen már ajándék minden, akkor is, ha a SF, Saints, Vikinfs elpicsáz minket a Lambeau-n. Szar lesz, de jó lesz újra izgulni a csapatért két év után. Aztán még lehet, hogy a labda mindkét oldalán egyszerre lesz javulás azon az egy meccsen, ami éppen aktuálisan "élet-halálról" szól és megverhetünk bárkit.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Ez megint egy olyan meccs volt, ha csak az eredményt (mérleget) látom, azt hiszem minden rendben a csapattal. Látva viszont nem tett bizakodóvá a po-al kapcsolatban, ez az offens teljesítmény bőven átlag alatti volt megint. Mondjuk, ha a sajnos már megszokottnak mondható szar játékunkkal jutunk SB-ba, átértékelődik minden bennem! De azt nem értem, hogy ehhez a játékhoz miért kell 30+milliós, elit Qb? Illetve, ha ez adott miért Jones a legjobb Aaron a csapatban...
twitch(4thline)
Ne haragudj de te melyik meccset nézted? 3 labdavesztés után -1 ponttal mentünk félidőre. Haladt az O(383yard), dominalta az órát, felrakott 2TDt, 2pontost es 3FGt. A D 7 FDt engedett és 139yardot. Nem csak akkor játszhat jól a csapat ha AR 400+yard 4+TD.
hegedusggergo
Ez belefért most egy ilyen vikings ellen, de ilyen gyengén teljesítő offens ellen nem sűrűn játszunk majd januárban. Szerintem a 80%-os passer rating, 50+%-os passz pontosság, átlag 3&8+ os kísérletek nem egy jól játszó offens mutatói... dominálni meg a 3-11es csapatokat sem tudtuk.
twitch(4thline)
Nem magától volt ilyen a Viks, kellettünk hozzá mi is. Furcsa leszólni egy olyan csapatot, amelyik a mienknél jobb O mutatókkal rendelkezik.
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 359
- Rodgers gyenge/gyáva/túl óvatos az egyéni statisztikái miatt
- Egy kivétellel nincsenek potens elkapóink
- Nincsenek playmakereink
- Nem jó a D line, csak gyenge O falak ellen játszanak
- Ez nem állapot, hogy minden meccs végén izgulni kell
- Alig nyertünk meccset pozitív mérlegű csapat ellen

Remélem sikerült mindent felsorolnom, ami miatt megy a sírás hetek-hónapok óta. Vajon hány csapat örülne ezeknek a problémáknak, miközben azon lamentálnak, hogy vajon az 1. vagy "csak" a 2. seed lesz meg nekik?
AaronRoberts
Most csak az alig.nyertunk pozitív mérlegű csapat ellen témához annyit (ha tényleg felmerült), hogy a 12 győzelemből 8 pozitív mérlegű ellen volt.
Az pedig, hogy ilyen Vikingek ellen volt jó a vedelem inkább arról szól, hogy az eddigi top defense-böl csináltunk egy ilyennek kinéző O-t
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Ez megint egy olyan meccs volt, ha csak az eredményt (mérleget) látom, azt hiszem minden rendben a csapattal. Látva viszont nem tett bizakodóvá a po-al kapcsolatban, ez az offens teljesítmény bőven átlag alatti volt megint. Mondjuk, ha a sajnos már megszokottnak mondható szar játékunkkal jutunk SB-ba, átértékelődik minden bennem! De azt nem értem, hogy ehhez a játékhoz miért kell 30+milliós, elit Qb? Illetve, ha ez adott miért Jones a legjobb Aaron a csapatban...
twitch(4thline)
Ne haragudj de te melyik meccset nézted? 3 labdavesztés után -1 ponttal mentünk félidőre. Haladt az O(383yard), dominalta az órát, felrakott 2TDt, 2pontost es 3FGt. A D 7 FDt engedett és 139yardot. Nem csak akkor játszhat jól a csapat ha AR 400+yard 4+TD.
hegedusggergo
Ez belefért most egy ilyen vikings ellen, de ilyen gyengén teljesítő offens ellen nem sűrűn játszunk majd januárban. Szerintem a 80%-os passer rating, 50+%-os passz pontosság, átlag 3&8+ os kísérletek nem egy jól játszó offens mutatói... dominálni meg a 3-11es csapatokat sem tudtuk.
több mint 4 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
- Rodgers gyenge/gyáva/túl óvatos az egyéni statisztikái miatt
- Egy kivétellel nincsenek potens elkapóink
- Nincsenek playmakereink
- Nem jó a D line, csak gyenge O falak ellen játszanak
- Ez nem állapot, hogy minden meccs végén izgulni kell
- Alig nyertünk meccset pozitív mérlegű csapat ellen

Remélem sikerült mindent felsorolnom, ami miatt megy a sírás hetek-hónapok óta. Vajon hány csapat örülne ezeknek a problémáknak, miközben azon lamentálnak, hogy vajon az 1. vagy "csak" a 2. seed lesz meg nekik?
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Ez megint egy olyan meccs volt, ha csak az eredményt (mérleget) látom, azt hiszem minden rendben a csapattal. Látva viszont nem tett bizakodóvá a po-al kapcsolatban, ez az offens teljesítmény bőven átlag alatti volt megint. Mondjuk, ha a sajnos már megszokottnak mondható szar játékunkkal jutunk SB-ba, átértékelődik minden bennem! De azt nem értem, hogy ehhez a játékhoz miért kell 30+milliós, elit Qb? Illetve, ha ez adott miért Jones a legjobb Aaron a csapatban...
twitch(4thline)
Értem amit mondasz , sokan mondják/írják h Aaron nem az igazi stb stb.. és végtére is ez igaz is tényleg sokkal többet tud ennél , de nekem meggyőződésem h régen voltunk ennyire gyengék skill posztokon , Adams és Jones-on kívűl sztm ebben a keretben nincs minőség . Practice squad sztárok meg 5-6. körös emberek .
Nekem sem tetszik az O minősége de jövöre végre lesz egy draft ahol a korai pickek mehetnek az O-be , ha 2020 őszén is ergya lesz az O , akkor lehet elkezdeni sztm lamentálni a Rodgers kérdésen meg h nagyobb a baj mint ahogy én gondolom/remélem.
több mint 4 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 105
Ez megint egy olyan meccs volt, ha csak az eredményt (mérleget) látom, azt hiszem minden rendben a csapattal. Látva viszont nem tett bizakodóvá a po-al kapcsolatban, ez az offens teljesítmény bőven átlag alatti volt megint. Mondjuk, ha a sajnos már megszokottnak mondható szar játékunkkal jutunk SB-ba, átértékelődik minden bennem! De azt nem értem, hogy ehhez a játékhoz miért kell 30+milliós, elit Qb? Illetve, ha ez adott miért Jones a legjobb Aaron a csapatban...
twitch(4thline)
Ne haragudj de te melyik meccset nézted? 3 labdavesztés után -1 ponttal mentünk félidőre. Haladt az O(383yard), dominalta az órát, felrakott 2TDt, 2pontost es 3FGt. A D 7 FDt engedett és 139yardot. Nem csak akkor játszhat jól a csapat ha AR 400+yard 4+TD.

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Ez megint egy olyan meccs volt, ha csak az eredményt (mérleget) látom, azt hiszem minden rendben a csapattal. Látva viszont nem tett bizakodóvá a po-al kapcsolatban, ez az offens teljesítmény bőven átlag alatti volt megint. Mondjuk, ha a sajnos már megszokottnak mondható szar játékunkkal jutunk SB-ba, átértékelődik minden bennem! De azt nem értem, hogy ehhez a játékhoz miért kell 30+milliós, elit Qb? Illetve, ha ez adott miért Jones a legjobb Aaron a csapatban...
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Za'Darius Smith személyében nem csak egy jó játékost igazoltunk, hanem egy igazi vezért is. Nagyon megérte az árát.
James007
Pontosan , a mai postgame speech-nél is látszott h abszolut vezér pályán és azon kívül is , minden centet megért , nagy kedvencé kezd válni . 13,5 sack eddig.. 😊

Szerkesztette: nando89
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 359
A D line teljesítményénél azért vegyük figyelembe, milyen O line volt szemben, mielőtt hangulati hullámvasutaznánk 😀
Mindenesetre, nagyon úgy néz ki, hogy 2.seeden landolunk és otthon fogadhatjuk a pihenőhét után a wildcardból érkező, (valószínűleg) szenteket. Az első seedre sajnos kicsi az esély a SEA jelenlegi állapotában, de ekkor valószínűleg a 49ers fogadnánk a második körben. Szinte mindegy.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Za'Darius Smith személyében nem csak egy jó játékost igazoltunk, hanem egy igazi vezért is. Nagyon megérte az árát.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Akarhogyan is, de ezt behuztak a fiuk!
Legngyobb respect a MLF/Pettine duonak a gameplan-ert - nyerni tudtunk ugy, h Arod 68-as passer ratinggel jatszott, es 3 (4) labdat eladtunk.
Kirknak egyetlen tiszta passza sem lehetett a meccsen.
Ha a D igy jatszik, semmi sem lehetetlen!
A csillagokba es tovabb! 😉

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Elkepeszto hogy ennyi nyogvenyelos meccsel is igy allunk. LaFleur szokta mondani az oltozoben hogy "You gotta find a way and we did it" ez mesterien jellemzi az egesz szezonunkat😀
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Yessssssssss!!!!