Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 4 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
MM Dallas, kiváncsi leszek rájuk
pecsi92
Allitolag Jerry Jonesra nagy hatassal volt, h amikor a Dal a GB-vel jatszott, MMcC mindig outcoacholta oket...
Mostanaban max a dontoben fogunk osszefutni vele!
jossbeaumont
Na, ott pont nem, hacsak nem Conf. döntőre gondolsz.
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Mostanaban max a dontoben fogunk osszefutni vele!
jossbeaumont
Na ez az egyetlen dolog amit még MM sem tud összehozni 😊
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
MM Dallas, kiváncsi leszek rájuk
pecsi92
Allitolag Jerry Jonesra nagy hatassal volt, h amikor a Dal a GB-vel jatszott, MMcC mindig outcoacholta oket...
Mostanaban max aconferencia dontoben fogunk osszefutni vele!

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 4 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
MM Dallas, kiváncsi leszek rájuk
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nekem tökmindegy, ki a következő, ha a Hoxt elverjük. Mindtől tartok, de legfőképpen magunktól. 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Mennyire mondanak hideget?😀
Vrij6
-2 körül, majdnem annyit mint a fogadási irodáknál

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Mennyire mondanak hideget?😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Az a vicces hogy a 49ers-en kivul egyik maradek csapattol sem erzem hogy bekene szarni 😀
JéBé
Amit a Sea Hawks/Vikings duótól láttunk, szerintem sem. Amit tőlük láttunk a szezon nagy részében, attól azért ott van a zabszem.😁
twitch(4thline)
Szerintem a Vikingek kiverik őket egy kórházmeccsen.
James007
A szenteket eltakaritottak elolunk a vikingek, de ha megtennek azt a szivesseget is, h a 49-t is elintezik, es nem kéne Friscoba menni, hanem a tülkösök jonnenek hozzank, akkor azert egy koszonet járna nekik.
De ne szaladjunk elore, az idei kiszamithatatlan jatekunkban siman benne lehet egy itthoni leolvadas (is. Ahogy a forditottja is).
De van miert leszamolnunk a szarnyasokkal!!!
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Jövünk srácok, fűtsetek be a tundrán!
garrett27
Ha jottok, igyekszunk majd befuteni nektek!
😉
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Jövünk srácok, fűtsetek be a tundrán!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Na, kit akarunk? Hóx vagy ígölz?
AaronRoberts
Teljesen mindegy, hatalmas favoritok vagytok/lettetek volna barmelyik ellen.
undisputedly
Ket mocskosul szerencses csapat meccse lesz 😀

Szerkesztette: JéBé
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na, kit akarunk? Hóx vagy ígölz?
AaronRoberts
Teljesen mindegy, hatalmas favoritok vagytok/lettetek volna barmelyik ellen.
több mint 4 éve
gedam 5 802
Az a vicces hogy a 49ers-en kivul egyik maradek csapattol sem erzem hogy bekene szarni 😀
JéBé
Amit a Sea Hawks/Vikings duótól láttunk, szerintem sem. Amit tőlük láttunk a szezon nagy részében, attól azért ott van a zabszem.😁
twitch(4thline)
Szerintem a Vikingek kiverik őket egy kórházmeccsen.
James007
a wc kör legmeggyőzőbb játéka a vikingeké volt. szerintem is nyernek.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Az a vicces hogy a 49ers-en kivul egyik maradek csapattol sem erzem hogy bekene szarni 😀
JéBé
Amit a Sea Hawks/Vikings duótól láttunk, szerintem sem. Amit tőlük láttunk a szezon nagy részében, attól azért ott van a zabszem.😁
twitch(4thline)
Szerintem a Vikingek kiverik őket egy kórházmeccsen.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Kivancsi leszek, most, hogy van ujra egy plusz het felkeszulni, jobban fog-e sikerulni az edzoi stabnak, mint legutobb a 49 ellen.
Kulonosen, h 80% esely van ra, h eddig a Saints ellen keszultek...
jossbeaumont
Nem hinném, hogy ennyire amatőrök lennénk.. Biztos volt stáb mindegyik csapatra.
A Seattle ellen van egy kis elszámolni valónk még, úgyhogy én örülök, hogy ők jönnek.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Kivancsi leszek, most, hogy van ujra egy plusz het felkeszulni, jobban fog-e sikerulni az edzoi stabnak, mint legutobb a 49 ellen.
Kulonosen, h 80% esely van ra, h eddig a Saints ellen keszultek...
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Az a vicces hogy a 49ers-en kivul egyik maradek csapattol sem erzem hogy bekene szarni 😀
JéBé
Amit a Sea Hawks/Vikings duótól láttunk, szerintem sem. Amit tőlük láttunk a szezon nagy részében, attól azért ott van a zabszem.😁
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Az a vicces hogy a 49ers-en kivul egyik maradek csapattol sem erzem hogy bekene szarni 😀
több mint 4 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Na, kit akarunk? Hóx vagy ígölz?
AaronRoberts
A negatív emlékek miatt én elkerülném a seattlet.
több mint 4 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Na, kit akarunk? Hóx vagy ígölz?
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Elvileg jön wr, a CFL-ből Reggie Begelton. 1444 elkapott yard és 10 TD idén a mérlege. Dehát CFL.. Hátha beválik.
AaronRoberts
A srac annyira under the radar volt egesz eleteben hogy akar meg be is johet, ellje tul a TC-t elso korben.
JéBé
Begelton zsenialis a catch utani yardokban - 1 emberrel megallithatatlan, igazi melysegi celpont (MVS-csere) es amolyan svajcibicska (futojatek, slot, screen stb.) IgaziMLF- nek valo jatek. Es jo a kuzdős elkapasokban, nagy a radiusza, es nem egy dropp-veszelyes celpont.
Szimpatikus srac, habar nyilvan nem lehet veletlen, h ilyen statokkal nem szedtek szet az NFL-bol, en nem vagyok official scout- igy nagyon szurkolok, h jojjon! 😀
 youtu.be/TfSLsm6QCt8
jossbeaumont
Félek, még ha használható is, ennyi idő alatt nem lehet beépíteni a csapatba. Éles meccsen az alapszakaszban lehetett volna kipróbálni.
gbol
Az termeszetesen ertelmetlen lenne, meg ha igazolhato is lenne, hogy ebben a szezonban meg palyara lepjen.
En a jovo evadra izgulok már...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Elvileg jön wr, a CFL-ből Reggie Begelton. 1444 elkapott yard és 10 TD idén a mérlege. Dehát CFL.. Hátha beválik.
AaronRoberts
A srac annyira under the radar volt egesz eleteben hogy akar meg be is johet, ellje tul a TC-t elso korben.
JéBé
Begelton zsenialis a catch utani yardokban - 1 emberrel megallithatatlan, igazi melysegi celpont (MVS-csere) es amolyan svajcibicska (futojatek, slot, screen stb.) IgaziMLF- nek valo jatek. Es jo a kuzdős elkapasokban, nagy a radiusza, es nem egy dropp-veszelyes celpont.
Szimpatikus srac, habar nyilvan nem lehet veletlen, h ilyen statokkal nem szedtek szet az NFL-bol, en nem vagyok official scout- igy nagyon szurkolok, h jojjon! 😀
 youtu.be/TfSLsm6QCt8
jossbeaumont
Félek, még ha használható is, ennyi idő alatt nem lehet beépíteni a csapatba. Éles meccsen az alapszakaszban lehetett volna kipróbálni.
gbol
Én úgy tudom, hogy CFL-seket csak febr 11-től lehet igazolni, így PO-ban nem játszhat, csak következő szezonban. Ez nem future contract?
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 360
Elvileg jön wr, a CFL-ből Reggie Begelton. 1444 elkapott yard és 10 TD idén a mérlege. Dehát CFL.. Hátha beválik.
AaronRoberts
A srac annyira under the radar volt egesz eleteben hogy akar meg be is johet, ellje tul a TC-t elso korben.
JéBé
Begelton zsenialis a catch utani yardokban - 1 emberrel megallithatatlan, igazi melysegi celpont (MVS-csere) es amolyan svajcibicska (futojatek, slot, screen stb.) IgaziMLF- nek valo jatek. Es jo a kuzdős elkapasokban, nagy a radiusza, es nem egy dropp-veszelyes celpont.
Szimpatikus srac, habar nyilvan nem lehet veletlen, h ilyen statokkal nem szedtek szet az NFL-bol, en nem vagyok official scout- igy nagyon szurkolok, h jojjon! 😀
 youtu.be/TfSLsm6QCt8
jossbeaumont
Félek, még ha használható is, ennyi idő alatt nem lehet beépíteni a csapatba. Éles meccsen az alapszakaszban lehetett volna kipróbálni.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Elvileg jön wr, a CFL-ből Reggie Begelton. 1444 elkapott yard és 10 TD idén a mérlege. Dehát CFL.. Hátha beválik.
AaronRoberts
A srac annyira under the radar volt egesz eleteben hogy akar meg be is johet, ellje tul a TC-t elso korben.
JéBé
Begelton zsenialis a catch utani yardokban - 1 emberrel megallithatatlan, igazi melysegi celpont (MVS-csere) es amolyan svajcibicska (futojatek, slot, screen stb.) IgaziMLF- nek valo jatek. Es jo a kuzdős elkapasokban, nagy a radiusza, es nem egy dropp-veszelyes celpont.
Szimpatikus srac, habar nyilvan nem lehet veletlen, h ilyen statokkal nem szedtek szet az NFL-bol, en nem vagyok official scout- igy nagyon szurkolok, h jojjon! 😀
 youtu.be/TfSLsm6QCt8
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Elvileg jön wr, a CFL-ből Reggie Begelton. 1444 elkapott yard és 10 TD idén a mérlege. Dehát CFL.. Hátha beválik.
AaronRoberts
A srac annyira under the radar volt egesz eleteben hogy akar meg be is johet, ellje tul a TC-t elso korben.