Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Innentől már minden first down ajándék.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Megint egy olyan idegenbeli NFC-döntőbe megyünk, ahol eléggé underdogok leszünk.
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Na már csak az a kérdés akar-e a csapat megint nyugatra utazni.
Peszinter Ferenc
Úgy lászik nekik se volt végig egyértelmű, de akarnak. Hülyék ezek... 😊
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Grat! Apum orulni fog ha megnezi az ismetlest.😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Nagyon nagy itt a csend. Remélem odatesszük magunkat.
Gergőbácsi
Remélem Lefleurék jobban kihasználták a pihenő hetet, mint az alapszakaszban. Illetve bízom benne, hogy több lesz a tarsolyában mint , amit idén eddig láttunk. Azt meg láttuk, h a Hawsknál magasabban van a plafon, mint nálunk. Szóval bízom benne én is, hogy végre odatesszük magunkat, mostmár nincs mire várni! Go Pack Go!!!💚💛🧀
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Minek szabaditottunk fel a rosteten egy helyet, ha nem aktivaltunk senkit?!
Greene-re keves volt még az esely, azt hittem, jon vki.
Appropo' Grant-et latta mar vki palyan?
jossbeaumont
A parkolóban látták Jordy Nelsont, ő lesz a meglepetésvendég

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Bulagat es a 2. cserejet Light-ot ma erte utol a fosas...
Szuper 😕
jossbeaumont
Adnak nekik széntablettát, sima lesz.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Minek szabaditottunk fel a rosteten egy helyet, ha nem aktivaltunk senkit?!
Greene-re keves volt még az esely, azt hittem, jon vki.
Appropo' Grant-et latta mar vki palyan?
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Bulagat es a 2. cserejet Light-ot ma erte utol a fosas...
Szuper 😕
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nagyon nagy itt a csend. Remélem odatesszük magunkat.
Gergőbácsi
Milyenek a korulmenyek ? (Ho ,homerseklet)
Rózsa Sándor (betyár)
-5 körül, hó nem lesz a pályán

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nagyon nagy itt a csend. Remélem odatesszük magunkat.
Gergőbácsi
Milyenek a korulmenyek ? (Ho ,homerseklet)
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nagyon nagy itt a csend. Remélem odatesszük magunkat.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na már csak az a kérdés akar-e a csapat megint nyugatra utazni.
Peszinter Ferenc
Ez nem kérdés!
 www.youtube.com/watch?v=7NZ04BG7TfA
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Na már csak az a kérdés akar-e a csapat megint nyugatra utazni.
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Annyi first downunk legyen, mint emoji az utolsó 12-15 hozzászólásban és nem lesz gond.😉

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Amúgy az utolsó előtti héten sem voltunk teljesen megelégedve a játékkal, ha jól emlékszem...
James007
Nekem mondjuk az pont tetszett, az utolsó heti már kevésbé. 😊

De ez olyasmi, mint ha egyszer a magyar válogatott csupa kiszenvedett 1-0-val jutna ki a VB-re, hiába jönnének a megmondóemberek mindenhonnan, hogy ez a VB-n kevés lesz, szerintem pont nem érdekelne senkit.
Peszinter Ferenc
Ironizálva szerettem volna írni arra, amire te is reagáltál, de munkaidőben nem mindig jön össze 😊
Volt akkor is morgás a sok TO miatt, de azért az mindenkinek ízlett, ahogy helyretettük a tülköket 😉
James007
Nekem nem 😀
Én speciel nem fogom leszolni a GBt mert 2-4-el hoztuk a Northot és oda vissza vertetek minket.
Mondjuk örülnék a visszavágónak 😉
Valóban irreleváns mi történt az alapszakaszban, de amíg nincs playoff meccsetek azért ne lepjen már meg titeket, hogy az alapján értékelnek 😊
Söpörjük ki a Westet aztán majd folytassuk az egymás elemzését amondó vagyok.
Toca
Ez egy nagyon "kocsog" vagy is negativ komment volt 🤣😜
Pedig nektek szurkolok de ,e bejegyzes mellett nem tudok elmenni 🤣Mert a West a legerosebb csoport 😜😜😜(Mi siman vertunk es verni is fogunk bennetek!Szedett vetett Vikingeket 😜😜😜😜😜😘😘(ironiat tartalmaz ☺☺)
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Amúgy az utolsó előtti héten sem voltunk teljesen megelégedve a játékkal, ha jól emlékszem...
James007
Nekem mondjuk az pont tetszett, az utolsó heti már kevésbé. 😊

De ez olyasmi, mint ha egyszer a magyar válogatott csupa kiszenvedett 1-0-val jutna ki a VB-re, hiába jönnének a megmondóemberek mindenhonnan, hogy ez a VB-n kevés lesz, szerintem pont nem érdekelne senkit.
Peszinter Ferenc
Ironizálva szerettem volna írni arra, amire te is reagáltál, de munkaidőben nem mindig jön össze 😊
Volt akkor is morgás a sok TO miatt, de azért az mindenkinek ízlett, ahogy helyretettük a tülköket 😉
James007
Nekem nem 😀
Én speciel nem fogom leszolni a GBt mert 2-4-el hoztuk a Northot és oda vissza vertetek minket.
Mondjuk örülnék a visszavágónak 😉
Valóban irreleváns mi történt az alapszakaszban, de amíg nincs playoff meccsetek azért ne lepjen már meg titeket, hogy az alapján értékelnek 😊
Söpörjük ki a Westet aztán majd folytassuk az egymás elemzését amondó vagyok.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Amúgy az utolsó előtti héten sem voltunk teljesen megelégedve a játékkal, ha jól emlékszem...
James007
Nekem mondjuk az pont tetszett, az utolsó heti már kevésbé. 😊

De ez olyasmi, mint ha egyszer a magyar válogatott csupa kiszenvedett 1-0-val jutna ki a VB-re, hiába jönnének a megmondóemberek mindenhonnan, hogy ez a VB-n kevés lesz, szerintem pont nem érdekelne senkit.
Peszinter Ferenc
Ironizálva szerettem volna írni arra, amire te is reagáltál, de munkaidőben nem mindig jön össze 😊
Volt akkor is morgás a sok TO miatt, de azért az mindenkinek ízlett, ahogy helyretettük a tülköket 😉
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 152
 www.facebook.com/nflkonyv/photos/a.160705737274858/2989732971038773/?type=3&theater
Vrij6
Lassan el kéne indulni, hogy időben odaérjünk.
Gergőbácsi
Haverral beszéltük, hogy ideális program lenne, délelőtt hólapátolás, aztán cserébe megnézhetjük a meccset a stadionban 😀

Fater Packers fan, már jelezte, hogy ő is lapátolna, itthon már amúgy is ritkábban kell. 😀
Vrij6
Valahol olvastam/hallottam korábban, hogy régebben csekkben (is) adták a fizetést a lapátolásért a jóembereknek, de aztán marha sok csekk beváltatlan maradt, ezután áttértek a kp-re.... A sok fan meg eltette a kincset. 😊
Gergőbácsi
Én eddig meg voltam győződve, hogy a helyiek ezt társadalmi munkában csinálják, hogy segítsék a csapatot.
Mint eddig oly sokszor már, most is szembesültem mennyire naiv vagyok.
Azért kár, hogy nem így van.😕
Annyira melengette a lelkemet, amikor láttam a hólapátolós képeket.
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Amúgy az utolsó előtti héten sem voltunk teljesen megelégedve a játékkal, ha jól emlékszem...
James007
Nekem mondjuk az pont tetszett, az utolsó heti már kevésbé. 😊

De ez olyasmi, mint ha egyszer a magyar válogatott csupa kiszenvedett 1-0-val jutna ki a VB-re, hiába jönnének a megmondóemberek mindenhonnan, hogy ez a VB-n kevés lesz, szerintem pont nem érdekelne senkit.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
 www.facebook.com/nflkonyv/photos/a.160705737274858/2989732971038773/?type=3&theater
Vrij6
Lassan el kéne indulni, hogy időben odaérjünk.
Gergőbácsi
Haverral beszéltük, hogy ideális program lenne, délelőtt hólapátolás, aztán cserébe megnézhetjük a meccset a stadionban 😀

Fater Packers fan, már jelezte, hogy ő is lapátolna, itthon már amúgy is ritkábban kell. 😀
Vrij6
Valahol olvastam/hallottam korábban, hogy régebben csekkben (is) adták a fizetést a lapátolásért a jóembereknek, de aztán marha sok csekk beváltatlan maradt, ezután áttértek a kp-re.... A sok fan meg eltette a kincset. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Szerencsére a playoffban mindig csak azok nyernek, akik az alapszakaszban szépen játszottak 😊
Peszinter Ferenc
Amúgy az utolsó előtti héten sem voltunk teljesen megelégedve a játékkal, ha jól emlékszem...
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
 www.facebook.com/nflkonyv/photos/a.160705737274858/2989732971038773/?type=3&theater
Vrij6
Lassan el kéne indulni, hogy időben odaérjünk.
Gergőbácsi
Haverral beszéltük, hogy ideális program lenne, délelőtt hólapátolás, aztán cserébe megnézhetjük a meccset a stadionban 😀

Fater Packers fan, már jelezte, hogy ő is lapátolna, itthon már amúgy is ritkábban kell. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
 www.facebook.com/nflkonyv/photos/a.160705737274858/2989732971038773/?type=3&theater
Vrij6
Lassan el kéne indulni, hogy időben odaérjünk.
Gergőbácsi
Szerencsere a holapatot nem kell sporteszkozkent feladnunk a repteren, mert a helyszinen minden eszkozt biztositanak!
Az utolso akadaly is elharult...
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
 www.facebook.com/nflkonyv/photos/a.160705737274858/2989732971038773/?type=3&theater
Vrij6
Lassan el kéne indulni, hogy időben odaérjünk.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.