Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mi a velemenyetek arrol az elmeletrol, h a GB ezt a meccset csak a vintage, regi jatekaval nyerheti meg.
MLF akarhogy is birjuk, de Shan. mellett(tole is) tanulta, leste el a szakmát. Az ő jatekrendszere iden - gyakorlatilag - a 49 jatekanak egyfajta kivonata. Es ezzel probalta MLF lenyomni az elozo friscoi meccsen azt, aki egyelore nagysagrenddel jobban csinalja.

Az elmelet szerint, a 49- t a GB holnap csak a 10 evig jatszott, Arod zsenialitasara, improvizalasara, szuper kockazatos hero-mode dobasokra-, nagy jatekokra epulo, nem tervezheto, "rendszeren kivuli" jatekkal verheti meg.
Nem sajat gondolat, de logika van benne.
Abban kevesbe hiszek, h legutobb is jo volt a terv Friscoban, most csak jobban kell vegrehajtani azt.
Velemeny?
jossbeaumont
Sziasztok! Regota olvasgatom mar a forumot most megprobalkozom a hozzaszolassal is 😊
En egyebkent pont erre gondoltam hogy most egy regivagasu Improviztiv meccset kellene nyomni. Nekem a Cardinals elleni overtime-es meccs jutott eszembe ahol Jeff Janis es Jared Abbrederis kapdosta el a labdakat egy elore teljesen eselytelen meccsen, es ha jol emlekszem az Arizona ott is agyonvert az alapszakaszban minket. Nyilvan az akkori Rodgers non-stop hero uzemmodban mukodott de szerintem ha valami van amiben lehet remenykedni az ez. MLF tul rendes gyerek szoval ha Rodgersnek hasonlo gondolatai lesznek szerintem ugy is lesz.
amaru
üdv a fórumon!

visszakellett néznem, az ominózus hosszabbításos Cards meccs előtt - utolsó előtti hét - valóban volt egy 38-8 vereség Palmeréktől... Már kezdenek feledésbe merülni 😊 Kövi meccsen vereség a Vikes-tól, így lett WC pozició...

Idén 37-8-ra szoptunk a 49erstől 😀
Holnap meccs, de még mindig nem tudom pontosan, mit várjak. Hajlok arra felé, hogy egy jutalom meccs (kvázi így álltam a Hawks ellenihez is, és elkerültük a 'one and down'-t.). Egészséges O-line-al talán lesz valamennyi esély, de ahogy írják többen, hasonló játék kell Arodtól, mint a múlthéten. Bevállalós dobások kellenek, és persze egészséges elkapósor (Lázáááááár).
Vitale-n (is) átment a fosás, szóval remélem kap pár carry-t, ha már alapszakaszban nem használtuk.
Jobban belegondolva, természetesen hosszabbítást várok, csak hogy jobb legyen a hétfői melónap.

több mint 4 éve
amaru Green Bay Packers 141
Mi a velemenyetek arrol az elmeletrol, h a GB ezt a meccset csak a vintage, regi jatekaval nyerheti meg.
MLF akarhogy is birjuk, de Shan. mellett(tole is) tanulta, leste el a szakmát. Az ő jatekrendszere iden - gyakorlatilag - a 49 jatekanak egyfajta kivonata. Es ezzel probalta MLF lenyomni az elozo friscoi meccsen azt, aki egyelore nagysagrenddel jobban csinalja.

Az elmelet szerint, a 49- t a GB holnap csak a 10 evig jatszott, Arod zsenialitasara, improvizalasara, szuper kockazatos hero-mode dobasokra-, nagy jatekokra epulo, nem tervezheto, "rendszeren kivuli" jatekkal verheti meg.
Nem sajat gondolat, de logika van benne.
Abban kevesbe hiszek, h legutobb is jo volt a terv Friscoban, most csak jobban kell vegrehajtani azt.
Velemeny?
jossbeaumont
Sziasztok! Regota olvasgatom mar a forumot most megprobalkozom a hozzaszolassal is 😊
En egyebkent pont erre gondoltam hogy most egy regivagasu Improviztiv meccset kellene nyomni. Nekem a Cardinals elleni overtime-es meccs jutott eszembe ahol Jeff Janis es Jared Abbrederis kapdosta el a labdakat egy elore teljesen eselytelen meccsen, es ha jol emlekszem az Arizona ott is agyonvert az alapszakaszban minket. Nyilvan az akkori Rodgers non-stop hero uzemmodban mukodott de szerintem ha valami van amiben lehet remenykedni az ez. MLF tul rendes gyerek szoval ha Rodgersnek hasonlo gondolatai lesznek szerintem ugy is lesz.
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Totális nyugalomban fogok holnap este leülni a tv elé, bontok közben 3-4 sört ,aztán lesz ami lesz , sokkal többet kaptam mint amit én idénre vártam , lett Po győzelem is, nálam tele(sz) a pohár 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Mi a velemenyetek arrol az elmeletrol, h a GB ezt a meccset csak a vintage, regi jatekaval nyerheti meg.
MLF akarhogy is birjuk, de Shan. mellett(tole is) tanulta, leste el a szakmát. Az ő jatekrendszere iden - gyakorlatilag - a 49 jatekanak egyfajta kivonata. Es ezzel probalta MLF lenyomni az elozo friscoi meccsen azt, aki egyelore nagysagrenddel jobban csinalja.

Az elmelet szerint, a 49- t a GB holnap csak a 10 evig jatszott, Arod zsenialitasara, improvizalasara, szuper kockazatos hero-mode dobasokra-, nagy jatekokra epulo, nem tervezheto, "rendszeren kivuli" jatekkal verheti meg.
Nem sajat gondolat, de logika van benne.
Abban kevesbe hiszek, h legutobb is jo volt a terv Friscoban, most csak jobban kell vegrehajtani azt.
Velemeny?
jossbeaumont
Amilyen pass rush az ellenfélnél van, én pont hogy nem passzoltatnám Rodgerset többször, mint muszáj. Ha van egy viszonylagos gyenge pontja a Niners védelemnek, az a futás elleni védekezés (oké, a 12. legjobb, de a passzvédekezésük meg 1.). A meccs elején biztos, hogy a futást erőltetném jobban, akkor is, ha egyébként az 1. negyed közepén 14 ponttal menne a Niners. Szóval nem szabad hamar pánikba esni.

Én is nagyon szívesen látnék egy 2010-14 közti Rodgers parádét, amivel győzelemre vezeti a csapatot, de szerintem az idei (meg az utóbbi néhány) szezon ismeretében ezt már nem lehet tőle elvárni. Ha pedig Aaron Jones teljesítményét elnézzük, nem is biztos, hogy lesz rá szükség.
Kampman
A novemberi meccsen tán egyetlen hosszú passza sem volt Rodgersnak, csak screen passz és futás. Mennyi lett az eredmény?
gbol
Gyanítom azért nem dobattak hosszút Rodgers-szel, mert az OL nem tudja/tudta addig tartani a Niners DL-t...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 360
Mi a velemenyetek arrol az elmeletrol, h a GB ezt a meccset csak a vintage, regi jatekaval nyerheti meg.
MLF akarhogy is birjuk, de Shan. mellett(tole is) tanulta, leste el a szakmát. Az ő jatekrendszere iden - gyakorlatilag - a 49 jatekanak egyfajta kivonata. Es ezzel probalta MLF lenyomni az elozo friscoi meccsen azt, aki egyelore nagysagrenddel jobban csinalja.

Az elmelet szerint, a 49- t a GB holnap csak a 10 evig jatszott, Arod zsenialitasara, improvizalasara, szuper kockazatos hero-mode dobasokra-, nagy jatekokra epulo, nem tervezheto, "rendszeren kivuli" jatekkal verheti meg.
Nem sajat gondolat, de logika van benne.
Abban kevesbe hiszek, h legutobb is jo volt a terv Friscoban, most csak jobban kell vegrehajtani azt.
Velemeny?
jossbeaumont
Amilyen pass rush az ellenfélnél van, én pont hogy nem passzoltatnám Rodgerset többször, mint muszáj. Ha van egy viszonylagos gyenge pontja a Niners védelemnek, az a futás elleni védekezés (oké, a 12. legjobb, de a passzvédekezésük meg 1.). A meccs elején biztos, hogy a futást erőltetném jobban, akkor is, ha egyébként az 1. negyed közepén 14 ponttal menne a Niners. Szóval nem szabad hamar pánikba esni.

Én is nagyon szívesen látnék egy 2010-14 közti Rodgers parádét, amivel győzelemre vezeti a csapatot, de szerintem az idei (meg az utóbbi néhány) szezon ismeretében ezt már nem lehet tőle elvárni. Ha pedig Aaron Jones teljesítményét elnézzük, nem is biztos, hogy lesz rá szükség.
Kampman
A novemberi meccsen tán egyetlen hosszú passza sem volt Rodgersnak, csak screen passz és futás. Mennyi lett az eredmény?
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Mi a velemenyetek arrol az elmeletrol, h a GB ezt a meccset csak a vintage, regi jatekaval nyerheti meg.
MLF akarhogy is birjuk, de Shan. mellett(tole is) tanulta, leste el a szakmát. Az ő jatekrendszere iden - gyakorlatilag - a 49 jatekanak egyfajta kivonata. Es ezzel probalta MLF lenyomni az elozo friscoi meccsen azt, aki egyelore nagysagrenddel jobban csinalja.

Az elmelet szerint, a 49- t a GB holnap csak a 10 evig jatszott, Arod zsenialitasara, improvizalasara, szuper kockazatos hero-mode dobasokra-, nagy jatekokra epulo, nem tervezheto, "rendszeren kivuli" jatekkal verheti meg.
Nem sajat gondolat, de logika van benne.
Abban kevesbe hiszek, h legutobb is jo volt a terv Friscoban, most csak jobban kell vegrehajtani azt.
Velemeny?
jossbeaumont
Amilyen pass rush az ellenfélnél van, én pont hogy nem passzoltatnám Rodgerset többször, mint muszáj. Ha van egy viszonylagos gyenge pontja a Niners védelemnek, az a futás elleni védekezés (oké, a 12. legjobb, de a passzvédekezésük meg 1.). A meccs elején biztos, hogy a futást erőltetném jobban, akkor is, ha egyébként az 1. negyed közepén 14 ponttal menne a Niners. Szóval nem szabad hamar pánikba esni.

Én is nagyon szívesen látnék egy 2010-14 közti Rodgers parádét, amivel győzelemre vezeti a csapatot, de szerintem az idei (meg az utóbbi néhány) szezon ismeretében ezt már nem lehet tőle elvárni. Ha pedig Aaron Jones teljesítményét elnézzük, nem is biztos, hogy lesz rá szükség.
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Mi a velemenyetek arrol az elmeletrol, h a GB ezt a meccset csak a vintage, regi jatekaval nyerheti meg.
MLF akarhogy is birjuk, de Shan. mellett(tole is) tanulta, leste el a szakmát. Az ő jatekrendszere iden - gyakorlatilag - a 49 jatekanak egyfajta kivonata. Es ezzel probalta MLF lenyomni az elozo friscoi meccsen azt, aki egyelore nagysagrenddel jobban csinalja.

Az elmelet szerint, a 49- t a GB holnap csak a 10 evig jatszott, Arod zsenialitasara, improvizalasara, szuper kockazatos hero-mode dobasokra-, nagy jatekokra epulo, nem tervezheto, "rendszeren kivuli" jatekkal verheti meg.
Nem sajat gondolat, de logika van benne.
Abban kevesbe hiszek, h legutobb is jo volt a terv Friscoban, most csak jobban kell vegrehajtani azt.
Velemeny?
jossbeaumont
A "zsenit" én egyáltalán nem láttam meg idén LaFleur-ben! Van pár jó hívás minden meccsen, de a múltkori cikk óta már nem lehetünk benne biztosak, hogy nem Arod álmodta azokat meg.😁 Egyébként kb. rendre ugyan azt hoztuk, minden körülmények között! Kétlem, hogy ennyi egy labdabirtoklássos meccsen, ugyan ilyen játékkal ebből még egyszer 13:3 összejönne. Az biztos, hogy mindenkit váratlanul érne, ha éppen most húznák valami kreatívat...🙃
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 326
Mi a velemenyetek arrol az elmeletrol, h a GB ezt a meccset csak a vintage, regi jatekaval nyerheti meg.
MLF akarhogy is birjuk, de Shan. mellett(tole is) tanulta, leste el a szakmát. Az ő jatekrendszere iden - gyakorlatilag - a 49 jatekanak egyfajta kivonata. Es ezzel probalta MLF lenyomni az elozo friscoi meccsen azt, aki egyelore nagysagrenddel jobban csinalja.

Az elmelet szerint, a 49- t a GB holnap csak a 10 evig jatszott, Arod zsenialitasara, improvizalasara, szuper kockazatos hero-mode dobasokra-, nagy jatekokra epulo, nem tervezheto, "rendszeren kivuli" jatekkal verheti meg.
Nem sajat gondolat, de logika van benne.
Abban kevesbe hiszek, h legutobb is jo volt a terv Friscoban, most csak jobban kell vegrehajtani azt.
Velemeny?
jossbeaumont
Ilyen elkapókkal nehéz is bármilyen szisztémára építkezni...Adams , Adams és Adams 😀 ennyiből kell főzni, úgyhogy, igen, szükség lesz ARod zsenijére, ha SB-t akar a csapat 😀 illetve a 13-3 ide vagy oda, azért Shanahan komolyabb zseninek tűnik mint MLF, de cáfoljon rám!
A 49ers-nek szerintem mindenképpen alul kell teljesítenie, hogy a GB nyerhessen, ráadásul mind O#, mind D# oldalon, ami nem túl valószínű, mert a Frisco kerete jelenleg sokkal jobb majdnem minden poszton mint a GB, ezt látni kell sajnos.
Plusz nagyon fontos lenne, hogy a GB szerezzen vezetést, ne a 49ers utál kelljen rohanni és minimum kéne 2-3 labdaszerzés is, akkor lenne esély, mondjuk ez csak az én véleményem, de ez már így is egy túltejesített szezon nálam, le a kalappal a csapat előtt, nagyon szerethető kis team lett, minden hibájával együtt, tavaly álmomban nem gondoltam volna ilyen szezont!!
Go Pack Go!
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Mi a velemenyetek arrol az elmeletrol, h a GB ezt a meccset csak a vintage, regi jatekaval nyerheti meg.
MLF akarhogy is birjuk, de Shan. mellett(tole is) tanulta, leste el a szakmát. Az ő jatekrendszere iden - gyakorlatilag - a 49 jatekanak egyfajta kivonata. Es ezzel probalta MLF lenyomni az elozo friscoi meccsen azt, aki egyelore nagysagrenddel jobban csinalja.

Az elmelet szerint, a 49- t a GB holnap csak a 10 evig jatszott, Arod zsenialitasara, improvizalasara, szuper kockazatos hero-mode dobasokra-, nagy jatekokra epulo, nem tervezheto, "rendszeren kivuli" jatekkal verheti meg.
Nem sajat gondolat, de logika van benne.
Abban kevesbe hiszek, h legutobb is jo volt a terv Friscoban, most csak jobban kell vegrehajtani azt.
Velemeny?
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Egy kis múltidézés vasárnapra

 www.youtube.com/watch?v=8467lAqNtzY
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
kapaszkodjunk meg valakiben és képzeljük el.
Mindegyik - 52 aktív - játékos edzett ma. Raven Greene még mindig IR-en.
Igaz, vállvédő nélküli volt a mai practise.
gamerkr
Allisonnal tart epp a FosDémon.
Jo lenne mar tullenni rajta a csapatnal...
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
kapaszkodjunk meg valakiben és képzeljük el.
Mindegyik - 52 aktív - játékos edzett ma. Raven Greene még mindig IR-en.
Igaz, vállvédő nélküli volt a mai practise.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
 m.youtube.com/watch?v=byr00d5QrLI
Vrij6
áh ne is baszd fel az agyam 😀
petey
Nem azert linkeltem ,csak feldobta a youtube, es kedvem volt megnezni. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
 m.youtube.com/watch?v=byr00d5QrLI
Vrij6
áh ne is baszd fel az agyam 😀

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
 m.youtube.com/watch?v=byr00d5QrLI

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
LOL

@TomSilverstein
LaFleur joked that his parents are going to the Super Bowl one way or another.

több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 326
 www.youtube.com/watch?v=3ipNyB5eAiM
Sixo
köszi, durva, hogy man cov-ben ennyire gyengék a DB-k, tényleg egyedül abban lehet bízni, hogy a Smith Bro-k, plusz Clark hoznak egy nagyon durva meccset, de még akkor is ott van a Bosa vezette D#...viszont ami még feltűnt, hogy ez a Shanahan óriási koponya, nagyon nagyot fogott vele a 49ers(jöhetett volna GB-be 😀 😀) , piszok nehéz dolga lesz a csapatnak, hogy meccsben legyünk, nem ártana, ha mi kerülnénk előnybe mint a Hawks ellen, hátha akkor kicsit kapkodna és bele-bele hibázna a Frisco..😀 szép álmok
Go Pack Go!!
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
 www.youtube.com/watch?v=3ipNyB5eAiM
Sixo
Kösz ezt a videót sok igazság van benne, tanulságos. Szerintem túl nagy jelentőséget tulajdonít annak, hogy a QB be tudja-e azonosítani, hogy zone vagy Man coveraget játszik-e a D. Ez azért igen erős leegyszerűsítse a dolgoknak, és ezt kb. minden QB hivatalból meg is teszi, de ettől függetlenül nagyon sok igazság van benne. Pl. sajnos a Secondaryt én se tartom olyan megbízhatónak már - valszeg Pettine se - mint, ahogy az első meccseken kinézett. Szerintem inkább ez a probléma, nem az, hogy kiszámítható Pettine védekezési sémája bizonyos personel felállásban és field pozíciókban. Egyelőre bízom abban, hogy mi kis "one-trick-pony"-nk, azaz, hogy nyomást tudunk helyezni Grap-ra elég jó lesz vasárnap.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Összességében ha nem a bicskanyitogató "lusta 49-ers szurkerek, sipitó fejhangon történő reklamálásával" kezded szarnék is rá mit írtál, de ez bökte a csörömet.
diverdoc
Akkor írd meg neki privátban, mert már kezd unalmas lenni.
James007
Ő sem privátban írta, ezért ide írtam. De elnézést érte, hogy zavartalak. Többet nem fordul elő.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Összességében ha nem a bicskanyitogató "lusta 49-ers szurkerek, sipitó fejhangon történő reklamálásával" kezded szarnék is rá mit írtál, de ez bökte a csörömet.
diverdoc
Akkor írd meg neki privátban, mert már kezd unalmas lenni.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Abban azert lehet bizni vasarnap hogy a frisconak viszonylag reg volt nagyon kemeny meccse, otthon lesznek es benne lesz a fejekben hogy minket nagyon lesimaztak nemreg. Egy felporgott eles 49ers ellen nem lesz eselyunk de siman benne van hogy az elobb felsoroltak miatt kapunk mondjuk egy felido elonyt...
JéBé
Hát, ha ebben bízhattok csak akkor régen rossz Nektek. A schedule brutál volt a szezon második felében. WC pihitől eltekintve mind a Saints, mind A Falcons, mind a Rams, mind a Seahawks elleni meccsünk nagyon éles, nagyon kemény meccs volt. Az hogy a Vikings ellen simábban ment, inkább előny szerintem, meg a plusz egy pihenőnap is.

Btw: Gratula a csapatnak a tegnapi győzelemhez. Konferencia döntőbe nem lehet érdemtelenül bejutni.
diverdoc
Valamiben kell bizni... Barmilyen jok is vagyunk az elozo meccsen latszott hogy nekunk ez mennyire rossz matchup. Egyetlen eselyunk ha niners az oltozoben marad es nem porog fel kelloen. Talan Ricsi mondta hogy inkabb a Packerst szerettetek volna az oltozoben is, ezt az underdog hullamot kell meglovagolni es barmilyen gecin is hangzik bizni abban hogy a san franciscoi fejekben elenken el meg a 37-8.
JéBé
Jelenleg NAGY az orom Friscoban, h mi jutottunk. Probalnak komolyak maradni, de vhogy minden nyilatkozat inkabb arrol szol, h mi lesz már a SB-ban.

jossbeaumont
Ez biztos hogy így van? Nehezen tudom elképzelni Lynchről meg a stábról...
Gergőbácsi
en sehol nem olvastam ilyet.
diverdoc
Akkor meg egyszer, most mar tenyleg utoljara leirom, hogy ne kelljen minden visszaolvasni lusta 49 szurkernek ujabb, es ujabb felmondatban, sipolo fejhangon kikerni maganak az inszinuaciot, h
1) jobban orulnek Friscoban, h a GB-t kaptak a Seahawks helyett,
2) EN kihallani velem, a nyilatkozatokbol, h ugy erzik egyenes az ut a SB-ba.

jossbeaumont
Hát drága barátom, a stílus maga az ember. Nem inszinuáltál, simán valótlan állítottál. Lusta 49-ers szurkolóként én így gondolom, mert bár eléggé sok nyilatkozatot olvastam, "minden nyilatkozat" a SB-ról szól nem igaz egyszerűen. Az általad idézet nyilatkozatok is annak szólnak, hogy nehogy valaki abban a hitben leledzen, hogy a meccs ellenetek már megvan. Mert pontosan a csapattól független források, akik elsősorban sulykolják ezt a favorit szerepet. A túlzott magabiztosság, önhittség áll az útban sem "nyilatkozat" hanem a csapattól független média hangulatkeltése, ami sztem kifejezetten káros. Mert a "nyilatkozat" amit te írsz (bár azt mondod nem a csapatra vonatkozott) az azt jelenti, hogy valaki nyilatkozik, ezt független ember nem tudja megtenni ebben a kontextusban ( a te stílusodban, segítségképpen: Nyilatkozat: egy álláspont, tény, esetleg vélemény bejelentése). Ilyen nyilatkozatot egyáltalán nem olvastam, nem hallottam. Erre írtam az öt szót, hogy "én sehol nem olvastam ilyet". Ez egy "újabb sípoló fejhangon történő kikérés" ? Ember, mire reagáltál? "Lusta 49-ers szurkerek"? Saját szurkolótársad is hasonlóan reagált a valótlan állításodra mint petey és én. Az hogy te mit vélsz kihallani és mit nem az a te dolgod, ettől még nem minden nyilatkozat arról szól, hogy a SB-ban vagyunk. Magyarázhatod utána több száz karakteren át mire gondoltál és árnyalhatod a képet. És amit ott leírsz igaz is. Minden meccsünk előtt ez megy mostanában, a szánkba adnak olyan dolgokat, amik egész egyszerűen nem igazak (Vikings meccs előtt pl arról volt szó, hogy már ott tartunk, hogy a cseresor is elég lesz (wtf?)).
Egész egyszerűen valótlant állítottál, ami vagy tájékozatlanságból, vagy félreértésből, vagy rosszindulatból-feszkokeltésből indíttatot.
Az, hogy jobb matchupnak gondoljuk a Packerst, mint Hókszot, közel sem jelenti azt, hogy már a SB-ban vagyunk. Mindenki nehéz meccsre számít. Egy leendő HoF kubival felálló csapatot sosem írnánk le. És ha visszaolvasod itt is írtam korábban, hogy nem tartom érdemtelennek senki szereplését a főcsoport döntőben, és nálunk is leírtam nehéz meccsre számítok. A hóksz a mi kriptonitunk, mint csopirivális, általában szopunk tőlük. Egyszerűen nem fekszik nekünk. Míg mi nekik igen. Ugyanakkor a GB jobban fekszik nekünk, és sztem mi kevésbé nektek. Igen úgy érezzük esélyesebbek vagyunk (mint a Saints a Vikings ellen, vagy a Pecc és a Ravens a Titans ellen). De senki nem gondolja lefutottnak a meccset, sőt.
Fiatal éhes csapatunk van. Meg fognak dögleni a pályán, ezzel is megtisztelve az ellenfelet. Nagy többségének a második PO meccse lesz életükben, úgy hogy Aarod lesz az ellenfél. Nem hülyék, senkit nem fognak lebecsülni.
Összességében ha nem a bicskanyitogató "lusta 49-ers szurkerek, sipitó fejhangon történő reklamálásával" kezded szarnék is rá mit írtál, de ez bökte a csörömet.

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
 www.youtube.com/watch?v=3ipNyB5eAiM

több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Konferencia dontoben olyan csapatot kapni akit 1 honapja vertel meg 37-8-ra? Nyilvan senki nincs beszarva tolunk San Franciscoban... Tok normalis. Valszeg csak egy picivel lesz szorosabb meccs, de ha veletlenul mi nyernenk az csak is emiatt lehet.

Szerkesztette: JéBé
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Abban azert lehet bizni vasarnap hogy a frisconak viszonylag reg volt nagyon kemeny meccse, otthon lesznek es benne lesz a fejekben hogy minket nagyon lesimaztak nemreg. Egy felporgott eles 49ers ellen nem lesz eselyunk de siman benne van hogy az elobb felsoroltak miatt kapunk mondjuk egy felido elonyt...
JéBé
Hát, ha ebben bízhattok csak akkor régen rossz Nektek. A schedule brutál volt a szezon második felében. WC pihitől eltekintve mind a Saints, mind A Falcons, mind a Rams, mind a Seahawks elleni meccsünk nagyon éles, nagyon kemény meccs volt. Az hogy a Vikings ellen simábban ment, inkább előny szerintem, meg a plusz egy pihenőnap is.

Btw: Gratula a csapatnak a tegnapi győzelemhez. Konferencia döntőbe nem lehet érdemtelenül bejutni.
diverdoc
Valamiben kell bizni... Barmilyen jok is vagyunk az elozo meccsen latszott hogy nekunk ez mennyire rossz matchup. Egyetlen eselyunk ha niners az oltozoben marad es nem porog fel kelloen. Talan Ricsi mondta hogy inkabb a Packerst szerettetek volna az oltozoben is, ezt az underdog hullamot kell meglovagolni es barmilyen gecin is hangzik bizni abban hogy a san franciscoi fejekben elenken el meg a 37-8.
JéBé
Jelenleg NAGY az orom Friscoban, h mi jutottunk. Probalnak komolyak maradni, de vhogy minden nyilatkozat inkabb arrol szol, h mi lesz már a SB-ban.
Ez az 1 eselyunk van, oszinten szolva, meg az az elony, ahany PO-km van -elsosorban -Arod-ban, aki tegnap tenyleg vezer volt (kiegyensulyozott es nyugodt).
Egy fiatal csapat konnyebben bepanikol, ha bemegy a homokszem a gepezetbe.
Probalok pozitiv maradni, de oszinten szolva nagyon halas vagyok az idei szezonert, barhogy lesz innentol!
jossbeaumont
Ez biztos hogy így van? Nehezen tudom elképzelni Lynchről meg a stábról...
Gergőbácsi
en sehol nem olvastam ilyet.
diverdoc
Akkor meg egyszer, most mar tenyleg utoljara leirom, hogy ne kelljen minden visszaolvasni lusta 49 szurkernek ujabb, es ujabb felmondatban, sipolo fejhangon kikerni maganak az inszinuaciot, h
1) jobban orulnek Friscoban, h a GB-t kaptak a Seahawks helyett,
2) EN kihallani velem, a nyilatkozatokbol, h ugy erzik egyenes az ut a SB-ba.
-*-*-*
1) nem tudom, h mit kell azon magyarazni, h orulnek Friscoban, h elkerultek Russelt, akitol mitikusan rettegnek.
Ld. ABC News Seahawks eliminated! C.cikkben "It's the news many 49ers fans were hoping for - The Niners will not be playing the Seahawks in the NFC Championship Game." vagy Larry Beil bejegyzesei, "#49ers probably happy to avoid round 3 with Russell Wilson ..."

2) ÉN igenis ugy latom, h (amugy jogos!) h a kozvelemeny, de a jatekosok is ugy erzik kicsit, mar csak parat kell aludni a SB-ig, amikor a friscoi lapokban is ilyen cimek vannak " Hubris is all that stands between the 49ers and the Super Bowl" (segitsegkepp: Hubris= onhittseg , arogancia) Nem idezem, mert nyilvan minden SF rajongo olvasta Shan. mai nyilatkozatat, arrol, hogyan figyelmeztette a csapatot, " Dont be stupid, and underestimate Packers..." kezdettel.
Ilyen kialtvanyt akkor tesz egy edzo a sajtoban SZERINTEM, ha van ra oka.
Amugy nem irtam, h edzokre, jatekosokra gondoltam, de pl. erre a cikkre "San Francisco’s offense — which finished with the second-most points in the NFL this past regular season — should roll over these Packers.

Again, better offense, better defense, and oh, yeah, a better coach (more on that this week).

So long as the 49ers show up to Levi’s Stadium correct, they’ll be heading to Miami on the team jet."
De meg egyszer, ez az en VELEMENYEM, orulok, h ennyire erzekeny lelkuek vagytok, de en nem bantottam meg ezzel senkit, es unom a sajat soraimat olvasgatni ujra, kidekoralva.
Foglalkozzunk mar a lenyeggel, barataim...
Koszi!
Go Pack Go!