A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Nem sok újonc edző jut konferencia döntőbe 😊
Peszinter Ferenc
Igazából ettől megkímélhetett volna....
twitch(4thline)
Nyilván ez ma egy fos tenger ahogy van kár értekezni is róla .
Viszont akkor is úgy gondolom h két gyenge vesztes szezon után ...az egészet nézve fasza volt ez .
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nézzük a jó oldalát. Most már legalább nem Kaep szivat minket.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Nem sok újonc edző jut konferencia döntőbe 😊
Peszinter Ferenc
Igazából ettől megkímélhetett volna....
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Nem sok újonc edző jut konferencia döntőbe 😊

Amúgy tök jó, hogy mindig felhozzák, hogy AR-t nem draftolta a 49ers, de bánják ezt? Negatív mérleg és a PO-ban is 0-3 PO ellenük...
Favrenak mondjuk 5-0 volt. Vagyis csak 4-1, mert a bírókakikmindigapackersnekfújnak benézték a Rice fumblet.

Na hajrá Chiefs 😊
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Meg jó h tényleg masszívan iszom 😀


Amúgy meg fasza volt ez srácok ...kell egy jo offseason és minden adott lehet az utcsó lépés megtételéhez 😊
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
lett volna egy beszopott fake punt, vagy ilyesmi. Ez kurva szar

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szép szezon volt. Jobb mint vártuk. 😊
Legyen jó SB!


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Baszki...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Meglesz ez és az ST nagyban hozzájárul majd a győzelmünkhöz.
Tactful Cactus
Scott megfertőz mindenkit?
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem a 49ers és a Chiefs is jobb csapat nálunk.
Persze ez nem jelenti azt, hogy nem nyerhetnénk még kétszer. A Tiatans is nyert kétszer underdogként.
Csak nem ez a papírforma.
Hajár Packers, hátha tovább írják az idei álmokat.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Eljutottunk valahogy ide. Többen is írták, hogy várakozáson felül, és akármi is lesz, frankó volt a szezon. Draft és jó igazolások után pedig újra SB esélyesként célozhatjuk meg a PO-t jövőre.
Persze, aztán jön egy Barr vagy valaki és megyünk a kukába megint.
Ezt a meccset kell megnyerni és ott az SB. Lehetetlen? Nem. Kurva kemény? Abszolút.
Ahogy Lombardi mondta: mindenki új dolgokat próbál kitalálni pedig egyszerű ez, nem szól másról csak a blokkolásról és a szerelésről. Ennyi.

Amúgy meg nem úgy lenne ildomos hogy a 100 szezon döntőjén az első SB csapatai vegyenek részt?

Meglesz ez és az ST nagyban hozzájárul majd a győzelmünkhöz.


Ha meg nem jön be még mindig mondhatom hogy berúgtam.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Inactive for the Packers:

Ryan Grant
John Leglue
Dexter Williams
Ka'Dar Hollman
Raven Greene
Danny Vitale
Alex Light

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Go Pack Go!
Úgy érzem, első hsz-ra ez jól sikerült😀
(Gondoltam, ha már mindenki temeti a GB-t az NFC-döntő előtt, legalább ide bejelentkezem...)
nagylaza
aztán eredménykövetőzni is jönni, itt lehet majd eszmét cserélni
 bowl.hu/forum/nfl-eredmenykovetes/konferenciadontok
gamerkr
'eszmét' hehehe, így még senki sem nevezte a csöcsöket.
Tactful Cactus
PO-ban sajnos az eredménykövetők már élvezhetetlenek (nekem). Szóval ha nem is most de az új szezon nyitányakor mindenképp érdemes jönni. 😊
alatriste
Ja, számomra is. Én az a hülye vagyok, aki meccs közben szeret a meccsre koncentrálni.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Go Pack Go!
Úgy érzem, első hsz-ra ez jól sikerült😀
(Gondoltam, ha már mindenki temeti a GB-t az NFC-döntő előtt, legalább ide bejelentkezem...)
nagylaza
aztán eredménykövetőzni is jönni, itt lehet majd eszmét cserélni
 bowl.hu/forum/nfl-eredmenykovetes/konferenciadontok
gamerkr
'eszmét' hehehe, így még senki sem nevezte a csöcsöket.
Tactful Cactus
PO-ban sajnos az eredménykövetők már élvezhetetlenek (nekem). Szóval ha nem is most de az új szezon nyitányakor mindenképp érdemes jönni. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Go Pack Go!
Úgy érzem, első hsz-ra ez jól sikerült😀
(Gondoltam, ha már mindenki temeti a GB-t az NFC-döntő előtt, legalább ide bejelentkezem...)
nagylaza
aztán eredménykövetőzni is jönni, itt lehet majd eszmét cserélni
 bowl.hu/forum/nfl-eredmenykovetes/konferenciadontok
gamerkr
'eszmét' hehehe, így még senki sem nevezte a csöcsöket.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Go Pack Go!
Úgy érzem, első hsz-ra ez jól sikerült😀
(Gondoltam, ha már mindenki temeti a GB-t az NFC-döntő előtt, legalább ide bejelentkezem...)
nagylaza
aztán eredménykövetőzni is jönni, itt lehet majd eszmét cserélni
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Konferenciadöntők - NFL eredménykövetés | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Go Pack Go!
Úgy érzem, első hsz-ra ez jól sikerült😀
(Gondoltam, ha már mindenki temeti a GB-t az NFC-döntő előtt, legalább ide bejelentkezem...)
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Rodgers historikusan gyengus NFCCG-n, igazán vesztenivalónk nincs, remélhetőleg kifostuk már magunkat, hajrá underdogok! Go Pack!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Raven Greene aktivalva.
Ha nem 2 ILB-vel allunk fel ma este, akkor nem sok ertelme lenne (akkor egy Campbell csere volna csak, de azt meg ezelott is megtehettuk volna)
jossbeaumont
legalább 1 Raven játszik NFCCG-t

több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Raven Greene aktivalva.
Ha nem 2 ILB-vel allunk fel ma este, akkor nem sok ertelme lenne (akkor egy Campbell csere volna csak, de azt meg ezelott is megtehettuk volna)
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
 twitter.com/i/status/1218630480364355584

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Na, a FosDemon elragadta Scott-ot is.
Ahanyszor puntoltunk a 12. heten(es ahogy), a legfontosabb ember lehet holnap (ne ugy legyen).
😕
jossbeaumont
Kívánok neki egy olyan meccset, mint amit annak idején Masthay tolt a Falcons ellen.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Na, a FosDemon elragadta Scott-ot is.
Ahanyszor puntoltunk a 12. heten(es ahogy), a legfontosabb ember lehet holnap (ne ugy legyen).
😕
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Mi a velemenyetek arrol az elmeletrol, h a GB ezt a meccset csak a vintage, regi jatekaval nyerheti meg.
MLF akarhogy is birjuk, de Shan. mellett(tole is) tanulta, leste el a szakmát. Az ő jatekrendszere iden - gyakorlatilag - a 49 jatekanak egyfajta kivonata. Es ezzel probalta MLF lenyomni az elozo friscoi meccsen azt, aki egyelore nagysagrenddel jobban csinalja.

Az elmelet szerint, a 49- t a GB holnap csak a 10 evig jatszott, Arod zsenialitasara, improvizalasara, szuper kockazatos hero-mode dobasokra-, nagy jatekokra epulo, nem tervezheto, "rendszeren kivuli" jatekkal verheti meg.
Nem sajat gondolat, de logika van benne.
Abban kevesbe hiszek, h legutobb is jo volt a terv Friscoban, most csak jobban kell vegrehajtani azt.
Velemeny?
jossbeaumont
Sziasztok! Regota olvasgatom mar a forumot most megprobalkozom a hozzaszolassal is 😊
En egyebkent pont erre gondoltam hogy most egy regivagasu Improviztiv meccset kellene nyomni. Nekem a Cardinals elleni overtime-es meccs jutott eszembe ahol Jeff Janis es Jared Abbrederis kapdosta el a labdakat egy elore teljesen eselytelen meccsen, es ha jol emlekszem az Arizona ott is agyonvert az alapszakaszban minket. Nyilvan az akkori Rodgers non-stop hero uzemmodban mukodott de szerintem ha valami van amiben lehet remenykedni az ez. MLF tul rendes gyerek szoval ha Rodgersnek hasonlo gondolatai lesznek szerintem ugy is lesz.
amaru
üdv a fórumon!

visszakellett néznem, az ominózus hosszabbításos Cards meccs előtt - utolsó előtti hét - valóban volt egy 38-8 vereség Palmeréktől... Már kezdenek feledésbe merülni 😊 Kövi meccsen vereség a Vikes-tól, így lett WC pozició...

Idén 37-8-ra szoptunk a 49erstől 😀
Holnap meccs, de még mindig nem tudom pontosan, mit várjak. Hajlok arra felé, hogy egy jutalom meccs (kvázi így álltam a Hawks ellenihez is, és elkerültük a 'one and down'-t.). Egészséges O-line-al talán lesz valamennyi esély, de ahogy írják többen, hasonló játék kell Arodtól, mint a múlthéten. Bevállalós dobások kellenek, és persze egészséges elkapósor (Lázáááááár).
Vitale-n (is) átment a fosás, szóval remélem kap pár carry-t, ha már alapszakaszban nem használtuk.
Jobban belegondolva, természetesen hosszabbítást várok, csak hogy jobb legyen a hétfői melónap.
gamerkr
Vitale-nak terdserulese volt hetek ota, azert nem jatszott. Tobb playben is Sternberger vette egyebkent a feladatait - aki, ugy tunik, egyre jobban blokkol, ami pozitiv a jovore nezve.