Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hirterlen nem is tudom, hogy volt-e már visszapörgetni pedig most nem akartam, de a kézenfekvő dolog bekövetkezett még múlthéten (talán 20.-án). Rodgers IRen. 8 hétig nem térhet vissza papiron. Idén már nem fog játszani gyakorlatilag.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Egy mondatban azert emlekezzunk meg arrol is, hogy az eddig IR Don Barclay-t elkuldte a csapat.
casaubon
Végre erősödtünk!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy mondatban azert emlekezzunk meg arrol is, hogy az eddig IR Don Barclay-t elkuldte a csapat.
casaubon
Én terveztem, de olyan fájdalmasan rosszul játszott már jó ideje, hogy követtem az "elemtről" jót vagy semmit elvet.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Egy mondatban azert emlekezzunk meg arrol is, hogy az eddig IR Don Barclay-t elkuldte a csapat.
több mint 6 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Ennek a "srácnak" Jó a lába- Jó a keze - Fejben kell felnőnie ... Ha hagyják.. Tegnap nem hagyták....MM igencsak gyengén muzsikált.. Szerintem

több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
Jones-t kivéve az Offense nulla volt..Adams, Nelson, Cobb, Bennett elvileg mind kiváló célpont..erre összejött 87 yard egy NFL szinten elég gyenge védelem ellen. .
Pep71
Az ilyen kaliberű elkapók nem igazán tolerálják egy idő után, ha nem megy feléjük passz...
twitch(4thline)
és ezt Mike"Támadóguru"McCarthy nem tudja??? 😀
Pep71
Én már rég nem tudom mit tud MM, de ezen a mai meccsen olyan érzésem volt, hogy annyi a célunk, hogy ne égjünk meg. Ehhez a Saints asszisztált. Semmi olyat nem láttam, amiért ne a rohadt messzi jövő szezont várnám, hanem izgulnék a hátralévő mérkőzések miatt. Max. a chicagoi 4db passzos win ad némi reményt.😀
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ha tényleg tökös MM, beépití a futkorászós qb playeket a könyvecskébe., aztán lesz ami lesz. Veszíteni valónk nem sok van azt hiszem.

Egy ideig elhittem, hogy sok esély van a W-re, de azért a végén Paytonék nagyon jól lehozták a meccset!

több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Alakulóban a futójáték,amiért már rég fáj a szívem,most egy mobilis irányító játszott,nem sikerült beépíteniük a játékba,ezt jobban ki kellett volna használni!A végén meg dobatjuk vele a hosszú passzokat amikből jönnek az Intek,az önbizalma meg elmegy és a végén még a 10-15 yardos passzok sem fognak működni!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Jones-t kivéve az Offense nulla volt..Adams, Nelson, Cobb, Bennett elvileg mind kiváló célpont..erre összejött 87 yard egy NFL szinten elég gyenge védelem ellen. .
Pep71
Az ilyen kaliberű elkapók nem igazán tolerálják egy idő után, ha nem megy feléjük passz...
twitch(4thline)
és ezt Mike"Támadóguru"McCarthy nem tudja??? 😀
több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
Jones-t kivéve az Offense nulla volt..Adams, Nelson, Cobb, Bennett elvileg mind kiváló célpont..erre összejött 87 yard egy NFL szinten elég gyenge védelem ellen. .
Pep71
Az ilyen kaliberű elkapók nem igazán tolerálják egy idő után, ha nem megy feléjük passz...
több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
Tisztes helytállást szerettem volna mára semmi mást. L-t irtam be a naptárba én is erre a meccsre.
D: Tisztesen helyt állt.
Spec team: Tisztesen helyt állt.
O: Tisztesen helyt állt.

De az, hogy a 100%osan kinevezett QBnk mellé nem tudunk rendes hivásokat tenni. Bizni benne az 5-10 yardos passzokkal is nem csak checkdownokkal vagy 20+os bombákkal azt nehéz lenyelni.
A játék felépitése rettenetes volt, koncepció nélkül játszottunk. Ha nincs futás széttetük a kezünk, hogy ennyit tudtunk. És ez egy 3éve a csapatnál pallérozódó QBtól kevés. Ezt kihozni belőle MM-tól kevés.
alatriste
Na igen 100%-ban egyet értek. És akkor még ott van az a tény, hogy évek óta nincs elit futónk.(mert nyilván Rodgers mellett nem volt rá szükség, ahogy blokkolni tudó offens falra sem) Szerencsénk, hogy Aaron Jonesnak azért "megyeget" ...de így azért ne várjuk, hogy majd passzjáték nélkül hozzuk a meccseket. Azért lesz itt még a NO-inál keményebb defens az idén...
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Jones-t kivéve az Offense nulla volt..Adams, Nelson, Cobb, Bennett elvileg mind kiváló célpont..erre összejött 87 yard egy NFL szinten elég gyenge védelem ellen. Ez nagyon gyenge produkció, erre nem lehet semmilyen kifogás..
D#-től rosszabbra számítottam, megvoltak a kulcsplay-ek, de az Offense nem tudott vele élni..
Martinez, Clark külön tetszett!!
Ha év végéig is ilyen szánalmas lesz az Offense, akkor azért kiváncsi leszek, hogy lesz megítélve MM..bár gondolom az lesz, hogy nem volt ARod ezért nem megy stb stb...
több mint 6 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Úgy gondolom ki kellene használnunk ezt az alkalmat. MM nem véletlenül mondta, hogy 3 év munkája van Hundley-ben, szóba se kerülhet másik QB. És tényleg, régóta nem voltunk ilyen helyzetben: minőségi a backup QB. (Seneca, Tolzein semmit sem tanultak egyébként, Flynnt kedvelem, de még ő sem az a szint). Ez a srác Rodgers-től tanul 3 éve, ha Rodgers idősebb lenne, ő válthatná a későbbiekben (legalábbis MM-ék szerint).
A következő 2 hónapban alkalmunk nyílik rá, hogy megtudjuk mennyit is ér valójában MM és stábja.

Tactful Cactus
Na akkor szerintem ma választ kaptunk erre... Nem képes vele 10 15 yardos játékokat összehozni? Nincs miről beszélni MM-t illetően...
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Nem értem a koncepciót. Megy a 'run the ball' oké.
Nem megy, erőltessük, 3-ikra a +20-as passzokat.
Remélem azért ennél többet is ki tudunk hozni az O-ból. Van két hét. Detroit ellen többet látunk, remélhetőleg.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Tisztes helytállást szerettem volna mára semmi mást. L-t irtam be a naptárba én is erre a meccsre.
D: Tisztesen helyt állt.
Spec team: Tisztesen helyt állt.
O: Tisztesen helyt állt.

De az, hogy a 100%osan kinevezett QBnk mellé nem tudunk rendes hivásokat tenni. Bizni benne az 5-10 yardos passzokkal is nem csak checkdownokkal vagy 20+os bombákkal azt nehéz lenyelni.
A játék felépitése rettenetes volt, koncepció nélkül játszottunk. Ha nincs futás széttetük a kezünk, hogy ennyit tudtunk. És ez egy 3éve a csapatnál pallérozódó QBtól kevés. Ezt kihozni belőle MM-tól kevés.
alatriste
A tisztes helytállás megvolt,de az nem gameplan:fut,fut,fut!Amikor az ellenfél vezet:passz,passz,passz!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tisztes helytállást szerettem volna mára semmi mást. L-t irtam be a naptárba én is erre a meccsre.
D: Tisztesen helyt állt.
Spec team: Tisztesen helyt állt.
O: Tisztesen helyt állt.

De az, hogy a 100%osan kinevezett QBnk mellé nem tudunk rendes hivásokat tenni. Bizni benne az 5-10 yardos passzokkal is nem csak checkdownokkal vagy 20+os bombákkal azt nehéz lenyelni.
A játék felépitése rettenetes volt, koncepció nélkül játszottunk. Ha nincs futás széttetük a kezünk, hogy ennyit tudtunk. És ez egy 3éve a csapatnál pallérozódó QBtól kevés. Ezt kihozni belőle MM-tól kevés.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Ahogy az várható volt a Packers-tábort szépen megosztotta ahogyan a Rodgers sérülése utáni helyzetet kezelik, kommunikálják TT-ék (IR, back in Carolina).
1. Felejtsük el a szezont, tankoljunk: Rodgers épüljön fel teljesen. Közben dőljünk hátra és nézzük mire megyünk Hundley-val és a védelemmel, de ne kockáztassuk Rodgers további karrierjét egy december végi pályára küldéssel, még akkor sem ha esetleg reális esély lehet a PO-ra.
2. Ha sansz adódik a PO-ra és az orvosi stáb szerint AR játszhat, akkor hajrá. Detroitban újra megteheti, amit anno a chicagói meccsen.

Én az első sokkból felépülve (ez volt az első meccsünk 2012 ősze óta, amit nem élőben néztem és életem legrosszabb vonatútja is egyben) próbálok pozitívan hozzáállni.
Egyrészt tök felesleges agyalni most még arról mi lesz decemberre. Ha összeomlik a csapat nincs miről beszélni, Rodgers pihenhet. Sokak szerint ez lenne a legjobb.

Úgy gondolom ki kellene használnunk ezt az alkalmat. MM nem véletlenül mondta, hogy 3 év munkája van Hundley-ben, szóba se kerülhet másik QB. És tényleg, régóta nem voltunk ilyen helyzetben: minőségi a backup QB. (Seneca, Tolzein semmit sem tanultak egyébként, Flynnt kedvelem, de még ő sem az a szint). Ez a srác Rodgers-től tanul 3 éve, ha Rodgers idősebb lenne, ő válthatná a későbbiekben (legalábbis MM-ék szerint).
A következő 2 hónapban alkalmunk nyílik rá, hogy megtudjuk mennyit is ér valójában MM és stábja. És ami fontos, hogy ezt nem a PO szereplés kiharcolása fogja eldönteni. Ha december közepére vállalható az offense Hundleyval, akkor szerintem már elégedettek lehetünk. Ha ez még pozitív mérleggel és lehetséges PO-szerepléssel társul, akkor majd az okosok döntenek hogyan tovább.
Ha befuccsol az O, akkor MM-ék szart se érnek, a sérülésekkel most nem számolva, (mondom optimista vagyok).
Nem mellesleg jó lenne egy brutál kemény tél, amiben végre tényleg hasznunkra lenne a hazai pálya (és nem a bíráskodás miatt), mert ez is csak egy városi legenda mostanában.

Addig is élvezzük egy olyan csapat játékát, amelyet nem a 12-es vezet, szurkoljunk egy fiatalembernek akinek ez élete nagy lehetősége.
Minden Packers rajongónak további felejthetetlen szezont kívánok.
GO PACK GO!!!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
sztaking Dallas Cowboys 412
Jobbulást a Mesternek,őszintén sajnálom.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Biegel végre edzett, de valószínűleg nem játszik még.
King úgy tűnik visszatérhet!

A falunk a 343436234123124. felállásban lesz az tuti és Burnett se edzett még a héten, kell-e írnom hogy 'hamstring'
gamerkr
A T páros limitáltan, Taylor viszont nem edzett eddig. Nagyon kéne az egészséges OT párosunk, hogy Hundley ne az életéért rohanjon égesz meccsen. Bízok a (teljes) játékukban. Bár Taylor szinte tuti nem lesz.
alatriste
Bulaga atment az agyrazkodas-teszten, ugyhogy o jatszhat.
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
 twitter.com/AaronRodgers12/status/921234835946946561

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Biegel végre edzett, de valószínűleg nem játszik még.
King úgy tűnik visszatérhet!

A falunk a 343436234123124. felállásban lesz az tuti és Burnett se edzett még a héten, kell-e írnom hogy 'hamstring'
gamerkr
A T páros limitáltan, Taylor viszont nem edzett eddig. Nagyon kéne az egészséges OT párosunk, hogy Hundley ne az életéért rohanjon égesz meccsen. Bízok a (teljes) játékukban. Bár Taylor szinte tuti nem lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Biegel végre edzett, de valószínűleg nem játszik még.
King úgy tűnik visszatérhet!

A falunk a 343436234123124. felállásban lesz az tuti és Burnett se edzett még a héten, kell-e írnom hogy 'hamstring'

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Packers sign QB Jerod Evans to practice squad
twitch(4thline)
| @eaglesmcnabb is coming... |
empty taxi
PO-ra házat kocsit azonnal!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Packers sign QB Jerod Evans to practice squad
twitch(4thline)
| @eaglesmcnabb is coming... |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
Packers sign QB Jerod Evans to practice squad