Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ahhoz képest, hogy kiesett Bulaga, Bakhtiari, Taylor (3 kezdő OL), a sec 80%-a, és RODGERS! Nem kaptunk nagy verést. A szezonnak vélhetően annyi. Tudjuk, mit jelent AR a csapatnak. Ha van pótolhatatlan játékos ebben a ligában akkor az Rodgers a Green Baynek. Kiváncsi leszek kit kukázunk össze, akár kezdőnek akár Hundley mögé.

A sok birózó azért remélem megnézi majd a meccsünket, de őszintén azt a részét leszarom.

Hogy legalábbb pozitiv hangulattal fejezzem be, Clark igen komolyat játszott, és Randall is néhol játékosnak tűnt (persze nem egész meccsen). KB a szünetbe kezdtem el nézni igy csak pörgettem és pörgettem a játékokat, tervezem újranézni, bár biztos fájni fog a szivem.
alatriste
inkább off-seasonben, ínséges időkben tedd.
Ha tényleg season-ending, nagyon rossz lesz végig nézni a szezont, rájátszást, abból a szempontból, hogy mi lett/lenne HA....

Hundley ügyes gyerek, szerintem sok mindent kihozhat ebből a helyzetből!

több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Hát ez a szezon vélhetőleg kuka, pedig ez a Vikings nem extra, a Lions csúcsfizetésű dobógépe pedig még mindig a pénzt számolja, ahelyett, hogy játszana.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ahhoz képest, hogy kiesett Bulaga, Bakhtiari, Taylor (3 kezdő OL), a sec 80%-a, és RODGERS! Nem kaptunk nagy verést. A szezonnak vélhetően annyi. Tudjuk, mit jelent AR a csapatnak. Ha van pótolhatatlan játékos ebben a ligában akkor az Rodgers a Green Baynek. Kiváncsi leszek kit kukázunk össze, akár kezdőnek akár Hundley mögé.

A sok birózó azért remélem megnézi majd a meccsünket, de őszintén azt a részét leszarom.

Hogy legalábbb pozitiv hangulattal fejezzem be, Clark igen komolyat játszott, és Randall is néhol játékosnak tűnt (persze nem egész meccsen). KB a szünetbe kezdtem el nézni igy csak pörgettem és pörgettem a játékokat, tervezem újranézni, bár biztos fájni fog a szivem.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
#respect

 twitter.com/RSherman_25/status/919615565693566976

több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
Az is ritka, hogy egy csapat injury reportja szarabbul néz ki, mint a mienk. | Mondjuk Burnett és King miatt csak épphogy |

Úgy látszik, hogy a medvék kellemesen leamortizálnak mindenkit a csoportból..

 www.packers.com/team/injury-report.html
James007
azért ebből a szempontból a Giantset nem lehet utolérni (remélhetőleg): a három legjobb védőjük közül kettő, a kezdő center és futó, és az épkézláb elkapók közül az, aki még nincs IR-en.
casaubon
Sikerült beelőzni...Mondhatjuk vége a szezonunknak.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
se Burnett, se House, se King.
Ez Rollins-Randall-Hawkins triót jelent hátul ma estére.

több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Durva, hogy az MM-éra alatt a 12. Vikings QB kezd ellenünk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club


nem lesz egyszerű a védelemnek, ha hiányzik majd Bradford és/vagy Diggs a túloldalt...

több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Az is ritka, hogy egy csapat injury reportja szarabbul néz ki, mint a mienk. | Mondjuk Burnett és King miatt csak épphogy |

Úgy látszik, hogy a medvék kellemesen leamortizálnak mindenkit a csoportból..

 www.packers.com/team/injury-report.html
James007
azért ebből a szempontból a Giantset nem lehet utolérni (remélhetőleg): a három legjobb védőjük közül kettő, a kezdő center és futó, és az épkézláb elkapók közül az, aki még nincs IR-en.
casaubon
Jogos, de én igazából az aktuális ellenfelekre gondoltam. Ott eddig még mi voltunk rosszabb eü állapotban.
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Az is ritka, hogy egy csapat injury reportja szarabbul néz ki, mint a mienk. | Mondjuk Burnett és King miatt csak épphogy |

Úgy látszik, hogy a medvék kellemesen leamortizálnak mindenkit a csoportból..

 www.packers.com/team/injury-report.html
James007
azért ebből a szempontból a Giantset nem lehet utolérni (remélhetőleg): a három legjobb védőjük közül kettő, a kezdő center és futó, és az épkézláb elkapók közül az, aki még nincs IR-en.
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Az is ritka, hogy egy csapat injury reportja szarabbul néz ki, mint a mienk. | Mondjuk Burnett és King miatt csak épphogy |

Úgy látszik, hogy a medvék kellemesen leamortizálnak mindenkit a csoportból..

 www.packers.com/team/injury-report.html
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A. A. Ron Rodgers lett a hét támadója az NFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/918107109098754048
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tényleg jól megy Dallasban mostanság nekünk, Adams és Jones nagyon nagyot játszottak.
Azért a belső lyukakban is tud futni ez a srác. Kíváncsi vagyok az alapos videózások után, mennyi marad benne a Vikes ellen. Mindenesetre én bizakodó vagyok.

...és akkor most Monty kezdjen vagy maradjon Jones?
Burnett visszatért végül a meccsbe, miután ápolni kellett?

Közben Hyde újabb int-et jegyzett, így néggyel vezeti a ligát. Az öreg Peppers meg 5,5 sacknél van 😊

több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Ezek azok a meccsek amik emlékezetessé teszik a szezonokat, szerencsére nekünk valahogy mindig kijut belőlük. (Thansk Arod). Aaron Jones pedig állat, sokkal dinamikusabban mozog mint Montgomery és a "vision" is rendben van.
JayB
Meg a Cowboys runD is 😛 😀 bocsi, nem hagyhattam ki 😊
Cowboykarcsi90
Ne rontsd el az örömünket! 😊
Tudod mennyire vártuk a tavalyi futás=kínlódás után, hogy legyen egy futója a csapatnak, akiben megvan a sebesség, a gyors írányváltás, a jó helyzetfelismerés, stb? (Ok, Monthynak voltak jó meccsei, de összeségében nem volt kimagasló.)
Egyébként nem vagytok olyan rosszak futás ellen. Holtversenyben a 12. legtöbb yard. Középmezőny alja. Vannak rosszakbak. Pl. mi.😊

Szerkesztette: SBL
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
egy kis érdekesség, a PFF osztályzatai alapján a meccs öt legjobb teljesítményt nyújtó játékosa mind packersös volt:

HB Aaron Jones, 86.5 overall grade
G Jahri Evans, 85.6 overall grade
QB Aaron Rodgers, 84.9 overall grade
DL Kenny Clark, 83.1 overall grade
CB Damarious Randall, 82.7 overall grade

csak utánuk jött La'el Collins 82.1-gyel

mellesleg a sokat (és sokszor joggal) szidott Randall 60 snapet volt a pályán, de csak egyetlen elkapást engedett, igaz, az TD lett, de bravúr kellett hozzá Bryanttől. használt neki a múltkori fegyelmezés?
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 169 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ezek azok a meccsek amik emlékezetessé teszik a szezonokat, szerencsére nekünk valahogy mindig kijut belőlük. (Thansk Arod). Aaron Jones pedig állat, sokkal dinamikusabban mozog mint Montgomery és a "vision" is rendben van.
JayB
Meg a Cowboys runD is 😛 😀 bocsi, nem hagyhattam ki 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Ezek azok a meccsek amik emlékezetessé teszik a szezonokat, szerencsére nekünk valahogy mindig kijut belőlük. (Thansk Arod). Aaron Jones pedig állat, sokkal dinamikusabban mozog mint Montgomery és a "vision" is rendben van.
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Hmmm... Uraim! Tegnap nyert a csapat. Egy nagyon fontos W, egy nagyon jó meccsen, egy nagyon jó ellenfél ellen, (főleg O oldalon) egy kis szerencsével. a mi oldalunkon.
Ehhez képest nagyon nagy a csönd itt.
SBL
A csendes többség csapata vagyunk.
Kampman
Én úgy tudtam a bíróké.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Hmmm... Uraim! Tegnap nyert a csapat. Egy nagyon fontos W, egy nagyon jó meccsen, egy nagyon jó ellenfél ellen, (főleg O oldalon) egy kis szerencsével. a mi oldalunkon.
Ehhez képest nagyon nagy a csönd itt.
SBL
A csendes többség csapata vagyunk.
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Hmmm... Uraim! Tegnap nyert a csapat. Egy nagyon fontos W, egy nagyon jó meccsen, egy nagyon jó ellenfél ellen, (főleg O oldalon) egy kis szerencsével. a mi oldalunkon.
Ehhez képest nagyon nagy a csönd itt.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 169 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Basszátok meg, Rodgers valami kúrva jó játékos! 😛 Értékeljétek 😉

Gratula amúgy, emberes volt!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
Ez megint csak epikusra sikeredett. Egy olyan közel 9 perces(demoralizáló) drive után ezt így megcsinálni egy időkéréssel, alig több, mint egyetlen perc alatt. A Jones-al végre van élvezhető futójátékunk is, még egy ilyen több sebből vérző fal mögött is. Jó lenne végre összeállna a támadó fal, és akkor már csak a D miatt főhetne a fejünk...
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Úgy tűnik Daniels, Adams, House, Bakhtiari és Bulaga is OK.
Gergőbácsi
Erre a meccsre nagyob kell mindenki!
Remélem Arod megcincálja a sec.-t,a mi Front7 megfogja a futást és az O-line összeáll és kitart a végéig!!!
Green & Gold
Azért én lehet nem játszatnám Adams-ot vagy csak nagyon keveset. Nagyon nagyot kapott. Hiába nyílvánították a játékra alkalmasnak lehet még benne egy kis félsz.
SBL
De jó, hogy nem hallgattak rám!
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Igen jó meccs volt. Ha Prescott nem szalad be a végén, megnyerik.A 2 Aaron és Davante hozta a nem kötelezőt. Meg kell nézni józanul is!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Bulaga próbálgatta a bokáját. Más nem is volt a pályán. Simán benne van, hogy 4 snap után padozik. Sajnos.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!