Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Reméljük Taylor ugyanolyan jó lesz LT-ben, mint múltkor

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Out:
Bakhtiari
Montgomery
Thomas
Pipkins
Pankey
M. Adams
Odom

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club


lesz Bulaga, Daniels, és House is.

több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Úgy tűnik Daniels, Adams, House, Bakhtiari és Bulaga is OK.
Gergőbácsi
Erre a meccsre nagyob kell mindenki!
Remélem Arod megcincálja a sec.-t,a mi Front7 megfogja a futást és az O-line összeáll és kitart a végéig!!!
Green & Gold
Azért én lehet nem játszatnám Adams-ot vagy csak nagyon keveset. Nagyon nagyot kapott. Hiába nyílvánították a játékra alkalmasnak lehet még benne egy kis félsz.
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Úgy tűnik Daniels, Adams, House, Bakhtiari és Bulaga is OK.
Gergőbácsi
Erre a meccsre nagyob kell mindenki!
Remélem Arod megcincálja a sec.-t,a mi Front7 megfogja a futást és az O-line összeáll és kitart a végéig!!!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Úgy tűnik Daniels, Adams, House, Bakhtiari és Bulaga is OK.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 641
Hyde lehúzott 2 labdát tegnap.. már 3 INT-nél jár idén.
LN
Aki átigazol a secondaryból más csapathoz rögtön INT-király lesz a következő évben.
SBL
Ja, de azért Randallt is küldjék már el, arra kíváncsi leszek, hogy máshol lesz-e belőle is valami 😊
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Hyde lehúzott 2 labdát tegnap.. már 3 INT-nél jár idén.
LN
Aki átigazol a secondaryból más csapathoz rögtön INT-király lesz a következő évben.
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
Hyde lehúzott 2 labdát tegnap.. már 3 INT-nél jár idén.
LN
Safety poszton nélküle sincs okunk sok panaszra
James007
Nem is safety posztra gondoltam. Sokat volt slotban, ott meg vékonyak vagyunk.
LN
Így értem.
Csak a face-n már RandallRollinsoznak a "szakértők" ebben a témában...

Amúgy én bírtam Hyde-ot, de nála is jobban sajnálom a két évvel ezelőtti Hayward elengedést. Az ősbűn volt a szememben.
James007
Tavaly a szezon végére Hyde már inkább volt Cb mint , safety ...általában tényleg slot , ő sem volt egy extraklasszis viszont nem égették szarrá folyton , és voltak fontos labdaszerzései ...emellett nem volt egy buta gyerek , elég visszagondolni arra playre Dallasban mikor tudta h mi fog következni ..Nagyon hiányzik ő is...de abban egyet értek h Hayward elengedése félelmetesen nagy baki TT-től , főleg h nem kapott azért olyan nagy pénzt californiában .
több mint 7 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
Semmit nem láttam még sajnos a meccsből, csak Adams lemészarlasát. De arra nyilván senki sem fog emlékezni majd, hogy ezek utan az egyébként valóban bíró barát GB ellen nem zavarták szépen haza Trevathant.
alatriste
Az is vicces volt mikor a puntert gyalulták le, aki méterekkel elrúgta a labdát a bears játékosok felett, de mindent szabályosnak láttak, mert megmondták a chicago játékosok is, hogy "beleértek"..ott szerencsére nem lett sérülés. Ennek ellenére az ment, hogy mindenki minket utál, és kibe-baszottul ellenük fújtak....
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Hyde lehúzott 2 labdát tegnap.. már 3 INT-nél jár idén.
LN
Safety poszton nélküle sincs okunk sok panaszra
James007
Nem is safety posztra gondoltam. Sokat volt slotban, ott meg vékonyak vagyunk.
LN
Így értem.
Csak a face-n már RandallRollinsoznak a "szakértők" ebben a témában...

Amúgy én bírtam Hyde-ot, de nála is jobban sajnálom a két évvel ezelőtti Hayward elengedést. Az ősbűn volt a szememben.

Szerkesztette: James007
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hyde lehúzott 2 labdát tegnap.. már 3 INT-nél jár idén.
LN
Safety poszton nélküle sincs okunk sok panaszra
James007
Nem is safety posztra gondoltam. Sokat volt slotban, ott meg vékonyak vagyunk.
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Hyde lehúzott 2 labdát tegnap.. már 3 INT-nél jár idén.
LN
Safety poszton nélküle sincs okunk sok panaszra
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hyde lehúzott 2 labdát tegnap.. már 3 INT-nél jár idén.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Két meccs pihi Trevnek
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 106 — Deion Sanders for president!
Semmit nem láttam még sajnos a meccsből, csak Adams lemészarlasát. De arra nyilván senki sem fog emlékezni majd, hogy ezek utan az egyébként valóban bíró barát GB ellen nem zavarták szépen haza Trevathant.
alatriste
Mocskos meló volt!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Semmit nem láttam még sajnos a meccsből, csak Adams lemészarlasát. De arra nyilván senki sem fog emlékezni majd, hogy ezek utan az egyébként valóban bíró barát GB ellen nem zavarták szépen haza Trevathant.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Montgomery játékára is van esély,Adam Schefter értesülése szerint nem súlyos a borda sérülése.

 www.cbssports.com/nfl/news/packers-montgomery-reportedly-only-day-to-day-despite-concerns-about-ribs/
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Packers RB Jamaal Williams MRI results came back negative - no ligament damage, purely muscular, per source. Could miss next game, not more.
Jó hír, de ez azt jelenti, hogy jo eséllyel csak Jones és a szintén rookie Mays lesz a RB a Dallas ellen.
SBL
Next man up, Jonesnak most lesz 2-3 meccse, amikor megmutathatja.
Már a draft idején jókat olvastam róla, de a macik ellen nagyon tetszett, amit beugróként csinált.
Ilyen stílusú futója már rég nem volt a csapatnak.
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Packers RB Jamaal Williams MRI results came back negative - no ligament damage, purely muscular, per source. Could miss next game, not more.
Jó hír, de ez azt jelenti, hogy jo eséllyel csak Jones és a szintén rookie Mays lesz a RB a Dallas ellen.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sajnálom, hogy nem tudtam nézni. Mindig fajó kihagyni egy meccset, főleg a legnagyobb rangadót, de a melo most nem engedte meg. A minj bye week jól jön, lehet épülgetni, ami nagyon ránk fog férni.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Érdekes adat, inkább game manager QB stat.. passz átlag: 5.8 yard/play

Kb a fele a korábban megszokottnak.
LN
Ebben bennevan vastagon az O fal gyengesége. Nem volt annyi idő tartogatni a labdát. Ezt egyébként McCarthyék jó csinálták. Ennyi most elég volt és Rodgerst sem gyalulták le minden második playben.
SBL
Abszolút.
Rövid route-ok, gyors elengedés.
Ami még jó, nem volt negatív yardos futás tegnap.
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Érdekes adat, inkább game manager QB stat.. passz átlag: 5.8 yard/play

Kb a fele a korábban megszokottnak.
LN
Ebben bennevan vastagon az O fal gyengesége. Nem volt annyi idő tartogatni a labdát. Ezt egyébként McCarthyék jó csinálták. Ennyi most elég volt és Rodgerst sem gyalulták le minden második playben.
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
visszatért a 18as
Az, hogy van, hoy allison egyik meccsen csinál 8 elkapásból 147,yardot, a következőn meg egy dupla nullát?
peach
hegedusggergo
Eddig én is eljutottam, csak nem értem, ha ilyet tud a gyerek akkó mé nem tetszenek használni...?
peach
Adams lemészárlása után, több lehetősége lesz bizonyítani. Egyébként róla valami infó?
twitch(4thline)
AZt írták agyrázkódás. Azonkívül más nem találtak. Eddig reméljük ez így is marad!. Kész csoda ha ennyivel megússza!
SBL
agyrazkodas, mas baja elvileg nincs mar haza is engedtek.
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
visszatért a 18as
Az, hogy van, hoy allison egyik meccsen csinál 8 elkapásból 147,yardot, a következőn meg egy dupla nullát?
peach
hegedusggergo
Eddig én is eljutottam, csak nem értem, ha ilyet tud a gyerek akkó mé nem tetszenek használni...?
peach
Adams lemészárlása után, több lehetősége lesz bizonyítani. Egyébként róla valami infó?
twitch(4thline)
AZt írták agyrázkódás. Azonkívül más nem találtak. Eddig, reméljük ez így is marad!. Kész csoda ha ennyivel megússza!

Szerkesztette: SBL