Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ahmad Brooks vizitál majd nálunk elvileg.
a hajnali ütközetben Perry megsérült, de szerintem ennek nincs köze hozzá.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bulaga bokaproblémái miatt nem fejezte be a szerdai edzést. Nem térd ez jó hír, de tudjuk, hogy Bulaga nagyon sérülékeny. Elsőre érdekes módon Murphy ugrott be, de persze Spriggs lenne a legesélyesebb papíron ha Bryan hosszabb időre kidőlne.

Itt pedig ugyan ez kicsit összeszedettebben. (Másik cikkben pedig az összes többi sérültről egy kis ö.f.)
 packershungaryclub.hu/2017/08/rossz-hirek-a-tamadofalrol/
alatriste
Bryan Bulaga is still having tests done on his injured ankle, "but he's feeling better today than he was yesterday," coach Mike McCarthy said. Bulaga will not play Saturday at Denver.
alatriste
Azota kiderult, hog muteni nem kell, de pihentetni igen. Kerdeses, hogy jatszhat-e a szezonnyiton a Seattle ellen.
casaubon
Jó hír!
Inkább legyen 1-2 hét pihenő, legyen 100%os és utána dolgozza végig az évet. Remélem ha nem fogjuk erőltetni amíg nem 100as. Murphy és Spriggs pedig 2 hétig verekedjék le ki ugorjon be.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Bulaga bokaproblémái miatt nem fejezte be a szerdai edzést. Nem térd ez jó hír, de tudjuk, hogy Bulaga nagyon sérülékeny. Elsőre érdekes módon Murphy ugrott be, de persze Spriggs lenne a legesélyesebb papíron ha Bryan hosszabb időre kidőlne.

Itt pedig ugyan ez kicsit összeszedettebben. (Másik cikkben pedig az összes többi sérültről egy kis ö.f.)
 packershungaryclub.hu/2017/08/rossz-hirek-a-tamadofalrol/
alatriste
Bryan Bulaga is still having tests done on his injured ankle, "but he's feeling better today than he was yesterday," coach Mike McCarthy said. Bulaga will not play Saturday at Denver.
alatriste
Azota kiderult, hog muteni nem kell, de pihentetni igen. Kerdeses, hogy jatszhat-e a szezonnyiton a Seattle ellen.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bulaga bokaproblémái miatt nem fejezte be a szerdai edzést. Nem térd ez jó hír, de tudjuk, hogy Bulaga nagyon sérülékeny. Elsőre érdekes módon Murphy ugrott be, de persze Spriggs lenne a legesélyesebb papíron ha Bryan hosszabb időre kidőlne.

Itt pedig ugyan ez kicsit összeszedettebben. (Másik cikkben pedig az összes többi sérültről egy kis ö.f.)
 packershungaryclub.hu/2017/08/rossz-hirek-a-tamadofalrol/
alatriste
Bryan Bulaga is still having tests done on his injured ankle, "but he's feeling better today than he was yesterday," coach Mike McCarthy said. Bulaga will not play Saturday at Denver.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bulaga bokaproblémái miatt nem fejezte be a szerdai edzést. Nem térd ez jó hír, de tudjuk, hogy Bulaga nagyon sérülékeny. Elsőre érdekes módon Murphy ugrott be, de persze Spriggs lenne a legesélyesebb papíron ha Bryan hosszabb időre kidőlne.

Itt pedig ugyan ez kicsit összeszedettebben. (Másik cikkben pedig az összes többi sérültről egy kis ö.f.)
 packershungaryclub.hu/2017/08/rossz-hirek-a-tamadofalrol/


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Lowry:
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fespn_logos%2Fespn_red.png
Dean Lowry avoided a serious knee injury, according to a source. Tests showed no major damage after he was hurt in Saturday's preseason game at Washington. It's a considered a short-term injury. - ESPN
Read more on ESPN


Jó hír!
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
MM megnyerte a 2. challenge-t is. Nem egy év alatt, hanem egy félidőn belül Kezdődhet a szezon.
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
A long snapper gyenge teljesítménye miatt visszahoztuk Goode-t,hogy legyen egy kis verseny a pozícióért. Nem egy világmegváltó hír,de személy szerint én nagyon örülök neki,mert évekig hozta stabilan,komolyabb hibák nélkül a feladatát.
Nelson87
viszont a sérültekről (Randall, Dupre, Barclay) nem olvasok semmi érdemlegeset.
Kell ez a pre-szezon mint a falat kenyér.
gamerkr
Igen,ez engem is bosszant.Főleg Dupre állapota érdekelne,aki ugyan kiírta a twitterre,hogy jól van,azóta viszont semmi hír.
Hogy kell-e a pre-season,arról nagy viták vannak,de szerintem kell lennie néhány meccsnek,ahol a játékosok felveszik a ritmust,valamint harcolhatnak a roster helyekért.
Nelson87
Randall is, Dupre is concussion protocollban van, vagyis amint minden tesztet teljesitenek, ujra bevethetoek.
casaubon
Es ujabb hirek:
McCarthy: Damarious Randall & Malachi Dupre are still in concussion protocol. Don't see either one of them playing this week. Don Barclay will not practice this week & will not play in the Washington game.
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
A long snapper gyenge teljesítménye miatt visszahoztuk Goode-t,hogy legyen egy kis verseny a pozícióért. Nem egy világmegváltó hír,de személy szerint én nagyon örülök neki,mert évekig hozta stabilan,komolyabb hibák nélkül a feladatát.
Nelson87
viszont a sérültekről (Randall, Dupre, Barclay) nem olvasok semmi érdemlegeset.
Kell ez a pre-szezon mint a falat kenyér.
gamerkr
Igen,ez engem is bosszant.Főleg Dupre állapota érdekelne,aki ugyan kiírta a twitterre,hogy jól van,azóta viszont semmi hír.
Hogy kell-e a pre-season,arról nagy viták vannak,de szerintem kell lennie néhány meccsnek,ahol a játékosok felveszik a ritmust,valamint harcolhatnak a roster helyekért.
Nelson87
Randall is, Dupre is concussion protocollban van, vagyis amint minden tesztet teljesitenek, ujra bevethetoek.
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
A long snapper gyenge teljesítménye miatt visszahoztuk Goode-t,hogy legyen egy kis verseny a pozícióért. Nem egy világmegváltó hír,de személy szerint én nagyon örülök neki,mert évekig hozta stabilan,komolyabb hibák nélkül a feladatát.
Nelson87
viszont a sérültekről (Randall, Dupre, Barclay) nem olvasok semmi érdemlegeset.
Kell ez a pre-szezon mint a falat kenyér.
gamerkr
Igen,ez engem is bosszant.Főleg Dupre állapota érdekelne,aki ugyan kiírta a twitterre,hogy jól van,azóta viszont semmi hír.
Hogy kell-e a pre-season,arról nagy viták vannak,de szerintem kell lennie néhány meccsnek,ahol a játékosok felveszik a ritmust,valamint harcolhatnak a roster helyekért.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A long snapper gyenge teljesítménye miatt visszahoztuk Goode-t,hogy legyen egy kis verseny a pozícióért. Nem egy világmegváltó hír,de személy szerint én nagyon örülök neki,mert évekig hozta stabilan,komolyabb hibák nélkül a feladatát.
Nelson87
viszont a sérültekről (Randall, Dupre, Barclay) nem olvasok semmi érdemlegeset.
Kell ez a pre-szezon mint a falat kenyér.

több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
A long snapper gyenge teljesítménye miatt visszahoztuk Goode-t,hogy legyen egy kis verseny a pozícióért. Nem egy világmegváltó hír,de személy szerint én nagyon örülök neki,mert évekig hozta stabilan,komolyabb hibák nélkül a feladatát.

Szerkesztette: Nelson87
több mint 7 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Ahogy várható volt Letroy Guion cut áldozata lett , sok volt már tőle a hülyeség az biztos ..
Közben meg ódákat is zengenek most arról h Dean Lowry mennyit fejlődött , lehet ennek is van köze hozzá , kicsit sajnálom mert hasznos tudott lenni .
nando89
Ez nekem is feltűnt, hogy a Lowry PR szépen fel volt építve Guion cut mellé. De nem lehetett megtartani ezt a srácot. egyszerűen képtelen használni az agyát off the field
több mint 7 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Megtanulhatunk egy új sémát Caperstől : Nitro
Nagyjából annyit jelent, hogy 3 CB és 3 S lesz fent. Burnett felmegy ILB-be gyakorlatilag. Az edzésen jelenleg, ha jól rémlik, Haha és Brice a 2 S hátul. De gyanítom Jones pályázik a helyre.
Gondolom mellette 2 DT és 2 OLB + 1 ILB, erről a cikk nem szólt.
LN
Jól írod, Nitro az új Base 😊. Én nagyon magabiztos vagyok ezzel a safety csoporttal, Burnett, Jones, Brice is tud feljebb lépni, keményen ütközni és Haha mellett könnyedén variálhatók minden felállásban. Amikor erős DB csapatról beszélnek idén, mindig ezzel a részleggel példálóznak, és nem nagyon beszélnek a CB részről. Ott nem vagyok ennyire optimista. King-et féltve figyelem a CB-ben ritka testalkata miatt, és amiatt, hogy az edzéseken Rodgers-Nelson halálba szívatták. Persze ez a páros sok mindenkit halálba szívatta, mégis sok volt a relfex hiba. (back shoulder passznál merre néz vissza, stb.) Nagyon remélem, hogy szuper CB lesz belőle, de még nagyon nyers, jövőre érhet be. House-ról is szépeket hallunk, de azért amikor elengedtük, nem starter pozícióban volt, és a 2 távollévő éve is a legjobb jóindulattal is felemásra sikerült. Rollins, Randall, Gunter. A középső most kapott agyrázkódást, Rollinst leginkább középen szoktuk meg, mégha az edzéseken most kint is jól teljesített is. De remélem az előszezon összerántja ezt a részt is!
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Megtanulhatunk egy új sémát Caperstől : Nitro
Nagyjából annyit jelent, hogy 3 CB és 3 S lesz fent. Burnett felmegy ILB-be gyakorlatilag. Az edzésen jelenleg, ha jól rémlik, Haha és Brice a 2 S hátul. De gyanítom Jones pályázik a helyre.
Gondolom mellette 2 DT és 2 OLB + 1 ILB, erről a cikk nem szólt.

Szerkesztette: LN
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
Ahogy várható volt Letroy Guion cut áldozata lett , sok volt már tőle a hülyeség az biztos ..
Közben meg ódákat is zengenek most arról h Dean Lowry mennyit fejlődött , lehet ennek is van köze hozzá , kicsit sajnálom mert hasznos tudott lenni .
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Cutler ---> Dolphins

Kár, hogy nem játszunk idén ellenük 😊
Viccet félretéve, jó helyre került. Szerintem itt meg fogja mutatni, hogy jobb annál, amit a medvéknél kihoztak belőle.
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Közben az ACME-n megjelent egy cikk,Jamaal Williams pass protection képességeit dicsérik benne. Elnézve a videókat,nem csoda,hogy Edgar Bennett OC is elismerően nyilatkozott róla.

 www.acmepackingcompany.com/2017/8/4/16088098/packers-running-back-jamaal-williams-pass-protection-gaining-playing-time-starters
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Packers Unscripted Early Impressions, hátha valakit érdekel 😀
Lance Kendricks-el kezdtek, ő volt az egyik játékos, aki kitűnt. Elmondták róla, hogy nem volt még playoff meccse, akárcsak Cook-nak(amikor idejött) és, hogy Badgers játékos volt, Wisconsini születésű.
Utána jött a rookie Josh Jones, nagyon tetszik nekik a játéka, aggreszzív, nem ilyed meg senkitől, már most nevet csinált magánaka csapaton belül.
Aki egy kicsit meglepetés, de őt is kiemelták az Burnett. Nagyon jó formában van a veterán safety, classic old pro player 😀, több leütött labdája volt, Bennett és R. Rodgers elől is.
Joe Kerridge-ről is szó esett, ő a nr.2 FB a csapatban, ST-ben is jó, benne lehet az 53-ban, bár sok múlik azon, hogy hány WR lesz a rosteren végül.
Utolsóként a fiatal elkapók jöttek. Dupree-ban nagyon sok tehetséget látnak, de még dolgozni kell vele bőven és Max McCaffrey, azaz MoneyMax-ről , azt mondták, hogy nagyon jó route runner, nagyon precíz és, ha a QB-t ki kell segíteni akkor ő rá mindig lehet számítani amit felé dobnak azt el is kapja.
Ennyi maradt meg a fejemben, lehet, hogy 1-2 hülyeség is van bent, akkor sry 😀
Pep71
Jól összefoglaltad.Egy kis kiegészítés két játékosról,ami még érdekes lehet:

Kendricks: Az ő esetében elmondták,hogy Bennett miatt sokan megfeledkeznek róla,ugyanakkor nagyon is fontos tényező lehet ebben az offenseben. Az edzéseken is rendszeresen érezhető a jelenléte,gyakran csinál elkapásokat(1st downt érőt is),és meg nem lehetne mondani róla,hogy új a csapatban.

Josh Jones: Az agresszivitásra valóban nincs panasz,sőt,sikerült is kicsit összekapnia Richard Rodgers-szel. Személy szerint ez nekem nagyon tetszik,remélem a szezon alatt is fel lesz tüzelve. A játékában vannak azért hibák,Bennett és Kendricks is csinált meg rajta elkapásokat.
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Packers Unscripted Early Impressions, hátha valakit érdekel 😀
Lance Kendricks-el kezdtek, ő volt az egyik játékos, aki kitűnt. Elmondták róla, hogy nem volt még playoff meccse, akárcsak Cook-nak(amikor idejött) és, hogy Badgers játékos volt, Wisconsini születésű.
Utána jött a rookie Josh Jones, nagyon tetszik nekik a játéka, aggreszzív, nem ilyed meg senkitől, már most nevet csinált magánaka csapaton belül.
Aki egy kicsit meglepetés, de őt is kiemelták az Burnett. Nagyon jó formában van a veterán safety, classic old pro player 😀, több leütött labdája volt, Bennett és R. Rodgers elől is.
Joe Kerridge-ről is szó esett, ő a nr.2 FB a csapatban, ST-ben is jó, benne lehet az 53-ban, bár sok múlik azon, hogy hány WR lesz a rosteren végül.
Utolsóként a fiatal elkapók jöttek. Dupree-ban nagyon sok tehetséget látnak, de még dolgozni kell vele bőven és Max McCaffrey, azaz MoneyMax-ről , azt mondták, hogy nagyon jó route runner, nagyon precíz és, ha a QB-t ki kell segíteni akkor ő rá mindig lehet számítani amit felé dobnak azt el is kapja.
Ennyi maradt meg a fejemben, lehet, hogy 1-2 hülyeség is van bent, akkor sry 😀
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
Tudom, kicsit mondjuk félreérthetően írtam, úgy értettem, hogy neki 1-nél többet kellene nyerni és ideje lenne már belehúzni.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
 www.espn.com/nfl/story/_/id/20237601/aaron-rodgers-wants-play-green-bay-packers-age-40 Így legyen! Jó lenne már Super Bowlt nyernie!
Béczkó
vótmá

több mint 7 éve
Béczkó 1 264
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0726%2Fr236391_1296x729_16-9.jpg
Rodgers wants to still be on Packers at 40
Aaron Rodgers says he not only hopes to play when he's 40, he also wants to be playing well enough to remain a member of the Packers.
Így legyen! Jó lenne már Super Bowlt nyernie!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyre többször emlegetik ezt a Nelson slot kapcsolatot is. Nem állandó bemozgás, csak, hogy ott is fog elv játszani. Érdekes mivel van egy 10M-os elit szintű slot wrünk, akinek az olvadt vaj sem esik ki a kezéből (csak legyen egészséges), 5 év után végre egy jó TE sőt atlag TE-ek is. Egy olyan futó aki bármikor kimehet a LoS mellé elkapónak. Nem nagyon látom, hogy ilyen mezőnyben miért mozogna be. De az igaz, hogy Fitzgeraldhoz hasonlóan ő is baromi produktív lenne belül is. Csak közben nem sok opció maradna a vonal mellé. Adams ok, Allison kérdőjel, de sztem király lesz idén, de a többiek pedig még jobban ismeretlenek.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Undisputed című műsort szokta nézni még valaki? Rohadt jó,és mivel Skip Bayless az egyik résztvevő,a Packers,valamint Rodgers rendszeresen visszatérő téma.
Itt egy kis ízelítő annak,akit érdekel.Hatalmas arc ez a Shannon,mindig hülyét csinál Skipből. 😀

 www.youtube.com/watch?v=9KmCDYZfDnM&t=3s

Szerkesztette: Nelson87