Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Goodson és Biegel PUPon kezdi a TC-t, ami viszont jó hír, hogy Linsley felépülése hol haladt, így ő nem. Biegel is pár héten belül visszatérthet.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 632
Bennett padlót fogott:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vgc4rnmn9ojcxuyizpmr
Martellus Bennett forced to sleep in locker room
Martellus Bennett got to Packers camp late Tuesday night, meaning he was locked out of his assigned room. This gave the world of social media a golden opportunity to enter the Marty B. experience.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Írhatnál az egész védelemről is egy cikket(mit vársz tőlük, kik lesznek a kezdő CB-k, stb, ha van időd és kedved!, mert nagyon képben vagy a csapattal kapcsolatban!
Pep71
A mikor kérdéses, de tervben van egy hasonló cikk a CB posztról, mint a védelem másik nagy kérdőjeleket jelentő egységéről.
A safety kérdés tiszta, a kezdő kettős liga szinten is a legjobbak között, és depth is adott Brice (FS) - Josh Jones (SS). A DL-ben 2 emberes fallal számolva a Clark-Daniels kettős jó és rotációban is jók vagyunk. ILB poszt pedig szerintem idén a meglepetés csapatrész lesz és a Ryan-Martinez-Thomas hármas kivirágzik majd a már tavaly sem épp rossz szezon után.
Szóval egy CB cikk még jönni fog valamikor.De előljáróban annyit, hogy bizakodó vagyok a posztot illetően. Messze nem magabiztos, de bizakodó. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
... annyira holtszezon van, hogy a poén kedvéért megemlítem😊
Cégjegyzéket böngészve belefutottam a Brett Favre 4 Bt.-be. Takarító cég. Na, ez a kemény 😊

Valaki innen?
Gyulus
Igazi elmebeteg! Imádom!!!

Gyulus! Nálam Te vagy a holtszezon MVP-je ezzel a bejegyzéssel.
SBL
És már 2002 óta létezik. Nem új a szakmában 😊
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
... annyira holtszezon van, hogy a poén kedvéért megemlítem😊
Cégjegyzéket böngészve belefutottam a Brett Favre 4 Bt.-be. Takarító cég. Na, ez a kemény 😊

Valaki innen?
Gyulus
Igazi elmebeteg! Imádom!!!

Gyulus! Nálam Te vagy a holtszezon MVP-je ezzel a bejegyzéssel.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
... annyira holtszezon van, hogy a poén kedvéért megemlítem😊
Cégjegyzéket böngészve belefutottam a Brett Favre 4 Bt.-be. Takarító cég. Na, ez a kemény 😊

Valaki innen?
Gyulus
ennyire nem lehet holtszezon😊
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
... annyira holtszezon van, hogy a poén kedvéért megemlítem😊
Cégjegyzéket böngészve belefutottam a Brett Favre 4 Bt.-be. Takarító cég. Na, ez a kemény 😊

Valaki innen?

Szerkesztette: Gyulus
több mint 7 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Egy kis vitaindító így uborkaszezonra.
Mikor ILB poszton lyukasak voltunk, és boldog-boldogtalan szétfutott minket, Matthews-t bemozgattuk középre, és bár a pass rush megszenvedte, a run D sokkal stabilabb lett. Kérdés, ha CM már úgysem képes pass rush terén OLB-ként igazán klasszis teljesítményre (mégis akkora pénzt kap, hogy borzalom), a Ryan - Martinez párosnak pedig el kellene a segítség egy tapasztalt játékos személyében, nem lehetne jó döntés Matthewst végleg középre vezényelni ? Annak ellenére, hogy köztudottan nem szereti.
AaronRoberts
Vitaindítónak tényleg jó volt. 😊 Én nem értek egyet veled több ponton. Ahogy mások is írták szerintem sem nem kellene CMIII-t középre mozgatni.
- Szerintem 2016-ban végre nem volt "lyukas" az ILB poszt a már említett 3 fiatallal. Martinez pillanot alatt vezette ezt a defense-t, a 6. fordulótól visszaesett sérülés miatt, de azt várom tőle, hogy hasonlóan jól kezdje a szezont. A pozíció szerintem 2017-ben tovább erősödött Josh James draftolásával, aki bár safety dime package-ben szerintem át tudja venni akár Thomas helyét is, nagyon sok módon bevethető játékos.
- Szerintem nem futott szét boldog-boldogtalan minket, 8. voltunk engedett futott yardban. Ha minden védőstatunk csak ennyire lenne rossz, nem itt tartottunk volna. Meg nyilván a futás elleni védekezés is elől kezdődik, nem varrnám csak az ILB poszt nyakába az esetleges gyengélkedését.
Capers Blitz happy szisztémája szomjúzza a Matthews-hoz hasonló robbanékony OLB-k jelenlétét. Perryt – a tavalyi 11 sackje ellenére is - mindig inkább futás elleni kvalitásai miatt tartottam jónak. Ha Fackrell és Eliott nem ugrik egy szintet idén bajban leszünk. Pillanatnyilag a legvékonyabb posztunk. Ráadásul a 2018-as draft, úgy hírlik inkább más pozíciókban lesz erős.
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Egy kis vitaindító így uborkaszezonra.
Mikor ILB poszton lyukasak voltunk, és boldog-boldogtalan szétfutott minket, Matthews-t bemozgattuk középre, és bár a pass rush megszenvedte, a run D sokkal stabilabb lett. Kérdés, ha CM már úgysem képes pass rush terén OLB-ként igazán klasszis teljesítményre (mégis akkora pénzt kap, hogy borzalom), a Ryan - Martinez párosnak pedig el kellene a segítség egy tapasztalt játékos személyében, nem lehetne jó döntés Matthewst végleg középre vezényelni ? Annak ellenére, hogy köztudottan nem szereti.
AaronRoberts
Olvasd el az előző, alatriste által linkelt cikket, és akkor rájössz, hogy CM-nek mindenképpen OLB-ben kell majd játszania, több okból is.
1. OLB poszt sokkal fontosabb az NFL-ben mint az ILB.
2. kevesen vannak a csapatban OLB posztra, mivel távozott Peppers és Datone Jones is.
3. a cserék OLB poszton még nem bizonyítottak(eleget, van aki semmit, mert újonc) az NFL-ben, tehát ha Perry vagy CM lesérül, akkor nagy tré lehet.
4. azért kap ennyi pénzt, mert első 6 NFL-es idényében mindig 10 sack felé jutott és idén is ezt várják tőle
Pep71
Írt 😊 Ezért voltam olyan bátor, hogy be is likeljem.

Amúgy a pontjaid röveden össze is foglalja a cikk felét.
Én azt mondanám, ha most kellene védelmet építenem és adott lenne CMIII, lehet hogy én is elsőre ILB-be gondolkodnék vele, DE most Green Bay-ben kezd kialakulni egy jó kis ILB rotáció 3 fiatal játékossal és egészen egyszerűen nincs más OLB a csapatban. Ha Matthews bemozogna a 4 fős ILB sorunk fölöslegesen lenne ilyen mély, miközben Perry másik oldalára nfl meccset még leginkább csak TV-ből látó játékosok maradnának. Ha idén se tud megújulni Clay el kell gondolkozni a folytatáson, ami nagyon sok tényezős lehet, de 2017-re nincs nagyon más választás, mint OLB-ben tolni tolni, és reménykedni, hogy újra elkapja a fonalat. (És, hogy Perry domináns tud lenni, mert ha mindkét kérdésre nem a válasz akkor lesznek bajok).
alatriste
Grat, király cikk!
Szerintem viszont az sokkal érdekesebb kérdés, hogy ez a védelem elég lehet-e egy esetleges SB run-hoz, mert az offense az szerintem mindenképpen, főleg, hogy TE poszton is van végre normális ember, Finley óta. WR sor elég jó, fal is top10 bőven, a QB poszt az meg magáért beszél, szerencsére 😀
Viszont a D#-ben nem sok top játékosa van a csapatnak. Daniels, Haha, Burnett ők 3-man a posztjukon elég jónak számítanak, de a többi csapatrészben nem igazán van ilyen kaliber, sajnos.
ILB mondjuk még csak-csak, fiatalok, egész jók voltak, ők rendben lehetnek, de a CB poszt siralmas volt, Kevin King újonc, tőle várják a csodát?
OLB meg ki lett vesézve. A 2 kezdő sérülékeny, CM nem a régi már, Perry-nek pedig egy igazán jó éve volt, mondjuk az pont tavaly 😀 a cserék pedig nem túl acélosak.
Írhatnál az egész védelemről is egy cikket(mit vársz tőlük, kik lesznek a kezdő CB-k, stb, ha van időd és kedved!, mert nagyon képben vagy a csapattal kapcsolatban!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy kis vitaindító így uborkaszezonra.
Mikor ILB poszton lyukasak voltunk, és boldog-boldogtalan szétfutott minket, Matthews-t bemozgattuk középre, és bár a pass rush megszenvedte, a run D sokkal stabilabb lett. Kérdés, ha CM már úgysem képes pass rush terén OLB-ként igazán klasszis teljesítményre (mégis akkora pénzt kap, hogy borzalom), a Ryan - Martinez párosnak pedig el kellene a segítség egy tapasztalt játékos személyében, nem lehetne jó döntés Matthewst végleg középre vezényelni ? Annak ellenére, hogy köztudottan nem szereti.
AaronRoberts
Olvasd el az előző, alatriste által linkelt cikket, és akkor rájössz, hogy CM-nek mindenképpen OLB-ben kell majd játszania, több okból is.
1. OLB poszt sokkal fontosabb az NFL-ben mint az ILB.
2. kevesen vannak a csapatban OLB posztra, mivel távozott Peppers és Datone Jones is.
3. a cserék OLB poszton még nem bizonyítottak(eleget, van aki semmit, mert újonc) az NFL-ben, tehát ha Perry vagy CM lesérül, akkor nagy tré lehet.
4. azért kap ennyi pénzt, mert első 6 NFL-es idényében mindig 10 sack felé jutott és idén is ezt várják tőle
Pep71
Írt 😊 Ezért voltam olyan bátor, hogy be is likeljem.

Amúgy a pontjaid röveden össze is foglalja a cikk felét.
Én azt mondanám, ha most kellene védelmet építenem és adott lenne CMIII, lehet hogy én is elsőre ILB-be gondolkodnék vele, DE most Green Bay-ben kezd kialakulni egy jó kis ILB rotáció 3 fiatal játékossal és egészen egyszerűen nincs más OLB a csapatban. Ha Matthews bemozogna a 4 fős ILB sorunk fölöslegesen lenne ilyen mély, miközben Perry másik oldalára nfl meccset még leginkább csak TV-ből látó játékosok maradnának. Ha idén se tud megújulni Clay el kell gondolkozni a folytatáson, ami nagyon sok tényezős lehet, de 2017-re nincs nagyon más választás, mint OLB-ben tolni tolni, és reménykedni, hogy újra elkapja a fonalat. (És, hogy Perry domináns tud lenni, mert ha mindkét kérdésre nem a válasz akkor lesznek bajok).

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Egy kis vitaindító így uborkaszezonra.
Mikor ILB poszton lyukasak voltunk, és boldog-boldogtalan szétfutott minket, Matthews-t bemozgattuk középre, és bár a pass rush megszenvedte, a run D sokkal stabilabb lett. Kérdés, ha CM már úgysem képes pass rush terén OLB-ként igazán klasszis teljesítményre (mégis akkora pénzt kap, hogy borzalom), a Ryan - Martinez párosnak pedig el kellene a segítség egy tapasztalt játékos személyében, nem lehetne jó döntés Matthewst végleg középre vezényelni ? Annak ellenére, hogy köztudottan nem szereti.
AaronRoberts
Olvasd el az előző, alatriste által linkelt cikket, és akkor rájössz, hogy CM-nek mindenképpen OLB-ben kell majd játszania, több okból is.
1. OLB poszt sokkal fontosabb az NFL-ben mint az ILB.
2. kevesen vannak a csapatban OLB posztra, mivel távozott Peppers és Datone Jones is.
3. a cserék OLB poszton még nem bizonyítottak(eleget, van aki semmit, mert újonc) az NFL-ben, tehát ha Perry vagy CM lesérül, akkor nagy tré lehet.
4. azért kap ennyi pénzt, mert első 6 NFL-es idényében mindig 10 sack felé jutott és idén is ezt várják tőle
több mint 7 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Egy kis vitaindító így uborkaszezonra.
Mikor ILB poszton lyukasak voltunk, és boldog-boldogtalan szétfutott minket, Matthews-t bemozgattuk középre, és bár a pass rush megszenvedte, a run D sokkal stabilabb lett. Kérdés, ha CM már úgysem képes pass rush terén OLB-ként igazán klasszis teljesítményre (mégis akkora pénzt kap, hogy borzalom), a Ryan - Martinez párosnak pedig el kellene a segítség egy tapasztalt játékos személyében, nem lehetne jó döntés Matthewst végleg középre vezényelni ? Annak ellenére, hogy köztudottan nem szereti.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kevés a téma így az offseason alatt, de tessék, itt egy kis boncolgatni való az OLB posztról.
 packershungaryclub.hu/2017/07/lekoszono-es-felemelkedo-csillag-avagy-az-olb-helyzet/


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A nyaralásból hazatérve nem ilyen hírekre számít az ember..

 www.packers.com/news-and-events/article-daily-news-story/article-1/Former-Packers-TE-Mitchell-Henry-dies-at-24/7ddc59d0-be81-40f2-9923-33f95057c1ff

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
B-Jax segíti Montgomery-t az edzésen 😊

több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Azok utan, hogy o volt iden az elso FA, aki szerzodest kapott, most erzekeny bucsut vett a csapat Jacob Schumtol.
casaubon
Idén nem puntolunk.
Vagy ha igen, akkor Montgomery
James007
Az edzői stáb továbbképzésen volt a Puskás Pulaski Akadémián
Kampman
azert ott van a keretben UDFA-kent Vogel - ugy latszik, o par nap alatt meggyozobb volt.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Azok utan, hogy o volt iden az elso FA, aki szerzodest kapott, most erzekeny bucsut vett a csapat Jacob Schumtol.
casaubon
Idén nem puntolunk.
Vagy ha igen, akkor Montgomery
James007
Az edzői stáb továbbképzésen volt a Puskás Pulaski Akadémián
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Azok utan, hogy o volt iden az elso FA, aki szerzodest kapott, most erzekeny bucsut vett a csapat Jacob Schumtol.
casaubon
Idén nem puntolunk.
Vagy ha igen, akkor Montgomery
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Azok utan, hogy o volt iden az elso FA, aki szerzodest kapott, most erzekeny bucsut vett a csapat Jacob Schumtol.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Mit is jelentett tavaly a futás elleni védekezésünk drasztikus javulásában Kenny Clark?


alatriste
Érdekes grafikon. Nekem fel se tűnt hogy Bullard ilyen hatékony a futás ellen...

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mit is jelentett tavaly a futás elleni védekezésünk drasztikus javulásában Kenny Clark?



Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Biegel eltörte a lábát..

tényleg el vannak átkozva a "helyi" srácok?
gamerkr
ejjj.... szerencse, hogy a lábfejen. Reméljük felépül gyorsan és a szezonban már OK lesz.
Gergőbácsi
elvileg az edzotaborra mar rendbejon.
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Biegel eltörte a lábát..

tényleg el vannak átkozva a "helyi" srácok?
gamerkr
ejjj.... szerencse, hogy a lábfejen. Reméljük felépül gyorsan és a szezonban már OK lesz.

Szerkesztette: Gergőbácsi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Biegel eltörte a lábát..

tényleg el vannak átkozva a "helyi" srácok?

több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
 twitter.com/katiecouric/status/860942713142771712

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi