Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
As some have pointed out, GB lost Grant in '10 opener. Back-to-back 1,200-yd seasons. Starks barely played until playoffs and GB won S'Bowl.

Ehhez még vegyük hozzá, hogy a SB előtti évadban Arizonában kapott ki a csapat PO meccsen hosszabításban!

A vak is látja, hogy minden abban az írányban mutat, miszerint ebben a szezonban a SB-t csak a Green Bay nyerheti.

Csak ezt a Bears kellene ma este megütni valahogy.😊
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Lacynek bokaműtét néz ki. A nyolc hét a minimum.
Basszus, ekkora szarban régen voltunk...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Davis fog kezdeni?
Elég sérülékeny szegény
Janek
Én azt hittem felhívják a nevadai srácot, de nem találtam semmi hírt egyelőre... vagy az lesz mint múlt héten Montgomerynek 10 dumpoff, meg mondjuk 5-6 vanilla carry Davisnek.

Azért 2 nap alatt elég komoly lenne playbookot beleverni, de sztem inkább hosszú távra igazolták.
Igor
A "nevadai srác", Don Jackson is gyakorolt a héten az első csapattal RB poszton, a PS-ből promotálást ráértek most, pár órával a kickoff előtt megcsinálni, puszta formalitás. Sőt így, hogy Lacy IR-re megy, kiváltképp jól tették, hogy kivártak vele, nem kellett máshol hozzányúlni a kerethez, mehet egy az egyben a váltás közöttük.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
két ilyen alapemberbert (Starks-al már három...) elvesztése sorsfordító.

Ahogy elnézem a cornerback sorunkat, alaposan átkell értékelni a secondary teljesítményét a következő meccsek alapján.
A két veterán Dix és Burnett körül csupa rutintalan védő.

Az offense-nek óriási tőrdöfés a két RB sérülése, kíváncsi vagyok Montgomery tényleg kap-e 10 carry-t amennyit néhol jósolnak. Na meg hogy Davis mennyire lesz/lett beépítve.

És persze Rodgersen, így még nagyobb a teher. Jó kis csörte lesz este.

több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
Úgy tűnik Lacy szezonjának vége...Abban se vagyok biztos sajnos h látjuk még zöldben 😕
nando89
Szerintem o jon vissza nyolc het utan.
casaubon
Úgy legyen .
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
Úgy tűnik Lacy szezonjának vége...Abban se vagyok biztos sajnos h látjuk még zöldben 😕
nando89
Szerintem o jon vissza nyolc het utan.
több mint 7 éve
fodi91 196
Volt értelme erőltetni a cowboys ellen. De szerintem őt fogjátok visszahozni.
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
Úgy tűnik Lacy szezonjának vége...Abban se vagyok biztos sajnos h látjuk még zöldben 😕
több mint 7 éve
Litone Green Bay Packers 9
Laci tényleg IR-en van? 😕
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
out: Lacy, Randall, Rollins, Starks, Cook, Banjo, Abbrederis
Adams questionable
Jackson meg mindig a practice squadban amugy...

a Bearsnel is sok a hianyzo: Royal, Hall out, Cutler, Goldman, Langford es Sitton doubtful, heten questionable.
casaubon
Szerintem az egész ligában nincs annyi sérült mint nállunk... Ugye Fuller, Houston, White IR... Grassu már szezon előtt oda került... Cutler, Langford, Goldman nincs már egy hónapja...McPhee talán most visszatér, Floyd is mindig kűzd valami nyavajával. Trevathen is kihagyott 3 meccset... CB-k sorra dőlnek ki... Most Sitton és Royal... Ezt bármelyik frenchise megérezné nemhogy ez a mostani Bears...
Tomcsik
A Chargers a ligaelső, már 17 játékosuk van IR-en.
empty taxi
ez címvédés lesz...
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
out: Lacy, Randall, Rollins, Starks, Cook, Banjo, Abbrederis
Adams questionable
Jackson meg mindig a practice squadban amugy...

a Bearsnel is sok a hianyzo: Royal, Hall out, Cutler, Goldman, Langford es Sitton doubtful, heten questionable.
casaubon
Szerintem az egész ligában nincs annyi sérült mint nállunk... Ugye Fuller, Houston, White IR... Grassu már szezon előtt oda került... Cutler, Langford, Goldman nincs már egy hónapja...McPhee talán most visszatér, Floyd is mindig kűzd valami nyavajával. Trevathen is kihagyott 3 meccset... CB-k sorra dőlnek ki... Most Sitton és Royal... Ezt bármelyik frenchise megérezné nemhogy ez a mostani Bears...
Tomcsik
A Chargers a ligaelső, már 17 játékosuk van IR-en.
empty taxi
Az igaz a Chargers se szerencsés a sérültekkel, de nállunk is rengeteg van, és szinte mind kezdő kulcsjátékos....

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
out: Lacy, Randall, Rollins, Starks, Cook, Banjo, Abbrederis
Adams questionable
Jackson meg mindig a practice squadban amugy...

a Bearsnel is sok a hianyzo: Royal, Hall out, Cutler, Goldman, Langford es Sitton doubtful, heten questionable.
casaubon
Szerintem az egész ligában nincs annyi sérült mint nállunk... Ugye Fuller, Houston, White IR... Grassu már szezon előtt oda került... Cutler, Langford, Goldman nincs már egy hónapja...McPhee talán most visszatér, Floyd is mindig kűzd valami nyavajával. Trevathen is kihagyott 3 meccset... CB-k sorra dőlnek ki... Most Sitton és Royal... Ezt bármelyik frenchise megérezné nemhogy ez a mostani Bears...
Tomcsik
A Chargers a ligaelső, már 17 játékosuk van IR-en.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
out: Lacy, Randall, Rollins, Starks, Cook, Banjo, Abbrederis
Adams questionable
Jackson meg mindig a practice squadban amugy...

a Bearsnel is sok a hianyzo: Royal, Hall out, Cutler, Goldman, Langford es Sitton doubtful, heten questionable.
casaubon
Szerintem az egész ligában nincs annyi sérült mint nállunk... Ugye Fuller, Houston, White IR... Grassu már szezon előtt oda került... Cutler, Langford, Goldman nincs már egy hónapja...McPhee talán most visszatér, Floyd is mindig kűzd valami nyavajával. Trevathen is kihagyott 3 meccset... CB-k sorra dőlnek ki... Most Sitton és Royal... Ezt bármelyik frenchise megérezné nemhogy ez a mostani Bears...
Tomcsik
Legalább rájátszás feelingje lesz a meccsnek. Ott szoktak a B és C sorok összecsapni. Sittont nagyon sajnálom. Medveként is örök kedvenc marad.

Mindenesetre egy héten egy éjszakai megrázkódtatás élőben bőven elég, úgyhogy hagyom magam meglepni reggel.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
out: Lacy, Randall, Rollins, Starks, Cook, Banjo, Abbrederis
Adams questionable
Jackson meg mindig a practice squadban amugy...

a Bearsnel is sok a hianyzo: Royal, Hall out, Cutler, Goldman, Langford es Sitton doubtful, heten questionable.
casaubon
Szerintem az egész ligában nincs annyi sérült mint nállunk... Ugye Fuller, Houston, White IR... Grassu már szezon előtt oda került... Cutler, Langford, Goldman nincs már egy hónapja...McPhee talán most visszatér, Floyd is mindig kűzd valami nyavajával. Trevathen is kihagyott 3 meccset... CB-k sorra dőlnek ki... Most Sitton és Royal... Ezt bármelyik frenchise megérezné nemhogy ez a mostani Bears...

több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
out: Lacy, Randall, Rollins, Starks, Cook, Banjo, Abbrederis
Adams questionable
Jackson meg mindig a practice squadban amugy...

a Bearsnel is sok a hianyzo: Royal, Hall out, Cutler, Goldman, Langford es Sitton doubtful, heten questionable.
casaubon
Ez már nem is Injury report hanem egy gyászjelentés. Egy szőnyegbombázás után nincs ennyi sérült.
SBL
Eszembe jut egy 2008-as Panthers elleni meccs, ahol 19 fős volt az injury report 1 nappal a meccs előtt...😀 Nekik meg 2. Persze kikaptunk 😀
Kampman
azert, ha megnezzuk a tobbi csapatot, a serultek szamat tekintve nem logunk ki felfele. inkabb azzal van a gond, hogy tul sokan azonos posztrol
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
out: Lacy, Randall, Rollins, Starks, Cook, Banjo, Abbrederis
Adams questionable
Jackson meg mindig a practice squadban amugy...

a Bearsnel is sok a hianyzo: Royal, Hall out, Cutler, Goldman, Langford es Sitton doubtful, heten questionable.
casaubon
Ez már nem is Injury report hanem egy gyászjelentés. Egy szőnyegbombázás után nincs ennyi sérült.
SBL
Eszembe jut egy 2008-as Panthers elleni meccs, ahol 19 fős volt az injury report 1 nappal a meccs előtt...😀 Nekik meg 2. Persze kikaptunk 😀
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
out: Lacy, Randall, Rollins, Starks, Cook, Banjo, Abbrederis
Adams questionable
Jackson meg mindig a practice squadban amugy...

a Bearsnel is sok a hianyzo: Royal, Hall out, Cutler, Goldman, Langford es Sitton doubtful, heten questionable.
casaubon
Ez már nem is Injury report hanem egy gyászjelentés. Egy szőnyegbombázás után nincs ennyi sérült.
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
out: Lacy, Randall, Rollins, Starks, Cook, Banjo, Abbrederis
Adams questionable
Jackson meg mindig a practice squadban amugy...

a Bearsnel is sok a hianyzo: Royal, Hall out, Cutler, Goldman, Langford es Sitton doubtful, heten questionable.
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Sajnos megszegtem a legősibb, legfontosabb törvényt, miszerint meccsnapon nem borotválkozunk. 25 éves aktív sportolói "karrier" során egyszer sem vétettem, de vasárnap reggel valahogy nem koncentráltam eléggé a fürdőszobában... Nem gondoltam volna, hogy ez lesz az eredménye, de a ígérem, a jövőben jobban odafigyelek.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Davis fog kezdeni?
Elég sérülékeny szegény
Janek
Én azt hittem felhívják a nevadai srácot, de nem találtam semmi hírt egyelőre... vagy az lesz mint múlt héten Montgomerynek 10 dumpoff, meg mondjuk 5-6 vanilla carry Davisnek.

Azért 2 nap alatt elég komoly lenne playbookot beleverni, de sztem inkább hosszú távra igazolták.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Davis fog kezdeni?
Elég sérülékeny szegény

több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
Lacyről lehet tudni, hogy kb mennyit hagyhat ki?
ervinator
NFL Network's Ian Rapoport reports Eddie Lacy has "more than a sprained ankle" and is expected to miss "several" weeks.

De a következő napokban több ki fog derülni. Csütörtökön biztos, hogy nem látjuk.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Lacyről lehet tudni, hogy kb mennyit hagyhat ki?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 993 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Dov Kleiman ‏@NFL_DovKIeiman 2 ó2 órával ezelőtt

After placing CB Sam Shields on IR, I am now being told that the #Packers are sending S/CB Micah Hyde and a 6th to #Cleveland for Joe Haden.

Ennek van valami alapja? :0
zsoltee
Elég valószínűtlennek tűnik, még kinti fórumokon se emlegetik

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Elvileg Lacy is több hetet hagy majd ki...