Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jó lenne még Shields-et pályán látni idén, de lehet, hogy tényleg ennyi volt a karrierje.
Mivel krónikus CB hiánnyal küzdünk, valakinek elő kell lépnie teljesítményben. Goodson? Gunter? Utóbbi kb. az alja kategóriát adta a Dallas ellen. ST-ben voltak szép megmozdulásai annak idején. Felgyorsulna 4 nap alatt?
Old Green Bay
tradelünk még egy játékosért. 😊 Mi történne máshogy? 😀

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Jó lenne még Shields-et pályán látni idén, de lehet, hogy tényleg ennyi volt a karrierje.
Mivel krónikus CB hiánnyal küzdünk, valakinek elő kell lépnie teljesítményben. Goodson? Gunter? Utóbbi kb. az alja kategóriát adta a Dallas ellen. ST-ben voltak szép megmozdulásai annak idején. Felgyorsulna 4 nap alatt?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon rossz hír sajnos, de várható volt...
 www.packersnews.com/story/sports/nfl/packers/2016/10/18/sam-shields-headed-injured-reserve/92368300/
vidimate
Első hét óta küzd ezzel, bár a hírek szerint reménykedünk, hogy a szezon második felében visszatér, van bennem némi félelem, hogy ez akár a vége is lehet neki. Collins és Finley után kezd ez lassan kicsit sok lenni.

De hogy legyenek jó hírek is:
Davis ma már edzett is a srácokkal, mivel Starks out és Lacyről is nagy eséllyel kihagyja majd a meccset, minden egyes perc amit a csapattal tölt aranyat ér most.
Bulaga is edzett, miután nem tudta befejezni a vasárnapi meccset hátsérülés miatt, ez is örömteli.

És volt egy másik nagy visszatérő is ma az edzésen 😊



Bár Tretter eddig nagyon jól játszik, nálam nincs veszélyben a kezdő helye, jó látni hogy újra edz Corey.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 206
Nagyon rossz hír sajnos, de várható volt...
 www.packersnews.com/story/sports/nfl/packers/2016/10/18/sam-shields-headed-injured-reserve/92368300/
vidimate
Ha optimistan nezzuk: mekkora erosites lesz, amikor visszater dec. 15-en es utana pihenten jatszhat

Ha pesszimistan: otodik agyrazkodas es most mar heteket kell kihagynia. Ha vissza is ter, a szezon utan jo esellyel visszavonul.
több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
Nagyon rossz hír sajnos, de várható volt...
 www.packersnews.com/story/sports/nfl/packers/2016/10/18/sam-shields-headed-injured-reserve/92368300/
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 206
érdemes elolvasni:  bleacherreport.com/articles/2670101-nfl1000-whats-wrong-with-aaron-rodgers-and-the-green-bay-packers
casaubon
Az is érdekes, hogy azt feszegeti a cikk, hogy olyan az egész, mintha AR nem bízna a rendszerben...
Litone
Ugy ket hete linkeltem ket masik cikket, azokban is benne volt ez a gondolat...
több mint 7 éve
Litone Green Bay Packers 9
érdemes elolvasni:  bleacherreport.com/articles/2670101-nfl1000-whats-wrong-with-aaron-rodgers-and-the-green-bay-packers
casaubon
Az is érdekes, hogy azt feszegeti a cikk, hogy olyan az egész, mintha AR nem bízna a rendszerben...
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
érdemes elolvasni:  bleacherreport.com/articles/2670101-nfl1000-whats-wrong-with-aaron-rodgers-and-the-green-bay-packers
casaubon
Jó írás, vannak gondok bőven.
Nem gondoltam volna, hogy ameddig ő a csapat irányítója, ekkora gondok lesznek az O-val és ilyen hosszú távon.
Reméljük, hogy megoldódnak a problémák és beindul a gépezet!
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 206
érdemes elolvasni:  bleacherreport.com/articles/2670101-nfl1000-whats-wrong-with-aaron-rodgers-and-the-green-bay-packers
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Knile Davis in da house as well!

Kicsit megkésve, de rájöttek, hogy egy féllábú futóval az aktív rosteren esélytelen a győzelem.
gyeek
Az ellenérték a hírek szerint egy kondicionlis hátsó hátsó körös pick ami valószínűleg a játékideje alapján alakul majd ki.

Azt kell mondjam, hogy VÉGRE! Nem a csúcséveiben van már Davis, de a kényszerből RB-ként használt WRnél mindenképp jobb lesz. Lacyt se kell majd így minden áron túlerőltetni, hogy aztán valami komolyabb sérülést erőszakoljunk ki nála.
Arról még nem láttam hírt, hogy a két RB miatt kit tettünk ki.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 8 151 — Stromfeld Aurél fan
Knile Davis in da house as well!

Kicsit megkésve, de rájöttek, hogy egy féllábú futóval az aktív rosteren esélytelen a győzelem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Don Jackson in da house!


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
MM pedig benézte az első félidei időkéréseket, amivel ha mi teszünk fel pontokat a táblára, akkor más lett volna nyilván a leányzó fekvése.
Litone
erre azt mondják a bölcs amerikaiak (ez nem oximoron? 😊), hogy 'hindsight is always 20/20'.
ha sikerült volna megállítani minket, akkor egész jó pozícióból (saját 35-40 yardos környéke) jöhettetek volna, akár a vezetést is átvehettétek volna, de legalábbis döntetlen közelire menthettétek volna az állást.
meg kellett próbálnia MM-nek, kész pech, hogy pont a mezőny legkisebbjére nem figyeltek a védők.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
Favre-t meg takarítsák már el a picsába. Mi a fenének mutogatják évek óta mint egy cirkuszi majmot?
zsoltee
Azért mégis a csapat kilencvenes évekbeli feltámadásának az egyik szimbóluma, előtte 20 éven keresztül olyanok voltunk mint ma a Bills/Browns.
Kampman
előtte másodosztályúak voltatok, Ricsi is megaszondta 😊
több mint 7 éve
Litone Green Bay Packers 9
Sziasztok! A Super Bowl év óta követem a csapatot többé-kevésbé, a fórumot is olvasgattam. Gondoltam, ha most csatlakozom a topichoz, akkor nem néztek bandwagon-fannek 😊.
Tegnapi kiábrándító meccsről a véleményem annyi, hogy jelenleg nekünk nem jó ha passzolásra kerül sor a meccsen. (Ha mi dobjuk az sem jó, ha ellenünk dobják az sem igazán) Tudom, hogy sok a sérült, de ez a secondary elég vállalhatatlan.
Favre apó pedig látványosan élvezte azt, ahogy aláz minket a Boys. Talán kicsit leplezhette volna...
Litone
OFF: ha jól emlékszem a nevedre, veled szerintem a nba1.hu-s Warriors blogon is találkoztam😊
vidimate
Hello!
Igen jól emlékszel, 😊 akkor még működött az nba1.hu-s fórum (nagyon imádtam) és akkor még kevés volt a warriors-drukker.
Akkor úgy látszik ebben a sportágban is egy csapatnak szurkolunk 😊
több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
Sziasztok! A Super Bowl év óta követem a csapatot többé-kevésbé, a fórumot is olvasgattam. Gondoltam, ha most csatlakozom a topichoz, akkor nem néztek bandwagon-fannek 😊.
Tegnapi kiábrándító meccsről a véleményem annyi, hogy jelenleg nekünk nem jó ha passzolásra kerül sor a meccsen. (Ha mi dobjuk az sem jó, ha ellenünk dobják az sem igazán) Tudom, hogy sok a sérült, de ez a secondary elég vállalhatatlan.
Favre apó pedig látványosan élvezte azt, ahogy aláz minket a Boys. Talán kicsit leplezhette volna...
Litone
OFF: ha jól emlékszem a nevedre, veled szerintem a nba1.hu-s Warriors blogon is találkoztam😊
több mint 7 éve
Litone Green Bay Packers 9
Az amcsi média is azt feszegette - és én is azt véltem felfedezni - mintha AR-t nem annyira érdekelné az egész. Rossz a testbeszéde, (persze kinek lenne jó, amikor nem megy a szekér). mintha valami pályán kívüli gondja is lenne. Aztán az is igaz, hogy Ő nem az az idegeskedő típus, és én hiszem hogy kijön a gödörből. MM pedig benézte az első félidei időkéréseket, amivel ha mi teszünk fel pontokat a táblára, akkor más lett volna nyilván a leányzó fekvése.

Mindenesetre a Bearst még így is ütni kell, úgy hogy legyen lehetőség közben új láncszemeket is kipróbálni.
több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
Nem láttam még a meccset de basszus, emberek, ne akarjunk már mindenkit kirúgni megint, mert szarul megy pillanatnyilag a szekér. Na jó kicsit több, mint pillanatnyilag. Ilyen mélyen (játék képét nézve) nem voltunk asszem, mióta szurkolok a csapatnak. Nyilván AR nem felejtett el játszani és MM sem irányítani a csapatot csak ahogy írtátok, hiányzik a tűz mindkettejükből és ez rányomja a bélyegét mindenkire. Nelsont kicsit féltem, nem tudom vissza nyeri-e valaha régi fényét de nagyon nagy szükség lenne rá.
Van még hátra 11 meccs és tudjuk, hogy decembertől kell igazán jól játszani. Csak össze kapják magukat a srácok.

Favre-t meg takarítsák már el a picsába. Mi a fenének mutogatják évek óta mint egy cirkuszi majmot?
zsoltee
hogy Ricsi minden egyes alkalommal élvezkedhessen a tévébe 😊

Más:
Adams játéka igencsak kérdéses péntek hajnalban, szóval Montgomery time következhet. Benne láttam a tüzet vasárnap.
gamerkr
Igen, de én örülnék, ha a Janis-Abby-Davis hármasból valakit több snap-nél bevetnénk. Ők annyira gyorsak, hogy meg lehetne nyitni hosszában a pályát, el tudnának szakadni a cornerről, megcsinálva egy-két nagy játékot. Persze nem elit elkapók, de az Arizona ellen is láttuk, hogy lehet bennük potenciál. És ez Nelsonnak és Cobbnak is jó lenne, helyet csinálnának nekik.
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 206
A hirek szerint Don Jackson bekerul az aktiv keretbe, mar csak az a kerdes, kinek a helyere.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Favre-t meg takarítsák már el a picsába. Mi a fenének mutogatják évek óta mint egy cirkuszi majmot?
zsoltee
Azért mégis a csapat kilencvenes évekbeli feltámadásának az egyik szimbóluma, előtte 20 éven keresztül olyanok voltunk mint ma a Bills/Browns.

De egy kicsit tényleg sok volt belőle az utóbbi 1 évben (Packers HOF, mez visszavonultatás, nagy HOF), egy darabig most nem látjuk.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Adams az agyrázkódásból tuti nem fog visszatérni a TNF-ig, de talán a legmélyebb egységünkbe jön a sérülés.
A CB és a RB dillema viszont egészen kaotikus is lehet.
Akár az első, másod és harmadik számú CB-nk is hiányozhat majd. Ebből Rollinsról (no2) már most lehet tudni, hogy nem fog játszani. És sajnos Shields visszatéréstől sem hangos a média, mielőtt visszatérne még kell egy független neurológus engedélye is.

Ha Rollins mellett Shields és Randall sem épül fel, Gunter (15ös UDFA) lehet az első számú CB, akit már vasárnap is szét égettek, Goodson (14-es 6. körös) a másik oldali CB, aki a boys ellen is átvette már Randall helyét miután kiesett. A backup pedig Hawkins (idei UDFA, aki a szezon elején több meccsre sem öltözött be hamstring sérülés miatt, amiből még valószínűleg továbbra sem épült fel 100%osan). Így Hyde lenne a nickel CB (az első biztató opció), Burnett pedig a dime felállásoknál lépne feljebb.

A 3 valódi CB 2016-os szezon előtt még nem jegyzett kezdő meccset az NFL-ben, Gunteren kívül a többiek még azóta se.

Lenne egy recept, hogy minél kevesebb időt kelljen ennek a szedett vetett CB egységnek a pályán lennie, erős futójátékkal pörgetni az órát, folyamatos haladás mellett. JA, hogy csak két futónk van akikből szintén egyik se egészséges? Ciki...

Lacy és legalább egy CB játéka nagyon kellene.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Nem láttam még a meccset de basszus, emberek, ne akarjunk már mindenkit kirúgni megint, mert szarul megy pillanatnyilag a szekér. Na jó kicsit több, mint pillanatnyilag. Ilyen mélyen (játék képét nézve) nem voltunk asszem, mióta szurkolok a csapatnak. Nyilván AR nem felejtett el játszani és MM sem irányítani a csapatot csak ahogy írtátok, hiányzik a tűz mindkettejükből és ez rányomja a bélyegét mindenkire. Nelsont kicsit féltem, nem tudom vissza nyeri-e valaha régi fényét de nagyon nagy szükség lenne rá.
Van még hátra 11 meccs és tudjuk, hogy decembertől kell igazán jól játszani. Csak össze kapják magukat a srácok.

Favre-t meg takarítsák már el a picsába. Mi a fenének mutogatják évek óta mint egy cirkuszi majmot?
zsoltee
hogy Ricsi minden egyes alkalommal élvezkedhessen a tévébe 😊

Más:
Adams játéka igencsak kérdéses péntek hajnalban, szóval Montgomery time következhet. Benne láttam a tüzet vasárnap.
gamerkr
Ty végre megiramodhat 😀 nem is fog csalódást okozni, ha megkapja a lehetőséget.
Janis és Davis is kaphatna több időt a pályán, valahogy be kéne már döccenteni ezt az Ikarust(Márk mondta, tegnap a közvetítésben amúgy Ripkowski-ra 😀 , de én az egész O-ra értem)
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem láttam még a meccset de basszus, emberek, ne akarjunk már mindenkit kirúgni megint, mert szarul megy pillanatnyilag a szekér. Na jó kicsit több, mint pillanatnyilag. Ilyen mélyen (játék képét nézve) nem voltunk asszem, mióta szurkolok a csapatnak. Nyilván AR nem felejtett el játszani és MM sem irányítani a csapatot csak ahogy írtátok, hiányzik a tűz mindkettejükből és ez rányomja a bélyegét mindenkire. Nelsont kicsit féltem, nem tudom vissza nyeri-e valaha régi fényét de nagyon nagy szükség lenne rá.
Van még hátra 11 meccs és tudjuk, hogy decembertől kell igazán jól játszani. Csak össze kapják magukat a srácok.

Favre-t meg takarítsák már el a picsába. Mi a fenének mutogatják évek óta mint egy cirkuszi majmot?
zsoltee
hogy Ricsi minden egyes alkalommal élvezkedhessen a tévébe 😊

Más:
Adams játéka igencsak kérdéses péntek hajnalban, szóval Montgomery time következhet. Benne láttam a tüzet vasárnap.

több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nem láttam még a meccset de basszus, emberek, ne akarjunk már mindenkit kirúgni megint, mert szarul megy pillanatnyilag a szekér. Na jó kicsit több, mint pillanatnyilag. Ilyen mélyen (játék képét nézve) nem voltunk asszem, mióta szurkolok a csapatnak. Nyilván AR nem felejtett el játszani és MM sem irányítani a csapatot csak ahogy írtátok, hiányzik a tűz mindkettejükből és ez rányomja a bélyegét mindenkire. Nelsont kicsit féltem, nem tudom vissza nyeri-e valaha régi fényét de nagyon nagy szükség lenne rá.
Van még hátra 11 meccs és tudjuk, hogy decembertől kell igazán jól játszani. Csak össze kapják magukat a srácok.

Favre-t meg takarítsák már el a picsába. Mi a fenének mutogatják évek óta mint egy cirkuszi majmot?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 769
Abban én is biztos vagyok h esélytelen h bármelyik poszton is váltás legyen . Viszont ha már ezeket a döntéseket nem hozzuk meg legalább hozzuk vmi friss arcot Offense kordinátornak aki hozna új inpulzusokat mert nem lehet homokba dugni megint a fejeket h majd megoldódik magától..
Tudom h tavaly nem jött be de én újra kivenném MM kezéből a játékhívásokat ..

Amúgy még ilyen játékkal is meccsben lehetett volna lenni ha csak az idióta labda vesztések nincsenek .

A futás elleni védelemről mindenki azt mondta h most meglátjuk , én úgy gondolom h a tegnapi és az első 4 hét között lehet az igazság , mert Dallas O másnak is lenyomta a torkán a labdát , míg pl Detroit vagy New York mást se fog szét futni . Szal mindkét stat csalóka.

Az O falra rosszat nem igazán tudnék mondani rengeteg ideje van Aarod-nak.

Rodgers : látni kell h el van bizonytalanodva , sajnos Nelson láthatóan nem nyerte vissza régi sebességét és nem képes mélységi út vonalakat megoldani . Ezek mellett az ág is húzza amikor már éppen elkapná fonalat jönnek a buta hibák , kicsit meg kell nyugodni . Ty és Jeff felé pedig több bizalmat helyezni ők kellően gyorsak tudnak lenni .

Az biztos h jelenlegi helyzetben a realitás h wildcard helyre esetleg oda érjünk , kezdjük is azzal h javuló játékkal megcsapjuk a medvéket .

Egyébként Gratt a Dallasnak , Elliot hatalmas húzás volt rég nem volt rám senki ilyen hatással újonc játékosok közül , ha egy jó átlagra mint tegnap képes lesz Defense nagyon szép szezon lehet ez számukra .