Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Rodgers valamiért sosem erről volt híres, mégis rekordot döntött.
 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/09/29/aaron_rodgers_74_yardos_passz/
JayB
Ha már a rekordoknál tartunk, itt van még egy. Fontos lenne vasárnap ezt tovább erősíteni!

Career at Lambeau, @AaronRodgers12 has 143 touchdown passes, 26 INTs & a 110.2 passer rating, the highest home passer rating in NFL history.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
az milyen, hogy a bye week utáni első edzésen megsérül Randall... ok, közel sincs csúcsformában, de ez akkor is aggasztó, pláne ha Shields tényleg hosszabb (?) távon is kiesik.
gamerkr
Nem másztam nagyon a dolog mélyére, de hol olvastad, hogy megsérült?
Láma voltam, visszatekertem a twittert és tegnap tényleg nem fejezte be tegnap az edzést egy hüvelykujj sérülés miatt.

Hajnalba aki nézte láthatta, hogy lehet leszedni OBJ-t a pályáról. Rhodes úgy elvette a kedvét a játéktól, hogy miután a CB lesérült se nagyon küzdött már. Többször persze az emberezés mellett 5yardon belül figyelt rájuk az egyik safety is. (A piszok rossz meccse miatt biztos nagyon akar majd ellenünk).

A cikkek alapján Randall nagyon elszánt és szvsz ha visszatér Shields ha nem (kellene mint 10-15% a fidesznek), az az érzésem Randall fog menni OBJ vel. Sebességben ő van közelebb hozzá, még ha nem is olyan jó mint Sam.
3 igen jó WR van a new yorkiaknál, legalább az egyiket jó lenne leszedni a pályáról az egyik cornernek. Borítékolható, hogy majd végig minimum 5 DB fogunk játszani.

Eli hajnalban nem kapott sacket de vagy 5-7 játékot hagyott elúszni azzal, hogy ledobta a zsugát a földre mert jött a nyomás. (Mintha meg lett volna neki mondva, hogy ha érzi a play végét de nem lát tuti célpontot inkább dobja le). Szóval nagyon fog kelleni a passrush, amivel idén sok gond azért nem volt, de ehhez kell vissza a Szörny, Peppers ébredése mert eddig nagyon kevés amit csinál a pénzhez képest, és Perry továbbiakban is jó játéka. Ha ez megvan és belülről Daniels is tud néha nyomást generálni, akkor lehet esélye a sec.-nek.
A Giants nem túl erős a futásban, így a runD továbbra is működhet, a meccs kulcspárharca a NYG WR - GB Sec párharcon fog múlni.
Ilyenkor de hiányzik Hayward. :S Rá rá lehet bízni a slot elkapót és nem is égették meg túl sokszor, emellett bármikor benne volt az INT a játékában.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
az milyen, hogy a bye week utáni első edzésen megsérül Randall... ok, közel sincs csúcsformában, de ez akkor is aggasztó, pláne ha Shields tényleg hosszabb (?) távon is kiesik.
gamerkr
Giants ellen nem probléma..😀 valószínűleg nem lesz sok pont, csak 60-70 😀
Amúgy nem értem mi van a sec-el, tavaly bőven top10 volt, most meg nem is érdemes róla beszélni 😀
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
az milyen, hogy a bye week utáni első edzésen megsérül Randall... ok, közel sincs csúcsformában, de ez akkor is aggasztó, pláne ha Shields tényleg hosszabb (?) távon is kiesik.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tegnap Kuhn 3 TD-t csinált a Szenteknek az Chargres ellen!!!!!!
Nen tudom ki, hogy van vele, de nekem kicsit hiányzik a Tábornok és az, hogy nincs több "Kuuuuuuhn" üvöltés, ha nála van a labda. Sajnálom, hogy nem adtuk meg neki a veterán minimumot.
SBL
Én kampmannal a követőbe üvöltöttem a KUUUUHNT. 😊
Jó látni, hogy jó sora van ott délen, de tény az is, hogy ha marad GB-be, a jelenlegi playbookból kiindulva egész évre vetítve lehetett volna 3 TD-je maximum, nemhogy 1 meccsen.
Ha kicsit merészebben kezdünk játszani (nagy HA) stb, nem kételkedem, hogy az 1-2 yardos szituációkat Ripkowski is meg tudja futni, vagy trükkös játékban elkapni a labdát. (De nálunk alkatra Lacy is szinte FB-nek minősül ilyen szituknál).


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Tegnap Kuhn 3 TD-t csinált a Szenteknek az Chargres ellen!!!!!!
Nen tudom ki, hogy van vele, de nekem kicsit hiányzik a Tábornok és az, hogy nincs több "Kuuuuuuhn" üvöltés, ha nála van a labda. Sajnálom, hogy nem adtuk meg neki a veterán minimumot.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
respect

 cdn.espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/215877/packers-ha-ha-clinton-dix-pursues-degree-with-hope-of-finding-peace-and-justice

több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Rodgers valamiért sosem erről volt híres, mégis rekordot döntött.
 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/09/29/aaron_rodgers_74_yardos_passz/
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Négy játékos volt a csapatnál kipróbáláson. Ebből három DT.
Valószinű Guion-nal valami komolyabb baj lehet.

Szerkesztette: SBL
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Vérbeli Packers drukker társaim. Javaslom, hogy mentsük le ezt a jelenlegi állást:
alatriste
Mindhárom meccs alatt eszembe jutott a 49ers elleni 2013 januári meccs. Mi lett volna ha akkor van ilyen futás elleni védelmünk?
Old Green Bay
Fele is elég lett volna.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Vérbeli Packers drukker társaim. Javaslom, hogy mentsük le ezt a jelenlegi állást:
alatriste
Mindhárom meccs alatt eszembe jutott a 49ers elleni 2013 januári meccs. Mi lett volna ha akkor van ilyen futás elleni védelmünk?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Vérbeli Packers drukker társaim. Javaslom, hogy mentsük le ezt a jelenlegi állást:

Allowed rushing yard per game:
1. Green Bay Packers 42.7
2. Philadelphia Eagles 71.0
3. New York Jets 71.7
4. Pittsburgh Steelers 75.3
5. New York Giants 77.3

És most ne foglalkozzunk azzal, hogy közben a passz elleni védekezés a 28., hogy döcög még az O. Éveken át imádkoztunk azért, hogy végre ne a liga végén kullogjunk az engedett futott yardok tekintetében. Jelentem, kimagaslóan a liga legjobbjai vagyunk 3 forduló után.
Daniels a motorja az egésznek, elképesztő, hogy ebbe a kis híján 2-4-5ös rendszerbe is folyamatosan át tud menni az OL-en és ér oda sokszor elsőként a futóhoz, vagy kezdi a nyomást generálni középről, aminek köszönhetően az OLB-k által kergetett QB nem tud sokszor fellépni középre.
De az ifjú ILB kettős is csupa pozitív meglepetés.
Szezon előtt nem voltam boldog, hogy már a 4. héten megyünk bye-ra, de látva a védelem sérültjeit nem is jött ez rosszul. Ez a ypg átlag nem lesz tartható hosszú távon, de ahhoz, hogy továbbra is a liga elejébe tartozzunk ebbe a statisztikába, kelleni fog a visszatérő Burnett, Clay és Guion is. A sec javulásához pedig a leader Shields.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Nézem az ismétlést és még mindig kínos, ahogy benézték a fiúk a Montgomery féle oldalvonal melletti akciót.
Én sem tudtam a szabályt, de az azért rögtön feltűnt, hogy az összes Packers játékos odament gratulálni neki.

Hayward elengedése hiba volt, ez már most jól látszik. Shields és Burnett nélkül a sec egyelőre vállalhatatlan. Futás ellen viszont csoda történt, már csak azt nem tudom eldönteni, hogy Ryan, vagy Martinez mezt rendeljek
James007
Daniels 😊

gamerkr
Na ja, de nála ez munkaköri leírás, viszont a két ILB-től még legmerészebb álmomban sem vártam ilyet.
Perry is hajt a szerződésért, csak az a hülye ünneplés nem kellett volna az elején. És az O-fal is vállalhatónak tűnik a nagy kedvencem elengedése ellenére.

Ja, és Shum. Nem volt sok dolga, de a második punt az bravúros mentés volt.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nézem az ismétlést és még mindig kínos, ahogy benézték a fiúk a Montgomery féle oldalvonal melletti akciót.
Én sem tudtam a szabályt, de az azért rögtön feltűnt, hogy az összes Packers játékos odament gratulálni neki.

Hayward elengedése hiba volt, ez már most jól látszik. Shields és Burnett nélkül a sec egyelőre vállalhatatlan. Futás ellen viszont csoda történt, már csak azt nem tudom eldönteni, hogy Ryan, vagy Martinez mezt rendeljek
James007
Daniels 😊

 twitter.com/ZachHeilprin/status/780242100033982464

több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Nézem az ismétlést és még mindig kínos, ahogy benézték a fiúk a Montgomery féle oldalvonal melletti akciót.
Én sem tudtam a szabályt, de az azért rögtön feltűnt, hogy az összes Packers játékos odament gratulálni neki.

Hayward elengedése hiba volt, ez már most jól látszik. Shields és Burnett nélkül a sec egyelőre vállalhatatlan. Futás ellen viszont csoda történt, már csak azt nem tudom eldönteni, hogy Ryan, vagy Martinez mezt rendeljek
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na meg lett a W, viszont a második félidőt töröljük pls

több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
GÉMDÉJ végre a Lambeau-n!!!!!4

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Matthews és Burnett biztosan kihagyja a meccset,Jones és Guion doubtful státuszban. No problem,38-31-re így is nyerünk. 😊
Nelson87
Csinálunk 31 pontot?
Bazzani
Ha láttad a passz elleni védekezésünket az elmúlt két meccsen,akkor fel sem merül ez a kérdés,főleg így,hogy a két legjobb védő biztosan hiányzik. :- )
Lehet,hogy így is keveset mondtam,és a tavalyi Giants-Saints meccshez hasonló tűzijáték lesz holnap.

Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Matthews és Burnett biztosan kihagyja a meccset,Jones és Guion doubtful státuszban. No problem,38-31-re így is nyerünk. 😊
Nelson87
Csinálunk 31 pontot?

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Matthews és Burnett biztosan kihagyja a meccset,Jones és Guion doubtful státuszban. No problem,38-31-re így is nyerünk. 😊

Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megatron
Forte


AP a következő célpont!
alatriste 7hónapja
Esküszöm nem direkt volt.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 206
Ket roppant erdekes elemzes arrol, hogy mi a gond a Packers offense-evel:
 theringer.com/something-is-wrong-with-aaron-rodgers-af70c87703a7#.6vhxv4y8e

 www.all22.com/team/green-bay-packers-struggling-offense-flawed-by-design
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Megint leigazoltuk ezt a 'Hamstring' nevű csávót, és négyen már panaszkodtak is rá.
Old Green Bay
Abból 3 már full practice

Közben TJ Lang kihagyta az edzést, felkészül Barclay...

Szerkesztette: James007
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Megint leigazoltuk ezt a 'Hamstring' nevű csávót, és négyen már panaszkodtak is rá.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 206
C.J. Spiller visiting Green Bay Packers, per report
zsoltee
Olvastam én is és nehezen tudom értelmezni. Lacy, Starks, Cobb is részt vesznek a RB rotációba.
alatriste
Utóbbi legalább olyan kockázatos, mint amikor tavaly jobb híján returnerként is alkalmazták.
Kampman
Lacy marad az elso szamu futo, nem kerdes, ha Spiller jon is, neki foleg third downoknal lehet szerepe. Ha egyaltalan olyan allapotban van, hogy kap szerzodest. De ha nem is o, egy futo jo esellyel jon meg, ketto azert keves.