Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
GNG Green Bay Packers 241
Ami a GM, HC, QB váltást illeti, az teljesen esélytelen. Nem is lenne értelmes döntés. Nekimentek egy koncepcióval az évnek és eddig nem működik annyira főleg a támadás terén, de van még hátra 11 meccs.

Azért, ha a sajtkalap határain túlnézünk, észrevehetünk olyan érdekességeket, mint a Panthers 1-5-ös, a Ravens 3-3-as, a Bengals 2-4-es, a Chargers 2-4-es, a New Orleans 2-3-as, a Cardinals 2-3-as mérlege. Akkor most minden hajdan sikeres HC-t rúgjunk ki, mert elvesztegeti a tehetséges QB-ja prémium éveit? Nem lehet minden csapat a Patriots.

Azt is vegyük számításba azért, hogy évek óta a körök végéről húzunk a draft-on. Azért ez most már elégé kezd megmutatkozni és nem csak az egészséges fizetési sapkában. Reméljük a legjobbakat péntek hajnalra. Bízunk benne, hogy ezekben a nehéz időkben forr majd ki az idei szezon csapatának identitása. Egyébként kis emlékeztető: tavaly ilyenkor mi 6-0-val álltunk. Most meg már ki kell rúgni még a takarítót is. Valószínűleg most erősen kezdő csapatok közül is fog kipukkadni még pár az év végéig.
több mint 7 éve
Litone Green Bay Packers 9
Sziasztok! A Super Bowl év óta követem a csapatot többé-kevésbé, a fórumot is olvasgattam. Gondoltam, ha most csatlakozom a topichoz, akkor nem néztek bandwagon-fannek 😊.
Tegnapi kiábrándító meccsről a véleményem annyi, hogy jelenleg nekünk nem jó ha passzolásra kerül sor a meccsen. (Ha mi dobjuk az sem jó, ha ellenünk dobják az sem igazán) Tudom, hogy sok a sérült, de ez a secondary elég vállalhatatlan.
Favre apó pedig látványosan élvezte azt, ahogy aláz minket a Boys. Talán kicsit leplezhette volna...
Litone
Üdv a fedélzeten!
Pont jókor szálltál fel, mert most fog nekilódulni az eddig döcögő szekér!😊

A követőben én is írtam, hogy nagyon feltűnöen örült az öreg, hogy nem ment a csapatnak. Persze valószinű a (kár)öröm nem a csapat vergődésének szólt, hanem Rodgers szenvedésének.
SBL
Bízom benne, hogy szerencsét hozok 😊

Ezt a mémet nem tudom rendesen beilleszteni, remélem megnyitható:

 www.facebook.com/fuzovelkifele/photos/a.10150117968391431.281162.288076751430/10153773274471431/?type=3&theater

(Egy órája ezen szakadok, az öreg úgy látszik mégis megtett mindent)
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Sziasztok! A Super Bowl év óta követem a csapatot többé-kevésbé, a fórumot is olvasgattam. Gondoltam, ha most csatlakozom a topichoz, akkor nem néztek bandwagon-fannek 😊.
Tegnapi kiábrándító meccsről a véleményem annyi, hogy jelenleg nekünk nem jó ha passzolásra kerül sor a meccsen. (Ha mi dobjuk az sem jó, ha ellenünk dobják az sem igazán) Tudom, hogy sok a sérült, de ez a secondary elég vállalhatatlan.
Favre apó pedig látványosan élvezte azt, ahogy aláz minket a Boys. Talán kicsit leplezhette volna...
Litone
Üdv a fedélzeten!
Pont jókor szálltál fel, mert most fog nekilódulni az eddig döcögő szekér!😊

A követőben én is írtam, hogy nagyon feltűnöen örült az öreg, hogy nem ment a csapatnak. Persze valószinű a (kár)öröm nem a csapat vergődésének szólt, hanem Rodgers szenvedésének.
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
'Celtic :
Mástél hete kint voltam jöttem haza onnan. Más lesz látni mostmár. Go Packs.'

Szerintem többen is szívesen olvasnánk egy élménybeszámolót, akár fényképekkel is.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Litone Green Bay Packers 9
Sziasztok! A Super Bowl év óta követem a csapatot többé-kevésbé, a fórumot is olvasgattam. Gondoltam, ha most csatlakozom a topichoz, akkor nem néztek bandwagon-fannek 😊.
Tegnapi kiábrándító meccsről a véleményem annyi, hogy jelenleg nekünk nem jó ha passzolásra kerül sor a meccsen. (Ha mi dobjuk az sem jó, ha ellenünk dobják az sem igazán) Tudom, hogy sok a sérült, de ez a secondary elég vállalhatatlan.
Favre apó pedig látványosan élvezte azt, ahogy aláz minket a Boys. Talán kicsit leplezhette volna...
több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
Egyébként piszkosul beárazták a "ligaelit" futás elleni védelmünket és a pass rushunkat. Persze nincs mindenhol Cowboys szintű OL, de szar volt látni megsemmisülni a "a szezon pozitív meglepetését".
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tudom, hogy anno nem Philbin hívta a játékokat, de lehet, hogy visszahoznám, mint OC, Clements meg csináljon mást. Amíg Philbin ott volt McCarthy mellett, top10 volt az O, minden évben.
több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Nem gondolom hogy edzőváltás kéne. Impact playerek kellenének az offense-be.
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Nálunk nem lesz HC-váltás az tuti. Szükségtelen, csak rendet kell rakni a fejekben. Letépni a Bostick-posztereket a locker room faláról, Favre-ot csak telefonon hívni.
A Bears ellen újra megérkezünk, mert eddig 31 csapatos volt az NFL.
Old Green Bay
A HC váltásnak valóban kicsi az esélye. (Bár ha folytatódik ez a teljesítmény, akár még az is összejöhet.)
Azért az offensive edzői stábba jó lenne hozni egy kis kreativitást. Nekem nem az jön le, hogy a play book tökéletes lenne és minden bajunk csak a rossz végrehajtásból jön.

A Favre ceremoniák nem hoznak szerencsét csapatnak. Remélem már mindent megünnepeltünk vele kacsolatban!
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Nálunk nem lesz HC-váltás az tuti. Szükségtelen, csak rendet kell rakni a fejekben. Letépni a Bostick-posztereket a locker room faláról, Favre-ot csak telefonon hívni.
A Bears ellen újra megérkezünk, mert eddig 31 csapatos volt az NFL.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jövőre az AR & Nelson & Cobb trió 45M-ót fog kóstálni, az O maradék része 28M. Lacy FA, Tretter FA, Lang FA. Nem vagyok benne biztos, hogy nem elkapó duó valamelyik tagján vagy duóján fogunk fontos milliókat spórolni...
AR érinthetetlen és bár karrier mélyponton van mégiscsak AR, de ennyiért ez a támadójáték több mint gyalázat. | Lacy, OL ne vegye magára |
alatriste
Edzőváltás szerinted elképzelhetetlen?
Pep71
AR mellett csak McCarthy van ugyan olyan mélyen. De ha PO lesz a vége M. Lewis esetéből is látszik, hogy nem gyakran rúgsz ki egy edzőt. Ha esetleg nem lenne meg PO, ami azért nagyon meredek forgatókönyv, akkor viszont biztos, hogy megy MM. Nyilván a legjobb edzőt tudnánk elhozni mert kb minden edző egy ilyen keretről álmodozna, de ki az a legjobb edző? MM egy remek guru volt, csak valahogy kiégett belőle a tűz, elvesztette a gyilkos mentalitását (és több esetben a tökeit is).
Szívem szerint kirúgnám és a 3-4 évvel ezelőtti önmagát szerződtetném vissza. De legyen bármi is év végén, ha csak nem jön az Otól hatalmas pálfordulás, itt lesznek nagyon komoly döntések.

A másik kritizált vezetőről:
A keret szvsz nem vészes, és évek óta PO csapatként sem vagyunk belehalva a capbe. Szóval TT szerintem (és felőlem) haláláig itt maradhat, mert olyan szeme van a draftra mint keveseknek, de emellett az FA filozófián való változtatás már kiált magáért.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Jövőre az AR & Nelson & Cobb trió 45M-ót fog kóstálni, az O maradék része 28M. Lacy FA, Tretter FA, Lang FA. Nem vagyok benne biztos, hogy nem elkapó duó valamelyik tagján vagy duóján fogunk fontos milliókat spórolni...
AR érinthetetlen és bár karrier mélyponton van mégiscsak AR, de ennyiért ez a támadójáték több mint gyalázat. | Lacy, OL ne vegye magára |
alatriste
Edzőváltás szerinted elképzelhetetlen?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jövőre az AR & Nelson & Cobb trió 45M-ót fog kóstálni, az O maradék része 28M. Lacy FA, Tretter FA, Lang FA. Nem vagyok benne biztos, hogy nem elkapó duó valamelyik tagján vagy duóján fogunk fontos milliókat spórolni...
AR érinthetetlen és bár karrier mélyponton van mégiscsak AR, de ennyiért ez a támadójáték több mint gyalázat. | Lacy, OL ne vegye magára |
alatriste
Cutolni kell Olivia Munnt, nincs mese. Kiszívja az erőt Rodgersből és így a támadósorból is. 😊
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jövőre az AR & Nelson & Cobb trió 45M-ót fog kóstálni, az O maradék része 28M. Lacy FA, Tretter FA, Lang FA. Nem vagyok benne biztos, hogy nem elkapó duó valamelyik tagján vagy duóján fogunk fontos milliókat spórolni...
AR érinthetetlen és bár karrier mélyponton van mégiscsak AR, de ennyiért ez a támadójáték több mint gyalázat. | Lacy, OL ne vegye magára |


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Félidőben fogalmazom meg gondolataim, amiket akkor is fenn tartok ha valami isteni beavatkozás folytán, sikerülne ezt a meccset megnyerni...

Részemről szezon végén kézenfogva távozhat a picsába TT és MM... Hosszú évek kemény munkájával sikerült a liga (talán) legjobb irányítója köré egy fostengert önteni....

Most komolyan! a WR közül Nelsont, a sec.-ből Burnetten kívül ha szélnek eresztenének mindenkit, hiányozna valaki???? Rodgesrsből statisztikai szinten sikerült kb egy Pondert csinálni... Látszik rajta, azt se tudja már hogy dobja azt a kurva labdát hogy el tudják kapni, feltéve ha csodák csodájára sikerül elszakadni valakinek az emberétől jobb esetben 1 méterre....

MM részéről egy Aaron Rodgersel majd 10 év alatt sikerült 1 super bowlba jutni? Inkább nem is folytatom...
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Inaktív:
24 CB Quinten Rollins
32 S Chris Banjo
37 CB Sam Shields
44 RB James Starks
68 T Kyle Murphy
89 TE Jared Cook
99 DT Christian Ringo

A dallasi kimaradóké is szép lista:

9 QB Tony Romo
25 RB Lance Dunbar
32 CB Orlando Scandrick
34 RB Darius Jackson
79 OL Chaz Green
88 WR Dez Bryant
95 DL David Irving

Ma Rodgersnek szintet kell lépnie!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Cobb lesz a backup RB.
zsoltee
Reméljük túléli
Kampman
Packers RB James Starks out with meniscus injury
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F1015%2Fr140070_1296x729_16-9.jpg
Packers' Starks ruled out, may miss few weeks
Packers RB James Starks could miss several weeks after being diagnosed with a meniscus injury, a source told ESPN on Saturday.

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Cobb lesz a backup RB.
zsoltee
Reméljük túléli
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Cobb lesz a backup RB.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Starks is out. : O Most aztán össze kell kapnia magát ARnek meg az elkapóknak.
Viszont Don Jacksont nem hoztuk fel PSből, Lacy jó lehet talán? Hawkins vagy Goodson lesz CB Gunter mellett, ez is necces...
zsoltee
...vagy oda is beteszünk egy elkapót.
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 206
sziasztok, kb mennyi esély van Damarious Randall játékára?
ozibozi
questionable statuszt kapott, vagyis elvileg 50%. a probable ugye megszunt, igy sajnos nem tudni, hogy elovigyazatossagbol pihen-e meg, vagy tenyleg nem tud jatszani. Az biztato, hogy nem doubtful.

Starks is out. : O Most aztán össze kell kapnia magát ARnek meg az elkapóknak.
Viszont Don Jacksont nem hoztuk fel PSből, Lacy jó lehet talán? Hawkins vagy Goodson lesz CB Gunter mellett, ez is necces...
zsoltee
Lacy szinte biztos, hogy jatszik
Gunter miatt nem aggodom, viszont Hyde lesz a masik corner akkor, ha se Randall, se Rollins nem jatszhat. nickelnel / dime-nal johet szoba Goodson vagy Hawkins, vagy esetleg az, ami a multkori meccsen is megvolt neha: Brice jatszik safety poszton, Burnett pedig nickel cornert. oszinten szolva a meccsen ez nem tunt fel, utana olvastam elemzesben, hogy volt ilyen felallas tobbszor. Olyankor lehetett, amikor ket melyen hatul helyezkedo safetyvel allt fel a vedelem.

Amugy en Shieldsert kezdek aggodni. Tavaly is heteket hianyzott agyrazkodas miatt, pedig abbol egy-ket het alatt fel szokas epulni. Vagy tenyleg komolyan veszik azt, hogy csak akkor terhet vissza, ha teljesen tunetmentes - vagy a sorozatos agyrazkodasai nala mar tenyleg problemakat okoznak. Tartok tole, hogy neki ez az utolso szezonja.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 688
sziasztok, kb mennyi esély van Damarious Randall játékára?
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Starks is out. : O Most aztán össze kell kapnia magát ARnek meg az elkapóknak.
Viszont Don Jacksont nem hoztuk fel PSből, Lacy jó lehet talán? Hawkins vagy Goodson lesz CB Gunter mellett, ez is necces...

Szerkesztette: zsoltee

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 206
Shields out, Randall, Rollins questionable... Nagyon kell majd az a pass rush (meg a futas elleni vedekezes).
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
 thelab.bleacherreport.com/gunslinger-brett-favre-aaron-rodgers-feud-jeff-pearlman-excerpt/

Érdemes elolvasni