Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Durva, hogy Palmer miből szabadult a végén, ennyin múlik, és sok ilyen ennyi van...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 836 — 258. §
ezzel az OT-szabállyal megadni a lehetőséget arra, hogy Rodgers-hez már ne kerüljön vissza a labda...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 900
remélem akkor McCarthy 3. alkalommal nekimegy végre a 2pontosnak. olyan sokkban volt az a Cards D, hogy Lacy is bevitte volna

amúgy mocsok jó meccs volt, csak kezd kicsit idegesítő lenni a minden évben a siker kapujában bukás
.brk
ha nem sikerül, akkor meg a fejét veszik.
több mint 8 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
remélem akkor McCarthy 3. alkalommal nekimegy végre a 2pontosnak. olyan sokkban volt az a Cards D, hogy Lacy is bevitte volna

amúgy mocsok jó meccs volt, csak kezd kicsit idegesítő lenni a minden évben a siker kapujában bukás

Szerkesztette: .brk
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A tavalyi kiesést is sikerült megfejelnünk eggyel, pedig ez már-már lehetetlennek tűnt
Kampman
ezt nem lehet szebben leírni.
És hivatalos; (főleg Bears/Lions/random nfl szurkoló) aki a bírók csapatának tart/tartott minket, az nézze meg ezt a meccset, a pénz feldobásnál különösen sasoljon.

Köszönjük meg ezt a remek szezont a csapatnak, nem tudok egy játékosra se haragudni (idén sem). Szép halálunk volt na.

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 900
A tavalyi kiesést is sikerült megfejelnünk eggyel, pedig ez már-már lehetetlennek tűnt
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Ezen a meccsen egyszerűen nem nyerhettünk. Minden nekik pattant. Az első 5 elkapónkból 4 nem játszott és mégis végig lehetett volna esélyünk, de a szerencse faktor most minket elkerült.A hülye fújásokról meg inkább ne is beszéljünk..
Mindenesetre sikerült a Cardinalst is megutálnom egy életre.

Ezt írtam egy perccel a vége előtt.... Aztán jött ARod és Janis..

Mi is bekaphatjuk. A szerencséről egy szót se többet. A végén megkaptuk azt, amit lehetett, de nem tudtunk élni vele. Ezt a lúzer bandát...
De akkor is Go Pack Go!!!!

Szerkesztette: James007
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Adams inaktív
James007
Jogos, most néztem újra.

Packers inactives:
Brett Hundley
Davante Adams
Robertson Daniel
LaDarius Gunter
John Crockett

Andy Mulumba
Josh Walker

Na ők kár, hogy nem fértek be.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Adams inaktív
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Adams a packers.com szerint játszik (mármint a lineup-ba írták, ahogy Shields-t és Baktériát is).

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Packers sosem esélytelen srácok 😀
silent7939
70-30 durván az én olvasatomban az esély. Adams hiányozni fog, még ha nem is volt bomba éve, de végre megint a kezdő OL (kár, hogy a két T-től így is klasszis kell, hogy ne verjék őket agyba főbe). Shields visszatérésére lenne viszont talán a legnagyobb szükség. Idén az alapszakaszban a 8. legkisebb QB ratinget engedte.
Legyen jó, szoros meccs, aztán a vesztes csapat szurkolói majd mérgelődjenek, hogy de hát 2 mozdulaton, 1 zászlón ment el. Akkor biztos, hogy élvezhető meccset látunk. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A Packers sosem esélytelen srácok 😀
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 900
Olyan szinten esélytelenek vagyunk, hogy ebből már csak jól jöhetünk ki 😀
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Hullunk, mint a legyek. Davante valószínű nem lesz, Q helyére egy CB, szóval nem lesz Ed Willams show. Minden ellenünk szól... (ez jó is lehet.) Menjünk oda, lehetőleg ne aludjunk az elején, és legyen szoros. Ennyi az összes kérésem.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
GAMEDAY
remélem felszabadultan fogunk játszani, az offense nem a harmadik negyed közepén kezdi a meccset és menni fog a futás 😊 😊

elég lesz?
gamerkr
Ha megy az az offense amit évek óta ámulva nézünk, ami hengerelt Washingtonba, akkor lehet esély. Hogy elég-e az a pillanatnyi döntéseken, szerencsén, bírókon múlhat. De nélküle no chance.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
GAMEDAY
remélem felszabadultan fogunk játszani, az offense nem a harmadik negyed közepén kezdi a meccset és menni fog a futás 😊 😊

elég lesz?

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
GBben nagyon puszit a TE kór. Legalább Ricsi Rod elég hosszú idő óta egészséges. Félő, hogy már nem sokáig.
alatriste
Akár egészséges marad, akár nem, én szivesen látnék egy jó TE picket az idei drafton.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
GBben nagyon puszit a TE kór. Legalább Ricsi Rod elég hosszú idő óta egészséges. Félő, hogy már nem sokáig.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Eddig sem volt rendben a térde, nem kockáztatnak vele, így lett IR.
GreenTron
Neki a Giants elleni 2011-es meccs nagyon betett.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
GreenTron Green Bay Packers 17
Quarless - IR
basszus
MaG1Xx
Bocs a likekért, válaszolni akartam, csak mellényomtam! Csak tisztázni akartam, hogy nem örülök a hírnek.
Tudni mi történt? Edzésen sérült meg?
SBL
Eddig sem volt rendben a térde, nem kockáztatnak vele, így lett IR.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Quarless - IR
basszus
MaG1Xx
Bocs a likekért, válaszolni akartam, csak mellényomtam! Csak tisztázni akartam, hogy nem örülök a hírnek.
Tudni mi történt? Edzésen sérült meg?
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Quarless - IR
basszus
MaG1Xx
fasza, hullanak az opciók rendesen 😕
gamerkr
Ed Williams jöhetne a helyére a gyakorló csapatból. Rá tuti nincsenek felkészülve, lehet mi sem.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Quarless - IR
basszus
MaG1Xx
fasza, hullanak az opciók rendesen 😕

több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Quarless - IR
basszus

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Shields lehet játszhat, Adamsről viszont azt írják, hogy kihagyja a Cards elleni derbit.