Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
mi lesz itt ma pass protban...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bakh nem jó játékos, átlagos játékos, de hiányozni fog ma is.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
legalább D. Jones játszhat...

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
úgy látom mindenki az esélytelenek nyugalmával várja a meccset : D
MaG1Xx
és csak fokozzák:

@WesHod
David Bakhtiari will NOT play today. JC Tretter will start at LT in his place #Packers

több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
úgy látom mindenki az esélytelenek nyugalmával várja a meccset : D

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Éééés eljött a pillanat amikor visszasírjuk Newhouset! Ezt is megéltem.
alatriste
Minden gúny nélkül ő az, akit soha. Én legalábbis nem.
Kampman
nem tettem spoilert, de ez a hsz tartalmazott egy markolónyi iróniát 😀


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 898
Éééés eljött a pillanat amikor visszasírjuk Newhouset! Ezt is megéltem.
alatriste
Minden gúny nélkül ő az, akit soha. Én legalábbis nem.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Éééés eljött a pillanat amikor visszasírjuk Newhouset! Ezt is megéltem.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 205
Szerintem induljunk ki abból, hogy Bak és Shields nem fog játszani. Jones sem.
Gergőbácsi
S ki lesz akkor az LT? Volt olyan hír a héten, hogy Sitton lesz az LG
LN
Én Bulagát tenném be, aztán RT-be valaki. Barclay, Tretter, Taylor, Walker.
Gergőbácsi
Leginkabb Tretter johet szoba, legalabbis az alapjan, amit iden mutattak, amikor szerepet kaptak. Taylor eleve guard inkabb, Walkert le kellett cserelni a Cards ellen, annyira rossz volt, Barclayrol meg iden szinte csak az nem csinalt sacket, aki nem akart.
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Szerintem induljunk ki abból, hogy Bak és Shields nem fog játszani. Jones sem.
Gergőbácsi
S ki lesz akkor az LT? Volt olyan hír a héten, hogy Sitton lesz az LG
LN
Én Bulagát tenném be, aztán RT-be valaki. Barclay, Tretter, Taylor, Walker.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Szerintem induljunk ki abból, hogy Bak és Shields nem fog játszani. Jones sem.
Gergőbácsi
Shields időközben out, Elliott pedig doubtful
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szerintem induljunk ki abból, hogy Bak és Shields nem fog játszani. Jones sem.
Gergőbácsi
S ki lesz akkor az LT? Volt olyan hír a héten, hogy Sitton lesz az LG
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Szerintem induljunk ki abból, hogy Bak és Shields nem fog játszani. Jones sem.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 898
Nem értek hozzá, de az normális, hogy pl. Matthews egy bokasérüléssel egész héten edzett?
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
17 név a legfrissebb sérült listán. Azt hiszem ez az idei csúcs. Pont PO meccsre.
SBL


itt a végső injury report, tehát indulhat a PO-run

több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Ezt most találtam:  espn.go.com/blog/green-bay-packers/post/_/id/26874/longtime-packers-locker-room-attendant-keeps-players-on-their-toes-works-his-way-into-their-hearts
A szezon eltörpül mellette.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Sitton a Washington ellen már újra az LG poszton játszik. Szerintem megkönnyebbült.
Old Green Bay
Mindannyian. A kb. 30 problémából megoldódott 1 😊
Kampman
Tiszta Chicago eset. Van egy ProBowl kaliber G-od. Ne csinálj belőle tackle-t. (Kyne Long a medvéknél idén végig RTvolt, miután első két évében ott volt a probowl-on mint guard).
alatriste
Adódik a kérdés. Van egy első körös RT-d, akit nem is olyan régen ki akartál próbálni LT-ben. Miért nem próbálták meg?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sitton a Washington ellen már újra az LG poszton játszik. Szerintem megkönnyebbült.
Old Green Bay
Mindannyian. A kb. 30 problémából megoldódott 1 😊
Kampman
Tiszta Chicago eset. Van egy ProBowl kaliber G-od. Ne csinálj belőle tackle-t. (Kyne Long a medvéknél idén végig RTvolt, miután első két évében ott volt a probowl-on mint guard).


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 898
Sitton a Washington ellen már újra az LG poszton játszik. Szerintem megkönnyebbült.
Old Green Bay
Mindannyian. A kb. 30 problémából megoldódott 1 😊
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Sitton a Washington ellen már újra az LG poszton játszik. Szerintem megkönnyebbült.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
17 név a legfrissebb sérült listán. Azt hiszem ez az idei csúcs. Pont PO meccsre.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nem láttam sajnos (?) a meccset, de kinti oldalon Datone Jones nyaksérülésről írtak. Nem tudom, hogy ez most történt-e, de hogy mit jelent ez Green Bayben, azt tudjuk sajnos.
Gergőbácsi
A fenébe tényleg. Ma nem is edzett, ahogy Shields, Elliott, és Perillo sem.
Közben TT már az offseasonra is készül és Ryan Williams ex Univ. of Miami irányító jöhet majd. Gondolom Tolzientől megválunk hamarosan és Hundley lesz a back up.
Old Green Bay
vagy AR kiégett : D

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Nem láttam sajnos (?) a meccset, de kinti oldalon Datone Jones nyaksérülésről írtak. Nem tudom, hogy ez most történt-e, de hogy mit jelent ez Green Bayben, azt tudjuk sajnos.
Gergőbácsi
A fenébe tényleg. Ma nem is edzett, ahogy Shields, Elliott, és Perillo sem.
Közben TT már az offseasonra is készül és Ryan Williams ex Univ. of Miami irányító jöhet majd. Gondolom Tolzientől megválunk hamarosan és Hundley lesz a back up.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Vannak azért pozitív történések is. A Vikings ellen senki sem sérült meg. Ugye?
Old Green Bay
Nem láttam sajnos (?) a meccset, de kinti oldalon Datone Jones nyaksérülésről írtak. Nem tudom, hogy ez most történt-e, de hogy mit jelent ez Green Bayben, azt tudjuk sajnos.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.