Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 8 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
GNG, persze amit leírtál mind igaz, és ezzel mindenki egyet is ért szerintem, de példákat lehetne könnyedén említeni kontra is, jó hosszan! Én nem ezt tettem meg. Nem kommentelek minden mérkőzésünk után ide, amiket leírtam az nem egy meccs után fogalmazódott meg bennem! Hanem egy nem kiemelkedő szezonunk után. Nem szeretném itt hosszú sorokban kifejteni ezeket, mert tényleg ott vagyunk idén is simán a rájátszásban, nincs helye az ilyesminek. (arányaiban szerintem így is túl sok a negatív kritika a csapattal kapcsolatban) Én is sokkal inkább vagyok bizakodó, mint csalódott.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
mindhárom otthoni csoportmeccsét elbukta a GB, ez utoljára 1968-ban volt. Igaz hogy még így is PO lett de ez azért elég döbbenetes alapszakasz volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
NFC-ben az a 6 csapat jutott PO-ba, aki meg is érdemelte sztem. Eagles idén hullámvasutat játszott, a Rams nemkülönben, Atlanta bakker AFC SOUTH és NFC EAST volt a menetrendjük, a liga messze két leggyengébb csoportja, és így se ment a pozitív mérleg. Vikings - Packers meg a 3 legnehezebb sorsolásban ott volt, és 10+ győzelmet összeszedtünk azért, pedig nálunk AFC WEST és NFC WEST volt, onnan 2-2 csapat PO-ba is jutott, meg ugye itt voltunk egymásnak mi is.😊 Szóval, megérdemeltük, na.
Go Vikings!
Azért az sem volt nagy baj egyik csapatnak sem, hogy a Lions csak 1-7 után (vagy akörül) küldte el Lombardit.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 510 — Bowl Winner
NFC-ben az a 6 csapat jutott PO-ba, aki meg is érdemelte sztem. Eagles idén hullámvasutat játszott, a Rams nemkülönben, Atlanta bakker AFC SOUTH és NFC EAST volt a menetrendjük, a liga messze két leggyengébb csoportja, és így se ment a pozitív mérleg. Vikings - Packers meg a 3 legnehezebb sorsolásban ott volt, és 10+ győzelmet összeszedtünk azért, pedig nálunk AFC WEST és NFC WEST volt, onnan 2-2 csapat PO-ba is jutott, meg ugye itt voltunk egymásnak mi is.😊 Szóval, megérdemeltük, na.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
15.-ek lettünk szerzett pontokban. Nem lett 1000 yardos futónk meg elkapónk. Nem nyertünk meg zsinórban negyedszer a csoportunkat. 1 hét alatt nem akasztottak le még egy pro bowler mélységi elkapót. Az elmúlt két évet 90%-ban IR-en töltő 7. körös választott mégsem pro bowler mélységi elkapó és nem őt nyomja a HC csoportrangadón. Megrázó. Kuka...
Mondjuk így is játszunk egy meccsel többet, mint 20 másik csapat, akiknek a szurkolói be is spajzolhatnak a draftig. Apropó azon a drafton a legnagyobb needünk az OLB mert abból sosem elég.
Oké nem vagyunk egy playoff kaliberű csapat és annyira demotiváltak vagyunk hogy 20-3-as negyedik negyedes kezdésnél a félidő végén még volt vagy 6 próbálkozásunk az egyenlítésre. De kérdem én, akkor ki az az NFC-ből, akinek a helyére betrollkodtuk magunkat?
Az Atlanta? A Philly? A Detroit? A St. Louis? Nézünk már végig ezeken a csapatokon. Az Atlantának volt 0-ás meccse. Olyan meccs, amin egyetlen egy pontot sem szerzett a csapat. Meg, hogy kellemes szájízzel záruljon a szezon, kikaptak a New Orleanstól.
Philadelphia (ahol SB gyűrűt akkor látnak, ha Troy Aikmen közvetíti a meccsüket) ahol az ámokfutó HC-GM-OC-DC innovátor kisöpörte a fél csapatot, hogy utána rontson a tavalyi mérlegen és kirúgassa magát.
Detroitban egy ígéretes szezon után olyan mélységes mélyre zuhantak, hogy kirúgták a fél stábot.
St. Louisban meg még legutóbb arról cikkeztek, hogy csomagol a franchise.

Aláírom, hogy 20-3-nál tényleg kétségbeejtő volt a csapat teljesítménye, de utána egy olyan félidőt produkáltak, ami azért elég emlékezetes marad. Kikaptunk a nagyon is jól játszó Vikings-tól. Apropó elpazarolt évek. A Vikingsnál játszik minden idők legjobb futó játékosa. Egyelőre egy vesztes konferencia döntő a legtöbb, amit fel tudnak mutatni.

Aláírom én is fanyalogtam többször a szezon során. De a tegnapi meccs
1. Nem blow-out vereség lett, pedig benne volt a levegőben
2. Nem játszottak rosszabbul a srácok, mint azt várni lehetett volna. Sőt! A Vikingsot, ami tegyük hozzá elég jó formában volt, megszorítottuk egy istenes nagy verés után, amit Arizonában kaptunk. Az a csapat, amelyiknek nincsen szíve az 20-3-nál a twitter accountját menedzselte volna. Ehelyett a rőzsehajú Mason Crosby utolsó emberként erőszakolt ki fumble-t. Ezek után aki szívtelenségről beszél az el van szakadva a valóságtól. Az mennyire szívtelenség, hogy a guard Josh Sitton az utolsó pillanatban tudta meg, hogy egyébként ezen a meccsen LT-t fog játszani. Szó nélkül váltott, pedig mondhatta volna azt, hogy ő erre nem tud felkészülni egyik napról a másikra. Az a Starks, aki veterán létére két kézzel öleli a labdát nehogy megint elejtse... biztos teljesen motiválatlan.
Egyszerűen annyi volt, hogy egy jobb csapattól kikaptunk, de nem teljesítettünk messze a forma alatt. Vegyük észre, hogy minden csapat kínlódik csak van, aki néha kicsit kevésbé.

Jöjjön a Washington meccs és reméljük, akkor meglesz a "tűz". Ha meg nem. Hát akkor majd nyáron lecsapunk Chip Kelly-re vagy Tom Caughlinra.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Zach Kruse ‏@zachkruse2
#Packers offensive ranks:
Yards (23rd, worst under MM)
Points (15th, second worst)
Passing yards (25th, worst)
Yards per att (28th, worst)

A PO-ban mindez "nem" számít, de azért jelez valamit.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Wild Card kör a Neked Csak Dezsőben!

www.facebook.com/events/735716249906814/
Alter Egó
Meg ne sértődj, de muszáj 7 (!) topicban is promoznod a helyet? Ha már mindenképpen itt akarsz vendégeket csábítani, akkor írd be az NFL csevegobe...
undisputedly
Mea culpa! Letöröltem 😀
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wild Card kör a Neked Csak Dezsőben!

www.facebook.com/events/735716249906814/
Alter Egó
Meg ne sértődj, de muszáj 7 (!) topicban is promoznod a helyet? Ha már mindenképpen itt akarsz vendégeket csábítani, akkor írd be az NFL csevegobe...
több mint 8 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Az offense már hónapok óta döglődik, le is lett írva nem egyszer itt a fórumon is többek által. Ilyen irányítóval, ez több mint kuka..ha van vmi kis pislákolás, hogy végre a régi offense visszatér, az csak A-Rod menekülés utáni passzai miatt van, aztán a következő drive megint run, run, pass és punt. Nézhetetlenek lettek a meccsei a csapatnak a támadó egység miatt, sajnos.
D# megint rendben volt, labdaszerzés, sack-ek, momentum, mindent hoztak ami kellett, nem azt mondom, h elit egység, de, ha az offense a tavalyi módon menne, akkor bőven elég lenne SB-hez is.
Ennek ellenére, talán, az egyetlen olyan csapattal játszunk a PO-ban akik ellen lehet esélyünk, de ha ilyen lesz a hozzáállás, mint a Vikingek ellen, akkor megint zakó lesz.
Abbi megint nem kapott lehetőséget, ez már nagyon idegesítő...evileg kiváló route-okat tud futni, a keze sem rossz, nem értem..
Go Pack Go!
több mint 8 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
sziasztok,

ez a L szándékos volt? szívesebben játszik a GB a skins, mint a seattle ellen? szerintem igen és jobban is fekszik majd a wash
vittore
Mint írták, a Vikings-sel játszottunk volna. Nem lenne sportemberhez méltó viselkedés, ha úgy mennének fel, hogy ki akarnak kapni. Szerintem ilyen az NFL-ben fel sem merülhet soha, senkinél. De az, hogy ennyi motivációt ne jelentsen, hogy a Lambeau Field-en fogadjunk akárkit(!) is PO meccsen, az az igazán elkeserítő számomra. Playoff-ra esélytelen csapatok bele tudnak tenni 100%-ot az utolsó meccseikbe, képesek teljes eksztázisban játszani, nálunk meg "zsebre tett" kézzel ácsorognak a játékosok, amikor kellene plusz egy blokk, hogy segítsék a társaikat...Semmi tűz, nem látszik az akarás, a küzdés. Az utóbbi időkben a pályán mutatott teljesítmény messze elmarad attól, amire képesnek kéne, hogy legyünk. És ez látszik az arcokon is. Ezek a dolgok bosszantanak engem, nem a mérlegünk vagy a Divízió 2. hely...
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Most nem volt kedvem meghallgatni a nyilatkozatokat, a jövő vasárnapit viszont még le is fogom tölteni.
A SF, Denver, Carolina, Arizona, Detroit, Chicago, Minnesota (mindhárom otthoni) meccseken valaki mindig beírta, hogy ilyen tróger offense-t még nem látott tőlünk.
Könyörgöm döntse már el az O, hogy mit akar. Hiányolom a küzdést, a tüzet, mindent...
Ennek ellenére szerintem behúzzuk Redskins ellen, csak hogy lehessen még panaszkodni.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
sziasztok,

ez a L szándékos volt? szívesebben játszik a GB a skins, mint a seattle ellen? szerintem igen és jobban is fekszik majd a wash
vittore
A Vikingst fogadtuk volna a wild card körben,ha nyerünk.
több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 769
Szeretném látni h a 4. negyedbeli játékkal kezdünk a hétvégén , inkább haljunk meg szépen mint h még egyszer olyan nézhetetlen semmit mutassunk mint tegnap is az első 3 negyedben . Az az ember érzése h beszariak vagyunk már csak akkor váltunk mikor elment a meccs , bízom benne h elő vesszük végre a tökeinket hétvégén és nem a szokásos "run-run-pass" semmit erőltetjük , dobjuk meg a hosszút , húzunk váratlant ez a Po baszki , érdem szerint nem is lenne ott helyünk..hát mutassunk végre vmit .
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 898
2016-os ellenfelek:

HOME: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, Dallas Cowboys, New York Giants, Houston Texans, Indianapolis Colts, NFC West Opponent

AWAY: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, Jacksonville Jaguars, Tennessee Titans, NFC South Opponent
Old Green Bay
Közben kiderült, hogy a Seahawks és a Falcons lesz az a kettő.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nincs 4000 yardos QB, nincs 1000 yardos elkapó és nincs 1000 yardos futó. Csak statisztika, de megrázó 😀
JayB
van egy ilyen is:
The #Packers finish 15th in total defense for the 2nd consecutive year. Twenty-first vs the run. Sixth against the pass (15-23-10 last year)

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 898
Egy cipőben járunk veletek a D úgy ahogy karistol az O meg inkább NO COMMENT
ThundersNFL
Leszámítva, hogy ti a sérülések miatt kezdtetek el menni a lejtőn, mi a legsúlyosabb sérülés után produkáltunk egy 6-0-át, aztán jött a leolvadás. De egyébként tényleg hasonlóan reménytelennek tűnik mindkét csapat.
több mint 8 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
sziasztok,

ez a L szándékos volt? szívesebben játszik a GB a skins, mint a seattle ellen? szerintem igen és jobban is fekszik majd a wash
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Nincs 4000 yardos QB, nincs 1000 yardos elkapó és nincs 1000 yardos futó. Csak statisztika, de megrázó 😀
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
MM azt nyilatkozta, hogy Abby a korai drop miatt nem kapott több játékidőt. Adams a droppok ellenére meg azért játszik mert csak...
OK
MaG1Xx
Akkor nézegesse majd az Adams droppokat a PO-ban is, bár sokáig nem kell majd neki..😀
Nevetséges, hogy hetek óta nulla az Offense teljesítménye és semmi javulás nincs, úgy, hogy a liga egyik legjobb QB-ja van a csapatnál...
Pep71
Ti tényleg nem látjátok, hogy MM a legnagyobb zseni? Amit az idén csinált arra nincsenek szavak! Mert mi történt a csapattal az elmúlt években? Mindig úgy indultunk neki a PO-nak, hogy a legnagyobb esélyesek között voltunk és mindig jött egy botlás. És miért? Egyszerű pszichológia. A csapattól mindenki elvárta a győzelmet, ami ugye nyomasztólag tud hatni a játékosokra. Az ellenfél ugyanakkor nyomás nélkül, az esélytelenek nyugalmával léphetett pályára. Így mindig ki is estünk az első max. a második körben. Ekkora pszihológiai handicappet egyszerűen nem lehetett kompenzálni.
Szóval ezen változtatni kellett. MM taktikája erre a szezonra az volt, hogy először begyűjtjük a megfelelő számú győzelmet, amiről már szinte lehetetlen lesz elbukni a PO-t (6:0), majd elkezdjük játszani a bénát.
Ő majd hülyéket nyilatkozgat, hogy pl. a magaslati pályán sok szénhidrátot kell enni és akkor minden rendben lesz, mitha nem tudná mindenki, hogy ott az oxigénhiánnyal kell megküzdeni és azon nem segít a szénhidrát. (Lsd. a magyar foci válogatot tészta kúráját a 86-os mexikói VB-n). A csapat ezzel egyidőben úgy kezd játszani, mintha fogalmuk se lenne mi is ennek a játéknak a lényege. Ebben leginkább a O falra támaszkodhatott, hiszen a legtapasztaltabb és legösszeszokottabb egység, tehát a rutinjuknak köszönhetően ők tudták leghitelesebben eljátszani, hogy elfelejtették mit is kellene csinálniuk. Igaz a sokévi beidegződések miatt nekik is sokat kellett gyakorolni a bénázást, de a bye week két hete pont elég volt arra, hogy a Denver ellen ezt olyan jól adják elő, hogy mindenki bevegye. Persze ebben a nagy tervben mindenkinek megvolt a maga szerepe. Rodgers rendre kicsit túldobta a labdákat, a WR crop Adams-szal az élen olyan labdákat droppolt, hogy már a legnagyobb Packers hatereknek is elkezdték sajnálni őket a szerencsétlenkedéseik miatt, a secondary pedig úgy csinált, mintha nagyon akarná, csak képtelenek lekövetni az ellenfél elkapóit. A futók ha az ellenfél ügyetlenkedése miatt véletlenül sikerült 1,2 yardnál hosszabb futást összehozni, akkor azonnal elejtették a labdát. Az edzői csapat pedig úgy tett mintha kidobták volna az egész offense playbookot és csak a "Lacy fut középen 1 yardot", vagy a "Rodgers áll a labdával, míg le nem csapják" playeket tartották volna meg.
Mindeközben McCarthy továbbra is adta hülyét és magabiztosan nyilatkozta, hogy csak apróbb dolgokat kell kijavítani és újra minden rendben lesz. A világ hitetlenkedve nézte mi történik itt és bár eleinte azt gondolták csak egy nagyon erős időjárási front miatt viselkedik mindenki így, aki G betűs ruhában jár, a hetek és hónapok során újra és újra megismétlődő történéseknek köszönhetően elkönyvelték, hogy valószinűleg Letroy valami nagyon ütős anyagot szerzett be és osztott ki a csapatnak, ami következtében permanensen lebeg mindenki a rózsaszínű bárányfelhők között.
És MM mesteri terve teljes mértékben bejött. Ma nincs ember, aki a Green Baynek egy fikarsznyi esélyt adna arra, hogy egy first downt is csinál a PO-ban. Nincs lelki teher a csapaton, az ellenfél pedig úgy áll majd ki, hogy elég lesz ha a ZS csapatot küldik fel, nehogy a fontos játékosok lesérüljenek a következő körre. És ekkor jön a meglepetés!!!! Rodgers újra precizen dob a bombabiztos fala mögül, Adams félkézzel szedi le a 40 yardos passzokat, Lacy pedig újra a fél védelemmel a hátán fog végig kocogni a pályán.
Egy újabb SB run előtt állunk kedves Packers fannok. Csak győzzük követni!😊
SBL
Ha ebből egy mondatot is komolyan írtál és elhiszel háát öregem... nem trollkodni jöttem csak kíváncsi voltam hogy készültök ellenünk, de erre nem számítottam 😊 😊
vsanyi132
Minden a terv szerint alakul.😊
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@AdamHoge
The last time the #Packers didn’t win the NFC North, they won the Super Bowl.

ez fogadott mire beértem a melóba 😊

Ránézek a Vikes statjaira (offense) és még mindig nem tudom hova rakni ezt a meccset...

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 526 — !SuPeR6BoWL!
Egy cipőben járunk veletek a D úgy ahogy karistol az O meg inkább NO COMMENT

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
A védelem engedett 13 pontot, szerzett labdát, az ST is.
Az offense meg hozta a szokásost.
Sok mindent ki lehetne emelni amiben pocsékok voltunk.

Third Down Efficiency 2/15 - 13%
Red Zone Efficiency 1/4 - 25%

Örülnek Washingtonban!
| Még |

Szép hetet és szebb hétvégét!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 228 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem elég 1 negyedben jól játszani (továbbra se). Irány a főváros, és játszunk a PO-hoz mérten. Az utolsó negyed teljesítménye már hasonlított egy rájátszás kaliber csapathoz, ezt a játékot kell a kickofftól nyomni.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 510 — Bowl Winner
Azért mindent bele Washingtonban.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 835 — 258. §
 twitter.com/richeisen/status/683869564522778624


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal