Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha jól látom, kinevelt MM mégegy HC-t.
McAdoo - Giants
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
"Csak" 14-es az injury lista, csupán Rollins és Adams nem edzett, a többiek legalább limitedet nyomtak.
Apró örömök 😊

Szerkesztette: James007
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Van össze-vissza négy elkapónk, kettő közülük gyak. 0 tapasztalattal? Le lesznek tesztelve a rookiek, meg AR is, az biztos. Nem tudom a TEk tudnak-e majd érdemben hozzátenni a meccshez de nagyon jó lenne.

Ahogy nézem Shields játéka is bizonytalan, Rollins szintén. Mondjuk Gunter egész jól tolta, lehet vele nem lenne gond...

Szerkesztette: zsoltee

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Akiről talán kevés szó esik az Tretter. A kezdeti bizonytalanság után elég jól megoldotta a dolgot:
Spofford vele is foglalkozott a szokásos videóban

 www.packers.com/news-and-events/article-wymm/article-1/What-You-Mightve-Missed-At-left-tackle-and-on-the-goal-line/90d036d7-f864-456d-a5e5-eca51c508329?campaign=sf18633508
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Elég nagy esélye van, hogy Adams nem játszik szombaton. Reméljük marad még elkapónk, most hogy lett támadófalunk.
Old Green Bay
kitörölte a korábbi hszt, MCL sprain. Abbynek nagyot kellene alkotnia.
Gergőbácsi
Annyit szidtuk szegény Davante-t, hogy inkább IR-re megy?
Old Green Bay
Az nem lehet! ARod megmondta, hogy Adams lesz a PO-ban a nyerőember. Ezek után ha azt akarja, hogy szavahihető embernek tartsák, győzelemre kell vezetni a csapatát, hogy a következő körben Adams tényleg nyerőember lehessen.😊
Komolyra fordítva a szót, feltünő mennyire kedveli Rodgers Adamst. Sokszor lehetett látni az alapszakaszban, hogy vele beszélget amikor nem voltak a pályán, próbált lelket önteni bele, amikor nem ment neki a játék. A többi fiatal elkapót nem pátyolgatja ennyire.
Ha Adams nem játszik, akkor marad Jones és Cobb mint tapasztalt elkapó valamint a két zöldfülű, Abby és Janis. Valóban, a két fiatalnak nagyot kell alkotni, mert ha csak a két öregre kell figyelni a pályán azt a Cards könnyedén megoldja.
Esetleg még Starks beállhat elkapónak.😊
SBL
Mondjuk az állandó TE játékokat hiányoltam, hiányolom továbbra is. Finley nem akar beugrani a Cards ellen? egyszer már nyomott egy BEAST mode-ot...

Szerkesztette: gamerkr

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Elég nagy esélye van, hogy Adams nem játszik szombaton. Reméljük marad még elkapónk, most hogy lett támadófalunk.
Old Green Bay
kitörölte a korábbi hszt, MCL sprain. Abbynek nagyot kellene alkotnia.
Gergőbácsi
Annyit szidtuk szegény Davante-t, hogy inkább IR-re megy?
Old Green Bay
Az nem lehet! ARod megmondta, hogy Adams lesz a PO-ban a nyerőember. Ezek után ha azt akarja, hogy szavahihető embernek tartsák, győzelemre kell vezetni a csapatát, hogy a következő körben Adams tényleg nyerőember lehessen.😊
Komolyra fordítva a szót, feltünő mennyire kedveli Rodgers Adamst. Sokszor lehetett látni az alapszakaszban, hogy vele beszélget amikor nem voltak a pályán, próbált lelket önteni bele, amikor nem ment neki a játék. A többi fiatal elkapót nem pátyolgatja ennyire.
Ha Adams nem játszik, akkor marad Jones és Cobb mint tapasztalt elkapó valamint a két zöldfülű, Abby és Janis. Valóban, a két fiatalnak nagyot kell alkotni, mert ha csak a két öregre kell figyelni a pályán azt a Cards könnyedén megoldja.
Esetleg még Starks beállhat elkapónak.😊
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Elég nagy esélye van, hogy Adams nem játszik szombaton. Reméljük marad még elkapónk, most hogy lett támadófalunk.
Old Green Bay
kitörölte a korábbi hszt, MCL sprain. Abbynek nagyot kellene alkotnia.
Gergőbácsi
Annyit szidtuk szegény Davante-t, hogy inkább IR-re megy?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Elég nagy esélye van, hogy Adams nem játszik szombaton. Reméljük marad még elkapónk, most hogy lett támadófalunk.
Old Green Bay
kitörölte a korábbi hszt, MCL sprain. Abbynek nagyot kellene alkotnia.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Elég nagy esélye van, hogy Adams nem játszik szombaton. Reméljük marad még elkapónk, most hogy lett támadófalunk.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Végre látszott Rodgers-en a második negyedtől, hogy élvezi a játékot.-ami idén nem nagyon fordult elő!
Aminek én még ennél is jobban örültem, az az volt, hogy végre újra igazi vezére volt a csapatnak. Dícsérte, bíztatta, tüzelte a többieket, nem csak álldogált az oldalvonal mellett.
Ja, és nem mellesleg jól is dobta a lasztit.😊
SBL
meg nagy örömködések is voltak MM-el, ami azért meglepett 😊
gamerkr
Felszállt ő is a bandwagonra.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Végre látszott Rodgers-en a második negyedtől, hogy élvezi a játékot.-ami idén nem nagyon fordult elő!
Aminek én még ennél is jobban örültem, az az volt, hogy végre újra igazi vezére volt a csapatnak. Dícsérte, bíztatta, tüzelte a többieket, nem csak álldogált az oldalvonal mellett.
Ja, és nem mellesleg jól is dobta a lasztit.😊
SBL
meg nagy örömködések is voltak MM-el, ami azért meglepett 😊

több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
NFL Network to re-air Super Bowl I for first time!

Szombat hajnal 2-kor!
MaG1Xx
A youtube-on is fenn van, de annak a nagyobb része rádiós közvetítés állóképpel.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Végre látszott Rodgers-en a második negyedtől, hogy élvezi a játékot.-ami idén nem nagyon fordult elő!
Aminek én még ennél is jobban örültem, az az volt, hogy végre újra igazi vezére volt a csapatnak. Dícsérte, bíztatta, tüzelte a többieket, nem csak álldogált az oldalvonal mellett.
Ja, és nem mellesleg jól is dobta a lasztit.😊
több mint 8 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
Végre látszott Rodgers-en a második negyedtől, hogy élvezi a játékot.-ami idén nem nagyon fordult elő! Meglepett, hogy ennyire nem volt rajta nyomás. Bár nem teljesen értem a történteket.., főleg Whasingtoni oldalról. Mindenesetre jó volt egy olyan meccset látni, ahol nem sackelik öt-nyolc alkalommal. De már nagyon kellett egy ilyen meccs, öröm volt nézni. Az, hogy semmit nem csináltunk jobban, mint az elmúlt meccseken, hát nem tudom, akkor a rézbőrűek voltak kritikán aluliak, az összkép minden esetre ott volt. Arizónát 10 ponton tartani azért meredek lenne 😀 én már akkor elégedett leszek, ha nem törik össze Aaront, és szorosan alakul majd a meccs.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
NFL Network to re-air Super Bowl I for first time!

Szombat hajnal 2-kor!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként Cousins futott TD-jénél mi volt a ráció a védelmünk felállásában? Középen akkora lyuk volt, hogy anyám is simán áttolta volna rajta a bevásárlókocsit.
James007
Az egyik oldalra asszem 4 elkapóval állt fel a skins ,ezért maradhatott üres a közepe .
nando89
Így van 4 elkapó az egyik oldalt, a másik oldalt meg Jordan Reed, mintha őt akarnák izolálni.
Szépen felrajzolt offense play volt, amire reagált is a védelem, Cousins pedig kihasználta a kínálkozó lehetőséget.
Ami szar volt a defensive play callingnál, hogy ebben a szituációban olyan játékot kellett volna hívni, ahol DL-nek befele kell tolni a falembereket és nem kifelé megverni az ellenfelet, ekkor inkább passzra van kényszerítve Cousins.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 769
Egyébként Cousins futott TD-jénél mi volt a ráció a védelmünk felállásában? Középen akkora lyuk volt, hogy anyám is simán áttolta volna rajta a bevásárlókocsit.
James007
Az egyik oldalra asszem 4 elkapóval állt fel a skins ,ezért maradhatott üres a közepe .
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Egyébként Cousins futott TD-jénél mi volt a ráció a védelmünk felállásában? Középen akkora lyuk volt, hogy anyám is simán áttolta volna rajta a bevásárlókocsit.
James007
CMIII integett bőszen, szerintem Joe Thomasnak, de nem biztos. Időt kellett volna kérni igazából...

több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Egyébként Cousins futott TD-jénél mi volt a ráció a védelmünk felállásában? Középen akkora lyuk volt, hogy anyám is simán áttolta volna rajta a bevásárlókocsit.
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Rodgers éveken át valami über ratinggel dobált blitz ellen, Matyi se lesz szóval még akár jól is elsülhet.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Szerintem is tüzijáték lesz és Cobb villoghat majd Matyi hiányában. Háromszor, de inkább kétszer betlizett nagyot az O-nk a szezonban és mindkettő kökemény védelemmel operáló csoport ellenfél ellen. Ez simán benne van. Ha a D-tek fel tudja szívni magát - és főleg a front7 - arra a szintre mint a Rams vagy a Hoxé az utolsó fordulóban és folyamatosan nyomás alatt tudják tartani Palmert akkor megfoghatók a támadóink. Ha nem ülnek a blitzeink akkor lesz lehetőségetek nagy játékokra Cobb és RR részéről.

De remélem nem ez a forgatókönyv valósul meg. Biztos atomjaira videózzátok és elemzitek most azt a 38-8-as meccset ugyhogy kell a megújulás a részünkről, mert akár egy nagy pofonba is beleszaladhatunk.
silent7939
Na az tuti, hogy annál a 38-8-nál sokkal szorosabb lesz a meccs. Sok pont lesz, de én is remélem hogy mi többet termelünk 😊
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
GNG
Bocs, de szerintem az elég hibás koncepció, aminek az alapvetése, hogy az idén legtöbb TD-t szerző támadósort (amíg el nem rontottuk a számaikat az utolsó fordulóban, több TD-t szereztek az évben, mint ahányszor pontoltak) 10 pont alatt kell tartani. Realitásként annyit lehet szerintem, hogy 21 pont alatt, de a 10 az elképesztően elrugaszkodott elképzelés...
undisputedly
Nem azt mondom, hogy nem lenne csoda, de az O-nktól a 20+ ponthoz nagyobb csoda kéne az Arizona ellen 😊
GNG
Nézd, a Cards D# nagyon jó, de a legjobb játékosuk Matyiő kiesett, 4 men rush pedig hatástalan náluk. Rengeteg blitz lesz, ők a liga egyik legagresszívabb védelme. Szerintem bőven benne van egy olyan adok-kapok, mint ami volt 6-7 évvel ezelőtt. Legalábbis sokkal valószínűbbnek tarom, mint hogy a Cards O# 10 pont alatt termel.
undisputedly
Szerintem is tüzijáték lesz és Cobb villoghat majd Matyi hiányában. Háromszor, de inkább kétszer betlizett nagyot az O-nk a szezonban és mindkettő kökemény védelemmel operáló csoport ellenfél ellen. Ez simán benne van. Ha a D-tek fel tudja szívni magát - és főleg a front7 - arra a szintre mint a Rams vagy a Hoxé az utolsó fordulóban és folyamatosan nyomás alatt tudják tartani Palmert akkor megfoghatók a támadóink. Ha nem ülnek a blitzeink akkor lesz lehetőségetek nagy játékokra Cobb és RR részéről.

De remélem nem ez a forgatókönyv valósul meg. Biztos atomjaira videózzátok és elemzitek most azt a 38-8-as meccset ugyhogy kell a megújulás a részünkről, mert akár egy nagy pofonba is beleszaladhatunk.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
GNG
Bocs, de szerintem az elég hibás koncepció, aminek az alapvetése, hogy az idén legtöbb TD-t szerző támadósort (amíg el nem rontottuk a számaikat az utolsó fordulóban, több TD-t szereztek az évben, mint ahányszor pontoltak) 10 pont alatt kell tartani. Realitásként annyit lehet szerintem, hogy 21 pont alatt, de a 10 az elképesztően elrugaszkodott elképzelés...
undisputedly
Nem azt mondom, hogy nem lenne csoda, de az O-nktól a 20+ ponthoz nagyobb csoda kéne az Arizona ellen 😊
GNG
Nézd, a Cards D# nagyon jó, de a legjobb játékosuk Matyiő kiesett, 4 men rush pedig hatástalan náluk. Rengeteg blitz lesz, ők a liga egyik legagresszívabb védelme. Szerintem bőven benne van egy olyan adok-kapok, mint ami volt 6-7 évvel ezelőtt. Legalábbis sokkal valószínűbbnek tarom, mint hogy a Cards O# 10 pont alatt termel.
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
GNG
Bocs, de szerintem az elég hibás koncepció, aminek az alapvetése, hogy az idén legtöbb TD-t szerző támadósort (amíg el nem rontottuk a számaikat az utolsó fordulóban, több TD-t szereztek az évben, mint ahányszor pontoltak) 10 pont alatt kell tartani. Realitásként annyit lehet szerintem, hogy 21 pont alatt, de a 10 az elképesztően elrugaszkodott elképzelés...
undisputedly
Nem azt mondom, hogy nem lenne csoda, de az O-nktól a 20+ ponthoz nagyobb csoda kéne az Arizona ellen 😊
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Van hír arról, hogy mi van Adams térdével ?
robert.miskolc
azt mondta a meccs után, hogy rendben lesz.