Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 8 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Van hír arról, hogy mi van Adams térdével ?
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
GNG
Bocs, de szerintem az elég hibás koncepció, aminek az alapvetése, hogy az idén legtöbb TD-t szerző támadósort (amíg el nem rontottuk a számaikat az utolsó fordulóban, több TD-t szereztek az évben, mint ahányszor pontoltak) 10 pont alatt kell tartani. Realitásként annyit lehet szerintem, hogy 21 pont alatt, de a 10 az elképesztően elrugaszkodott elképzelés...
undisputedly
Sajnos így van. Ha már 20 alatt tartjuk őket, a D-re egy szavunk nem lehet majd. De reméljük a D-nk hozza amit idén eddig mutatott, néhány stop, de ha el is indul az ellen a RZ előtt egészen szép védekezéseket is tudnak mutatni és nem folyton kapunk TD-ket. Mellette pedig kellenek a TO-k a védelemtől. Ne Burnett üsse el a csapattársát miközben az INT-et szedne le. (Ha nem ő volt sorry, rá emlékszem).

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
GNG
Bocs, de szerintem az elég hibás koncepció, aminek az alapvetése, hogy az idén legtöbb TD-t szerző támadósort (amíg el nem rontottuk a számaikat az utolsó fordulóban, több TD-t szereztek az évben, mint ahányszor pontoltak) 10 pont alatt kell tartani. Realitásként annyit lehet szerintem, hogy 21 pont alatt, de a 10 az elképesztően elrugaszkodott elképzelés...

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Behúztuk egy playoff meccset. Ráadásul végre szép játékkal. Ennek ellenére hatalmas underdog-ok vagyunk Arizonában.
Nem volt olyan hatalmas meglepetés, hogy van keresnivalónk Washingtonban. A következő állításom pedig, hogy nem is csináltunk semmit jobban, mint az elmúlt hetekben. Ha visszanézünk a szezon eredményeire tulajdonképpen egyértelmű a mintázat. Lent az ellenfél D-k alapszakasz helyezése olvasható meccsenkénti engedett yard statisztikában.
Hét Ellenfél Y/G Eredmény
1 CHI 14 W
2 SEA 2 W
3 KC 7 W
4 SF 29 W
5 STL 23 W
6 SD 20 W
7 BYE
8 DEN 1 L
9 CAR 6 L
10 DET 18 L
11 MIN 13 W
12 CHI 14 L
13 DET 18 W
14 DAL 17 W
15 OAK 22 W
16 ARI 5 L
17 MIN 13 L
WC WAS 28 W

Tulajdonképpen a Washingtonhoz hasonlóan gyenge védelemmel utoljára az év elején találkoztunk, amikor futott is a szekér rendesen. Jövőhéten nem ilyen kihívás vár a támadókra. Szerintem ami esélyünk lehet, ha a védelem 10 pont alatt tudja tartani Palmer-éket. Most a védelemnek nem csak egy elegendően jót kéne játszania, hanem a védelemnek kéne megnyernie a meccset. Szerintem ez mehet, ha az O legalább annyit el tud érni, hogy 30 yardnál hátrébbról induljon az Arizona. Ha figyelnek a turnoverekre és az O nem kap be pontokat, akkor szorosan lehet tartani a meccset. Akkor meg bármi megtörténhet.
Ami a playcallingot illeti, meg a falat. Onnantól, hogy James Jones 1-on-1 meg tudta oldani az emberét vége volt az O szerencsétlenkedésének. Adams, Jones és Cobb megoldotta a secondaryt. Ha Jones double teamelni kell, akkor Adams is el tudja kapni a forintos labdákat. Cobb-nak nem kell mélységi célpontot játszani. Pörög a motor. Hátha a 3 héttel ezelőtti meccsből tudott annyit tanulni a WR csapat, hogy Arizonában is tudjanak szeparálódni.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A játék jó volt, mit jó volt, több mint 2 hónapja nem volt ilyen jó. Egy jobb csapattal találkozunk hétvégén, és egyáltalán nem leszünk esélyesek. Legyen pár olyan lendületes drive majd mint a fővárosba, a D is legyen ilyen kemény és feltüzelt, és ha kevés lesz hát kevés lett.
Olyan volt ez az offense feléledés, mint egy fingás a vasárnapi ebéd után. Nagyon nagyon vártál rá, aztán hirtelen a semmiből megjött, és egyből jobb lett a kedved.

Ezt meg a FB-os Packers oldalról lopom, mert jobban felébresztett most 4 óra alvás után mint 2 presszó. 😀


Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Jó volt végre olyannak látni a csapatot, mint "fénykorában". Nem kellett izgulni 3. downoknál, mert érezhető volt a magabiztosság a csapaton. Na persze innentől a Redskinsnél erősebb csapatokkal kell játszani, de játszunk. Nem mi vagyunk az esélyesek, de ez még jó is lehet. Innentől csak élvezni kell, hogy még versenyben vagyunk.

Remélem azért a csapat tesz róla, hogy élvezettel lehessen őket nézni. 😊
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nagy-nagy gratula!!! Sosem szabad leírni Rogers papát és a csapatot! Kívánom, hogy menjetek minél tovább!!! 😀 Jó lenne egy GB-Patriots döntő!! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Szeretnék csöcsöket belinkelni de öreg vagyok már ehhez, mindenesetre szép vasárnap volt ez
Old Green Bay
| |

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373


Csak ezt tudom mondani erre a győzelemre. Ha jövőhéten is így tudunk küzdeni én már elégedett leszek bárhogy is alakuljon. Persze győzzünk most már. : D

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
A szombat esti csajozást is le kell mondanom! Ejj...
Old Green Bay
Az még mindig egyszerűbb mint beadni az asszonynak, hogy szombat este is egyedül alszik.
SBL
rákell venni, hogy nézze ő is 😊
gamerkr
Miért akarod elrontani a szórakozásomat?😊
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A szombat esti csajozást is le kell mondanom! Ejj...
Old Green Bay
Az még mindig egyszerűbb mint beadni az asszonynak, hogy szombat este is egyedül alszik.
SBL
rákell venni, hogy nézze ő is 😊

több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Az első negyed után azt hittem egy ideig, meghal az offense, de alaposan rámcáfoltak, szerencsére 😊. Dicséret Tretternek és az egész falnak, a védelemnek meg különösen. Hihetetlen, amit játszanak, úgy, hogy szinte már a vizesfiú is beáll játszani.
Az elején nem láttam a tüzet, de aztán... A Zona ellen nem mi vagyunk természetesen az esélyesek, de ha így tudnánk küzdeni, egy szavam sem lenne, bárhogy is lesz.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
A szombat esti csajozást is le kell mondanom! Ejj...
Old Green Bay
Az még mindig egyszerűbb mint beadni az asszonynak, hogy szombat este is egyedül alszik.
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Meg fogjuk verni mindhárom csapatot, akiktől kikaptunk az alapszakaszban.
Fordított sorrendben.
Sz@r játékkal.

Mindenesetre én most örülök egy picit! 😊

Szerkesztette: James007
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Szeretnék csöcsöket belinkelni de öreg vagyok már ehhez, mindenesetre szép vasárnap volt ez

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
1 sack
Janek
Letudtuk az elején

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
A helyén kell kezelni ezt a győzelmet.
Kampman
De volt TÁMADÓJÁTÉK!

alatriste
Dehogy.
Ebben a sportban nincsen jó csapat. Van szar, és még szarabb. A Packers most szar volt, de szerencséjére volt rosszabb is. (8

több mint 8 éve
jason_anderson 5
A helyén kell kezelni ezt a győzelmet.
Kampman
nem tudom, hogy ennek mi lenne a fokozása.... de NEM KICSIT!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
1 sack

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A helyén kell kezelni ezt a győzelmet.
Kampman
De volt TÁMADÓJÁTÉK!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 898
A helyén kell kezelni ezt a győzelmet.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
A szombat esti csajozást is le kell mondanom! Ejj...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Aki megy a követőbe jó szórakozást, én azt a tumultust kihagyom.
PO meccs idén IS! Lesz ami lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
mi lesz itt ma pass protban...
Gergőbácsi
Emlékszel a 2012-es Seahawks elleni MNF-re?

Na, annál rosszabb
Kampman
ott legalább a félidőnkénti eloszlás volt jó, ha jól emlékszem

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 898
mi lesz itt ma pass protban...
Gergőbácsi
Emlékszel a 2012-es Seahawks elleni MNF-re?

Na, annál rosszabb