Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Ha Ha Clinton-Dix ✔ @haha_cd6
I apologize to for my play and sidelines issues. We are good just two emotional guys with heart and passion trying to find away to win .

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Közben Finley jókat "kárörvend", Barnett és Collins kísér

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Tulajdonképpen megnyertünk 3 negyedet a 4-ből... Csak azt a 2. negyedet kellene megmagyarázni. 24 pont úgy, hogy még egy Fg-t ki is hagytak..
Volt ott minden a részünkről: 2 benyelt bigplay | (az elsőnél Olsen 10 méteres körzetében nem volt senki) | , Gunther 15 yardos büntije punt után, Lacy fumble-ja, Masthay 26(!) yardos puntja, két érintés nélküli sack középről.

A végén talán jobb lett volna még a 2 minute warning előtt fg, aztán rábízni a védelemre megint, de így könnyű utólag okoskodni.

Most 3 nagyon fontos meccs jön, ahol nem szabad már hibázni.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Nagyon hullámzó volt ez a meccs.
A második félidő már vállalható volt. Rodgers passzolt vagy 300 yardot a fordulás után, ilyen nyomás alatt.
Sok probléma van, nem is tudnám most mindet felsorolni. Valahogy minden olyan hektikus. A sec akkor volt szar amikor az O is bedöglött. És fordítva. Ehhez jött még az ST is. Két dolog viszont egész meccsen szemet szúrt: futás a régi időket idézi. Nem érünk oda az irányítóhoz.
Egyébként jobb lett volna ha nem adják meg az INT-et a végén.

Mikor jön már a Lions elleni meccs???

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 898
azért elég felháborító ezt lenyilatkozni, MM:
 twitter.com/620wtmj/status/663476176980213761?ref_src=twsrc^tfw
Gergőbácsi
Ha nem tudnám, hogy ő az, azt hinném, hogy a mennyeiből valaki megtanult angolul
több mint 8 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Én nem vagyok bizakodó a mostani meccs után, mivel megint csak garbage time-ban volt vmi változás mind a két oldalon. Arod és Adams ami kiemelhető pozitívumként szvsz.
O-fal nagyon gyenge meccsek óta, Jones se volt vmi fényes, Cobb sem.
D# nem nagyon tudott nyomást helyezni Cam-re, sec-ről ne is beszéljünk.
Colts-Denver meccset nézve sem lesz jobb a kedvem, azért a Denver D# ellen is lehet haladni...
PO azért meglesz, de nagy eredményt nem várok idén a csapattól, sajnos.
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
azért elég felháborító ezt lenyilatkozni, MM:
 twitter.com/620wtmj/status/663476176980213761?ref_src=twsrc^tfw

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Sok sikert a továbbiakban, a végére nagyon izgi lett, Rodgers meg nem véletlenül elit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 898
A mérlegen nem változtat, de ez az utolsó 10 perc visszahozta a hitemet, hogy ebben a szezonban még lehet valami
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Nincs para, így nincs. Félidőben máshogy gondoltam.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A Raji féle lökdösődés hiányzott ezekszerint, aztán a def pörgött rendesen.

Örülök, hogy a Packersnek drukkolok.
Örülök, hogy Rodgers az irányító.
Örülök, hogy a srácok tudnak így küzdeni a végsőkig.

több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 226 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
nezzuk a pozitivumot: innen csak felfele van az ut, ennel rosszabbul nem lehet jatszani.
casaubon
előző héten én is ezt hittem..
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 204
nezzuk a pozitivumot: innen csak felfele van az ut, ennel rosszabbul nem lehet jatszani.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Jeff Darlington says the Packers won’t have CB Sam Shields today. Ismét egy jó hír. 😕
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Shields, Rollins, Montygomery leminősítve doubtfulra. Neal questionable. Nem jó hírek a secondaryben.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Bár Shields egész héten nem edzett MM szerint van rá esély, hogy pályára lép.
További kívánságaim a holnapi napra:
- működő futójáték
- mélységi passzok
- szilárd zseb
- Newton megfogása
- 7-1

Szóval csak a szokásos.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
In his last 14 games following a loss, Aaron Rodgers is 14-0 with 45 TD and 5 INT. Has not lost consecutive games in same season since 2010.

Reméljük ez a szép sorozat most sem fog megszakadni!
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Montgomery végre edzett tegnap, Shields és Rollins viszont nem. Jó lenne ha a CB sor (is) kicsit összeszedné magát, mert az utolsó két meccsen bőven az előszezonban éreztem magam,
Old Green Bay
Ha Hyde fog Olsen-en lenni akkor hosszú napja lesz a def-nek. Borzasztóan ingadozóak a secondary tagjai...
gamerkr
Az éjszaka az is kiderült, hogy Tramon Williamsért sem nagy kár...
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
tegnap a tétényi úton (bornemissza tér környéke) láttam egy Packers logós motorháztetőjű, azt hiszem Lada Nivát, de a típusban nem vagyok biztos. Badassül nézett ki! 😊
winston
Ma én is láttam, a gazdájával együtt, aki meghozta a Rodgers mezemet 😊 | Thx Zsófi+Zsuzsi 😊 |
Tényleg állat a kocsi.
több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 768
Akkor jöjjön a Carolinai kirándulás.

Elég sok kérdésre választ várok a csapattól , ez nem az jelenti h feltétlen győzelmet várok , mert nem ,ez Panthers nagyon komolya csapat sima top3 az Nfc-ben, de ezzel újat nem mondok .

Mégis azt mondom h a legjobb alkalom h kicsit helyre rakjuk a megtépázott renomét ,és villantsuk valamit.
Ehhez viszont nagyon sok mindenben kell majd javulni , Denverben mindkét csapat részben voltak gondjaink, én most főleg az Offenstől várok sokkal többet, tegyünk kísérletet arra h hosszában megnyissuk a pályát , ha Janis akkor ő ha Adams akkor ő de azért próbáljuk megnyitni a pályát , nem denver szint a Carolina védelme de nagyon jó egység ha nekik is elég 10-15 yardon belül védekezni megint égni fog a ház.
Továbbá várom h futójátékban is előrelépjünk jó volna ha végre lenne Lacynek egy jó estéje !
Meccs sztm falaknál dőlhet el.

Védő oldalon jön egy mobilis irányító nem szoktuk szeretni .. ezenfelül is futásra vannak berendezkedve pláne ellenünk ezt fogják erőltetni,passz játékuk gyengébb mehetnek pluszz emberek a boxba.
Azt gondolom ha lesz nyomás Newton-on és elfogadható szinten tudjuk fogni futást akkor belekergethető 1-2 eladott lasztiba.

Nagyon nehéz meccsre számítok , egy remek csapat otthonában , nagyon kéne most egy nagy győzelem a csapatnak és a szurkolóknak is egyaránt . Kiemelés szempontjából is fontos lehet a meccs végeredménye. Nekünk ezután nyerhető csoport meccsek jönnek . Remek erőfelmérő lesz

Hajrá
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
tegnap a tétényi úton (bornemissza tér környéke) láttam egy Packers logós motorháztetőjű, azt hiszem Lada Nivát, de a típusban nem vagyok biztos. Badassül nézett ki! 😊
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 804 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem tudom, hogy szoktatok-e közös meccsnézést szervezni, de a héten a Packers - Panthers meccset adjuk a Rácskertben, szívesen várunk mindenkit #önreklámvége


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Montgomery végre edzett tegnap, Shields és Rollins viszont nem. Jó lenne ha a CB sor (is) kicsit összeszedné magát, mert az utolsó két meccsen bőven az előszezonban éreztem magam,
Old Green Bay
Ha Hyde fog Olsen-en lenni akkor hosszú napja lesz a def-nek. Borzasztóan ingadozóak a secondary tagjai...