Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Azt hiszem Rodgers irányításával még nem kaptunk ki kétszer egymás után egy idényen belül. Tartsuk meg ezt a jó szokásunkat.
Old Green Bay
2008-ban 5-ször is 😊 (Na nem mintha az ő hibája lett volna)
Kampman
Az olyan régen volt, hogy már nem érvényes.😊
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 898
Azt hiszem Rodgers irányításával még nem kaptunk ki kétszer egymás után egy idényen belül. Tartsuk meg ezt a jó szokásunkat.
Old Green Bay
2008-ban 5-ször is 😊 (Na nem mintha az ő hibája lett volna)
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Azért az mi durva, hogy Rodgersnek több futott yard jött össze mint ahány yardot a legjobb elkapónak passzolt.
Azt hiszem Rodgers irányításával még nem kaptunk ki kétszer egymás után egy idényen belül. Tartsuk meg ezt a jó szokásunkat.
Lesz ez jobb is.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Figyelitek, hogy pörög a fórum?!
Egy győzelemet legfeljebb 4-5, néhány mondatos hozzászólással intéz el a társaság. Most bezzeg....😊
Most, hogy kisírtuk magunkat egymás vállán, borítsunk fátylat a meccsre és vígyázó szemeinket vessük a párducok elleni mérkőzésre. Szerintem ezután a fiaskó után mindenki nagyon akar majd bizonyítani és 120%-ban odateszi magát. Én ezért vagyok optimista. Ráadásul tavaly is a nagy bukások után jöttek a szép eredmények. McCharthy-éknak akkor sikerült mindig kitalálni valamit, amivel kirántották a szekeret a gödörből. Ennek most is működnie kell! Ha meglesz a W, akkor a két nehéz road gamet 1-1-gyel zárva elégedettek lehetünk. Ha nem, akkor sincs nagy baj, mert a 6-2 nem rossz eredmény és utána könnyebb meccsek jönnek, amiből 5W simán meg kell, hogy legyen. Azzal pedig nagy valószinűséggel meglesz a PO. Szerintem még a csoport győzelem is.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Uhh, tömeges szeppukut ne kövessetek már el egy vereség után, basszus.
Na jó, nem láttam még a meccset de minden csapatnak lehet szar napja. Remélem senki nem gondolta, hogy 16-0-val megyünk POba. Decembertől legyünk toppon, akkor nagy baj nem lehet...
A lényeg:

R-E-L-A-X

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Wade Phillips twitter:
Chicken Parm tastes so good-I like it especially with Cheese
Nem mondanám, hogy class act, de megérdemelte az öreg, azok után, hogy Dallasból kirúgattuk. Remélhetőleg lesz lehetőség a revansra.
Gergőbácsi
Az jó,ha különösen sajttal szereti,mert a parmezán már magában sajt. :- D
Írt is ebből egy cikket az acmepackingcompany.com,hogy nem sikerült a trash talk kísérlet.
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Wade Phillips twitter:
Chicken Parm tastes so good-I like it especially with Cheese
Nem mondanám, hogy class act, de megérdemelte az öreg, azok után, hogy Dallasból kirúgattuk. Remélhetőleg lesz lehetőség a revansra.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Lehet egy csapatnak akármilyen irányítója, fegyverek nélkül ez lesz. Brady is megjárta ezt pár éve. Csodák nincsenek. Tök jó hogy mi itt mindenkiben látjuk a potenciált meg a szépet de nyilván Janis sehol nem tart, Adams sem kiemelkedő semmiben egyelőre. Jones is egy teljesen átlagos elkapó, Cobb van egyedül aki ér valamit de ő sem az a Juio 12 elkapás Jones aki egyedül elvisz egy offense-t. Mikor Nelson kidőlt írtam ezt a next man up dolgot meg hogy így születnek az új sztárok. Viszont ez nem törvényszerű és egyelőre nem is látok senkit. Teddy nagy mágus de folyamatosan nem jöhet be mindig az hogy közepes srácokból sztárokat nevelgetünk meg majd Rodgers megoldja úgyis. Quarless? Richard Rodgers? Bármelyik bokorban hasonló TE-k bujkálnak, velük is csak megvagyunk 11-en a pályán de egyik sem tud hozzátenni sokat. És félre értés ne essék nyilván nem lehet 11 igazán fasza játékos egy alakulatban de az hogy jelenleg van kb 2-3 az édes kevés azokhoz a célokhoz amiket mi tűztünk ki. Persze az sem segít hogy száz éve az utolsó néhány helyen draftolunk így az igazán nagy állatok, impact playáknak esélye sincs hozzánk kerülni így marad ez a módszer ami most van.

Szerkesztette: JéBé
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Imádom,hogy benézek ide, és egy vereség után, (6-1es mérleggel) mindenki temeti már az egész szezont, és letargiába kerül 😀 Nem láttam a meccset így persze, lehet, hogya mutatott játék tényleg pocsék volt vagy valami, de pl egy Browns topik után mindig is felüdülés volt nekem ide járni 😀
Drip
Kikérem magamnak! 😀
Elég kilátástalan volt a játék, de 6-1 és november eleje van. Én sem értem ezt a teljesen átütő pesszimizmust.
János 8 - 24: Ha Aaron velünk, ki lehet ellenünk?

Befog ez indulni!
alatriste
Tavaly egy paraszthajszálon múlott a SB. Mi volt a tanulság? 1. Szar a D. Elsősorban futás ellen, kell ILB, de Tramon is öreg már. 2. a redzone-ban nem vagyunk elég hatékonyak, mert töketlen a playcall. 3. Szar a special team. Úgy tűnt az offseasonben mind a három kérdést elintéztük. Bár azért lehetett húzni a szemöldököt, hogy betonbiztos-e a Matthews-Barrington duó (mert hogy utánuk csak a mélységes űr tátongott középen), meg hogy Shields belenő-e egy shutdown corner szerepbe (ami a pénze alapján a feladata lenne). Meg, hogy vajon miért nem jött épkézláb TE az offseason alatt (Mikor azért már sejthető, hogy nem R. Rodgers lesz a következő Gronkowski). Mindegy! In Ted We Trust! In McCarthy We Trust! In Capers We Trust?!
Az első 5 meccsen tényleg jók voltunk és rombolt is a D, az O-nál meg úgy nézett ki, hogy a veterán Jones majd megold mindent... meghát Abbredaris, meg Janis.
Aztán jött két elite veterán QB és felpakoltak több, mint 1000 yardot az általuk vezérelt támadó alakultok. Az O esetében Rodgers Nelson nélkül olyan, mint egy félkarú óriás. Szinte minimális a deep threat, ami megöli, mind a slot játékot, mind a futó játékot (elég csak megnézni Cobb és Lacy számait). Úgy néz ki, hogy a hazai pályán mikor csend van, akkor a Rodgers féle hard count ezt még ellensúlyozza, de mikor mind Bakhtiari, mind Bulaga befelé néz emiatt idegenben, akkor következik a csőd. Bakhtiari siralmasat játszott tegnap. Nem nézte a rushert, csak mikor már elindult a játék, aki így döntötte-borította. Janis meg gondolom az edzésen nem úgy kapkodja a labdákat, mint Odell-Backhem. Rodgers mostanában még a szertárosnak is passzol, ha megtalálta volna valakivel az összhangot biztos nem rejti véka alá.
Azért vannak kiakadva sokan, mert semmi olyan nem volt a pályán, ami ne lett volna előre látható már Week 1-tól, mikor Barrington is kidőlt. Jones-nak voltak szép pillanatai, de azért ez a meccs elég komoly reality check volt, hogy miért engedte el a Raiders és a NY. Adams a sérülésből visszatérve nem, hogy nem volt komoly fegyver, de még csak a tavalyi formáját sem hozta. Burnett is árnyéka volt annak, amit tavaly láttunk.
Nem azt mondom, hogy Fire Mindenki! Kell egy reboot. Le kell ülni és kielemezni a dolgokat. Viszont lassan ideje lenne már megoldani azokat a gondokat, amik egyáltalán nem újdonságként keletkeznek.
Rodgers arcán látszott a frusztráció. Gondolom a relax idején már látta, hogy mi fog összeállni, addig most csak letekintett a pályán és 0 szeparációt látott, meg hogy 3 másodperc alatt a nyakában lihegnek, mikor már az O másfél éve együtt játszik. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz jövőhéten.
Én továbbra is azt mondom, hogy a bajnoki címhez megvan a megfelelő ember anyag, csak Adamset jobban ki kell aknázni. A fiatal cornereknek, Palmernek, Clinton-Dixnek elő kell lépni, mert különben a playoff megint rövidebb lesz, mint szeretnénk.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 898
Engem a 7, 8 évvel ezelőtti Saints meccsre emlékeztetett a mai... Ott is csontra voltunk szopatva földön/levegőben egyaránt...
Viszont véleményem szerint nem voltunk szarok, csak egy komoly(abb) csapat ellen ennyit tudunk... Ami sztem a szép hagyományunkból fakad, hogy mindent a draftról oldjunk meg, de ezt sürgősen el kellene felejteni!
Rubens
A Saints tavaly is tönkrevert minket, akkor én voltam az, aki felemlegette, hogy pusztán a draftról építkezve plusz szökőévente egy nagy free agentet leigazolva ez a csapat rendszeresen be fog jutni a rájátszásba, de Super Bowl(oka)t nem fog nyerni. Akkor szinte senki nem értett egyet velem, de én ezt most is fenntartom.
több mint 8 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Imádom,hogy benézek ide, és egy vereség után, (6-1es mérleggel) mindenki temeti már az egész szezont, és letargiába kerül 😀 Nem láttam a meccset így persze, lehet, hogya mutatott játék tényleg pocsék volt vagy valami, de pl egy Browns topik után mindig is felüdülés volt nekem ide járni 😀
Drip
Figyu, én 6-0-nál éltem át ezt a Broncos topikban, szóval ismerős az érzés... 😀
Nyugi srácok, ez csak egy meccs volt, van még sok, ne lássatok bele többet -se kevesebbet-. 😊
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
A Denver sem fog mindvégig ilyen jól játszani szerintem, senki sem. Kivéve a Pats-t. 😀 Ez egy vereség. Semmi több. Egyelőre. A lényeg, hogy a sérültek meggyógyuljanak, és a csapat nagyon gyorsan nézzen magába, nyomasson egy Münchausent mindkét oldalon.
Gergőbácsi
Azt hozzá kell tenni, hogy teljesen más most a helyzet, mint az előző években. Idén a Denver sem játszik közel sem kimagaslóan, de a D hozza a meccseket, és amíg rendre látunk olyat minden évben, hogy egy jó regular season O# leolvad a PO-ra, de egy brutál regular season d# nem igen szokott szétesni a PO-ra.

Idáig pedig a Denvernél az O# nem csak, hogy nem segítette a védelmet, de egyenesen hátráltatta.

Ezt csak mellékesen jegyeztem meg. Még így is nektek áll a home field adv.
undisputedly
Nyilván ez mind igaz, de én csak a tegnapi O és D oldalon is egyszerre kimagasló teljesítményre értettem, ehhez képest lesz még szerintem visszaesés, még ha nem is olyan látványos, vagy nem egyszerre a labda mindkét oldalán, vagy csak egy meccs erejéig is. Nehéz fenntartani, erre akartam utalni, csak körülményes voltam. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 927 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Denver sem fog mindvégig ilyen jól játszani szerintem, senki sem. Kivéve a Pats-t. 😀 Ez egy vereség. Semmi több. Egyelőre. A lényeg, hogy a sérültek meggyógyuljanak, és a csapat nagyon gyorsan nézzen magába, nyomasson egy Münchausent mindkét oldalon.
Gergőbácsi
Azt hozzá kell tenni, hogy teljesen más most a helyzet, mint az előző években. Idén a Denver sem játszik közel sem kimagaslóan, de a D hozza a meccseket, és amíg rendre látunk olyat minden évben, hogy egy jó regular season O# leolvad a PO-ra, de egy brutál regular season d# nem igen szokott szétesni a PO-ra.

Idáig pedig a Denvernél az O# nem csak, hogy nem segítette a védelmet, de egyenesen hátráltatta.

Ezt csak mellékesen jegyeztem meg. Még így is nektek áll a home field adv.
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Larry McCarren a Bronco scouting reportban bemutatott egy négyest. Az a kisujj, atyaég.....
Gergőbácsi
Hát van neki na 😊
LN
hú hát megnéztem azt az ujjat, lehet nem kellett volna....
De sajnos ez a meccsünkre is igaz.
gamerkr
Én marha felkeltem, igaz csak 2 órával korábban.
SB esélyes? Ugyan. Amíg nem sikerül megnyújtani a pályát hosszú passzokkal, max 1-2 kör megy a csapat rájátszásban.
Nem értem Janist miért nem veszi elő. 2 hete megmutatta, lehet neki dobni, megfutja a routot, elszakad, elkap.
1-2 yardos pöcikkel nem lesz itt semmi.
LN
No itt a pont. Még nem egy Nelson, de nagy, gyors és erre kiválóan alkalmas lehetne. Szerintem most már késő (?) lenne hozni és beintegrálni egy embert, meg Tesco Tedet ismerve drága is (általában az offseasonben azért meg szoktuk köszönni neki, hogy nem hallgat a vásárlást követelőkre).
Ami negatívum: a Kétségbeesésből a kilátástalanságba c. kiseposzt láthattuk a Packers előadásában. Nekem kicsit hasonlított a kezdet AR első PO meccséhez: interception az első passzra, elszaladta a Cardinals... a folytatás már - sajnos - nem hasonlított. Aggasztó, hogy a passrush nem igazán ért oda PM-hez, sok esetben az elkapóik méterekkel szakadtak el őrzőiktől. Amit viszont ugye a mi elkapóink nem tudtak végrehajtani. Egyébként tényleg élmény volt nézni a Broncos D játékát. Zuzu Petals-szerű.

Pozitívum: lehet, hogy most tetézett a szar, mert az offense már három forduló óta azért tudása alatt teljesít. Valamit csak kitalálnak, ebben bízom. Illetve emlékeztetem magam a Houston elleni és a Bears elleni utolsó fordulós meccsre. Messze még a vége, de kívánom, hogy leírjanak.

Nem is tudom, pl. Alonzo Harris aktív volt? Néha meg lehetne próbálni beállítani, amikor Daginak és Kígyónak sem meg igazán. Tehát van remény a feltámadásra. Tavaly a Saints és a Bills után is kisebb viharra számítottunk, aztán kikupálták magukat. Lehet, hogy ez a vereség még jó is lesz később. Azt mondom, hogy ha a Carolina, Detroit, Minnesota, Chicago négyesből kettőt behúzunk, akkor minden fasza lesz. Egy ideig biztosan. Lehetőleg Carolina és Minnesota.
Gergőbácsi
Nagyjából mindennel egyet értek de eltudod te azt képzelni h ütjük a Corolinát meg a Minyt és kikapunk a Bearstől meg a Detroittól ????? szal ha nyernénk Carolinában akkor közellebb van ez a 4-0 hoz mint a 2-2höz az biztos ,
Csak azért írom mert szarok voltunk nah de hazai pályán már a bears meg detroit se jöjjön össze az tulzás, persze bármi megtörténhet 😀
nando89
Simán el tudom képzelni, az ellenfelek szar sorozatai megtörésének nagymesterei vagyunk. Nincs az a 3. vonalbeli irányító, aki egy adott napon, ellenünk ne tudna saját és világcsúcsokat dönteni, ha mi is úgy "akarjuk" 😀 Szóval képesek vagyunk minden végletre.
Egy meccs után meg ne temessük a csapatot még, a free agent kívánalmakat meg nem értem, évek óta contender a csapat, saját bázisra épít, önmagunkat lőnénk főbe hosszú távon.
Kéne egy R-E-L-A-X, már ha a relax a bye week alatt túlságosan jól is sikerült. Azt a szellemet szeretném látni, ami anno AR kihagyása alatt megvolt.
A Denver sem fog mindvégig ilyen jól játszani szerintem, senki sem. Kivéve a Pats-t. 😀 Ez egy vereség. Semmi több. Egyelőre. A lényeg, hogy a sérültek meggyógyuljanak, és a csapat nagyon gyorsan nézzen magába, nyomasson egy Münchausent mindkét oldalon.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 768
Larry McCarren a Bronco scouting reportban bemutatott egy négyest. Az a kisujj, atyaég.....
Gergőbácsi
Hát van neki na 😊
LN
hú hát megnéztem azt az ujjat, lehet nem kellett volna....
De sajnos ez a meccsünkre is igaz.
gamerkr
Én marha felkeltem, igaz csak 2 órával korábban.
SB esélyes? Ugyan. Amíg nem sikerül megnyújtani a pályát hosszú passzokkal, max 1-2 kör megy a csapat rájátszásban.
Nem értem Janist miért nem veszi elő. 2 hete megmutatta, lehet neki dobni, megfutja a routot, elszakad, elkap.
1-2 yardos pöcikkel nem lesz itt semmi.
LN
No itt a pont. Még nem egy Nelson, de nagy, gyors és erre kiválóan alkalmas lehetne. Szerintem most már késő (?) lenne hozni és beintegrálni egy embert, meg Tesco Tedet ismerve drága is (általában az offseasonben azért meg szoktuk köszönni neki, hogy nem hallgat a vásárlást követelőkre).
Ami negatívum: a Kétségbeesésből a kilátástalanságba c. kiseposzt láthattuk a Packers előadásában. Nekem kicsit hasonlított a kezdet AR első PO meccséhez: interception az első passzra, elszaladta a Cardinals... a folytatás már - sajnos - nem hasonlított. Aggasztó, hogy a passrush nem igazán ért oda PM-hez, sok esetben az elkapóik méterekkel szakadtak el őrzőiktől. Amit viszont ugye a mi elkapóink nem tudtak végrehajtani. Egyébként tényleg élmény volt nézni a Broncos D játékát. Zuzu Petals-szerű.

Pozitívum: lehet, hogy most tetézett a szar, mert az offense már három forduló óta azért tudása alatt teljesít. Valamit csak kitalálnak, ebben bízom. Illetve emlékeztetem magam a Houston elleni és a Bears elleni utolsó fordulós meccsre. Messze még a vége, de kívánom, hogy leírjanak.

Nem is tudom, pl. Alonzo Harris aktív volt? Néha meg lehetne próbálni beállítani, amikor Daginak és Kígyónak sem meg igazán. Tehát van remény a feltámadásra. Tavaly a Saints és a Bills után is kisebb viharra számítottunk, aztán kikupálták magukat. Lehet, hogy ez a vereség még jó is lesz később. Azt mondom, hogy ha a Carolina, Detroit, Minnesota, Chicago négyesből kettőt behúzunk, akkor minden fasza lesz. Egy ideig biztosan. Lehetőleg Carolina és Minnesota.
Gergőbácsi
Nagyjából mindennel egyet értek de eltudod te azt képzelni h ütjük a Corolinát meg a Minyt és kikapunk a Bearstől meg a Detroittól ????? szal ha nyernénk Carolinában akkor közellebb van ez a 4-0 hoz mint a 2-2höz az biztos ,
Csak azért írom mert szarok voltunk nah de hazai pályán már a bears meg detroit se jöjjön össze az tulzás, persze bármi megtörténhet 😀
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Imádom,hogy benézek ide, és egy vereség után, (6-1es mérleggel) mindenki temeti már az egész szezont, és letargiába kerül 😀 Nem láttam a meccset így persze, lehet, hogya mutatott játék tényleg pocsék volt vagy valami, de pl egy Browns topik után mindig is felüdülés volt nekem ide járni 😀
Drip
Ne is nézd meg! Inkább hidd el nekünk, hogy itt a világvége, Armageddon, tűzeső és világot elnyelő özönvíz..
Szóval ezért szaggatjuk meg ruháinkat és szórunk hamut a fejünkre.😊
Egyébként igazad van! Telhetetlenek vagyunk.😊
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 223 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Imádom,hogy benézek ide, és egy vereség után, (6-1es mérleggel) mindenki temeti már az egész szezont, és letargiába kerül 😀 Nem láttam a meccset így persze, lehet, hogya mutatott játék tényleg pocsék volt vagy valami, de pl egy Browns topik után mindig is felüdülés volt nekem ide járni 😀
Drip
Kikérem magamnak! 😀
Elég kilátástalan volt a játék, de 6-1 és november eleje van. Én sem értem ezt a teljesen átütő pesszimizmust.
János 8 - 24: Ha Aaron velünk, ki lehet ellenünk?

Befog ez indulni!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 993 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Imádom,hogy benézek ide, és egy vereség után, (6-1es mérleggel) mindenki temeti már az egész szezont, és letargiába kerül 😀 Nem láttam a meccset így persze, lehet, hogya mutatott játék tényleg pocsék volt vagy valami, de pl egy Browns topik után mindig is felüdülés volt nekem ide járni 😀

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 223 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
6-1 keep calm, ARod is in the house!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Engem a 7, 8 évvel ezelőtti Saints meccsre emlékeztetett a mai... Ott is csontra voltunk szopatva földön/levegőben egyaránt...
Viszont véleményem szerint nem voltunk szarok, csak egy komoly(abb) csapat ellen ennyit tudunk... Ami sztem a szép hagyományunkból fakad, hogy mindent a draftról oldjunk meg, de ezt sürgősen el kellene felejteni!
Offense: a falban Bakhtiarit úgy tolja el egy valamire való védő mintha csak egy bója lenne de én még Bulagával sem vok megelégedve, 1 jó védelem kb azonnal összeroppantja a falat a szélekről, gyengébb csapatok ellen Áron még kitáncol belőle de nem egy Denver ellen... Áronnal annyi a gond hogy jelenleg nincs kinek passzolni, Nelson nyilvánvalóan iszonyatosan hiányzik, nélküle kb nincs is mélységi célpont... Csodát meg ne várjunk a jelenlegi WR állománytól... Hol van már a Jennings, Driver, Nelson, "fiatalabb" Jones négyes... jelenleg kb. Cobb az egyetlen klasszis. TE játék... Finley sem volt az az extra klasszis, de jelenleg RR fényévekre van tőle... Lacyval egyszerűen nem is értem mi van idén... vagy nem egészséges vagy túlsúlyos, nem tudom...

Defense: na itt baj van... ha a szívemre teszem a kezem, égen földön egy liga elit játékost tudok mondani... Matthewson kívül nincs senki, és már lassan egy éve nem is a posztján játszatjuk hogy ne fussanak minket szét... A fal max 1 jó iparos társaság... szar csapatok ellen szép statokat hoznak, komoly ellen semmi nyomás... LB sor: Most komolyan a 35 éves Pepperstől várjuk a csodát??? Clay nincs a helyén... és van Mulumba, Palmer, Ryan, Thomas.. vicc katégória.. mint ahogy thomas az is volt hajnalban Clay helyettesítésekor... secondary... Hol van már a Woodson Collins vezette... Dix + Burnett szintén jó iparosok de semmi extra.. a CB sor kb szót sem érdemel a komoly(abb) irányítók ellen...

Alapjaiban az a gond hogy jelenleg max egy Top 10es csapat vagyunk csak néhányan az eredménykövetőt elnézve Top3-nak gondolják. Ha FA időszakban aktívan részt vennénk akkor lehetnénk is Top3 de erre Tesco Ted miatt esélyt sem látok...
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
EZ nagyon kilátástalan volt! Akármennyire ligaelső a Broncos védelem egy SB-be várt, támadójátékról híres (és azért szeretett) csapat akkor sem engedhet meg magának ilyen teljesítményt. Lehet, vissza kellene vennie McCarthynak az offense play hívásokat. Persze lehet, hogy nem ott van a baj. De valahol van és ha nem találják meg a megoldást hamarosan, akkor a jólindult szezon csúnya véget érhet. A jó kezdés és a gyenge csoport miatt a PO-ig még így is elevickélhet a csapat, de épp most kaptunk ízelítőt mi várható ott.
A Panthers ellen hozni kell a meccset, akár milyen nehéz is!
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Larry McCarren a Bronco scouting reportban bemutatott egy négyest. Az a kisujj, atyaég.....
Gergőbácsi
Hát van neki na 😊
LN
hú hát megnéztem azt az ujjat, lehet nem kellett volna....
De sajnos ez a meccsünkre is igaz.
gamerkr
Én marha felkeltem, igaz csak 2 órával korábban.
SB esélyes? Ugyan. Amíg nem sikerül megnyújtani a pályát hosszú passzokkal, max 1-2 kör megy a csapat rájátszásban.
Nem értem Janist miért nem veszi elő. 2 hete megmutatta, lehet neki dobni, megfutja a routot, elszakad, elkap.
1-2 yardos pöcikkel nem lesz itt semmi.
LN
No itt a pont. Még nem egy Nelson, de nagy, gyors és erre kiválóan alkalmas lehetne. Szerintem most már késő (?) lenne hozni és beintegrálni egy embert, meg Tesco Tedet ismerve drága is (általában az offseasonben azért meg szoktuk köszönni neki, hogy nem hallgat a vásárlást követelőkre).
Ami negatívum: a Kétségbeesésből a kilátástalanságba c. kiseposzt láthattuk a Packers előadásában. Nekem kicsit hasonlított a kezdet AR első PO meccséhez: interception az első passzra, elszaladta a Cardinals... a folytatás már - sajnos - nem hasonlított. Aggasztó, hogy a passrush nem igazán ért oda PM-hez, sok esetben az elkapóik méterekkel szakadtak el őrzőiktől. Amit viszont ugye a mi elkapóink nem tudtak végrehajtani. Egyébként tényleg élmény volt nézni a Broncos D játékát. Zuzu Petals-szerű.

Pozitívum: lehet, hogy most tetézett a szar, mert az offense már három forduló óta azért tudása alatt teljesít. Valamit csak kitalálnak, ebben bízom. Illetve emlékeztetem magam a Houston elleni és a Bears elleni utolsó fordulós meccsre. Messze még a vége, de kívánom, hogy leírjanak.

Nem is tudom, pl. Alonzo Harris aktív volt? Néha meg lehetne próbálni beállítani, amikor Daginak és Kígyónak sem meg igazán. Tehát van remény a feltámadásra. Tavaly a Saints és a Bills után is kisebb viharra számítottunk, aztán kikupálták magukat. Lehet, hogy ez a vereség még jó is lesz később. Azt mondom, hogy ha a Carolina, Detroit, Minnesota, Chicago négyesből kettőt behúzunk, akkor minden fasza lesz. Egy ideig biztosan. Lehetőleg Carolina és Minnesota.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Larry McCarren a Bronco scouting reportban bemutatott egy négyest. Az a kisujj, atyaég.....
Gergőbácsi
Hát van neki na 😊
LN
hú hát megnéztem azt az ujjat, lehet nem kellett volna....
De sajnos ez a meccsünkre is igaz.
gamerkr
Én marha felkeltem, igaz csak 2 órával korábban.
SB esélyes? Ugyan. Amíg nem sikerül megnyújtani a pályát hosszú passzokkal, max 1-2 kör megy a csapat rájátszásban.
Nem értem Janist miért nem veszi elő. 2 hete megmutatta, lehet neki dobni, megfutja a routot, elszakad, elkap.
1-2 yardos pöcikkel nem lesz itt semmi.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Larry McCarren a Bronco scouting reportban bemutatott egy négyest. Az a kisujj, atyaég.....
Gergőbácsi
Hát van neki na 😊
LN
hú hát megnéztem azt az ujjat, lehet nem kellett volna....
De sajnos ez a meccsünkre is igaz.

több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 768
Kicsit beáraztak ma minket ..nem a vereség ténye zavar simán belefér..a játékunk ami borzasztóan aggasztó , a labda mindkét oldalán. Aarod is össze kell kapja magát...Tudom h nem igen fogunk találkozni hasonló d-vel de ez kevés.
Tendenciát látok ez ami zavar, tavaly szarul kezdtünk de szépen felszálló ágba kerültünk..idén ezt nagyon nem érzem.
Tudom h TT nem gondolkozik Tradeben de igenis kéne egy olyan Wr aki nagy játékokba jobban bevonható.
Arod sztm ma sok olyat nem dobott meg amit meg kéne..
Jövő hétvégére sokkal jobb játékot várok , mert az kevés lesz h utána ütjük a csoport ellenfeleket, legalábbis a komoly célokhoz kevés .

Amúgy Gratt a paciknak , brutál az a védelem élmény nézni őket, csak ne minket cincáltak volna szét 😊