Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Érdekes kis elemzés régi kedvencünkről, aki úgy tűnik, megtalálja a helyét.
(Egyébként a special teamet pont meg akartam dicsérni, erre nem benyeltek egy visszahordást..?)

 www.packers.com/news-and-events/article-wymm/article-1/What-You-Mightve-Missed-The-work-of-a-special-teams-ace/41ec0a05-880b-47e6-8bd1-9a8e9047219e
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Nagy gond nincs az öltözőben.
 www.packers.com/media-center/videos/Packers-sing-Happy-Birthday-to-Coach-McCarthy/06ae4b7b-3bcc-409b-812d-77e4f0a7b272?adbid=10152754774515073&adbpl=fb&adbpr=71671905072&campaign=social_20141110_35363657
több mint 9 éve
zolten Green Bay Packers 228
Azt hiszem Zoltennek hívták azt a hozzászólót, aki múltkor roppant intelligens módon alázásról írt egy elég kiegyenlített, számotokra a kulcsmomentumokból szerencsésen kijövő mérkőzésről. Neki üzenem elsősorban (és persze mindenki másnak is), hogy a mai az valóban alázás volt. Minden tekintetből. Úgy, hogy a második félidőben a Packers offense már nem akart semmit...

Remélem azért inkább a Lions nyeri a csoportot.tüsi91
Ha gondolod, megbeszélhetjük személyesen ezt a "roppant intelligens" dolgot. Látom csornai vagy, nem messze lakok. Én a múltkori kommentemben nem személyeskedtem egyikőtökkel sem, csupán leírtam a saját személyes véleményem a csapatotokról, rólatok megkeseredett szurkolókról nem írtam a tiédhez hasonló sértéseket. Nem hiszem, hogy sértődésből ilyeneket kellene írogatni. És még most is fenntartom a véleményem; a múltkori alázás volt. A mai nem, egyszerűen csak egy csapat volt a pályán.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Köszi a válaszokat. Annyit hozzá tennék a pontosság kedvéért,hogy a Nascar csomagot korábban is használta ugyanilyen névvel, ugyanilyen formában több csapat is. Én konkrétan emlékszem a Giants-re a 2007-es bajnoki csörte évében (vagy talán a 2011. évben, nem emlékszem), és tavaly mi is implementáltuk ugyanilyen névvel és tartalommal 😊undisputedly
Akkor azt rosszul tudtam köszi! Mindenesetre egyenlőre elég jól alkalmazzuk, nem hozott csodákat de meg meg állítjuk vele néha az ellenfelet.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Köszi a válaszokat. Annyit hozzá tennék a pontosság kedvéért,hogy a Nascar csomagot korábban is használta ugyanilyen névvel, ugyanilyen formában több csapat is. Én konkrétan emlékszem a Giants-re a 2007-es bajnoki csörte évében (vagy talán a 2011. évben, nem emlékszem), és tavaly mi is implementáltuk ugyanilyen névvel és tartalommal 😊
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 551 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Első két down ILB, aztán pedig 3. kísérletnél OLB?
Kicsit értékvesztőnek hangzik hosszútávon. Liga egyik legjobb passrushere.undisputedly
igen, ez egy fogós kérdés... nekem is felvetődött , hiába voltam rohadt fáradt.
Szóval, gondolkodhatunk úgy is, hogy többet hoz (?) CMIII középső LB-ként a futás ellen (és a késleltetett blitzekkel, amit hozzáteszem nyomatott ez előtt is belülről), mint hogy LT-t (+ annak segéderőit) terrorizálja folyton. A másik szerintem, amit már kifejtettem, hogy hátrébb el kell a sebesség, ami Clay-nél adott ugyebár. Rengetegszer ér át a másik oldalról, ő ér hozzá először a futóhoz stb...

A másik, meg hogy van egy átlagos passrush Matthews nélkül is ugye, Perry nem sérült még le (kopp-kopp), Peppers fasza, ha visszatér végre a 100%-os Jones, jó lesz ez.

NASCAR ftw!

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Első két down ILB, aztán pedig 3. kísérletnél OLB?
Kicsit értékvesztőnek hangzik hosszútávon. Liga egyik legjobb passrushere.undisputedly
3. down-oknál megy 4-3 ban a fal szélére általában de az nem egyszerű szituáció. Cepers talált ki a neve Nascar. 3. downoknál felküldjük az összes passrush-erünket a DL-be: Peppers-Perry-Neal-CMIII és a posztokat is váltogatják (általában azért Matthews a fal szélén marad valamelyik oldalon).
Idén látni kellett Matthews szenvedését a 4-3ban mint DE. Nagyon nem neki való feladat volt, de tagnap szárnyalt. Sajnos Raji kiesése miatt a 3-4-et keveset tudjuk elővenni. Idén nem lenne bántó, ha ott maradna (tegnap is összejött neki a Nascarban 2 1 sack. Viszont ami ILB poszton Green Bayben volt azzal kezdeni kellett valamit. Hawk úgy emelkedik ki ebből az ILB felhozatalból, hogy máshol örülne ha 3. 4. számú ember lenne. Vezér, hajt de egy átlagnál nem jobb. Claymaker is ment azért tegnap is blitzelni ILB-ből is, és hát ismerjük, ha ő megy akkor remeghetnek a térdek.
Pass rasherünk meg maradt így is csapatszinten. Peppers megállíthatatlan hála istennek, a DL tagok főleg Daniels de a többiek is oda-oda érnek, és a Perry-Neal 2ős is egész jó OLB/DE profilt hoz.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Első két down ILB, aztán pedig 3. kísérletnél OLB?
Kicsit értékvesztőnek hangzik hosszútávon. Liga egyik legjobb passrushere.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem Matthews átpozícionálásával megtalálták a hiányzó kulcsot... Irány a PO és boldogat MM!hegedusggergo
Hatalmas húzás volt! + NASCAR megint működött, nehezem hiszem én is de kezdek újra bízni DCben. 😀MaG1Xx
Valamit már muszáj volt kitalálnia és szerencsére ki is talált. A Nascar és Clay ILB posztja is működik nagyjából. De ahogy azt mondtad is fenntartásokkal kell kezelni ezt a W-t is, ennél csak nehezebb meccsünk lesz ez biztos, s Capers felett is majd a szezon végén mondjuk ítéletet, hogy tényleg bevált-e ez az újítás, és valóban megérte-e itt tartani vagy sem. Mindenesetre ILB-ben Claymakerrel végre nem futották szét az agyunk, ha ezt a teljesítményt tudjuk tartani minden tiszteletem az öregé! (Sec. viszont idén is nagyon ott van, mind engedett yardokban, mind TO-ban).


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 767
Boldog születésnapot és még nagyon sok Packers győzelmet MM!

végre igazi dominanciaFrozNTundRa
Csak halkan jegyzem meg: azért ugyanúgy ahogy a Saints elleni vereség után sem kellett a kardunkba dőlni, most se gyújtsunk örömtüzeket! Ehhez a győzelemhez nagyon kellett egy teljesen összeomlott ellenfél is. Ezzel együtt is azért emlékezetes W marad persze.😊MaG1Xx
Szerintem Matthews átpozícionálásával megtalálták a hiányzó kulcsot... Irány a PO és boldogat MM!hegedusggergo
Igen szerintem is Clay belső linebackerként való játszatása teli találat volt és ha működik akkor hagynám is itt a szezonra . Pass rush most egész jó nélküle is 😊 Csak így tovább ..én azt mondom ha Phily meglesz hétvégén akkor a csoportot is visszük 😊
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Szerintem Matthews átpozícionálásával megtalálták a hiányzó kulcsot... Irány a PO és boldogat MM!hegedusggergo
Hatalmas húzás volt! + NASCAR megint működött, nehezem hiszem én is de kezdek újra bízni DCben. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 105
Boldog születésnapot és még nagyon sok Packers győzelmet MM!

végre igazi dominanciaFrozNTundRa
Csak halkan jegyzem meg: azért ugyanúgy ahogy a Saints elleni vereség után sem kellett a kardunkba dőlni, most se gyújtsunk örömtüzeket! Ehhez a győzelemhez nagyon kellett egy teljesen összeomlott ellenfél is. Ezzel együtt is azért emlékezetes W marad persze.😊MaG1Xx
Szerintem Matthews átpozícionálásával megtalálták a hiányzó kulcsot... Irány a PO és boldogat MM!

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Isten éltesse, szimpatikus ember, remek szakember, remek hedkócs. Ameddig ő és Rodgers itt van nagy baj nem lehet.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Boldog születésnapot és még nagyon sok Packers győzelmet MM!

végre igazi dominanciaFrozNTundRa
Csak halkan jegyzem meg: azért ugyanúgy ahogy a Saints elleni vereség után sem kellett a kardunkba dőlni, most se gyújtsunk örömtüzeket! Ehhez a győzelemhez nagyon kellett egy teljesen összeomlott ellenfél is. Ezzel együtt is azért emlékezetes W marad persze.😊

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ma 51 éves a mester! Szegény McCarthyné most aztán gondolkozhat, hogy adjon a tegnapinál is jobb ajándékot...

Isten éltesse sokáig! Remélem hosszú hosszú évekig marad még HC!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
végre igazi dominancia 😊
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nem tudna valaki gif-et csinálni abból, amikor Matthews Williamsen elkövetett monster tackle-je után Rodgersék röhögnek a sideline-nál? Az egy priceless moment volt.GNG
csak vine van egyelőre:  vine.co/v/OiKnZ9JQOeL

😀MarioAna
Köszi, ebből már át tudtam konvertálni 😊



szerk.: kérlek ne rakd be aláírásnak, mert az tilos!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hajnali teljesítményünknek köszönhetően elmozdultunk az előkelő 32. helyről a futás elleni védelmet nézve. Matthews ILB-be mozgatása nagy húzás volt Caperstől, talán csak a nascar felállásokban volt a DL szélén, nagyon nagy meccse volt, 11 tackle ebből 9 single és 1 (2) sack, élvezet volt nézni a játékát. Az Offense-re nem térek ki, mindent elmond az első félidei játékunk, és az, hogy a 3. negyed 1. driveján kívül már Flynn volt fenn.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Nem tudna valaki gif-et csinálni abból, amikor Matthews Williamsen elkövetett monster tackle-je után Rodgersék röhögnek a sideline-nál? Az egy priceless moment volt.GNG
csak vine van egyelőre:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Mike McCarthy és csapat azért azzal, hogy két meccsen 93 ponttal megszórta a Bearst azzal elégé alátámasztotta, hogy jó az a Packersnek, ha ez a stáb tevékenykedik itt.

Ma mindhárom csapategység rendkívüli formában játszott. Az Eagels ellen még ettől függetlenül bármi történhet. Matthews ILB-be húzása hatalmasnak bizonyult. Teljesen meglepett, de a Bears-t is, mert csak szuperlatívuszokban lehet beszélni a teljesítményéről. Ezt a meccset letöltöm és archiválom. Ha rossz kedvem van akkor berakom és azonnal jobb lesz.

Nem tudna valaki gif-et csinálni abból, amikor Matthews Williamsen elkövetett monster tackle-je után Rodgersék röhögnek a sideline-nál? Az egy priceless moment volt.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azt hiszem Zoltennek hívták azt a hozzászólót, aki múltkor roppant intelligens módon alázásról írt egy elég kiegyenlített, számotokra a kulcsmomentumokból szerencsésen kijövő mérkőzésről. Neki üzenem elsősorban (és persze mindenki másnak is), hogy a mai az valóban alázás volt. Minden tekintetből. Úgy, hogy a második félidőben a Packers offense már nem akart semmit...

Remélem azért inkább a Lions nyeri a csoportot.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valahogy csak beérjük a Lionst. Ha máskor nem majd az utolsó héten.
Ez a meccs sem az izgalmakról szólt de majd bepótoljuk😊Old Green Bay
Végre kímélik az idegrendszerem. Nem lövök nagyon mellé azthiszem, ha azt mondom, ennél csak nehezebb lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Valahogy csak beérjük a Lionst. Ha máskor nem majd az utolsó héten.
Ez a meccs sem az izgalmakról szólt de majd bepótoljuk😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nincs mit mondani, ilyet még nem láttam NFL meccsen!
Állatkínzás volt nem foci.
Ugyan így kell minden héten, persze ez lehetetlen! 😀
AR 6TD 1 félidő alatt... aki végigtudja nézni akár ismétlésbe is a 2. félidőt le a kalappal. Élőbe se volt könnyű!
Go Pack Go! Ennek a csapatnak a PO-ban a helye csoportgyőztesként!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 551 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
mindenki nyugodjon le a picsába, Football Baby döntött (dőlt) és eddig hibátlan: