Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
"safety Morgan Burnett (calf) was downgraded from probable to questionable after practice Saturday" 😕

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Majd azért ne lepődjetek meg, ha valamelyik csapatnál kezdő OT lesz Sherod. 😉Sanco
Simán benne van, hogy ez a Zone Blocking nem feküdt neki annyira. Láttunk már arra példát, hogy nálunk eltanácsolt T lett SB győztes, mint kezdő RT (Giacomini).LN
Igen, én is rá gondoltam elsősorban, meg Meredith-re és ők közép-hátsó körösök voltak, nem pedig első.
Sherrodnál nem hiszem, hogy a ZB az elsődleges probléma, hanem a kihagyott másfél év.Sanco
Meredith-et vissza is igazoltuk. 😀😀 Most meglássuk, (bár inkább ne legyen rá szükség), hogy mit tanult külhonban. 😊Sanco
Volt miből meríteni, utánunk megjárta Buffalot, Detroitot, New Yorkot, Pittsburghöt, Tampát, Indianapolist 😀
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Majd azért ne lepődjetek meg, ha valamelyik csapatnál kezdő OT lesz Sherod. 😉Sanco
Simán benne van, hogy ez a Zone Blocking nem feküdt neki annyira. Láttunk már arra példát, hogy nálunk eltanácsolt T lett SB győztes, mint kezdő RT (Giacomini).LN
Igen, én is rá gondoltam elsősorban, meg Meredith-re és ők közép-hátsó körösök voltak, nem pedig első.
Sherrodnál nem hiszem, hogy a ZB az elsődleges probléma, hanem a kihagyott másfél év.Sanco
Meredith-et vissza is igazoltuk. 😀😀 Most meglássuk, (bár inkább ne legyen rá szükség), hogy mit tanult külhonban. 😊Sanco
Dorsey pedig 2 év alatt 2 IR..
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Majd azért ne lepődjetek meg, ha valamelyik csapatnál kezdő OT lesz Sherod. 😉Sanco
Simán benne van, hogy ez a Zone Blocking nem feküdt neki annyira. Láttunk már arra példát, hogy nálunk eltanácsolt T lett SB győztes, mint kezdő RT (Giacomini).LN
Igen, én is rá gondoltam elsősorban, meg Meredith-re és ők közép-hátsó körösök voltak, nem pedig első.
Sherrodnál nem hiszem, hogy a ZB az elsődleges probléma, hanem a kihagyott másfél év.Sanco
Meredith-et vissza is igazoltuk. 😀😀 Most meglássuk, (bár inkább ne legyen rá szükség), hogy mit tanult külhonban. 😊
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Hát igazából ilyen érvek szólnak melettünk 😀 : 1x minden rosz sorozat megszakad , Idegenben sokkal jobbak vagyunk, mint otthon 😊 ... Azt hiszem ez minden ...nyugi behúzhatjátok a W-t kb 1% esélyünk van a Lambeaun... Idén sajna mi már nem sok sőt eszünk meg és már jobban is örülnék egy jó fos szezonnak meg egy top 10 draft cetlinek meg Trastmen kirúgásának....

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Azért azt remélem, hogy senki nem esik majd nagyon kétségbe, ha valamilyen földöntúli csoda folytán mégiscsak véletlenül megverjük otthon a mackókat.. 😉
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jó hír McCarthy hosszabbítása, kevésbé jó a guardok esetleges kihagyása. Ha belegondolok, lehet, hogy 8 start lesz a fal közepén... ez azért elég nagy kihívás bármely D ellen.

Még a sérülések előtt gondoltam arra, hogy egyáltalán nem biztos, hogy egyszerűbb lesz a szezon második fele.

A Medve nem játék, ezt mindenki tudja a mondásból. Maguk alatt vannak, nincs jobb alkalom, mint ellenünk a Lambeau-n (és ha nincsenek a ki nem kényszerített turnoverek, akkor lehet, hogy simán kikapunk a Soldieren), nagy teher sincs már rajtuk. Egy L-t sem tartok kizártnak.
Philly: bár nincs Foles, de ha McCoy és társai elkezdenek szaladgálni és Sanchez sem betlizik, szoros lehet. Itt inkább azért a győzelem felé hajlok.
A Minnesotát verni kell, nem kérdés.
Pats szerintem erősebb nálunk, de valamiért győzelemre számítok, bár nem lesz az. Ellenben Atlanta, akik az egyik legjobb D ellen 21-gyel mentek, képesek szoros meccsre, ha nem olvadnak le. Legyen W.
Buffaloban nem lesz egyszerű, de szerintem hozzuk, ahogy Tampát is, de nehezen.
Lions: abszolút kétesélyes nálam.
L-W-W-L-W-W-W-W/L. 11-5 vagy 10-6.Gergőbácsi
pár lappal ezelőtt nagyjából ugyan ezt a forgatókönyvet prognosztizáltam én is a mérleget illetően. Nálam az L sorban a Pats van a legnagyobb valószínűséggel, a Lions ellen szintén 50-50% és a maradék 6 meccsre mondtam 5-1-es mérleget.
11-5 v 10-6. De szerintem egy ilyen mérleg akár North győzelmet is érhet... véleményem szerinte a Lambeau-n az Oroszlánok ellen a csop győzelem lesz a tét. De ha csak csop 2. hely jön össze egy ilyen mérleggel az is Wild Cardot érhet szvsz.
WC csata szerintem: Seattle, (49ers de tőlük már egy óriási feltámadás kéne), Dallas-Phili páros 1-ike és persze a North 2.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Jó hír McCarthy hosszabbítása, kevésbé jó a guardok esetleges kihagyása. Ha belegondolok, lehet, hogy 8 start lesz a fal közepén... ez azért elég nagy kihívás bármely D ellen.

Még a sérülések előtt gondoltam arra, hogy egyáltalán nem biztos, hogy egyszerűbb lesz a szezon második fele.

A Medve nem játék, ezt mindenki tudja a mondásból. Maguk alatt vannak, nincs jobb alkalom, mint ellenünk a Lambeau-n (és ha nincsenek a ki nem kényszerített turnoverek, akkor lehet, hogy simán kikapunk a Soldieren), nagy teher sincs már rajtuk. Egy L-t sem tartok kizártnak.
Philly: bár nincs Foles, de ha McCoy és társai elkezdenek szaladgálni és Sanchez sem betlizik, szoros lehet. Itt inkább azért a győzelem felé hajlok.
A Minnesotát verni kell, nem kérdés.
Pats szerintem erősebb nálunk, de valamiért győzelemre számítok, bár nem lesz az. Ellenben Atlanta, akik az egyik legjobb D ellen 21-gyel mentek, képesek szoros meccsre, ha nem olvadnak le. Legyen W.
Buffaloban nem lesz egyszerű, de szerintem hozzuk, ahogy Tampát is, de nehezen.
Lions: abszolút kétesélyes nálam.
L-W-W-L-W-W-W-W/L. 11-5 vagy 10-6.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Azt hittem ő mindent kibír. Így elég meredek lesz a Bears ellen, és lehet hogy a továbbiakban is.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 551 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.jsonline.com/sports/packers/packers-might-be-forced-to-test-depth-on-offensive-line-b99385122z1-281726331.html
ajjaj

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
AP-t büntetése 80 óra közmunka valamint pénzbüntetés. A liga még nem határozott. Érdekes kérdés, hogy visszaengedi-e Goodell és ha igen még idén, vagy már csak jövőre?


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sziasztok,

A Giants jelenlegi (? - remélem nem sokáig) off kordinátora, Mcadoo nálatok hagyta a tökeit, a Giantsban csak annyit kockáztat a playhívásoknál, mintha beküldene egy szűzlányt egy ratyibárba.
A Packers-ben csinált valami értelmeset azon túl, hogy a mappái mögé bújva sugdos a mikrofonba?vittore
Nem igazán volt reflektorfényben, nyilván ő is hozzátett valamennyit az utóbbi évek sikereihez, de ezt edzői részről én sokkal inkább Mccarthy zsenijének tudom be.Kampman
Tegyük hozzá, hogy nálunk 6 évig TE, majd 2 évig QB coach volt, nem koordinátor.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 879
Sziasztok,

A Giants jelenlegi (? - remélem nem sokáig) off kordinátora, Mcadoo nálatok hagyta a tökeit, a Giantsban csak annyit kockáztat a playhívásoknál, mintha beküldene egy szűzlányt egy ratyibárba.
A Packers-ben csinált valami értelmeset azon túl, hogy a mappái mögé bújva sugdos a mikrofonba?vittore
Nem igazán volt reflektorfényben, nyilván ő is hozzátett valamennyit az utóbbi évek sikereihez, de ezt edzői részről én sokkal inkább Mccarthy zsenijének tudom be.
több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Sziasztok,

A Giants jelenlegi (? - remélem nem sokáig) off kordinátora, Mcadoo nálatok hagyta a tökeit, a Giantsban csak annyit kockáztat a playhívásoknál, mintha beküldene egy szűzlányt egy ratyibárba.
A Packers-ben csinált valami értelmeset azon túl, hogy a mappái mögé bújva sugdos a mikrofonba?
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Majd azért ne lepődjetek meg, ha valamelyik csapatnál kezdő OT lesz Sherod. 😉Sanco
Simán benne van, hogy ez a Zone Blocking nem feküdt neki annyira. Láttunk már arra példát, hogy nálunk eltanácsolt T lett SB győztes, mint kezdő RT (Giacomini).LN
Igen, én is rá gondoltam elsősorban, meg Meredith-re és ők közép-hátsó körösök voltak, nem pedig első.
Sherrodnál nem hiszem, hogy a ZB az elsődleges probléma, hanem a kihagyott másfél év.Sanco
Abban is leginkább az, hogy szarul rakták össze és újra műteni kellett. :-/
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ezzel Sherrod hivatalosan is Justin Harrell-i magaslatokba emelkedett. (Y)JayB
Azért nem ugyanaz a két történet, mert Harrell-nek már a draftolása is nagy kockázatot jelentett az egészségi állapota miatt, míg Sherrodnak szerencsétlenül eltörött a lába.
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Majd azért ne lepődjetek meg, ha valamelyik csapatnál kezdő OT lesz Sherod. 😉Sanco
Simán benne van, hogy ez a Zone Blocking nem feküdt neki annyira. Láttunk már arra példát, hogy nálunk eltanácsolt T lett SB győztes, mint kezdő RT (Giacomini).LN
Igen, én is rá gondoltam elsősorban, meg Meredith-re és ők közép-hátsó körösök voltak, nem pedig első.
Sherrodnál nem hiszem, hogy a ZB az elsődleges probléma, hanem a kihagyott másfél év.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Ezzel Sherrod hivatalosan is Justin Harrell-i magaslatokba emelkedett. (Y)
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Majd azért ne lepődjetek meg, ha valamelyik csapatnál kezdő OT lesz Sherod. 😉Sanco
Simán benne van, hogy ez a Zone Blocking nem feküdt neki annyira. Láttunk már arra példát, hogy nálunk eltanácsolt T lett SB győztes, mint kezdő RT (Giacomini).
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Majd azért ne lepődjetek meg, ha valamelyik csapatnál kezdő OT lesz Sherod. 😉
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tretter aktiválva IR-ről, Derek Sherrodtól pedig könnyes búcsút veszünk (Y)MarioAna
Ana 2 ilyen jó hírrel rég indult napom!
McCarthy hosszabbításának örülök jobban, de Sherrod távozása se érintett épp rosszul. Persze kár, hogy így ér véget egy első körös választás, de kárpótól Bakhtiari remek játéka 4. köre ellenére. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
"Sherrod has a nice career ahead of him...as a Matador....OLE!!! He's very good at letting huge men/animals rush past him." Packers.com komment. Kár, hogy nem vált be.

MM bebiztosítása jó volt. Dom Capers szerződésével mi a helyzet? Neki hány éve van még? Vele egy hosszabbítás már nagyobb gondolkodásra adhatna okot.

Egyébként elég vicces a liga. A New Orleans 4-4-gyel csoportelső, míg a Baltimore 5-4-gyel csoportutolsó. Ez is mutatja, hogy tulajdonképpen a legfontosabb, hogy a csoportellenfeleket verjük meg. A Detroit próbája most jön, de nekünk is lesznek nehéz meccseink. Meglennék lepve, ha az utolsó heti meccs nem lenne élet-halál meccs. A szezon első fele, meg tényleg azt bizonyította, hogy bárki meg tud verni bárkit.
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Tretter aktiválva IR-ről, Derek Sherrodtól pedig könnyes búcsút veszünk (Y)

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
hosszabbítottunk Mike McCarthy vezetőedzőnkkel. +++
 www.packers.com/news-and-events/article-press-release/article-1/Packers-Head-Coach-Mike-McCarthy-signed-to-new-contract/ad4a57f4-384f-4867-95cf-63ddb07eea70?adbid=10152741346175073&adbpl=fb&adbpr=71671905072&campaign=social_20141103_34928067MarioAna
nem volt kérdés, hogy hosszabbítani kell vele. Remélhetőleg a Rodgers-MM páros együtt marad még 7-8 évig, 1-2 gyűrűvel 😊

több mint 9 éve
MarioAna 1 997
hosszabbítottunk Mike McCarthy vezetőedzőnkkel. +++
 www.packers.com/news-and-events/article-press-release/article-1/Packers-Head-Coach-Mike-McCarthy-signed-to-new-contract/ad4a57f4-384f-4867-95cf-63ddb07eea70?adbid=10152741346175073&adbpl=fb&adbpr=71671905072&campaign=social_20141103_34928067

Burrow > Luck valaha is