NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
Halfkey Green Bay Packers 32
Bekaptunk 450 yardot! És megtettünk 350-et!
Itt is és a Bears csoportban is ezt a statisztikát látom, meg az időbirtoklást.

Azzal egyetértek hogy nem volt annyira alázás a meccs mint az eredmény mutatja, de pont ezen a két statisztikán lovagolni finoman szólva is - khm - botorság. Megtett yardokból azért tettünk meg annyit, mert a védelem sokkal jobb mezőnypozíciót adott nekünk (Shields, Matthews visszahordás), és nem kellett végigmenni a fél világon az end zoneig. Ha 300 yarddal odébb lett volna, oda is elmegyünk, ahogy azt láthattuk nem tudtak megállítani. A Green Bay védelem mindig is úgy működött hogy a yardokat engedte a turnover lehetőségéért cserébe, tehát aki régebb óta nézi a meccseket attól furcsa erre vonatkozó kritikát hallgatni.

Főleg azért, és ezt aztán még nagyobb hülyeség Chicagoi érvnek elővenni, mert sokkal többet volt a Bearsnél a labda. Miért? Mert idén no huddlezünk ezerrel (jönnek is minden meccsen a 12 player on the field büntik az ellenek), könyörgöm ennek a lényege hogy gyorsan végigmegyünk a pályán és nem hagyjuk a védelmet reagálni. Kb. akkor lehetett volna több időt nálunk a laszti ha Cutler az első first downja előtt mindig dob egy INTet. Reális.

Összességében ezen érveknek abszolút semmi értelme nincs, annak már inkább ha kritikus lélektani pillanatokról beszélünk. De akárhogy is, a GB-s támadó és védősor lényegesen jobb volt mint az ellenfélé, onnantól kezdve pedig nemhiszem hogy magyarázkodni vagy aggódni kell (szurkolói hovatartozástól függően).
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Balázs az a dúrva, hogy 2 éve ez megy tavaly az egész D kiesett kb...Az O-val mákunk volt ott minden top playa épp maradt. Idén sajnos mind a 2 oldalról meghatározó emberek dőlnek ki. Mindenki mást is hátráltatnak sérülések, de ami nállunk megy az már borzalom...Allen pont egy ilyem meccs előtt kap tüdőgyuszit...Ráadásul nem tudom milyen tüdőgyuszi ez, nekem is volt de nem fogytam 15 kilót egy hét alatt...

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Igen ők is nagy riválisok, de a mi hármasunkhoz képest sehol nincsenek 😀

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 879
Hát igen a csoportunk elég kemény. De hol van még ilyen "ősi" rivalizálás? Lions-Bears-Packers. Minnesotát csak azért nem említem mert az a klub jóval később lett alapítva.FrozNTundRa
Az NFC East-ben a Giants-Redskins-Eagles hármas is ilyen.
több mint 10 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Hát igen a csoportunk elég kemény. De hol van még ilyen "ősi" rivalizálás? Lions-Bears-Packers. Minnesotát csak azért nem említem mert az a klub jóval később lett alapítva.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Balázs korrektül és nagyon jól látod a dolgokat. + Tegyük hozzá hogy mind az O mint a D oldalon rengetrg a sérültünk ismét. 2 legjobb falember ( Allen, Ratliff) LB Meki ( sose gondoltam volna hogy vele kapcsolatban ilyet írok) Secondary fele kb sèrült. Tillmann...Garzárol és Slaussonról nem is szólva... Bár Marshall pályán volt látszik rajta, hogy nem 100%-os....Tavaly mi nyertünk nállayok ti a végén nálunk...Ez alakulhat idén is így...Talán most ez sz egyik legerősebb csoport. Azt hiszem egy más csoportba sincs ennyi jó QB. AR, Stafford, Cutler szerintem top 10QB...Elkapók...Megatron, Tate, Jeffrey, Marshall, Cobb, Nelson...Futók...Na nem is sorolom...Szetintem nem lesz több, mint 2 W különbség az első és nrgyedok hely közt. Nagyon kièlezett verseny lesz és nagyon fej-fej melett vannak a csapatok ...Tomcsik
Igen köszönöm a kiegészítést, csak azért nem soroltam végig a sérült listátokat, mert még mindig írnám... egészen példátlan ami most Chicagoban van. 1-2 nevet tudtam magamtól és a többit meg nem kezdtem el sorolni. Utánanézni meg akkor épp nem volt időm.
Mielőbbi felépülést a sérülteknek!
És teljes mértékben egyetértek, az NFC North idén az egyik legkiegyenlítettebb csoport lesz. Sérülés mentes további szezont kívánok, de azért legalább 1-el kevesebb W-t a Bears-nek mint nekünk! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Balázs korrektül és nagyon jól látod a dolgokat. + Tegyük hozzá hogy mind az O mint a D oldalon rengetrg a sérültünk ismét. 2 legjobb falember ( Allen, Ratliff) LB Meki ( sose gondoltam volna hogy vele kapcsolatban ilyet írok) Secondary fele kb sèrült. Tillmann...Garzárol és Slaussonról nem is szólva... Bár Marshall pályán volt látszik rajta, hogy nem 100%-os....Tavaly mi nyertünk nállayok ti a végén nálunk...Ez alakulhat idén is így...Talán most ez sz egyik legerősebb csoport. Azt hiszem egy más csoportba sincs ennyi jó QB. AR, Stafford, Cutler szerintem top 10QB...Elkapók...Megatron, Tate, Jeffrey, Marshall, Cobb, Nelson...Futók...Na nem is sorolom...Szetintem nem lesz több, mint 2 W különbség az első és nrgyedok hely közt. Nagyon kièlezett verseny lesz és nagyon fej-fej melett vannak a csapatok ...

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Balázs korrektül és nagyon jól látod a dolgokat. + Tegyük hozzá hogy mind az O mint a D oldalon rengetrg a sérültünk ismét. 2 legjobb falember ( Allen, Ratliff) LB Meki ( sose gondoltam volna hogy vele kapcsolatban ilyet írok) Secondary fele kb sèrült. Tillmann...Garzárol és Slaussonról nem is szólva... Bár Marshall pályán volt látszik rajta, hogy nem 100%-os....Tavaly mi nyertünk nállayok ti a végén nálunk...Ez alakulhat idén is így...Talán most ez sz egyik legerősebb csoport. Azt hiszem egy más csoportba sincs ennyi jó QB. AR, Stafford, Cutler szerintem top 10QB...Elkapók...Megatron, Tate, Jeffrey, Marshall, Cobb, Nelson...Futók...Na nem is sorolom...Szetintem nem lesz több, mint 2 W különbség az első és nrgyedok hely közt. Nagyon kièlezett verseny lesz és nagyon fej-fej melett vannak a csapatok ...

több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 200
Sziasztok !!!

Bocs, hogy kérdésekkel traktállak benneteket, de Brad Jones felépülése mikorra várható, mikor fog valószínűsíthetően játszani majd?Leon78
Limited practice az edzesen, de en remelem, hogy minel kesobb jatszik majd 😊
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 663
Úgy látom ti is várjátok a meccset... 😀
Magam részéről remélem egy nagyon jó meccset fogunk látni és előre elnézést ezért a kijelentésért ebben a topicban de Skol vikings!

Good Game Fair play!
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Attól hogy a 2 csapat között megy a rivalizálás nem kell blődségeket beszélni, csak azért mert nyertünk! Bekaptunk 450 yardot! És megtettünk 350-et! A 2 csapat között a világon semmi különbség nincs, csak az, hogy nálunk van a liga egyik (ha nem legjobb) QB-ja. Összeteheti minden GB szurkoló a 2 kezét, hogy Farve papa után nem jött a 4-5 vagy ugye 10-15 év szopás! Hanem a vezetőség kinevelte Aaront! Van egy elit WR-ünk egy nagyon jó társsal. Ott egy Marshall Jeffery! Semmivel se jobb a mi classunk.
Az hogy fel tudtunk tenni a táblára 38 pontot csak Rodgersnek köszönhető.
A futás elleni védelmünk átgázolt a Forte vezette futó gárdán! A meccsen csak azért nem futottak végig, mert elkopott volna Forte cipője.
Az, hogy a sec. ünk hozott 2 INT-t szintén szerencse/ügyes megoldások kérdése.
Szerintem minden féle elfogultság nélkül mondhatom, hogy a 2 csapat csaparészein belül talán itt billen kicsit felénk a mérleg nyelve. A Secondary-ink idén nagyon sokat javult, és egy egész jó kis gárda lett. DE A legjobb játékosuk a hátsó alakzatból hiányzott, s ha jól tudom még a csere/félig kezdő emberek közül is voltak partvonal mellett. Alan nem volt pályán... (lubickolt is AR).

A másik csapatát még a saját topicunkba se illendő így "leszólni" főleg, ha még csak nem is igaz! Persze a pontok a lényegek, de a mutatott játék alapján inkább szépen örüljünk, hogy W-lett a vége, és hogy szerencsésen alakultak a dolgok, nem sérült le a meccsen senki.

Csütörtökön/pénteken jön a Vikings, ne legyenek kétejeink, ha nem javítunk ezen a futás elleni D-n ott is lesznek izzasztó percek!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 551 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nyugalom srácok, még hihetetlen hosszú ez a szezon!
Eddig kulturált formában folyt a diskurzus, ezt a jövőben is tartsuk már meg 😊

Az alázás szót kerülném, aki látta, tudhatja hogy mennyi is múlt a dolog. Amit a Hawks ellen emlegettünk, hogy a kulcsszitukból szarul jöttünk ki (interception, még se, 3rd down-os büntik stb.) na azt itt most visszaadták, visszakaptuk (felpattanó labda, büntetések, Cutler-Marshall közti meg nem értés). A nap ""védekezése"" tényleg Hyde-é volt aki "blokkolta" a kamerát, ott a Macik kerültek volna helyzeti előnybe (félidő), plusz folytatódik a pisztolypárbaj ...

több mint 10 éve
zolten Green Bay Packers 228
Zolten : ez pont azért egy fórum h más véleményét is meghallgassuk , megnézzük a dolgokat egy másik nézőpontból is .
Tüsi ráadásul korrekt véleményt írt, amivel felhúztad a "gázolás " szó , az eredmény ezt mutatja de sztm se volt az.

Tüsi viszont egy valamiben te is tévedsz a Bennet Td te se tudhatod h bent volt-e , mert nem látszik tisztán , ha látszana megadták volna 😊nando89
Ok, részemről lezártam a dolgot.
több mint 10 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 767
Zolten : ez pont azért egy fórum h más véleményét is meghallgassuk , megnézzük a dolgokat egy másik nézőpontból is .
Tüsi ráadásul korrekt véleményt írt, amivel felhúztad a "gázolás " szó , az eredmény ezt mutatja de sztm se volt az.

Tüsi viszont egy valamiben te is tévedsz a Bennet Td te se tudhatod h bent volt-e , mert nem látszik tisztán , ha látszana megadták volna 😊
több mint 10 éve
zolten Green Bay Packers 228
Azért az jó, hogy a bears szurkolók bírói döntésekkel meg mázlival akarnak magyarázni egy ekkora alázást. Szimplán átgázoltunk rajtuk, ennyi, bírói döntések mind a két oldalt szopatták (például szerintem Rodgers szabadulós td passzánál nem volt szabálytalanság). Persze én megértem őket, így hogy ennyi keserűséget átéltek miattunk; például tavalyi utolsó meccs, vagy hogy a super bowl évében utolsó meccsen "beengedtek" minket a rájátszásba egy totál a részükről feladott meccsen, hogy aztán az nfc döntőben pont mi gázoljunk át rajtuk. Én is ki lennék akadva.zolten
Megfogadtam pár éve, hogy nem írok ilyenre, de azért ennyi faszságot rég hordott össze a szél egy hsz-en belül. Nem tudom ki vagy, különösebben nem is érdekel, de pár apróságra felhívnám a figyelmedet. Először is szokás szerint szeretnék a győzelemhez gratulálni. Bár számszerűleg ez egy sima meccs volt, de az alázástól ez igencsak messze volt. Aaron Rodgers azért TOP 2 QB, mert ő képes egy meccset hiba nélkül lehozni. Cutlernek minden meccsen van és lesz is két rossz megoldása, most mindekettőből INT lett és lecsöngették a meccset. Nyilván Tramon Williams remekül olvasta a játékot és tudatosan Matthews kezébe passzolt. Mindenesetre ritkán áll fel az ember úgy egy -21-es meccs után, hogy azt mondja bazdmeg 2 játék. S ennyi volt. A mi védelmünkben tegnap annyi volt, hogy minden driveból TD-t kapjon. Ezt a pisztolypárbajt eldöntötte egy felpattanó labda. Aztán kiütéssé tette egy miscommunication. Utána garbage time lett. Ezt a játékot pontokra játsszák, de javaslom, hogy azért vessél egy pillantást a statokra is, hogy mekkora alázás volt...

Nem akartam bírózni, de... Az első 2 sárga zászlónál megtolták a Bears szekerét, majd gyorsan vissza is vették ezt egy kivédekezett 3rd downnál, hogy a Packers folytathassa történelmi gázolását. Bennett TD-je vélhetően benn volt, Ti kiemelhettek egy olyan játékost, aki a playben annyira nem tudta, hogy mi van, hogy rutinosan kitakarta a legjobb szögben lévő kamerát. Majd jött az a Rodgers TD, ahol arra a centerre dobtak zászlót, aki nem különösebben holdingolt, míg az LG egy csinos facemasket mutatott be, valamint az RT egy ordító holdingot. De azon kívül minden tökéletesen szabályos volt, csak ugye ezeket el kell hanyagolni. Ám nem ezen múlt. Rodgers bombaformában játszott, a CHI pass rush 0 volt (vagy ki hogy nézi a Packers pass protection volt pöpec), ez egyenlő egy halálos ítélettel. Jön szembe jobb D is, akiken nem lehet majd ennyire átszaladni.

S rátérnék a gigászi faszságok újabb gyöngyszemeire: a tavalyi utolsó meccs egy nagyon szép klasszikus volt, ami tökéletesen összefoglalta a 2000-es évek Chicagóját. No de említed 2010-et. Week 17. Nyilván addig győzni jártunk Green Baybe..., meg a week 3 is egy sétagalopp meccs volt (20-17 ide overtimeban)... Csak ugye gondolom Te is Faragó úrtól értesültél arról, hogy a Bears ahelyett, hogy kiejtette volna a Packerst a Te szavaiddal élve "beengedte" őket a rájátszásba. Igaz tét nélküli volt számunkra a meccs, de a teljes csapat játszott és egy kiélezett defensive battleban 10-3 lett a Packersnek. Az NFC döntő egy érdekes mérkőzés volt, s mind a mai napig az fáj legjobban nekünk. Nem csak azért, mert nyert a Packers, hanem azért ahogyan... s akkor mindenki nézze meg újra azt a meccset a Lembaun.

Ui: Én mindig figyelek arra, hogy a személy illetve tulajdonneveket nagybetűvel írjam, remélem nálad is a shift nem működött csak és azért lett a Bears kisbetű.

Kár, hogy a régi Packers fanok közül sokan eltűntek, vagy legalábbis nem oly aktívak, mint régebben....tüsi91
Szerintem a legnagyobb faszság nem amit írtam, hanem átjárni más csapat topicjába trollkodni. Sima meccs volt, ennyi, de fáj beismernetek. Ja és amúgy 2003 óta vagyok green bay fan, szóval nem új divatdrukker vagyok. Amúgy az a beengedés az ténylegesen az volt, nem tette magát oda a csapatotok. Na húzás vissza sírni és nem beledumálni minden hsz-ünkbe, én sem járok át oda észt osztani. Ja amúgy nem ez a stílusom, de ahogy lereagáltad ezt az egészet....
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azért az jó, hogy a bears szurkolók bírói döntésekkel meg mázlival akarnak magyarázni egy ekkora alázást. Szimplán átgázoltunk rajtuk, ennyi, bírói döntések mind a két oldalt szopatták (például szerintem Rodgers szabadulós td passzánál nem volt szabálytalanság). Persze én megértem őket, így hogy ennyi keserűséget átéltek miattunk; például tavalyi utolsó meccs, vagy hogy a super bowl évében utolsó meccsen "beengedtek" minket a rájátszásba egy totál a részükről feladott meccsen, hogy aztán az nfc döntőben pont mi gázoljunk át rajtuk. Én is ki lennék akadva.zolten
Megfogadtam pár éve, hogy nem írok ilyenre, de azért ennyi faszságot rég hordott össze a szél egy hsz-en belül. Nem tudom ki vagy, különösebben nem is érdekel, de pár apróságra felhívnám a figyelmedet. Először is szokás szerint szeretnék a győzelemhez gratulálni. Bár számszerűleg ez egy sima meccs volt, de az alázástól ez igencsak messze volt. Aaron Rodgers azért TOP 2 QB, mert ő képes egy meccset hiba nélkül lehozni. Cutlernek minden meccsen van és lesz is két rossz megoldása, most mindekettőből INT lett és lecsöngették a meccset. Nyilván Tramon Williams remekül olvasta a játékot és tudatosan Matthews kezébe passzolt. Mindenesetre ritkán áll fel az ember úgy egy -21-es meccs után, hogy azt mondja bazdmeg 2 játék. S ennyi volt. A mi védelmünkben tegnap annyi volt, hogy minden driveból TD-t kapjon. Ezt a pisztolypárbajt eldöntötte egy felpattanó labda. Aztán kiütéssé tette egy miscommunication. Utána garbage time lett. Ezt a játékot pontokra játsszák, de javaslom, hogy azért vessél egy pillantást a statokra is, hogy mekkora alázás volt...

Nem akartam bírózni, de... Az első 2 sárga zászlónál megtolták a Bears szekerét, majd gyorsan vissza is vették ezt egy kivédekezett 3rd downnál, hogy a Packers folytathassa történelmi gázolását. Bennett TD-je vélhetően benn volt, Ti kiemelhettek egy olyan játékost, aki a playben annyira nem tudta, hogy mi van, hogy rutinosan kitakarta a legjobb szögben lévő kamerát. Majd jött az a Rodgers TD, ahol arra a centerre dobtak zászlót, aki nem különösebben holdingolt, míg az LG egy csinos facemasket mutatott be, valamint az RT egy ordító holdingot. De azon kívül minden tökéletesen szabályos volt, csak ugye ezeket el kell hanyagolni. Ám nem ezen múlt. Rodgers bombaformában játszott, a CHI pass rush 0 volt (vagy ki hogy nézi a Packers pass protection volt pöpec), ez egyenlő egy halálos ítélettel. Jön szembe jobb D is, akiken nem lehet majd ennyire átszaladni.

S rátérnék a gigászi faszságok újabb gyöngyszemeire: a tavalyi utolsó meccs egy nagyon szép klasszikus volt, ami tökéletesen összefoglalta a 2000-es évek Chicagóját. No de említed 2010-et. Week 17. Nyilván addig győzni jártunk Green Baybe..., meg a week 3 is egy sétagalopp meccs volt (20-17 ide overtimeban)... Csak ugye gondolom Te is Faragó úrtól értesültél arról, hogy a Bears ahelyett, hogy kiejtette volna a Packerst a Te szavaiddal élve "beengedte" őket a rájátszásba. Igaz tét nélküli volt számunkra a meccs, de a teljes csapat játszott és egy kiélezett defensive battleban 10-3 lett a Packersnek. Az NFC döntő egy érdekes mérkőzés volt, s mind a mai napig az fáj legjobban nekünk. Nem csak azért, mert nyert a Packers, hanem azért ahogyan... s akkor mindenki nézze meg újra azt a meccset a Lembaun.

Ui: Én mindig figyelek arra, hogy a személy illetve tulajdonneveket nagybetűvel írjam, remélem nálad is a shift nem működött csak és azért lett a Bears kisbetű.

Kár, hogy a régi Packers fanok közül sokan eltűntek, vagy legalábbis nem oly aktívak, mint régebben....
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 662 — Bears & Illinois fan
Gratulálok, a hétszázadikat ráértetek volna elérni egy hét múlva is ...........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 429 — Törzsvendég
😊

#KeepPounding
több mint 10 éve
zolten Green Bay Packers 228
Azért az jó, hogy a bears szurkolók bírói döntésekkel meg mázlival akarnak magyarázni egy ekkora alázást. Szimplán átgázoltunk rajtuk, ennyi, bírói döntések mind a két oldalt szopatták (például szerintem Rodgers szabadulós td passzánál nem volt szabálytalanság). Persze én megértem őket, így hogy ennyi keserűséget átéltek miattunk; például tavalyi utolsó meccs, vagy hogy a super bowl évében utolsó meccsen "beengedtek" minket a rájátszásba egy totál a részükről feladott meccsen, hogy aztán az nfc döntőben pont mi gázoljunk át rajtuk. Én is ki lennék akadva.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 551 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
tudom, ez egy teljesen más meccs lesz - de ez akkor is impresszív:

több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 954 — Defender
Sziasztok !!!

Bocs, hogy kérdésekkel traktállak benneteket, de Brad Jones felépülése mikorra várható, mikor fog valószínűsíthetően játszani majd?
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Én kiemelnék egy valamit, ami eddig nem került annyira szóba. A rookie teljesítmények.
HaHa brutálisan jót játszott. Ha Burnett csak fele annyira lenne potens, már sokkal jobb lenne. .GNG
De Burnett leértékelésével nem értek egyet. Idén a Sec. egyik legjobbja. Végre igazi StrongSafety pozícióba tud játszani. Felér a boxba, nem enged a secondary hosszú játékokat, és ebbe neki is nagy szerepe van. Nyilván, ha egy 10+ yardos futást neki kell megállítani az nem az ő, hanem a front 7 hibája!
balazs799
Az biztos, hogy gyűjtögeti a tackle-ket rendesen, mert az SS-ek közül ő vezet 36-tal. Ez pont azért van, mert a futások nagyon sokszor eljutnak a safety-ig. Csak az a baj, hogy megint leketyegett 4 meccs impact play nélkül. Se interception, se sack, se forced fumble, 1 levédekezett passz. Lehet azt mondani, hogy a csapat gyenge, de Burnett nem is lóg ki a sorból.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én kiemelnék egy valamit, ami eddig nem került annyira szóba. A rookie teljesítmények.
HaHa brutálisan jót játszott. Ha Burnett csak fele annyira lenne potens, már sokkal jobb lenne. A méretkülönbségeket figyelembe véve a félidő végi tackelje szenzációs volt. Micah "Hide the camera" segítségével még a booth review se tudott TD-t adni 😊 Szerintem akár a következő meccsen kezdő is lehet.
Linsley is jól játszott. A sárga, ami annulálta az év tédéját, az akár snapenként dobható lenne. Nálam ez nem hiba.
Remélem hamarosan jön már a Rodgers to Rodgers TD
Adams kezdi elnyerni a bizalmat.

Eddig egy kifejezetten erős class-ről beszélhetünk.GNG
Egyetértek veled a rookie értékeléssel kapcsolatban. Linsley, Adams, Clinton-Dix és Rodgers is szépen fejlődik. (Ilyenkor lehet sajnálni, hogy Thornton sajnos kidőlt).
De Burnett leértékelésével nem értek egyet. Idén a Sec. egyik legjobbja. Végre igazi StrongSafety pozícióba tud játszani. Felér a boxba, nem enged a secondary hosszú játékokat, és ebbe neki is nagy szerepe van. Nyilván, ha egy 10+ yardos futást neki kell megállítani az nem az ő, hanem a front 7 hibája!
De nagyon keményen ütközik, és idén végre így, hogy Ha ha és Hyde levették a válláról a FS poszt kötelességeit azt hozza amit kell.
Én megvagyok elégedve vele teljes mértékben. (Persze ez egyéni vélemény)


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Én kiemelnék egy valamit, ami eddig nem került annyira szóba. A rookie teljesítmények.
HaHa brutálisan jót játszott. Ha Burnett csak fele annyira lenne potens, már sokkal jobb lenne. A méretkülönbségeket figyelembe véve a félidő végi tackelje szenzációs volt. Micah "Hide the camera" segítségével még a booth review se tudott TD-t adni 😊 Szerintem akár a következő meccsen kezdő is lehet.
Linsley is jól játszott. A sárga, ami annulálta az év tédéját, az akár snapenként dobható lenne. Nálam ez nem hiba.
Remélem hamarosan jön már a Rodgers to Rodgers TD
Adams kezdi elnyerni a bizalmat.

Eddig egy kifejezetten erős class-ről beszélhetünk.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Gratula srácok. Sikerült jól elverni magunkat. Ritka hogy valaki kikap amikor 2x annyi yardot tesz fel a táblára és 2 x annyit birtokolja a labdát. Nekünk sikerült bemutatni ezt a bravúrt...A D szinte nem létezett ezen a meccsen. Ti is szarok voltatok, de 2 int meg 1 sack összejött. Rodgersnek annyi ideje volt hogy leülhetett volna meginni egy kávét. Rengeteg hiànyzónk van a D-ben de hogy ennyire semmi nyomàst nem tudtunk csinálni egy nem épp ligaelit O fal ellen az gyalázat...Jeffrey elejtett TD-e + Benett miniméteten múlott TD-e sokat számított, valamint a Zebrák is tettek az ekkora különbség kialakulásáról. Azt hiszem a 2 D -nél csak ők voltak szarabbak. Pl Bosticra mit fújtak a field gól szitunál szerintem senki nem tudja. Vagy pl Williams unnecessary reckles 3rd downnál a nagy semmire ( mindkettőnek TD lett a vége) . Nektek is fújyak egetlen baromságokat, de azok nem voltak ennyire pontot befolyásoló ítéletek. Ettől független a W teljesen megérdemelt. Mi hibáztunk többet és a 2 int valamint a pass rush hiánya miatt kiheréltük magunkat.