NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 851
Ahogy olvasom az egyetemen guardként kezdte utána lett tackle. Lehetséges, hogy Raji utódját keresik. 27 évesen kb ez az utolsó esélye, hogy NFLben játszon, kíváncsi vagyok mutat-e majd valamit vagy megy a levesbe.



-15-18°C és még erre jön rá a wind chill o_oMaG1Xx
kalifornia és wisconsin között laza 40fok. kemény lesz átszoknibraxa88
Sajnos kicsit túl van misztifikálva a Lambeau és a hideg szerepe is. Kaptunk már ki a playoffban egy Atlantától is hazai pályán (2003). Persze ha nagyjából ugyanolyan erősek a csapatok, akkor közrejátszhat pl. az időjárás meg hogy ki van jobban hozzászokva, de ennek a meccsnek még -20 fokban is a Niners az esélyese.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ahogy olvasom az egyetemen guardként kezdte utána lett tackle. Lehetséges, hogy Raji utódját keresik. 27 évesen kb ez az utolsó esélye, hogy NFLben játszon, kíváncsi vagyok mutat-e majd valamit vagy megy a levesbe.



-15-18°C és még erre jön rá a wind chill o_oMaG1Xx
kalifornia és wisconsin között laza 40fok. kemény lesz átszokni
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hqn0sck1jtknzq1eprth
'A Football Life': How Vince Lombardi navigated the Ice Bowl
Vince Lombardi went for his three-peat, but it did not come without some problems. Check out how his field froze during a game with the Dallas Cowboys. Also, see why Lombardi's career came to an end.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ahogy olvasom az egyetemen guardként kezdte utána lett tackle. Lehetséges, hogy Raji utódját keresik. 27 évesen kb ez az utolsó esélye, hogy NFLben játszon, kíváncsi vagyok mutat-e majd valamit vagy megy a levesbe.



-15-18°C és még erre jön rá a wind chill o_o

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
B.Ú.É.K. mindenkinek!

Közben tegnap leigazoltuk Lanier Colemant a practice squadba. 322 font, 193 cm, nose tackle. Raji?MaG1Xx
Nálunk guard pozícióban van feltüntetve, ami viszont O-line. Számít ez valamit, vagy ezek a pozíciók amúgy is egymással vannak szemben, úgyhogy könnyű az átjárás és tényleg már Raji utáni időkre készülődhetnek?
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
B.Ú.É.K. mindenkinek!

Közben tegnap leigazoltuk Lanier Colemant a practice squadba. 322 font, 193 cm, nose tackle. Raji?

időjárás jelentés: k.rva hideg lesz vasárnap

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Boldog új évet kívánok és hosszú menetelést a rájátszásban!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
ilaris Green Bay Packers 215
[color=zöld][/color]B.Ú.É.K .Minden Green Bay Packers fanatikusnak
ű

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Boldog Új Évet minden GB-fannak! 😊

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Clay-ről amúgy van valami hír? Azzal a kalapáccsal a kezén játszhatna,nem?undisputedly
Nem fog játszani. Egyébként én is furcsállom, pillanatig sem megkérdőjelezve a keménységet, egy törött hüvelykujjal azért lehet játszani, nem?JayB
Én nem sok értelmét látnám, hogy megint ágyúgolyóval játszon. Szerintem SBnél hamarabb nem látjuk, úgyhogy be kell jutni. 😀MaG1Xx
Szerintem Clay azzal a golyóval a kezén is elég hatásos, nem értem,hogy ha csak ennyi a baj miért nem játszik. Ennél nagyobb sérülésekkel is lehet játszani.
Emlékszem egy Pats-Philly SuperBowlon T.O. platina lemezzel a lábában tért vissza és játszott.
Mi a legrosszabb forgatókönyv, megint rásérülés az ujjára? 😀

Elvégre elég nagy underdogok vagytok, arra alapozni,hogy lesz későbbi kör...undisputedly
Sajnos messze nem volt annyira hatásos azzal a bunkóval, ahogy annak idején Jenkins, vagy Burnett sem. 😕
Az, hogy a törött ujj miatt nem játszik, az tényleg nevetségesen hangzik, főleg ezeknél a srácoknál. Viszont mivel már az októberi esetben is műtétre volt szükség ezért gyanítható, hogy nem egy egyszerű törésről van szó, amivel - a fájdalmat leszámítva - már akár másnap lehetne játszani.

Edit: közben utánanéztem és úgynevezett Bennett törése volt. Ha jól értelmezem ilyen esetben az csont és izület sérül, amely biztosítja a hüvelykujj sokirányú – többek között a többi ujjakkal szembehelyező – mozgását.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Clay-ről amúgy van valami hír? Azzal a kalapáccsal a kezén játszhatna,nem?undisputedly
Nem fog játszani. Egyébként én is furcsállom, pillanatig sem megkérdőjelezve a keménységet, egy törött hüvelykujjal azért lehet játszani, nem?JayB
Én nem sok értelmét látnám, hogy megint ágyúgolyóval játszon. Szerintem SBnél hamarabb nem látjuk, úgyhogy be kell jutni. 😀MaG1Xx
Szerintem Clay azzal a golyóval a kezén is elég hatásos, nem értem,hogy ha csak ennyi a baj miért nem játszik. Ennél nagyobb sérülésekkel is lehet játszani.
Emlékszem egy Pats-Philly SuperBowlon T.O. platina lemezzel a lábában tért vissza és játszott.
Mi a legrosszabb forgatókönyv, megint rásérülés az ujjára? 😀

Elvégre elég nagy underdogok vagytok, arra alapozni,hogy lesz későbbi kör...
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 851
Bocsi az offért, de mint kezdő NFL-es lenne egy kérdésem. 😊
Olvasgattam a topicban, hogy megvannak a következő idény béli ellenfeleink. Amit pedig kérdezni szeretnék, azaz, hogy a preseason párosításokat mikor közlik? Esetleg már azokat is lehet tudni?varju96
Valamikor áprilisban. Általában akkor közlik az alapszakasz meccsek pontos időpontját is.
több mint 10 éve
varju96 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32
Bocsi az offért, de mint kezdő NFL-es lenne egy kérdésem. 😊
Olvasgattam a topicban, hogy megvannak a következő idény béli ellenfeleink. Amit pedig kérdezni szeretnék, azaz, hogy a preseason párosításokat mikor közlik? Esetleg már azokat is lehet tudni?
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A másik szűk keresztmetszet, hogy jelen állás szerint (mindenféle paycut nélkül), a csapatnak 26.5 milkája lesz idén a FA és Draft szerződésekre. Nem valami sok...
Lista az idei FA-król

UNRESTRICTED (15)
Name Position Age Seasons Accrued '13 Base Salary
*Ryan Pickett NT 33 12 $5,400,000
*B.J. Raji DE 27 4 $4,490,000
*Jermichael Finley TE 26 5 $4,450,000
*James Jones WR 29 6 $2,950,000
*Sam Shields CB 25 3 $2,023,000
*John Kuhn FB 31 7 $1,800,000
*Evan Dietrich-Smith C 27 3 $1,323,000
Marshall Newhouse T 24 3 $1,323,000
Andrew Quarless TE 24 3 $1,323,000
Seneca Wallace QB 33 9 $840,000
*Johnny Jolly DE 30 4 $715,000
Rob Francois LB 28 3 $630,000
Mike Neal LB 26 3 $630,000
James Starks RB 27 3 $630,000
C.J. Wilson DE 26 3 $630,000
RESTRICTED (2)
*M.D. Jennings S 25 2 $555,000
Jamari Lattimore LB 24 2 $555,000
EXCLUSIVE RIGHTS (1)
Chris Banjo S 23 0 $405,000GNG
Azon fog eldőlni nagyon sok minden hogy Finley visszatérhet-e, és akarjuk-e, ill. hogy Tramon-t megtartják-e. Valóban feljavult, de nem játszik olyan jól, hogy megszolgálná 8.5M-át. (bár szerintem maradni fog SAJNOS :S). De ha feltételezzük hogy mind 2-en távoznak igén szép részt szabadítottunk fel a cap alól. Amibe bár minden olyan játékos belefér aki kell: Raji!!! (KINCS AZ ILYEN FELÉPÍTÉSŰ FALEMBER! 2 ember kell hozzá hogy a tömegét megállítsák, valóban olyan hívás kéne rá amiben támadhatja a QB-t, mert óriási erőt tud kifejteni a falon!). J. Jones remélem marad és 4-5 körül megelégszik, annyi érne azért. Shields szerintem összességébe talán a legjobb CB-nk idén, ha a teljesítményt meg összevetjük a fizetéssel akkor főleg. (Ha megy Williams ha nem meg kéne tartani). Kuhn ha megy megyek én is (képletesen persze), nem csak Green Bay-ben Egerben is lincshangulat lesz ha nem hosszabitanak vele, remek blokkoló, és láthattuk 3, 4&1-2-nél óriási segítség akár ő fut akár blokkol. Dietrich-Smith engem meggyőzött, féltem tőle hogy nem lesz jó C de igen is megállta a helyét (persze itt nem a korai snap-re gondolok), de idén igenis megállta a helyét. Ha reális áron meg lehet tartani meg kéne, (annyival is több pick-ünk marad másra, jól fognak azok jönni...). Quarless szintén EDS, nem gondoltam hogy JF után így megleszek elégedve a TE posztal egy jó draft ide és 2en megoldják a TE feladatokat szerintem. Jolly szerintem jó volt, nemhiszem hogy sokat kérne, érdemes lenne megtartani, de ha nem, Raji-Daniels-D. Jones-Worthy-Boyd plusz draft, lesz utánpótlás. (Picket, Jolly vagy Wilson akár el is mehet, szerintem ez a poszt egy jó draftal 3. kör környékén meglesz). Csak ha J.J és Wilson közül választani kéne én inkább Jolly-t hagynám itt. És akkor Lattimore, Neal szerintem jó csereemberek, nem is túl drágán megtarthatóak. Starks-on meg inkább a vezetőség dönt majd, hogy benne vagy Harrisben látják a 2. számút. Nem hiszem hogy azért kéne elmenjen mert túl sokat venne el a sapkából.LN


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Én nem sok értelmét látnám, hogy megint ágyúgolyóval játszon. Szerintem SBnél hamarabb nem látjuk, úgyhogy be kell jutni. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Megvan az utolsó két csapat így teljes a kör:
Home: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Philadelphia Eagles, New England Patriots, New York Jets

Away: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Seattle Seahawks, Buffalo Bills, Miami Dolphins

Jó lenne egy 10-6: a Seahawks ellen visszavágás, Rodgers vs. Brady (ha addig nem vonul vissza😉 ), és hihetetlen hogy nem játszunk sem a Giants-cel sem a SF-val, már úgy megszoktam.Old Green Bay
ez még az alapszakasz előtt meglehet ám 😊gamerkr
Én nektek szorítok, de igazából jobb szeretném a frisco győzelmet, mert akkor esetleg jöhetnének hozzánk a következő körben.
Clay-ről amúgy van valami hír? Azzal a kalapáccsal a kezén játszhatna,nem?undisputedly
Nem fog játszani. Egyébként én is furcsállom, pillanatig sem megkérdőjelezve a keménységet, egy törött hüvelykujjal azért lehet játszani, nem?
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Megvan az utolsó két csapat így teljes a kör:
Home: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Philadelphia Eagles, New England Patriots, New York Jets

Away: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Seattle Seahawks, Buffalo Bills, Miami Dolphins

Jó lenne egy 10-6: a Seahawks ellen visszavágás, Rodgers vs. Brady (ha addig nem vonul vissza😉 ), és hihetetlen hogy nem játszunk sem a Giants-cel sem a SF-val, már úgy megszoktam.Old Green Bay
ez még az alapszakasz előtt meglehet ám 😊gamerkr
Én nektek szorítok, de igazából jobb szeretném a frisco győzelmet, mert akkor esetleg jöhetnének hozzánk a következő körben.
Clay-ről amúgy van valami hír? Azzal a kalapáccsal a kezén játszhatna,nem?
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Megvan az utolsó két csapat így teljes a kör:
Home: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Philadelphia Eagles, New England Patriots, New York Jets

Away: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Seattle Seahawks, Buffalo Bills, Miami Dolphins

Jó lenne egy 10-6: a Seahawks ellen visszavágás, Rodgers vs. Brady (ha addig nem vonul vissza😉 ), és hihetetlen hogy nem játszunk sem a Giants-cel sem a SF-val, már úgy megszoktam.Old Green Bay
ez még az alapszakasz előtt meglehet ám 😊

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Megvan az utolsó két csapat így teljes a kör:
Home: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Philadelphia Eagles, New England Patriots, New York Jets

Away: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Seattle Seahawks, Buffalo Bills, Miami Dolphins

Jó lenne egy 10-6: a Seahawks ellen visszavágás, Rodgers vs. Brady (ha addig nem vonul vissza😉 ), és hihetetlen hogy nem játszunk sem a Giants-cel sem a SF-val, már úgy megszoktam.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Starks szerencsétlen mit tegyem még le az asztalra hogy számoljunk vele? 😊 A salary cap-el meg egy listán amit láttam top 10 vagyunk, jó értelemben. Többivel egyetértek!JayB
Starks-al semmi baj, szerintem évről évre jobb. Ha egészséges, akkor simán kerettag. Neki csak a cap lehet az ellensége. Abban meg Harris lehet a nyerő. Finley-nél meg inkább az egészségügyi kockázatok a szűk keresztmetszet, mint bármi más. plusz szerintem 6-8 milka körül maradna csak.
Ha Raji tényleg minimum 8 milkát fog kapni, akkor 16 marad a többiekre (Jones, Quarless, Neal, Jolly, Finley, Shields hogy néhány fontosabbat említsek). Tramon valóban feljavult, de azért 8.5 milka sok szerintem.

Viszont tényleg ráérünk ezen rágódni ténylegesen a szezon végén.
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Egyedül fogok maradni a véleményemmel, de szerintem a CB-osztaggal nem lesz gond, egy igazi playmaker safetyre lenne szükség. Hyde nem hinném, hogy megfelelne oda, ő nekem tipikus nickel, azt meg rengeteget játsszuk. Tramon a szezon második felében rengeteg nagy playt csinált meg, hozta a turnovereket, és ez a defense idén is inkább arra épült, hogy visszaadja a labdát az O-nak, csak sajnos az év nagy részében ez nem sikerült. Mellette ott van Shields, Hyde, Hayward és House, én ezt így ahogy van, megtartanám. Tramon azért is kell, mert egyébként Shields lenne a legtapasztaltabb, akinél a többiek jó eséllyel régebben játszanak DB-t, szóval nem az igazi vezér.
ILB-vel abszolút egyetértek, ide kell valaki Hawk mellé, aki szerintem idén bizonyította, hogy tud nagyot játszani, az egész szezonban megbízhatóan játszott, hozott nagy playeket.
OLB egészségesen rendben lehet, Matthews is Perry oké, Nealnek is voltak szép villanásai az első szezonjában a poszton. Mulumbáékat annyira azért ne erőltessük, tegnap is azt csináltak velük, amit akartak sajnos.
DL-ban Jolly kell, sokat adott az egységnek a visszatérése (más kérdés, hogy imádom). Rajit is itt kell tartani, ha valaki megy, az Pickett kéne, hogy legyen.

Offense-ben Finleynél látom még mindig divatos a karakterproblémázás, de az utóbbi bő egy évben nem tudom, mi indokolja. Reméljük, hogy felépül, de Quarless szépen helyt állt. WR-t késői körökben lehetne hozni.
Starks alap.
Itt szerintem jóval komolyabb probléma, hogy a fal még mindig nem az igazi valahogy. Nem tudnék posztot kiemelni, lehet, hogy csak össze kell csiszolódni még (azért ez az idei felállás gyakorlatilag teljesen új volt mindenkinek).

Viszont PO-ban vagyunk, és a topik úgy néz ki, mintha tegnap nem húztuk volna be a meccset, szóval pörgetjük tovább 😊

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Starks szerencsétlen mit tegyem még le az asztalra hogy számoljunk vele? 😊 A salary cap-el meg egy listán amit láttam top 10 vagyunk, jó értelemben. Többivel egyetértek!
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Raji szerződésével kapcsolatban volt valami hír mostanában?
Shutdown helyén el tudnék viselni egy Darqueze Dennardot de ez nyilván álom kategória. 😀
 www.youtube.com/watch?v=euhgckO5MA8

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A Packers filozófiája, hogy elsősorban játékosokat draftol nem statisztikákat, meg bármi csak a need-re legyen jó. akiben nincs benne, hogy Packer (és itt tudjátok, hogy mire gondolok, hozzánk nem a baller játékosok jönnek) az lehet akármilyen jó nem fog illeni a csapatba. Szóval simán benne van, hogy nincs need-re ember, de ezt a draft szakértők jobban tudják. Nekem ez volt a szezon értékelésem, kíváncsi vagyok mi a véleményetek? A playoffban meg meg se álljunk a SB-ig. Nagyon jó lenne visszaküldeni a Lambeauról Kap-éket az új stadion építkezésére 😊GNG
Szép összefoglaló.
Pár ponton eltér a véleményünk, de nem vészes.

QB az adott.

RB: nem biztos, hogy Starks marad, ne felejtsd el, hogy Harris volt az elképzelés idénre, lehet, hogy Ő marad és nem Starks. Tekintve, hogy Starks FA lesz, Harris pedig nem. Kuhn viszont kéne, kell a FB a blokkolásokhoz is.

OL: nem kell ide senki. Ha Bulaga visszatért, akkor a fal nagyjából adott is, EDS is jó teljesítményt nyújtott. cserének meg Braclay, Sherrod és Tretter meglesznek (utóbbi adott fel snapet Rodgersnek edzésen, lehet Ő lenne a csere C, nem Lang).

TE/WR: TE mindenképpen kell, Finley nem biztos, hogy megéri a rizikót, akármennyire is jó játékos (lehetne). WR nem biztos, hogy kell, feltéve ha Jones marad (Dorsey, White jó lehet még a rosterre).

DE/DT: ha a jelenlegi állapotot vesszük, szerződése a következőeknek van: Boyd, Jones, Worthy és Daniels.
Rajit és Jollyt meg kéne tartani, szerintem kiemelt feladatnak ennek kéne lenni.
(Emellett mondjuk olyan sémát kéne játszani, ahol Raji is helyezhet nyomást a QB-ra, most állítólag azért utasította vissza a szerződést, mert jobban szeretné támadni a QB-t. Ki tudja igaz e, de...)

LB: OLB poszton egészség kell, ennyi. Viszont kéne egy igazi playmaker ILB, inkább Hawk, mint Jones mellé. A cserék meglennének mindkét poszton.

DB: Tramon cut, vagy paycut. 8.5 milkát nem ér. Drafton kellene valami CB, az biztos. House egyelőre nagyon ingadozó produkciót nyújt sajnos. Néha zseniális, néha fel sem kerül. Shields pedig kell. Valamint kell egy S is. Bár ha jó CB-t sikerülne húzni és nem erőltetjük túl a dime formációkat, akkor Hyde lehet, hogy jó lenne FS-nek.

K/P: Itt nem kell váltani szerintem, Masthay picit ugyan gyengébb volt, de nem annyival, hogy el kelljen küldeni, 2017-ig amúgy is van szerződése. Crosby pedig idén 89%-al rúgta a FG-okat, ami jó.

ST: Lehet Slocum nyakába varrni, hogy nem csináltak nagy playeket, de ne felejtsd el, hogy rengeteg volt a sérült. Szerintem nem volt 3 olyan hét, amikor ugyanazzal az alap 11 játékossal gyakorolhatott volna.

Tömören szerintem kell egy TE, akár 2-3 körben is, Quarless képes lehet nagyot nyújtani, ha egészséges, de annyit biztosan, hogy segítse a WR-eket. 1-2. körben pedig ILB és CB/S. Gyanítom lesz extra 3. kör is, a távozók miatt.
Utána meg szerintem már BPA is megteszi feltéve, ha sikerül legalább Rajit és Jollyt visszaigazolni.

Capers pedig.. szerintem megpróbált egy olyan D-t összerakni, amelyik nem enged futásokat (eleinte működött is ez a része). Emiatt volt a 3 pufi sokat fent. Nem is támadták igazán a QB-t, csak zsebben tartották és tömték a lyukakat. Működött volna, ha a secondary nem annyira gyenge már az első meccsen (ebben pedig már a sérülések is benne voltak, lásd Hayward). Jövőre meg kellene találnia a falban a kellemes arányt, vélhetően nem is lesz meg mindhárom nagy ember (Pickett már 34 lesz, no meg FA).

A másik szűk keresztmetszet, hogy jelen állás szerint (mindenféle paycut nélkül), a csapatnak 26.5 milkája lesz idén a FA és Draft szerződésekre. Nem valami sok...
Lista az idei FA-król

UNRESTRICTED (15)
Name Position Age Seasons Accrued '13 Base Salary
*Ryan Pickett NT 33 12 $5,400,000
*B.J. Raji DE 27 4 $4,490,000
*Jermichael Finley TE 26 5 $4,450,000
*James Jones WR 29 6 $2,950,000
*Sam Shields CB 25 3 $2,023,000
*John Kuhn FB 31 7 $1,800,000
*Evan Dietrich-Smith C 27 3 $1,323,000
Marshall Newhouse T 24 3 $1,323,000
Andrew Quarless TE 24 3 $1,323,000
Seneca Wallace QB 33 9 $840,000
*Johnny Jolly DE 30 4 $715,000
Rob Francois LB 28 3 $630,000
Mike Neal LB 26 3 $630,000
James Starks RB 27 3 $630,000
C.J. Wilson DE 26 3 $630,000
RESTRICTED (2)
*M.D. Jennings S 25 2 $555,000
Jamari Lattimore LB 24 2 $555,000
EXCLUSIVE RIGHTS (1)
Chris Banjo S 23 0 $405,000
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Hát ez sima ügy volt... 😀 A végén csak a helyére kerültek a dolgok 😉

Viccet félretéve, még jó, hogy esélyem sem volt megnézni élőben a meccset, mert ma már nem biztos, hogy tudnék ide írni.
Nem volt egyszerű, hetek óta nem is csupán rajtunk múlt a PO, de megérdemeltük, mert mi ki tudtuk használni azokat a lehetőségeket, amiket az oroszlánok és a medvék tálcán kínáltak nekünk.

Azt egyébként meg lehet valahol tudni, hogy a meccs után mit mondanak egymásnak a játékosok, edzők. Kíváncsi lennék MM és Trestman, illetve Áron és Cutler párbeszédére. Vajon volt valami személyes, vagy csak formalitások hangzanak el?